Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
118 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 118 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με την συνηφαδα μου ειμαστε κολλητες απο το σχολειο,παντρευτηκαμε μαζι την ιδια μερα την ιδια ωρα και γενικα ειμαστε πολυ καλα μαζι,δεν αφηνουμε τιποτα να μας το χαλασει αυτο!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:με την συνηφαδα μου ειμαστε κολλητες απο το σχολειο,παντρευτηκαμε μαζι την ιδια μερα την ιδια ωρα και γενικα ειμαστε πολυ καλα μαζι,δεν αφηνουμε τιποτα να μας το χαλασει αυτο!!
[color=blue]ΜΠΡΑΒΟ ΝΕΝΑΚΙ ΜΟΥ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ...ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ...!!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ...!!![/color] ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 !!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ!!! ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΘΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ?(ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ ΕΝΝΟΩ)

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να μην γραψω βλακεια μου εξηγειται λιγο πια ειναι η συνηφαδα??ειναι η γυναικα του αδερφου του αντρα μου???

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πειράζει που θα ρωτησω κ γω το ιδιο?? ποια ειναι η συνυφαδα?? ειναι οι γυναικες 2 αδερφων οι συνυφαδες?? καλα τα λεω ή κοτσανες πεταω??
αν ναι -τετοιο πραγμα δεν εχω!

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
despina1984 έγραψε:για να μην γραψω βλακεια μου εξηγειται λιγο πια ειναι η συνηφαδα??ειναι η γυναικα του αδερφου του αντρα μου???


Σωστα!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τοτε εγω εχω δυο!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 679259

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κ γω παθουσα ειμαι απο συννυφαδα,αλλα εγω δν την αφησα να με κανει του χεριου της,τσακωθηκαμε κ ησυχασαμε γτ τελικα ηταν μεγαλο φιδι.βεβαια οικογενειακως ειναι ο ενας χειροτερος και τα 3 αδερφια του αντρα μου,αυτος απο που πηρε απορω.
τωρα πια δν μιλαω με κανεναν τους και ηρεμησαμε,κ να πω την αμαρτια μου???μετανιωσα που βαφτισαν κ το παιδι μου,γτ παρολο που τσακωθηκαμε θα μπορουσαν να παρουνε ενα τηλεφωνο κ να πουνε ξερεις κατι με εσενα δν θελω παρε δωσε αλλα να πω ενα χρονια πολλα του μωρου,ουτε στην γιορτης της ουτε στα γενεθλια της κ φυσικα ουτε σε χριστουγεννα-πρωτοχρονια.

melina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια εγώ και η συννυφάδα μου τα πάμε πολύ καλά. Το κακό είναι ότι αν και μένουμε σχετικά κοντά δεν βλεπόμαστε συχνά λόγω δουλειάς και οικογενειακών υποχρεώσεων.Σε αυτό το θέμα είμαι τυχερή!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ..
ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ, ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ- ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ..
ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΥΠΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ, ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ,ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:και εγω εχω 2 συνυφαδες. Με την μια δεν εχω προβλημα με την αλλη ομως ... Αν και δεν εχω επαφες πολλες με την μια αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο,τι και να κανει το κανει απο ζηλια . Εκανε παιδι χωρις ουσιαστικα να το θελει μονο και μονο επειδη ζηλεψε εμενα και την αλλη μου την συνυφαδα. Καταλαβα οτι βαζει λογια σε ολους για ολα . Εχω σταματησει να ασχολουμαι και δεν με νοιαζει . Το μονο που με στεναχωρει ειναι η συμπεριφορα της απεναντι στο ανιψακι μου που στο κατω κατως της γραφης δεν φταιει και σε τιποτα .

Εννοείς στο παιδί της;; Τι συμπεριφορά έχει δηλαδή;;


Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!

το νυφικο σου γιατι το εβαλε;;το νυφικο δε το φορανε οι ανυπαντρες φιλες της νυφης?αυτη ηταν ανυπαντρη? scratch
εγω δεν εχω συννυφαδα αλλα την περιμενω με χαρα!!!για να πρηζει και αλλον η πεθερα μου κι οχι μονο εμενα!!!!!! cheers cheers cheers

αχχαχαχαχαχαχα ευακι την κακομοιρα τι την περιμένει!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ο κουνιάδος έχει σχέση με την κοπέλα 8 χρόνια και τώρα θα παντρευτουν!!
Πραγματικά δεν έχω λόγια για αυτην την κοπέλα είναι εξαιρετική και οταν ημουν ασχημα στην εγκυμοσυνη μου σταθηκε παρα πολυ, με βοηθησε στα παντα μεχρι και δουλει΄ς σπιτι μου έκανε, είναι πολύ καλή κοπέλα, ευχομαι πάντα έτσι να είναι οι σχέσεις μας!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!!Σε'ολα τα θέματα με το συγγενολόι εγώ μέσα!!
Έχω έναν κουνιάδο,τη λατρεία της ακατανόμαστης πεθεράς μου... Ο οποίος είναι φοβερό παιδί, με το χιούμορ του, τα πειράγματά του, τα έξω του, να σε βοηθήσει, να πεις 2 κουβέντες σοβαρές..καλά μεχρι εδώ? Όταν γνώρισα τον άντρα μου, τα είχε ο κουνιάδος με την κολλητή μου κ κάποια στιγμή χώρισαν αλλά όποτε βρίσκονταν..ξέρετε.. όμως η Μαρία,αφού πήραμε πτυχίο ήθελε να πάει στη Ρόδο-τη γενέτειρά της,ενώ αυτός την ήθελε Αθήνα για να παντρευτούν... τελικά παντρεύτηκα εγώ τον αδερφό του.. πάει το συνυφάδιασμα με την κολλητή(έκανε κ μωρό με άλλον τώρ, καλή της ώρα!)..
μετά ο κουνιάδος γυρνούσε με τη μια κ με την άλλη, ώσπου γνώρισε την καραπουτ%^&*ρα!!!!!! Μια καλαματιανιά, όνομα κ πράγμα!!Επιπεδο δαπέδου σας λέω!! Mad Ηρθε 1η φορά στο σπίτι μου να δει το λεχουδάκι, τη Ραφαέλα μου κ εκτός του ότι δεν έφερε τιποτα σε κανενε παιδί, φόρεσε ό,τι πιο κοντό υπήρχε για να μας δείξει τα ωραία της ποδάρια!!Σε ποιον? Στον άντρα μου και στον πατέρα μου!!!Και όλο μάζευε κ τραβούσε το κομμάτι φούστας αλλά το βρακί της δεν έλεγε να κρυφτεί!!! Εννοείται ότι δεν την χώνεψα γιατί εκτός των άλλων είναι κ εντελώς αντίθετη με μας..στη μουσική, στο φαγητό, στα ταξίδια, στα ρούχα στη νοοτροπία σε όλα!!!Ακόμα κι αν παντρευτούν-που θα γίνει δυστυχώς γιατί του έκανε μάγια αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω..., δεν θα έχουμε σχέσεις πέραν των τυπικών...
2η φορά την είδα 25η Μαρτίου στο χωριό του άντρα μου..ε ρε γλέντια!!!
Αντί να μου μιλήσει, ερχόμενη προς το μέρος μου μου γύρισε την πλάτη και έμεινα παγωτό...εννοείται ότι δεν πήρε καλημέρα ούτε από μένα!Και επειδή τα πήρα τόσο πολύ, την επόμενη, που θα ερχόταν ο κουνιάδος μου να δει τα παιδιά είπα στον άντρα μου να μην έρθει αυτή αλλιώς θα φύγω..κι έτσι έγινε κ ο κουνιάδος ήταν άλλος άνθρωπος!!
Ανεξήγητα πράγματα... 29 αυτή 30 εγώ θα μπορούσαμε να κάνουμε πολλά μαζί, αλλά δυστυχώς με fake πουτ#$%νες δεν θέλω να έχω σχέση (#αντιθέτως τις ιερόδουλες τις εκτιμώ βαθύτατα! )
Δεν ξέρω τι ματζούνια του έδωσε του ρέμπελου κ τον καπάρωσε, αλλά δεν ταιριάζουν.. Α! Και το άλλο είναι ότι έδωσα το μωράκι στον κουνιάδο να το βαφτίσει σε λίγο καιρό..λέτε να θέλει κι αυτή να συμμετάσχει στο μυστήριο?? ε ρε γλέντια... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cinderella έγραψε:
Α! Και το άλλο είναι ότι έδωσα το μωράκι στον κουνιάδο να το βαφτίσει σε λίγο καιρό..λέτε να θέλει κι αυτή να συμμετάσχει στο μυστήριο?? ε ρε γλέντια... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 186566

χαχαχαχα. καλα τα λες μανουλα!! απο μακρια να την εχεις....
κι εφοσον δεν ειναι παντρεμενοι, ξεκαθαρισε το μια κι εξω το θεμα με την βαφτιση.......... ε οχι να κανει το παιδι τετοια νονα!!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="cinderella ώσπου γνώρισε την καραπουτ%^&*ρα!!!!!! Μια καλαματιανιά, όνομα κ πράγμα!!Επιπεδο δαπέδου σας λέω!! [/quote]


Εχεις απόλυτο δίκιο κουκλίτσα μου, η συμπεριφορά της ήταν απαραδεκτη ακόμα και το ντύσιμο της για να έρθει σε εσάς το βρίσκω παράλογο και ελλεινό, όμως καλό θα είναι να μην λέμε Καλαματιανές ή Πατρινές ή Αθηναίες εγώ προσωπικά που το διάβασα θίχτηκα γιατί είμαι Καλαματιανή, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν το δέχομαι, φυσικά και το δέχομαι, είναι η αποψή σου, δημοκρατία έχουμε και έχουμε το απόλυτο δικαίωμα να εκφραζόμαστε οπως θέλουμε, αλλά είναι λίγο άσχημο για τις κοπέλες τουφόρουμ που είμαστε απο Καλαμάτα, έχουμε και γκρουπάκι εδώ!!
Με πολύ αγάπη στο λέω μην παρεξηγηθώ κουκλίτσα μου, δεν θα το ήθελα σε καμία περίπτωση!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 417472

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαααα... κι εγώ έχω συνυφάδα. Μέχρι στιγμης δεν έχω κάποιο πρόβλημα αλλά είναι φρέσκια ακόμη...

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου εγω με την κουνιαδα μου εχω προβλημα. ειναι μια γκιοσα δεν φανταζεστε! η κακια κι η ζηλια προσωποποιημενη! κρουελα ντε βιλ κανονικα! ευτυχως τα χουμε κανει πλακακια με την συνυφαδα και την βριζουμε. ετσι για να της σπασουμε τον τσαμπουκα! χα χα!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν έχω συνυφάδα αλλά έχω κουνιάδα που έχει συνυφάδα και ...δεν μιλιούνται.
ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 679259
Η συνυφάδα της κουνιάδας μου είναι και κουμπάρα μου. Για πείτε μου εδώ τι κάνεις;
ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ κορίτσια ειμαι πολυ τυχερή...
έχω απο όλα!! και κουνιάδα και συνηφάδα και πεθερούλα....το τριπτυχο της καταστροφής.....
χα..χα..τυχη βουνό σας λέω...

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχω και κουνιαδα και συνηφαδα. Η κουνιαδα με μπερδευει πολυ, δεν ημαστε φιλες και όποτε της ζητησαμε βοηθεια με το παιδι ηταν διπλα μας, αλλα.... ενω ειναι γενικα πολυ μοντερνα στη δικια της ζωη π.χ. στα 21 συζουσε με εναν τυπο και η πεθερα μου ειπε στον αντρα μου "αυτος ειναι ο γαμπρος, παει και τελειωσε". Χωρις να ειναι αρραβωνιασμενοι χωρις τιποτα (τελικα χωρισαν), οταν αφορα εμας ή τον κουνιαδο μου ή καποιον αλλο μιλαει σαν καμια γιαγια του χωριου π.χ. "οχι ετσι ειναι το εθιμο".
Δεν μπορω να την καταλαβω και να την χαρακτηρισω, απλα την εχει βγαλει τελειως απο τη ζωη μας ο αντρας μου και δεν της δινουμε λογαριασμο στο τι θα κανουμε πια. Ανακατευτηκε στο παρελθον δε λεω αλλα τουλαχιστον τωρα δεν μας δημιουργει προβλημα. Ενταξη μπορει να ηταν και μικρη να την επιρεαζε και καποιος δεν ξερω, εγω παντως την συγχωρω και την ευγνομωνω γιατι βοηθεια που μου προσφερε.

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω επισης και συνηφαδα και ειναι Καλαματιανη και συνονοματη σου Βασουλα. Ειναι πολυ καλη στην παρεα, αλλα ειναι μικρη και αυθορμητη.
Το μονο που με κουραζει σε αυτην ειναι η κουβεντα για το ελαιολαδο. Λεει συνεχεια "εμεις στην Καλαματα το ελαιολαδο το χρησιμοποιουμε παντου και στο τηγανι" της εξηγουμε οτι εμεις δεν το κανουμε και χρησιμοποιουμε σπορελαιο για οικονομικους λογους. Η οικογενεια της παραγει λαδι οποτε δεν το πληρωνει. Και της προαλλες μου ειπε πως εμεις μαλλον βαζουμε σπορελαιο και οταν λαδωνουμε τα παιδια στις βαπτισης ε, αφου το χρησιμοποιουμε παντου.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ενταξη ειναι μικρη, θα καταλαβει οταν μεγαλωσει, οτι σημασια δεν εχει ο τοπος, γιατι ετσι οπως εχουμε γινει οι κατοικοι μιας περιοχης δεν μπορουν να την χαρακτηριζουν με τη συμπεριφορα τους, γιατι στη πραγματικοτητα μπορει η καταγωγη τους να μην ειναι απο εκει.
Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα σαν παρεα και την υποστηριξα παρα πολυ σε θεματα με τα πεθερικα μου και με βοηθησε να βρουμε σπιτι και να τακτοποιησουμε τα πραγματα. Δεν εχω να την συγχωρησω για κατι γιατι δεν μου εχει κανει τιποτα, τουλαχιστον οχι ακομη, ειναι ετσι κι αλλιως μακρια, αλλα εχω να της πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την βοηθεια και την εμπιστοσυνη που μου εδειξε σε πραγματα για τα οποια ουτε η ιδια μου η αδερφη δεν μου εδειξε.
Αν μας διαβαζε θα της ελεγα:
Βασουλα μου συνηφαδουλινι μου Καλαματιανο ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 417472
Και επισης το Καλοκαιρι θα παμε και στα μερη της να τους παντρεψουμε επιτελους.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 417472

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η δικη μου ειναι το πιο διπροσωπο και υπουλο πλασμα. Ολη την ωρα χαχανιζει σαν χαζοχαρουμενο και πισω απο την πλατη ολων κοβει και ραβει. Την θεωρουσα οικογενεια μου -τοσο ΖΩΟ ειμαι και εγω- την υποστηριζα, οτι ηθελε απο τον κουνιαδο μου τη σιγονταριζα μεχρι που με κρεμασε για τα καλα σε ενα μαγαζι που ειχαμε μαζι. Και φυσικα να προσθεσω το καθολου πρωτοτυπο τελικα οτι ο γαμος μου εγινε copy paste 2 χρονια μετα!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 654655 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 654655 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 654655

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula έγραψε:[quote="cinderella ώσπου γνώρισε την καραπουτ%^&*ρα!!!!!! Μια καλαματιανιά, όνομα κ πράγμα!!Επιπεδο δαπέδου σας λέω!!


Εχεις απόλυτο δίκιο κουκλίτσα μου, η συμπεριφορά της ήταν απαραδεκτη ακόμα και το ντύσιμο της για να έρθει σε εσάς το βρίσκω παράλογο και ελλεινό, όμως καλό θα είναι να μην λέμε Καλαματιανές ή Πατρινές ή Αθηναίες εγώ προσωπικά που το διάβασα θίχτηκα γιατί είμαι Καλαματιανή, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν το δέχομαι, φυσικά και το δέχομαι, είναι η αποψή σου, δημοκρατία έχουμε και έχουμε το απόλυτο δικαίωμα να εκφραζόμαστε οπως θέλουμε, αλλά είναι λίγο άσχημο για τις κοπέλες τουφόρουμ που είμαστε απο Καλαμάτα, έχουμε και γκρουπάκι εδώ!!
Με πολύ αγάπη στο λέω μην παρεξηγηθώ κουκλίτσα μου, δεν θα το ήθελα σε καμία περίπτωση!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 417472 [/quote]

επειδή τώρα το είδα το post, θέλω να σου ζητήσω συγγνώμη, αν σε έθιξα κ να τονίσω πως ουδένα πρόβλημα έχω με την όμορφη πόλη, στην οποία έκανα διακοπές, όταν ήμουν μικρή, αφού κι εγώ κατάγομαι από Πελοπόννησο(Πύργο). Την αποκάλεσα έτσι γιατί έτσι τη χαρακτηρίζει ο πεθερός μου κ το κόλλησα κι εγώ!!Προς Θεού.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 667478 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 667478
Στο θέμα μας τώρα...Πήγαμε το Σαβ.κο στο χωριό κ ο πεθερός πυρ κ μανία με τη συνυφάδα!!Μου είπε πως δεν κάνει αυτή για το γιο του κ απορεί πώς ο γιος του είναι ακόμα μαζί της(να σημειώσω ότι δεν έχει ξανακρίνει ΄φιλενάδα του!)! "Να είχε τουλάχιστον μια μόρφωση, για να μη μου μιλάει έτσι, τόσο απότομα.." έτσι μου είπε κι εγώ κόκκαλο... δεν είπα τίποτα!!Και εννοείται όλα αυτά κρυφά από την πεθερά, η οποία δεν τη χωνεύει, αλλά θέλει να τον παντρέψει!! Ο κουνιάδος δεν το σκέφτεται τώρα με την κρίση, γιατί είναι κ σε ελεύθερο επάγγελμα, αλλά σε 2 χρονάκια θα μας το σκάσει το παραμύθι......

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamamatina έγραψε:Χαααα... κι εγώ έχω συνυφάδα. Μέχρι στιγμης δεν έχω κάποιο πρόβλημα αλλά είναι φρέσκια ακόμη...
Κρατα πισινες μην την πατησεις σαν και μενα και πεσεις απο το συνεφακι της αγαπημενης οικογενειας!!!! ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! - Σελίδα 2 215994

50Ψηφοφορία h aderfh toy antra moy Δευ Ιουν 13, 2011 1:51 am

synnefenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγς κοριτσια με την κουνιαδα μου αλαεσ φορεσ τα παμε καλα και αλεσ οχι και το ονο προβλιμα που με αποσχολεισ ειναι τα παιδια τι ισ να μην συκςσουμε χερι πανς στα παιδια τισ ενς αυτη τα δικα μασ να τα μαλςνει και οταν τα φςναζουμε καμια αυτα ουρλιαζουν κια μασ χτυπανε και το αλο η πετηερα μου παντα περνει το μεοσ αντι να παρει το μεοσ του γιου τισ
Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις