Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου..μπήκα να σας μιλήσω λίγο μιας κ κανείς δεν μπορεί ή δεν θέλει πέρα από τον άνδρα μου να καταλάβει πόσο πολύ θέλω ένα μωρό στη ζωή μου.
Μένουμε μαζί 2 χρόνια κορίτσια,το Σεπτέμβη παντρευόμαστε κ με θρησκευτικό κ εκεί που είμαι αποφασισμένη να ξεκινήσουμε προσπάθειες κοντά στο καλοκαίρι όλοι έχουν πέσει πάνω μου
"είναι νωρίς"
"είσαι μικρή"
"μην βιαστείς"
"να χαρείς το γάμο σου"
"θα αλλάξουν όλα"
κ άλλα τέτοια
που από το ένα αυτί μου μπαίνουν κ από το άλλο βγαίνουν!!!!!!
Έχω άδικο ρε κορίτσια???????

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μην ακους κανεναν κανε αυτο που λεει η καρδουλα σου!Δεν γραφεις ποσο χρονων εισαι ομως θεωρω οτι αυτα δεν πανε με την ηλικια αλλα με το συναισθημα!αν ειστε καλα με τον αντρουλη σου να το κανετε ενα παιδακι ειναι το μεγαλυτερο δωρο που μπορειτε να κανετε ο ενας στον αλλον!Εγω εκλεισα 1 χρονο παντρεμενη (με θρησκευτικο γιατι ειμασταν κ με πολιτικο αλλο εναμιση)τον Σεπτεμβρη κ το μπεμπουλα μου ηταν 2μηνων !!!!!!Και ειναι ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ εννοειται κ ο αντρας μου! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα! λοιπον θα σου πω οτι τωρα που σου γραφω ειμαι 27 χρονων. παντρευτηκα στα 20 και στα 21 εκανα το πρωτο μου παιδι. Δε λεω υπαρχουν δυσκολιες. υπαρχουν στιγμες που θα νοσταλγεις τις στιγμες χωρις υποχρεωσεις. ΑΛΛΑ!και γω ημουν μικρη ναι. το ηθελα ομως πολυ. δεν εγινε καταλαθος. εγινε επειδη τοθελα. μολις εβγαλα το νυφικο ειπα θελω μωρακι! Λοιπον αν εισαι ετοιμη απο ολες τις πλευρες -γιατι ΝΑΙ δεν ειναι τοσο ευκολο- τοτε μην ακους κανεναν! εσυ αποφασιζεις ποτε θα γινεις μανουλα κανεις αλλος! εγω εκανα και 2ο και σε λιγο θα κλεισει τα 4. και αν θες να ξερεις μετραω τις ''καλες''μου μερες τωρα για να μου φερει ο Αγ.Βασιλης και μια τριτη εγκυμοσυνη! και τελευταια βεβαια. Laughing γιαυτο...αν εισαι μαζωχα και συ βουρ! και μην ακους κανεναν!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skountouflou έγραψε:Κοριτσάκια μου..μπήκα να σας μιλήσω λίγο μιας κ κανείς δεν μπορεί ή δεν θέλει πέρα από τον άνδρα μου να καταλάβει πόσο πολύ θέλω ένα μωρό στη ζωή μου.
Μένουμε μαζί 2 χρόνια κορίτσια,το Σεπτέμβη παντρευόμαστε κ με θρησκευτικό κ εκεί που είμαι αποφασισμένη να ξεκινήσουμε προσπάθειες κοντά στο καλοκαίρι όλοι έχουν πέσει πάνω μου
"είναι νωρίς"
"είσαι μικρή"
"μην βιαστείς"
"να χαρείς το γάμο σου"
"θα αλλάξουν όλα"
κ άλλα τέτοια
που από το ένα αυτί μου μπαίνουν κ από το άλλο βγαίνουν!!!!!!
Έχω άδικο ρε κορίτσια???????
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑ 24 ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 25 ΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ , ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΛΕΓΑΜΕ ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΤΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΑΜΕ ΠΙΟ ΕΤΟΙΜΟΙ.ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είμαι 24 χρονών
Δεν ξέρω πως σκέφτεται ο κόσμος γύρω μου
εγώ για αυτό παντρεύτηκα
κ θέλω κ εγώ κ ο άνδρας μου παιδάκια
ήμαστε πολύ καλά μαζί σαν να μην πέρασε μια μέρα
όταν το ακούς όμως συνέχεια από ανθρώπους που σ αγαπάνε να στα λένε αυτά μετά δεν το συζητάς

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ κορίτσια,ευχαριστώ

ξέρω πως θα είναι δύσκολο αλλά θα το παλέψουμε
θέλω πολύ να κάνω μια μεγάλη οικογένεια
αυτό ήταν πάντα το όνειρο μου
κ γιατί σατα 24 είμαι μικρή?
δεν ζήτησα από κανέναν τίποτα
δουλειά και σπίτι μόνη μου
κ ο άνδρας μου δουλεύει
κ καλά είμαστε οικονομικά κ μια χαρά
για΄τί δηλαδή είναι νωρίς για ένα παιδι?
εγώ αυτό δεν μπορώ να καταλάβω
?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι ετσι εχει γινει η νοοτροπια καποιων. τωρα ειναι νωρις μετα θα λενε ''βρε η ταδε και ο ταδε τοσο καιρο ειναι παντρεμενοι και ακομα δε κανανε παιδακι'' κοκ. δε σταματανε ποτε αυτα..

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 24!!!!ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ.ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ!!!

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τρεις μήνες πριν το γάμο να αρχίσουμε????ή να περιμένω να περάσει ο γάμος???
αχ ξέρω ξέρω τι θα λένε εδώ στην επαρχία αλλά καρφάκι δεν μου καίγετε

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχει σημασια η ηλικια αλλα το πως νιωθεις,μην ακους κανεναν και σε εμενα ολοι ετσι ελεγαν,παντρευτηκαμε τον φετινο απριλη στα 22 εγω και 27 αυτος και τον ιουνη επιασα μωρο,το θελαμε αφανταστα πολυ γιατι λατρυεουμε τα μωρα!!!Δεν το μετανιωνω και ας εχουμε αρχισει απο τωρα να κανουμε οικονομιες και να στερουμαστε για να εχουμε λεφτα στην ακρη να μπορεσουμε να ανταπεξελθουμε στις υποχρεωσεις,ο κοσμος λεει οτι θελει,και τωρα ακομα μου λενε γιατι βιαστηκα και δεν χαρηκα την ζωη μου και τους λεω οτι ο θεος δεν σου φερνει μωρο οταν θες εσυ αλλα οταν θελει αυτος!!!Ευχομαι με το καλο να βιωσεις και εσυ ποσο ομορφο ειναι να κουβαλας μεσα σου μια ζωη!!! Smile

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nena1988 έγραψε:δεν εχει σημασια η ηλικια αλλα το πως νιωθεις,μην ακους κανεναν και σε εμενα ολοι ετσι ελεγαν,παντρευτηκαμε τον φετινο απριλη στα 22 εγω και 27 αυτος και τον ιουνη επιασα μωρο,το θελαμε αφανταστα πολυ γιατι λατρυεουμε τα μωρα!!!Δεν το μετανιωνω και ας εχουμε αρχισει απο τωρα να κανουμε οικονομιες και να στερουμαστε για να εχουμε λεφτα στην ακρη να μπορεσουμε να ανταπεξελθουμε στις υποχρεωσεις,ο κοσμος λεει οτι θελει,και τωρα ακομα μου λενε γιατι βιαστηκα και δεν χαρηκα την ζωη μου και τους λεω οτι ο θεος δεν σου φερνει μωρο οταν θες εσυ αλλα οταν θελει αυτος!!!Ευχομαι με το καλο να βιωσεις και εσυ ποσο ομορφο ειναι να κουβαλας μεσα σου μια ζωη!!! Smile


Αχ πολύ καλά έκανες...πόσο σε καταλαβαίνω..κ εγώ περιμένω αυτή την μέρα που θα ΄μάθω πως θα έχουμε ένα σποράκι στην κοιλίτσα
με το καλό το αγοράκι σου
κ όλα βολικά να σας έρθουν
σε ευχαριστώωω

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα,εγω γεννησα 20 ετων την κορη μου κ τοτε ειμαι σιγουρη οτι ολοι εκαναν κουβεντες απο πισω μ γτ δν εδινα λογαριασμο με ποιον ειμαι κτλ ασχετα που μεναμε μαζι,κ δν το μετανιωνω,εσυ εφοσον σκοπευεις να παντρευτεις δν ειναι κακο να θες να κανεις γρηγορα μωρακι,χτυπαει το βιολογικο σου ρολοι και δν πρεπει να το αμελεις,αλλα αν σε ενοχλει πολυ τι θα πουνε οι γυρω σου ξεκινα αμεσως μετα το γαμο,μην σ πιασει το πρωτο τριμηνο με αναγουλες κτλ στις ετοιμασιες του γαμου.αλλα κ παλι εσυ με τον συζηγο σου αποφασιζεις γιαυτο!ευχομαι οτι κ να αποφασισετε να σου πανε ολα δεξια κ ωρες καλες!!!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skountouflou έγραψε:Κορίτσια τρεις μήνες πριν το γάμο να αρχίσουμε????ή να περιμένω να περάσει ο γάμος???
αχ ξέρω ξέρω τι θα λένε εδώ στην επαρχία αλλά καρφάκι δεν μου καίγετε

Θα σου έλεγα να μην αρχίσεις 3 μήνες πριν γιατί αν όλα πάνε καλά και μείνεις αμέσως έγκυος μπορεί να έχεις αναγούλες και ζαλάδες και να μην μπορείς ούτε τον γάμο να ευχαριστηθείς

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτηκες οτι το παιδι δεν ερχεται οταν θελουμε εμεις ;;;; για αυτο κοιτα να αφοσοιωθεις κυριως τις προετοιμασιες του γαμου σου και αν παραλληλα ερθει και το μωρακι καλως να ερθει !  μην θυμωνεις με οσους  λενε αυτα που σου λενε ! δεν το λενε γιατι θελουν το κακο σου !! η ωρα η καλη και με το καλο σου ευχομαι ! 

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από εμένα....Εγώ θα σου πρότεινα όπως λένε και τα κορίτσια να κάνεις αυτό που νιώθεις και να μην ακούς κανέναν...Εσύ θα αποφασίσεις για την ζωή σου και κανένας άλλος....Αν λες πως είσαι έτοιμη να αποκτήσεις ένα παιδί τότε είσαι και εμένα μου αρκεί...Η ηλικία σου είναι μια χαρά παραγωγικότατη!!!
Διακρίνω την σταθερότητα και η αποφασιστικότητα σου...
Παντρέψου πρώτα με το καλό.....Και μετά κάνε τις προσπάθειες σου για ένα παιδάκι....Η υπομονή είναι αρετή....!
Όσο για την επαρχία και απορώ κιόλας όλες οι γυναίκες απο μικρές κάναν οικογένεις και μια χαρα μεγαλώσαν τα παιδιά τους ασχέτως εποχής και δυσκολιών....Οι δυσκολίες είναι παντού αρκεί να μπορείς να ανταπεξέλθεις......
Σου εύχομαι ένα καλό γάμο να έχεις και ο καλός θεούλης θα σου δώσει το δώρο που επιθυμείς!! Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κάνεις κοπέλα μου.


lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς με τον άντρα μου γνωριστήκαμε όταν ήμουν 25. Τα κάναμε όλα γρήγορα, αρραβώνες, γάμους, μωρό... Τώρα ο μικρός μου είναι 4 χρονών... Και δε μετανιώνω για τίποτα... Με την τωρινή μου γνώση και εμπειρία, όμως, δε θα βιαζόμουν τόσο... Θα περίμενα καναδυό χρονάκια, να κάνουμε κανένα ταξιδάκι, να ζήσουμε λίγο ελεύθεροι από υποχρεώσεις και μετά θα έβαζα μπροστά. Βλέπεις όμως ότι είμαι σχεδόν η μόνη που το λέει. Οπότε, καταλαβαίνεις ότι είναι θέμα προσωπικό και καθεμιά έχει άλλη άποψη.

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα. κοιτα, εγω με τον αντρα μου γνωριστικα τον απριλιο του 2007, εκεινος 31 εγω 27. ερωτευτικαμε με την πρωτη ματια και ξεραμε και οι δυο τι θαλαμε. οικογενεια και παιδια. στον 1 μηνα περασαμε δαχτυλιδια. αποφασισαμε να κανουμε παιδι κι ετσι εγινε. ολοι ειπαν οτι επρεπε να κανουμε πρωτα τον γαμο και μετα απο δυο με τρια χρονια παιδι. εμεις ομως δεν ακουσαμε κανεναν. καναμε πολιτικο και τελος φεβρουαριου του "08 αποκτησαμε τον γιο μας και μαρτιο του "10 την κορη μας. ακουσαμε πολλα απο την μανα του, [γιατι οι δικοι μου απλα τους αρκουσε να μας βλεπουν ευτυχισμενους],αλλα δεν της δωσαμε καμια σημασια. κανε λοιπον οτι σε ευχαριστει με τον αντρα σου και μην ακους κανεναν. ολοι θελουν να εχουν λογο και αποψη, αλλα οταν κλεινει η πορτα του σπιτιου σου εισαι εσυ και ο αντρας σου. φιλακια πολλα

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα γλυκια μου!απο την στιγμη που το θελεις τοσο πολυ δεν νομιζω οτι αφορα τουσ αλλους μονο εσενα και τον αντρα σου!!!μην κανεις λαθος και επηρεαζεσαι απο τους τριτους!!!αγαπη να υπαρχει μεταξυ σας και ολα θα πανε καλα!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα που σου βάζουν στο μυαλουδάκι σου κ σε προβληματιζουν ειναι ...
τους ζητησες την γνωμη τους κορίτσι μου? οτι θελετε θα κάνετε- κ μην δινεις πολυ πολυ αέρα στον περίγυρο ειδικά σε τετοια θέματα...το μονο που θελουν -μαλλον- να σου πουν ειναι να 'ζησετε' σαν ερωτευμενο ζευγάρι πρώτα την ελευθερία σας πριν ουσιαστικά 'εγλωβιστείτε' με ενα μωρο.

εγω τον αντρα μου τον γνωρισα πριν 12 χρονια- αν μπορουσαμε παιδι θα κάναμε απο την 1η στιγμή.αλλα όπως τα περισσοτερα ζευγάρια σημερα, βαλε τις σπουδες μας χωρια..το φανταρικο του ..τον διορισμο μου στου.... το κερατο που λένε, περασαμε τα περισσοτερα χρονια της σχεσης μας χωρια- οταν πια ειμασταν σε θεση να ζησουμε κατω απο την ιδια στεγη φτασαμε τα 34.. και νασου το πρόβλημα υπογονιμότητας..το οποιο ειναι μια άλλη ιστορία....

κανετε ότι σας λεει η καρδιά σας!

agapi

agapi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσακι μου και εγω ειμαι 24 και ειμαι εγκυος στο 2ο παιδακι μου! δεν νομιζω οτι η ηλικια παιζει τοσο μεγαλη σημασια αν το θελεις πραγματικα! εγω την κορη μου την εκανα στα 20 απο επιλογη και οχι γιατι ετυχε...δεν λεω οτι δεν θα υπαρξουν και δυσκολες στιγμες αλλα πιστεψε με δεν μετρανε καθολου μπροστα στο μεγαλειο της μητροτητας! το σημαντικο ειναι να το θες εσυ και ο αντρας σου και να υπαρχει αγαπη!αυτο ειναι το πιο σημαντικο...αγαπη!!! η συμβουλη μου ειναι να κανεις αυτο που λεει η καρδουλα σου...οι υπολοιποι παντα θα βρισκουν κατι να λενε!!!! Very Happy

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτοι που σου λενε αυτα τα πραγματα εχουν δικα τους παιδια?ειναι παντρεμενοι?

λοιπον η ηλικια σου ειναι πολυ καλη! και να σου πω κατι οσο νωρις τοσο το καλυτερο γιατι και ο οργανισμος σου ειναι πιο καλος και εσυ θα εχεις πιο πολυ θα εχεις κουραγιο και δυναμη να αγωνιστεις για τα παιδακια σου!οσο περνανε τα χρονια νομιζω οτι ολο και κατι παθαινουμε!κουραζεσαι και εσυ σαν ανθρωπος και δεν εχεις τοσες αντοχες!!αν λοιπον εσυ εισαι ετοιμη καντο!επισης ειμαι και εγω της αποψης οτι πρεπει να χαρεις τις προετοιμασιες του γαμου σου χωρις το αγχος της εγκυμοσυνης,ετσι θα χαρεις και τον γαμο σου αλλα και αργοτερα την βαφτιση του παιδιου σου!ειναι μεγαλο αγχος η προετοιμασια ενος γαμου!δεν αξιζει να το περσει το μωρακι σου!μετα τον γαμο θα εισαι πιο ηρεμη και χαρουμενη νομιζω,θα σου εχει φυγει και ενα βαρος και θα αποκτησεις πιο ευκολα ενα παιδακι!!ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!!

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΙ ΝΥΦΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ?ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ?

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φυσικα κοπελα μου να μην ακους κανεναν!!!εσυ και ο αντρας σου αποφασιζεται και εσας αφορα το θεμα-που ειναι ακρως προσωπικο!!!αν εσεις νιωθετε ετοιμοι και το θελετε δηλαδη πανω απολα ...προχωρηστε!!!
και στην τελικη δε καταλαβαινω γιατι να δινεις και λογαριασμο στον περιγυρο σου για το τι θα κανεις στο...κρεββατι σου;;; Shocked
εμεις οταν το αποφασισαμε με τον αντρα μου δεν το ηξερε κανεις και οταν εμεινα τελικα εγκυος το ξεφουρνισαμε!!σιγα μη δωσω και αναφορα!!!!!φιλακια πολλαααα!!! έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? 893968

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΓΝΩΜΕΣ ΑΛΛΟΝ .ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΜΗΝΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ !! ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ, ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΜΠΛΕΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΙΑ??? ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
ΛΟΙΠΟΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ (ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΕΤΕ), ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ.
ΕΓΩ ΕΙΧΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΟΓΟΣΤΕΘΗΚΑΜΕ. ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ. ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΟΝΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΗΜΟΥΝ 25,5 ΧΡΟΝΩΝ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΕΝΤΑΜΕΛΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.
ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΜΕ ΞΕΡΑΝΕ ΟΡΚΙΖΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ. ΤΟΥΣ ΔΙΕΨΕΥΣΑ ΟΛΟΥΣ. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!! έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? 990599

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις