Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 186 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συμφωνω με τα κοριτσια,μην ακους κανεναν κ απο τη στιγμη π νιωθετε ετοιμοι κ το θελετε,καντε το.εγω ουτε παντρεμενη ημουν ουτε σκοπευα να κανω αμεσα παιδακια.με τον αντρα μ ειμασταν μολις 1.5 χρονο μαζι οταν μαθαμε οτι ειμαι εγκυος κ ημουν μονο 18 χρονων.τελικα νοικιασαμε σπιτι,παντρευτηκαμε κ τωρα ζουμε με το μωρακι μας...αν ερθει κ δευτερο ακομα καλυτερα(αν κ δε βιαζομαστε).κανε οτι λεει η καρδουλα σ κ μην ακους κανεναν,οσο δυσκολα κ αν ειναι θα τα καταφερεις έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 417472

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια την κάθε μια ξεχωριστά.

Δεν ξέρω γιατί μα πάντα ήθελα να βω έναν άνθρωπο να κάνω οικογένεια.Κ ναι όσο κ να ακούγεται μελό κ ο άνδρας μου αυτό ήθελε σχεδόν από τους πρώτους μήνες της σχέσης μας.
Μετά από δυο χρόνια συγκατοίκησης δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο κ το λέμε μάλιστα πως θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας.
Δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω για μετά το γάμο,δεν ξέρω πότε θα έρθει,αν θα έρθει αμέσως ή όχι μα παρακαλώ την Παναγία να μου δώσει παιδάκια.
Μεγάλωσα μοναχοαπίδι σε αντίεση με τον άνδρα μου πυ έχει πολλά αδέρφια μα πάντα ήθελα να κάνω μια μεγάλη οικογένεια με τρία τουλάχιστον παιδιά.
Είμαι συνειδοτοποιημένη κ απορώ κ εγώ με τον εαυτό μου γιατί ανάκη δεν έχω κανέναν και ναι εγώ αποφασίζω τι θα κάνω με την ζωή μου.Απορώ κ γιατί το σκέφτομαι τόσο.
Όσο για το γάμο,έχουν κλειστεί η ημερομηνία κ η εκκλησία με το κέντρο.Τα υπόλοιπα είναι σχετικά νωρίς ακόμη να τα ψάξω.
Δεν ξέρω κορίτσια..δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε..
Οι ¨φίλες¨ μου είναι όλες σε φάση αναζήτησης,βγαίνουν τα βράδια ξενυχτάνε,τα βαρέθηκα εγώ αυτά..νιώθω ότι δεν επικονωνώ πια μαζί τους,ότι δεν έχω κοινά σημεία,..δεν ξέρω αν το έχετε νιώσει..
Δεν ξέρω τι να σας γράψω άλλο για να με καταλάβετε...
Πάω στην ξαδέρφη μου που έχει μικράκι κ τρελαίνομαι μόνο που το παίρνω αγκαλιά
σκέφτομαι
θα με αξιώσει εμένα ο Θεός να ζήσω αυτή την ευτυχία?

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
& βεβαια θα ζησεις την εμπειρια της εγκυμοσυνης & βεβαια γρηγορα κιολας.Εγω θα ελεγα να μην ακους κανενα.

http://www.pet2pet.gr/

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμεις με το αντρα μου τα καναμε ολα γρηγορα και δεν το μετανιωσαμε καθολου.καλυτερα θα ηταν να μεινεις μετα τα γαμο για να τον ευχαριστηθεις δεν μπορεις να ξερεις τι συμπτωματα θα εχεις

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμεις με το αντρα μου τα καναμε ολα γρηγορα και δεν το μετανιωσαμε καθολου.καλυτερα θα ηταν να μεινεις μετα τα γαμο για να τον ευχαριστηθεις δεν μπορεις να ξερεις τι συμπτωματα θα εχεις

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
skountouflou έγραψε:Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια την κάθε μια ξεχωριστά.

Δεν ξέρω γιατί μα πάντα ήθελα να βω έναν άνθρωπο να κάνω οικογένεια.Κ ναι όσο κ να ακούγεται μελό κ ο άνδρας μου αυτό ήθελε σχεδόν από τους πρώτους μήνες της σχέσης μας.
Μετά από δυο χρόνια συγκατοίκησης δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο κ το λέμε μάλιστα πως θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας.
Δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω για μετά το γάμο,δεν ξέρω πότε θα έρθει,αν θα έρθει αμέσως ή όχι μα παρακαλώ την Παναγία να μου δώσει παιδάκια.
Μεγάλωσα μοναχοαπίδι σε αντίεση με τον άνδρα μου πυ έχει πολλά αδέρφια μα πάντα ήθελα να κάνω μια μεγάλη οικογένεια με τρία τουλάχιστον παιδιά.
Είμαι συνειδοτοποιημένη κ απορώ κ εγώ με τον εαυτό μου γιατί ανάκη δεν έχω κανέναν και ναι εγώ αποφασίζω τι θα κάνω με την ζωή μου.Απορώ κ γιατί το σκέφτομαι τόσο.
Όσο για το γάμο,έχουν κλειστεί η ημερομηνία κ η εκκλησία με το κέντρο.Τα υπόλοιπα είναι σχετικά νωρίς ακόμη να τα ψάξω.
Δεν ξέρω κορίτσια..δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε..
Οι ¨φίλες¨ μου είναι όλες σε φάση αναζήτησης,βγαίνουν τα βράδια ξενυχτάνε,τα βαρέθηκα εγώ αυτά..νιώθω ότι δεν επικονωνώ πια μαζί τους,ότι δεν έχω κοινά σημεία,..δεν ξέρω αν το έχετε νιώσει..
Δεν ξέρω τι να σας γράψω άλλο για να με καταλάβετε...
Πάω στην ξαδέρφη μου που έχει μικράκι κ τρελαίνομαι μόνο που το παίρνω αγκαλιά
σκέφτομαι
θα με αξιώσει εμένα ο Θεός να ζήσω αυτή την ευτυχία?



Αχ πόσο σε καταλαβαίνω!!! Με "φίλους" από το σχολείο δεν έχουμε πολλές επαφές γιατί ακόμα είναι στα κλαμπ, στα μπουζούκια και στις καφετέριες κάθε μέρα και νύχτα!
Δεν ξέρω γιατί κάποιοι έχουν αυτή τη νοοτροπία να επεμβαίνουν σε όλα, ακόμα και στα πολύ προσωπικά...ίσως να τα λένε γιατί θέλουν να ζήσεις τη ζωή σου πρώτα. Αλλά από τη στιγμή που την έζησες από άποψη διασκέδασης, ελευθερίας και ανέμελειας κάνε αυτό που θες.
Ούτε και λίγο καιρό είστε με τον άντρα σου οπότε γνωρίζεστε αρκετά καλά και ξέρετε τι θέλετε και οι 2. Όντως μου φαίνεσαι πολύ συνειδητοποιημένη και σίγουρη για τις επιλογές σου.
Η ηλικία σου πάντως είναι καλή. Κι εγω 23 και κάτι έμεινα έγκυος και 24 γέννησα, μόλις 5 μέρες μετά τα δικά μου γενέθλια!
Όσο γαι τα ταξίδια που ανέφερε κάποια κοπέλα...εμείς ακόμα τα κάνουμε! και φεύγουμε όποτε μπορούμε και βγαίνουμε αλλά έχουμε και πολλή βοηθεια ευτυχώς! Μακάρι να έχετε κι εσείς.
Σου εύχομαι με το καλό να γίνει ο γάμος σου και σύντομα ένα μωράκι να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skountouflou έγραψε:Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια την κάθε μια ξεχωριστά.

Δεν ξέρω γιατί μα πάντα ήθελα να βω έναν άνθρωπο να κάνω οικογένεια.Κ ναι όσο κ να ακούγεται μελό κ ο άνδρας μου αυτό ήθελε σχεδόν από τους πρώτους μήνες της σχέσης μας.
Μετά από δυο χρόνια συγκατοίκησης δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο κ το λέμε μάλιστα πως θέλουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας.
Δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω για μετά το γάμο,δεν ξέρω πότε θα έρθει,αν θα έρθει αμέσως ή όχι μα παρακαλώ την Παναγία να μου δώσει παιδάκια.
Μεγάλωσα μοναχοαπίδι σε αντίεση με τον άνδρα μου πυ έχει πολλά αδέρφια μα πάντα ήθελα να κάνω μια μεγάλη οικογένεια με τρία τουλάχιστον παιδιά.
Είμαι συνειδοτοποιημένη κ απορώ κ εγώ με τον εαυτό μου γιατί ανάκη δεν έχω κανέναν και ναι εγώ αποφασίζω τι θα κάνω με την ζωή μου.Απορώ κ γιατί το σκέφτομαι τόσο.
Όσο για το γάμο,έχουν κλειστεί η ημερομηνία κ η εκκλησία με το κέντρο.Τα υπόλοιπα είναι σχετικά νωρίς ακόμη να τα ψάξω.
Δεν ξέρω κορίτσια..δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε..
Οι ¨φίλες¨ μου είναι όλες σε φάση αναζήτησης,βγαίνουν τα βράδια ξενυχτάνε,τα βαρέθηκα εγώ αυτά..νιώθω ότι δεν επικονωνώ πια μαζί τους,ότι δεν έχω κοινά σημεία,..δεν ξέρω αν το έχετε νιώσει..
Δεν ξέρω τι να σας γράψω άλλο για να με καταλάβετε...
Πάω στην ξαδέρφη μου που έχει μικράκι κ τρελαίνομαι μόνο που το παίρνω αγκαλιά
σκέφτομαι
θα με αξιώσει εμένα ο Θεός να ζήσω αυτή την ευτυχία?



καλημερα!δεν ξερω καλη μου γιατι καθεσαι και σκεφτεσαι και περιπλεκεις τοσο πολυ τα πραγματα!υγεια να υπαρχει και αγαπη και ολα αντιμετωπιζονται!!!τιποτα δεν ειναι ευκολο ,ολα ομως ειναι αντιμετωπισιμα οσο δυσκολα και αν ειναι για τον καθε εναν!οσο αφορα τισ φιλες να σου πω την αληθεια οτι επειδη ειναι σε εντελωσ διαφορετικη φαση απο εσενα, δεν ξερω αν θα μπορεσουν να σε καταλαβουν!!!μπορει να σου πουν οτι εγω στην θεση σου θα και θα και θα και οταν βρεθουν πραγματικα στην ιδια θεση θα δεις εντελως διαφορετικα πραγματα.αλλα οι πολυ καλες φιλιες φενονται στην παροδο του χρονου!!!! για αυτο γλυκια μου μην ακους κανεναν ,κανε αυτο που θελεις αρκει να εισαι συνειδητοποιημενη και να αναλαβεις τις ευθυνες σου!!!και οι τριτοι εμπλεκομενοι <<καλοθελητες>> μονο κακο κανουν πιστεψε με !!!σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα ,και αγαπη για σενα και τον αντρα σου να γινουν σκαλοπατια να αξιοποιησεις τα ονειρα σου!!!φιλια.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν πιστεύω ότι βιάζεσαι. Αφού νιώθετε εσείς έτοιμοι, μην ακούτε κανέναν! Η ζωή αλλάζει πολύ όταν κάνεις παιδι αλλά αν είστε προετοιμασμένοι θα το απολαύσετε! Σου εύχομαι να πραγματοποιηθούν τα όνειρά σου γρήγορα!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εμεινα εγκυος σχεδων 2 μηνες πριν παντρευτο!!αλλα με την κουρασει και το τρεξημω του γαμου απεβαλα 1 εβδομαδα μετα το γαμο αλλα δεν το εβαλα κατω και μετα απο 40 μερες απο την αποβολη εμεινα ξανα και ετσι εκανα τον αγγελακο!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οσο τους δινεις σημασια αυτοι αλλο τοσο θα λενε!να τους το κοψεις μαχαρι!γιαυτα τα πραγματα ειστε οι μονοι που μπορειτε να αποφασισετε!εγω τη μερα του γαμου μου ημουν 1εβδομαδα εγκυος αλλα δεν το γνωριζα!
προσωπικη μου αποψη να κανεις πρωτα το γαμο σου κ μετα να μεινεις εγκυος γιατι δεν ξερεις τι συμπτωματα θα εχεις!
κ να σου πω τι μου λεγανε "συγγενεις"τη βδομαδα του γαμου?καλα ρε σοφια εισαι 23 χρονων γιατι παντρευεσαι?κ με πολυ θρασσος απανταω οτι ηταν να ζησω το εζησα,ξενυχτια,εξαλη ζωη,ποτα κλπ κλπ!τωρα εφτασε κ μενα η ωρα μου!εσυ που παντρευτηκες στα 19 κ αργοτερα εψαχνες να βρεις τη ζωη ηταν καλυτερα?η κυρια φυσικα σταματησε να μιλαει!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
naysika έγραψε:εγω εμεινα εγκυος σχεδων 2 μηνες πριν παντρευτο!!αλλα με την κουρασει και το τρεξημω του γαμου απεβαλα 1 εβδομαδα μετα το γαμο αλλα δεν το εβαλα κατω και μετα απο 40 μερες απο την αποβολη εμεινα ξανα και ετσι εκανα τον αγγελακο!!
Μπραβο κοριτσακι!!!! έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 215994
να σας ζησει!!!! έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316

aristina

aristina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του!!!!!!!!!!!Να κανεις οτι αισθανεσαι και σ ευχαριστει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν σου πω εγω τα δικα μου θα τρελαθεις!!!Οτι να ναι χα χα χα και δεν μετανιωσα τιποτα δεν φοβηθηκα ποτε....απλα ακολουθουσα την καρδια μου και το ενστικτο μου!!!!!!!!!Γιουχου!!!!! να μαστε καλα να κανουμε αυτα που αγαπαμεεεεε!!!!Φιλακια και με το καλο οτι επιθυμει η καρδουλα σου!!!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koristara mou min akous kanenan kai tpt afou ta exete vrei eseis me ton antra sou,graftous olous ekei pou den pianei melanei giati poli apla tin zwi sou den tin kathorizei kanenas ektos apo esena kai apo ton theo vevea!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω πιστευω οτι οι δικοι σου στα λενε αυτα μωρε γιατι σε βλεπουν ακομη μωρο ..και 30 να γινεις παλι γιαυτους θα εισαι το μωρο τους...εισαι και μοναχοπαιδι και καταλαβαινεις δεν θελουν να σε χασουν ακομη...
δωστους να καταλαβουν ποσο το θελεις και οτι εισαι ετοιμη για να παψουν να ανυσηχουν..μετα δεν θα μπορεις να τους ξεκολλησεις χεχεχεχε..
αυτα για τους δικους σου γιατι οτι σου λενε ειναι απο αγαπη ολους τους υπολοιπους γραψτους..
απολαυσε τον γαμο σου και προσπαθηστε μετα ..δεν χαθηκε ο κοσμος για τρεις μηνες κοριτσακι...εσυ αποφασιζεις ομως στην τελικη έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 215994 με το καλο η νεα σου ζωη....και το 2011 σου ευχομαι να γινεις μανουλα γλυκιαέχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 215994 Very Happy Very Happy

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου,δεν ξέρετε πόση δύναμη μου δίνετε!!!

Πόσο πολύ θέλω να σας πω ευχαριστώ κ να σας αγκαλιάσω όλες!

Δεν βιάζομαι,ήρθε κ μένα η ώρα μου που είπε μια κοπέλα παραπάνω,δεν θυμάμαι πια!!!
Δεν θέλω ρε κορίτσια άλλα ξενύχτια,άλλα μπαράκια,άλλα παρατράγουδα στη ζωή μου.Θέλω τον άνδρα μου κ την ευτυχία να γίνουμε γονείς κ να μεγαλώσουμε τα μωρά μας να τους δώσουμε αξίες κ να τα κάνουμε σωστούς ανθρώπους στην κοινωνία.
Εγώ νευριάζω δηλαδή πρέπει να γίνεις 30-35 για να κάνεις παιδί;;;
Δουλεύω κορίτσια από τα 17 μου μαζί με σχολείο κ σπουδές (τει) δεν ζήτησα τίποτα από την ζωή μου αυτό το όνειρό έχω μαζί με τον άνθρωπο που αγαπώ κ αυτό πάνε να μου το μολύνουν
ποτέ δεν καταλαβαίνω πόσο κακός μπορεί να γίνει ο κόσμος γύρω μας
γιατί να ναι έτσι ρε κορίτσια?
εγώ κ ακόμα αυτούς που δεν συμπαθώ κακό λόγο δεν θα πω απλά θα ξεκόψω κ τέρμα


tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσακι το να σου πει καποιος οτι βιαζεσαι και εισαι μικρη δεν ειναι δα και τοοοοσο μεγαλη κακια Wink Wink οταν εισαι τοσο ευτυχισμενη με τον ανθρωπο σου και αποφασισμενοι και οι δυο να κανετε παιδακι,δεν ειναι κατι που αφορα κανεναν αλλο...αλλα ακομη κι αν ανακατευονται κοψτους το...κανεις δεν μπορει να μολυνει την ευτυχια σας..κανενας τουλαχιστον που σας αγαπαει..

και οταν πλεον γινεις μανουλα με το καλο τοοοοτε να δεις ποσοι φιλοι θα εξαφανιστουν..ε και??αυτοι που αξιζουν αυτοι στην τελικη θα σε συντροφευουν κιας ειναι λιγοι...τι να την κανουμε την πολυκοσμια??
αλλα ακομη κι αν καποιος φιλος σου πει πανω στην συζητηση οτι μηπως εισαι μικρη για παιδι(επειδη ετσι νιωθει αυτος)δεν ειναι τραγικο!!
μηπως εισαι ηδη εγγυος καλε και οι ορμονες σου σε κανουν να τα βλεπεις τοσο δραματικα??? έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316 έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:βρε κοριτσακι το να σου πει καποιος οτι βιαζεσαι και εισαι μικρη δεν ειναι δα και τοοοοσο μεγαλη κακια Wink Wink οταν εισαι τοσο ευτυχισμενη με τον ανθρωπο σου και αποφασισμενοι και οι δυο να κανετε παιδακι,δεν ειναι κατι που αφορα κανεναν αλλο...αλλα ακομη κι αν ανακατευονται κοψτους το...κανεις δεν μπορει να μολυνει την ευτυχια σας..κανενας τουλαχιστον που σας αγαπαει..

και οταν πλεον γινεις μανουλα με το καλο τοοοοτε να δεις ποσοι φιλοι θα εξαφανιστουν..ε και??αυτοι που αξιζουν αυτοι στην τελικη θα σε συντροφευουν κιας ειναι λιγοι...τι να την κανουμε την πολυκοσμια??
αλλα ακομη κι αν καποιος φιλος σου πει πανω στην συζητηση οτι μηπως εισαι μικρη για παιδι(επειδη ετσι νιωθει αυτος)δεν ειναι τραγικο!!
μηπως εισαι ηδη εγγυος καλε και οι ορμονες σου σε κανουν να τα βλεπεις τοσο δραματικα??? έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316 έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316


Όχι αγάπη μου δεν είμαι κ μακάρι να ήμουν.Δίκαιο έχεις σε όλα όσα μου γράφεις κ σε ευχαριστώ.
Καλύτερα ναι κάποιοι να φύγουν γιατί με έχουν ψιλοπικράνει κ δεν μιλώ για τους γονείς μου ούτε για τα πεθερικά μου.Δόξα το Θεό καλά να είναι οι άνθρωποι δεν θα τους ρωτήσω πότε θα κάνω παιδί.
Δεν ξέρω κορίτσι μου γιατί με επηρεάζουν τόσο αυτά
δεν ξέρω

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skountouflou έγραψε:
tzeni έγραψε:βρε κοριτσακι το να σου πει καποιος οτι βιαζεσαι και εισαι μικρη δεν ειναι δα και τοοοοσο μεγαλη κακια Wink Wink οταν εισαι τοσο ευτυχισμενη με τον ανθρωπο σου και αποφασισμενοι και οι δυο να κανετε παιδακι,δεν ειναι κατι που αφορα κανεναν αλλο...αλλα ακομη κι αν ανακατευονται κοψτους το...κανεις δεν μπορει να μολυνει την ευτυχια σας..κανενας τουλαχιστον που σας αγαπαει..

και οταν πλεον γινεις μανουλα με το καλο τοοοοτε να δεις ποσοι φιλοι θα εξαφανιστουν..ε και??αυτοι που αξιζουν αυτοι στην τελικη θα σε συντροφευουν κιας ειναι λιγοι...τι να την κανουμε την πολυκοσμια??
αλλα ακομη κι αν καποιος φιλος σου πει πανω στην συζητηση οτι μηπως εισαι μικρη για παιδι(επειδη ετσι νιωθει αυτος)δεν ειναι τραγικο!!
μηπως εισαι ηδη εγγυος καλε και οι ορμονες σου σε κανουν να τα βλεπεις τοσο δραματικα??? έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316 έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 654316


Όχι αγάπη μου δεν είμαι κ μακάρι να ήμουν.Δίκαιο έχεις σε όλα όσα μου γράφεις κ σε ευχαριστώ.
Καλύτερα ναι κάποιοι να φύγουν γιατί με έχουν ψιλοπικράνει κ δεν μιλώ για τους γονείς μου ούτε για τα πεθερικά μου.Δόξα το Θεό καλά να είναι οι άνθρωποι δεν θα τους ρωτήσω πότε θα κάνω παιδί.
Δεν ξέρω κορίτσι μου γιατί με επηρεάζουν τόσο αυτά
δεν ξέρω
σε επηρεαζουν γιατι λογικο ειναι να θες να ειναι διπλα σου στις ευτυχισμενες σου στιγμες...αλλα ελα που δεν χαιρονται ολοι...αυτους καντους περα!!!!οποιος θελει για τους αλλους απλα δεν θα μπορεσουμε ρε φιλεναδιτσα τι να κανουμε!!!!!και οταν με το καλο ερθει το μπεμπε ουτε που θα τους ξανασκεφτεις Very Happy Very Happy
καποιοι δυστηχως ζηλευουν με την ευτυχια μας...οσο πιο νωρις τους ανακαλυψεις τοσο το καλυτερο...

ελα χαμογελα...ζησε το ονειρο σου ..ουτε μια σκια επιτρεπεται έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 215994 έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 215994δεν θα τους κανεις την χαρη έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 893968 έχω άδικο κορίτσια????πιστεύεται πως βιάζομαι? - Σελίδα 2 893968

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακι μου η επιθυμια σου για ενα μωρακι ειναι οτι πιο ομορφο και φυσιολογικο. δε νομιζω πως πεφτει λογος σε κανεναν αλλον για το τι θα κανεις. εγω οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος ξερετε τι με ρωτησαν? θα το κρατησεις?ελεος!!!!εσεις το λετε, να το πεταξω????τι να πω?χαζος κοσμος!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:κοριτσακι μου η επιθυμια σου για ενα μωρακι ειναι οτι πιο ομορφο και φυσιολογικο. δε νομιζω πως πεφτει λογος σε κανεναν αλλον για το τι θα κανεις. εγω οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος ξερετε τι με ρωτησαν? θα το κρατησεις?ελεος!!!!εσεις το λετε, να το πεταξω????τι να πω?χαζος κοσμος!!!!


και εμενα το ιδιο μυ ειχε πει η καλυτερη μου φιλη τοτε!!! ημουν 1 χρονο παντρεμενη και εμεινα εγκυος της το ειπα και γυρναει και μου λεει" θα το κρατησεις"? και λεω μα καλα τι με ρωτας?!!!! αν και μετα απο λιγο καιρο το εχασα το 1ο !!!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
markellajohny έγραψε:κοριτσακι μου η επιθυμια σου για ενα μωρακι ειναι οτι πιο ομορφο και φυσιολογικο. δε νομιζω πως πεφτει λογος σε κανεναν αλλον για το τι θα κανεις. εγω οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος ξερετε τι με ρωτησαν? θα το κρατησεις?ελεος!!!!εσεις το λετε, να το πεταξω????τι να πω?χαζος κοσμος!!!!


και εμενα το ιδιο μυ ειχε πει η καλυτερη μου φιλη τοτε!!! ημουν 1 χρονο παντρεμενη και εμεινα εγκυος της το ειπα και γυρναει και μου λεει" θα το κρατησεις"? και λεω μα καλα τι με ρωτας?!!!! αν και μετα απο λιγο καιρο το εχασα το 1ο !!!!!
δε μπορω να καταλαβω τι χαζη ερωτηση ειναι αυτη!!!το ιδιο με ρωτησαν και για το δευτερο, δε θυμαμαι ποιος αλλα καποιος χαζος σιγουρα!!!για την κορη μου με ειχαν ρωτησει πολλοι!!!ημουν 26 και ο αντρας μου 22 οταν εμεινα εγκυος.δεν εχει να λεει ομως, τι ερωτηση ειναι αυτη?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:
Ήρια έγραψε:
markellajohny έγραψε:κοριτσακι μου η επιθυμια σου για ενα μωρακι ειναι οτι πιο ομορφο και φυσιολογικο. δε νομιζω πως πεφτει λογος σε κανεναν αλλον για το τι θα κανεις. εγω οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος ξερετε τι με ρωτησαν? θα το κρατησεις?ελεος!!!!εσεις το λετε, να το πεταξω????τι να πω?χαζος κοσμος!!!!


και εμενα το ιδιο μυ ειχε πει η καλυτερη μου φιλη τοτε!!! ημουν 1 χρονο παντρεμενη και εμεινα εγκυος της το ειπα και γυρναει και μου λεει" θα το κρατησεις"? και λεω μα καλα τι με ρωτας?!!!! αν και μετα απο λιγο καιρο το εχασα το 1ο !!!!!
δε μπορω να καταλαβω τι χαζη ερωτηση ειναι αυτη!!!το ιδιο με ρωτησαν και για το δευτερο, δε θυμαμαι ποιος αλλα καποιος χαζος σιγουρα!!!για την κορη μου με ειχαν ρωτησει πολλοι!!!ημουν 26 και ο αντρας μου 22 οταν εμεινα εγκυος.δεν εχει να λεει ομως, τι ερωτηση ειναι αυτη?



αυτοι οι ανθρωποι απλα νομιζω οτι απλα ειναι χειροτεροι απο το "χαζοι" ανεγκεφαλοι δεν μπορω να τους χαρακτηρισω!!!! Λυπαμαι ..

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήρια έγραψε:
markellajohny έγραψε:κοριτσακι μου η επιθυμια σου για ενα μωρακι ειναι οτι πιο ομορφο και φυσιολογικο. δε νομιζω πως πεφτει λογος σε κανεναν αλλον για το τι θα κανεις. εγω οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος ξερετε τι με ρωτησαν? θα το κρατησεις?ελεος!!!!εσεις το λετε, να το πεταξω????τι να πω?χαζος κοσμος!!!!


και εμενα το ιδιο μυ ειχε πει η καλυτερη μου φιλη τοτε!!! ημουν 1 χρονο παντρεμενη και εμεινα εγκυος της το ειπα και γυρναει και μου λεει" θα το κρατησεις"? και λεω μα καλα τι με ρωτας?!!!! αν και μετα απο λιγο καιρο το εχασα το 1ο !!!!!
ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΔΑΡΗ ΚΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΑ Η ΦΙΛΗ?

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΕΠΙΡΕΑΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ,ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΙΑΖΕΣΑΙ?Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ!ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΤΕ <ΝΑΙ>ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ.ΤΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ?
ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΥ ΡΟΛΟΙ ΣΕ ΚΑΛΕΙ ΝΑ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ!!!!!
Very Happy

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταρχην να πεις σε οσους διαφωνουν οτι το παιδι δεν ειναι πιτσα να το παραγγειλεις,αλλες φορες ο Θεος το στελνει γρηγορα και αλλες οχι!

Δευτερον ,απο την στιγμη που το ζευγαρι νιωθει ετοιμο να αποκτησει παιδι σαφως και ως ενα βαθμο τουλαχιστον ,γιατι θα ειναι κατι πρωτογνωρο,αντιλαμβανεται οτι θα αλλαξουν πολλα πραγματα στη ζωη του.Αυτο θα συμβει ειτε εισαι 24 ειτε 54!!οποτε δεν αφορα κανενα αυτη η αποφαση παρα εσενα και τον συζηγο σου.Δεν εχει αδικο μια κοπελα που εγραψε οτι θα προτιμουσε να περιμενει κανα 2 χρονια μετα το γαμο για παιδι,ειναι "πακετο"ξαφνικα να επικεντρωνεσαι στο παιδι και γενικοτερα να αλλαζει ολη σου η ζωη ,ενω μεχρι πριν λιγο καιρο επρεπε να προσεχεις μονο τον εαυτο σου.

Αν ομως τα βαλεις σε μια ζυγαρια δεν συγκρινεται το θαυμα της ζωης με τιποτα!!!ενα χαμογελο του παιδιου σου και νιωθεις ο βασιλιας του κοσμου!!!οποτε θα ελεγα να γινει με το καλο ο γαμος γιατι εχει τρεξιμο κακα τα ψεμματα και μετα βουρ στο "ψητο"!!!


Ευχομαι τα επομενα χριστουγεννα να σε βρουν με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις