Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ανηκω σε αυτη την κατηγορια εχω συνυφαδα και μαλιστα την αγαπω πολυ ειναι πολυ καλη κοπελα και τα παμε πολυ καλα μαλιστα τωρα εγινε και για πρωτη φορα μανουλα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:και εγω ανηκω σε αυτη την κατηγορια εχω συνυφαδα και μαλιστα την αγαπω πολυ ειναι πολυ καλη κοπελα και τα παμε πολυ καλα μαλιστα τωρα εγινε και για πρωτη φορα μανουλα ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 788471


μακαρι να ηταν και η δικη μ ετσι πραγματικα ...!!!μπραβο σας !

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΑΣ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ,ΣΥΝΥΦΑΔΟΠΛΗΚΤΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΑΔΟΞΑΣΤΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ(15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ)ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΝΑΜΕ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ,ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΤΗΣ.ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΠΡΟΣΙΤΗ,ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗ.ΕΙΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΡΙΒΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ,ΜΕ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΤΟΝ 2ο ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ.ΑΡΧΙΚΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΟΤΕ,ΕΒΡΙΣΚΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΠΕΤΟΥΣΕ ΤΟ ΕΞΗΣ<<ΕΓΩ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ>>ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΤΟΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΦΕΛΩΣ ΦΥΣΙΚΑ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΑΤΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟ ΠΟΛΥ,ΠΛΗΝ ΜΙΑΣ ΦΟΡΑΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΤΑΙ,ΜΕ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΤΗΣ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΙΛΗ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ,ΕΓΩ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗ ΚΛΠ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ.ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΧΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΥΧΟ ΤΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΛΕΙ.ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΩ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΜΑΓΑΖΙΑ,ΖΑΡΑ ΜΠΕΡΣΚΑ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ,ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΥΤΑ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΕ ΡΟΥΧΟ ΑΠΟ ΖΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ.....
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΔΩ.ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΖΟΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΑΛΛΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΛΙΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΩΡΙΜΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΗ.ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΔΙΗΜΕΡΟ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΤΑ ΠΑΝΔΕΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ,ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ.
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ, ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΕΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ.
ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ)ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 1/3 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΚΑΝΑ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΤΑΡΑΧΤΟΥΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 2 ΑΔΕΛΦΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΑΙΤΙΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΩ ΕΓΩ Η ΚΑΚΙΑ.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην ασχολεισαι. αν μια γυναικα θελει να ξεκοψει, ξεκοβει.σιγα σιγα μην βιαστεις.λιγο λιγο θα εχετε απομακρυνθει και δεν θα το εχεις καταλαβει ουτε εσυ....
περαστικα στον κουνιαδο σου, τυχερος........

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.
ΝΑ ΞΕΚΟΨΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΘΕΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΣΩΣΤΗ,ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ.ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΑΝΔΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΝΔΡΑ ΜΕ ΠΛΑΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΘΩΜΑ(Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ)Ε ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΜΕ ΑΣΤΕΙΟ ΥΦΟΣ ΔΕΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ? ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ <<ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΛΕΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ>>ΠΕΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΡΟΚΟΠΗΣ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΨΩ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΥΤΗ...ΕΠΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΤΗΣ ΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΠ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ.ΜΟΥ ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΡΩΙΝΙΤΙΚΑ.....

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikos-danah έγραψε:ΑΧ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΨΩ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΥΤΗ...ΕΠΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΤΗΣ ΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΠ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ.ΜΟΥ ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΡΩΙΝΙΤΙΚΑ.....


Από τα λίγα που διάβασα, συγγνώμη κιόλας, αλλά πιστεύω ότι παραείσαι καλή μαζί της και σε χρησιμοποιεί.

Γιατί δεν μπορείς να της πεις απλά ΟΧΙ σε κάποια πράγματα?

Το ότι οι άντρες σας είναι αδέρφια δεν σημαίνει ότι πρέπει εσείς να είστε κολλητές... Μάλλον το αντίθετο. Εγώ είμαι της γνώμης, από μακριά και αγαπημένες. Τα τυπικά, ευγένεια και καλοσύνη στα τυπικά. όχι πολλά πολλά.

Ξέκοψέ την εμμέσως. όποτε βγαίνετε παίρνε μια άλλη φίλη σου μαζί που δε τη θέλει. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 893968
όποτε σου λέει για καφέ, πες έχω δουλείες, ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 93981 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 99132 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 4 517142 έλα εσύ από το σπίτι μου, που επίσης δε θέλει. Ετσι θα ξεκόψει από μόνη της. Να μην είσαι διαθέσιμη.

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bouboulina έγραψε:
nikos-danah έγραψε:ΑΧ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΨΩ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΥΤΗ...ΕΠΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΤΗΣ ΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΠ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ.ΜΟΥ ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΡΩΙΝΙΤΙΚΑ.....


Από τα λίγα που διάβασα, συγγνώμη κιόλας, αλλά πιστεύω ότι παραείσαι καλή μαζί της και σε χρησιμοποιεί.

Γιατί δεν μπορείς να της πεις απλά ΟΧΙ σε κάποια πράγματα?

Το ότι οι άντρες σας είναι αδέρφια δεν σημαίνει ότι πρέπει εσείς να είστε κολλητές... Μάλλον το αντίθετο. Εγώ είμαι της γνώμης, από μακριά και αγαπημένες. Τα τυπικά, ευγένεια και καλοσύνη στα τυπικά. όχι πολλά πολλά.

Ξέκοψέ την εμμέσως. όποτε βγαίνετε παίρνε μια άλλη φίλη σου μαζί που δε τη θέλει. :pareaki:
όποτε σου λέει για καφέ, πες έχω δουλείες, :hanging: :crochet: :nikokira: έλα εσύ από το σπίτι μου, που επίσης δε θέλει. Ετσι θα ξεκόψει από μόνη της. Να μην είσαι διαθέσιμη.

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ.ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ(Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΑ ΣΑΒ/ΚΑ)ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΔΩ.ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΕΧΩ ΑΠΟΚΟΠΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΞΑΝΑΕΧΩ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΙΑ.ΟΥΤΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ.ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΣΙΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ <<ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ Σ...Α.ΠΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΔΑΝΑΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ>>
ΜΙΛΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ(ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΡΥΦΑΚΟΥΓΑ ΚΑΤΙΝΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ)ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΗΣ,ΤΟΣΟ ΕΓΩΠΑΘΕΣ ΠΛΑΣΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΕΙΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΙ,ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις