Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 4:24 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:
Rinoula έγραψε:. Κι εσύ γράφεις σε όλα τα θέματα θηλασμού και ξαναγράφεις, γιατί το κάνεις? ΄Οπως γράφεις εσύ, έτσι γράφουν κι οι άλλοι.

ΥΓ Για τις καινούργιες του ίντερνετ να πω ότι είναι αγένεια να γράφεις μόνο με κεφαλαία γιατί στη "γλώσσα" του Διαδικτύου τα κεφαλαία σημαίνουν ότι φωνάζεις...
ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΩ .ΑΠΛΩΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ
Κανεις δε γράφει μόνο στα θέματα θηλασμού. Όλοι όμως εχουν δικαίωμα να γράφουν σε ένα μόνο θέμα, σε μια ενότητα ή σε όλα τα θέματα!

Τελικά το τεστ ρώτησες πως λεγεται?

52HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 4:29 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΓ Για τις καινούργιες του ίντερνετ να πω ότι είναι αγένεια να γράφεις μόνο με κεφαλαία γιατί στη "γλώσσα" του Διαδικτύου τα κεφαλαία σημαίνουν ότι φωνάζεις...[/quote]

Ωχ!Καλα που το ειπες..δεν το ηξερα..κ ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα.. Smile Smile !!Φιλακια.. Smile Smile !!

53HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 4:55 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και βαλε ενα τελος στο διαδυκτιακο ξεμαλιασμα που θελεις με το ζορι να ξεκινησεις γιατι δεν θα συμμετασχω.
ΦΙΛΙΑ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΡΠΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΤΛ.ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ.. Very Happy !!
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΕΣ Very Happy !!Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ!
ΑΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.. I love you I love you I love you ..!!ΑΥΤΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΤΣΙ..ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ... Smile Smile !!ΦΙΛΑΚΙΑ..!!

54HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 4:57 am

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rinoula:
Από τις αγελάδες αν διαλέγουν τις πιο παραγωγικές, είναι αυτές με το πιο πολύ γάλα και όχι με το πιο καλό. Η επεξεργασία που λες γίνεται σε όλο το γάλα και όχι σε κάποιων αγελάδων. Και δεν πάνε σε σύμβουλο θηλασμού γιατί όλες θηλάζουν.

...μετά απο όλη αυτή τη συζήτηση αποδικνύεται σαφώς οτι η Ρηνούλα έχει ψύχωση και κόλλημα μεγάλο με τις αγελάδες!
Αρκεί να δει κανείς το άβαταρ που χρησημοποιεί!!!
Δεν μπορώ άλλο να τη βλέπω να πετάγεται και να γράφει οπου αναφερθεί η λέξη "αγελάδα"!!
Ελεος πια!
Μουουουου!!!

55HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 4:59 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολέττα έγραψε:
Rinoula:
Από τις αγελάδες αν διαλέγουν τις πιο παραγωγικές, είναι αυτές με το πιο πολύ γάλα και όχι με το πιο καλό. Η επεξεργασία που λες γίνεται σε όλο το γάλα και όχι σε κάποιων αγελάδων. Και δεν πάνε σε σύμβουλο θηλασμού γιατί όλες θηλάζουν.

...μετά απο όλη αυτή τη συζήτηση αποδικνύεται σαφώς οτι η Ρηνούλα έχει ψύχωση και κόλλημα μεγάλο με τις αγελάδες!
Αρκεί να δει κανείς το άβαταρ που χρησημοποιεί!!!
Δεν μπορώ άλλο να τη βλέπω να πετάγεται και να γράφει οπου αναφερθεί η λέξη "αγελάδα"!!
Ελεος πια!
Μουουουου!!!

Χαχαχα με κατάλαβες Νικολέτα μουουουουουυυυυυ!

56HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 5:10 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία Σ. έγραψε:
foulab έγραψε:
Μαρια καισυμφωνω απολυτα...θα μπορουσα να το ειχα γραψει εγω αυτο το ποστ!!!
Και εμενα ειναι ισως το πιο ησυχο μωρο..παρολα αυτα καποιες φορες{καθημερινα} θα αγαναχτησω απο την κουραση..και νιωθω αχαριστη και αναξια..απλα καθημερινα συναισθηματα μιας μανουλας πιστευω...ιδιως αν ειναι πρωταρα!!!

57HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 5:14 am

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:
Νικολέττα έγραψε:
Rinoula:
Από τις αγελάδες αν διαλέγουν τις πιο παραγωγικές, είναι αυτές με το πιο πολύ γάλα και όχι με το πιο καλό. Η επεξεργασία που λες γίνεται σε όλο το γάλα και όχι σε κάποιων αγελάδων. Και δεν πάνε σε σύμβουλο θηλασμού γιατί όλες θηλάζουν.

...μετά απο όλη αυτή τη συζήτηση αποδικνύεται σαφώς οτι η Ρηνούλα έχει ψύχωση και κόλλημα μεγάλο με τις αγελάδες!
Αρκεί να δει κανείς το άβαταρ που χρησημοποιεί!!!
Δεν μπορώ άλλο να τη βλέπω να πετάγεται και να γράφει οπου αναφερθεί η λέξη "αγελάδα"!!
Ελεος πια!
Μουουουου!!!

Χαχαχα με κατάλαβες Νικολέτα μουουουουουυυυυυ!



Κοριτσια μην μπερδευεστε...εγω ειμαι η ψυχωτικη της παρεας!!! Laughing

58HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 5:15 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘεονιΜ* έγραψε:
Μαρία Σ. έγραψε:
foulab έγραψε:
Μαρια καισυμφωνω απολυτα...θα μπορουσα να το ειχα γραψει εγω αυτο το ποστ!!!
Και εμενα ειναι ισως το πιο ησυχο μωρο..παρολα αυτα καποιες φορες{καθημερινα} θα αγαναχτησω απο την κουραση..και νιωθω αχαριστη και αναξια..απλα καθημερινα συναισθηματα μιας μανουλας πιστευω...ιδιως αν ειναι πρωταρα!!!
ΘεονιΜ ανάξια ένιωθα καθημερινά για 3 μήνες μετά τη γέννα! Άσχετη μάνα, αχάριστη που κάποιες φορές λυπόμουν που ξύπναγα τη νύχτα... Τώρα είμαι πια πολύ καλύτερα, παρότι ακόμα ξυπνάμε το βράδυ με την μπέμπα έχω ηρεμήσει και όσο κι αν κουράζομαι έχω βρει ένα ρυθμό. Υπομονή και κουραγιο!

Σε μεγάλο βαθμό φταίνε και οι ορμόνες πιστεύω. Αυτές μετά το 6μηνο άρχισαν να ηρεμούν σε μένα. Φιλιά!

59HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Τρι Δεκ 21, 2010 5:20 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula έγραψε:
ΘεονιΜ* έγραψε:
Μαρία Σ. έγραψε:
foulab έγραψε:
Μαρια καισυμφωνω απολυτα...θα μπορουσα να το ειχα γραψει εγω αυτο το ποστ!!!
Και εμενα ειναι ισως το πιο ησυχο μωρο..παρολα αυτα καποιες φορες{καθημερινα} θα αγαναχτησω απο την κουραση..και νιωθω αχαριστη και αναξια..απλα καθημερινα συναισθηματα μιας μανουλας πιστευω...ιδιως αν ειναι πρωταρα!!!
ΘεονιΜ ανάξια ένιωθα καθημερινά για 3 μήνες μετά τη γέννα! Άσχετη μάνα, αχάριστη που κάποιες φορές λυπόμουν που ξύπναγα τη νύχτα... Τώρα είμαι πια πολύ καλύτερα, παρότι ακόμα ξυπνάμε το βράδυ με την μπέμπα έχω ηρεμήσει και όσο κι αν κουράζομαι έχω βρει ένα ρυθμό. Υπομονή και κουραγιο!

Σε μεγάλο βαθμό φταίνε και οι ορμόνες πιστεύω. Αυτές μετά το 6μηνο άρχισαν να ηρεμούν σε μένα. Φιλιά!
Ευτυχως Ρινουλα ψαχνω παντα να βρω το τι μου φταιει..και επειδη εχω καταλαβει οτι εναι πιο πολυ απο τις ορμονες και το οτι μου ηρθαν ολα αποτομα..το ξεπερναω βλεποντας το πιο θετικα!!!Θα το ξεπερασουμε και αυτο!!!ειναι καπως παρηγορητικο οσο κουλο και αν φαινετε να ξερεις οτι και αλλες μανουλες εχουν τις ιδιες σκεψεις με σενα!!!

60HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 12:01 am

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
litsakos έγραψε:foulab πως πανε τα πραγματα?εχεις ηρεμησει καθολου?

Kαλημέρα , χρόνια πολλά....έχω ψιλοηρεμήσει...σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον !! Την αφήνω καμιά ώρα με τη μαμά μου και βγαίνω λίγο έξω έστω για περπάτημα....Σιγά σιγά θα την αφήνωκαι λίγο παραπάνω επειδή από βδομάδα θα ξεκινήσω και κανά γυμναστήριο απλά αγχώνομαι λίγο γιατί δε ξέρει τα χούγια της και αυτή τη μια ώρα είμαι στη τσίτα .Έτσι σκέφτηκα ως λύση τη ....γιόγκα!!!

61HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 1:38 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foulab έγραψε:
litsakos έγραψε:foulab πως πανε τα πραγματα?εχεις ηρεμησει καθολου?

Kαλημέρα , χρόνια πολλά....έχω ψιλοηρεμήσει...σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον !! Την αφήνω καμιά ώρα με τη μαμά μου και βγαίνω λίγο έξω έστω για περπάτημα....Σιγά σιγά θα την αφήνωκαι λίγο παραπάνω επειδή από βδομάδα θα ξεκινήσω και κανά γυμναστήριο απλά αγχώνομαι λίγο γιατί δε ξέρει τα χούγια της και αυτή τη μια ώρα είμαι στη τσίτα .Έτσι σκέφτηκα ως λύση τη ....γιόγκα!!!

Very Happy ε ναι!και καλα κανεις!περπατα βοηθαει να περασει η λοχεια ηρεμα, αποβαλεις τοξινες Very Happy ολα θα στρωσουν,μην σε αγχωνει τιποτα,εσυ εισαι η μανα εσυ ξερεις!

62HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Πεμ Δεκ 30, 2010 1:41 am

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
foulab έγραψε:
litsakos έγραψε:foulab πως πανε τα πραγματα?εχεις ηρεμησει καθολου?

Kαλημέρα , χρόνια πολλά....έχω ψιλοηρεμήσει...σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον !! Την αφήνω καμιά ώρα με τη μαμά μου και βγαίνω λίγο έξω έστω για περπάτημα....Σιγά σιγά θα την αφήνωκαι λίγο παραπάνω επειδή από βδομάδα θα ξεκινήσω και κανά γυμναστήριο απλά αγχώνομαι λίγο γιατί δε ξέρει τα χούγια της και αυτή τη μια ώρα είμαι στη τσίτα .Έτσι σκέφτηκα ως λύση τη ....γιόγκα!!!

Very Happy ε ναι!και καλα κανεις!περπατα βοηθαει να περασει η λοχεια ηρεμα, αποβαλεις τοξινες Very Happy ολα θα στρωσουν,μην σε αγχωνει τιποτα,εσυ εισαι η μανα εσυ ξερεις!

Kαλημέρα , χρόνια πολλά!!!!!! Very Happy Smile
ευχομαι αυτες οι γιορτες να ειναι οι καλυτερες για ολες μας!!!Και να λυθουν τα οποια προβληματα μας και να μας φυγουν και οι στεναχωριες/ανυσυχιες μας!!!

63HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Κυρ Ιαν 02, 2011 7:45 am

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kαλή χρονιά σε όλες!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

64HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Κυρ Ιαν 02, 2011 2:17 pm

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
foulab έγραψε:Kαλή χρονιά σε όλες!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επ.... σε τσακωσα!!!! χαχχαχααα..... πρωτα γνωρισα τη 'ποδαρα' της κορης σου και μετα διαβασα το ονομα σου!!!!!!! χαχαχχαααα
Καλη χρονια κοριτσακι...!!! Φιλια στα πατουσακια της μικρης σου!!! να ειναι γερο και καλοτυχο!!!
HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 417472

65HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Δευ Ιαν 03, 2011 4:13 am

foulab

foulab
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mariza έγραψε:
foulab έγραψε:Kαλή χρονιά σε όλες!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επ.... σε τσακωσα!!!! χαχχαχααα..... πρωτα γνωρισα τη 'ποδαρα' της κορης σου και μετα διαβασα το ονομα σου!!!!!!! χαχαχχαααα
Καλη χρονια κοριτσακι...!!! Φιλια στα πατουσακια της μικρης σου!!! να ειναι γερο και καλοτυχο!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Eπ!! Τί γίνεται ?Πότε γεννάς ????? Rolling Eyes

66HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Δευ Ιαν 03, 2011 5:54 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foulab έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!
Δεν ξέρω τι έχω πάθει τιε τελευταίες μέρες αλλά νιώθω ανεπαρκής για το μπεμπάκι μου ( 49ημερών ) .Νιώθω πολύ άσχημα που δεν μου κοιμάται το βράδυ , που έχει πονάκια , νιώθω ότι δεν χορταίνει πια με το θηλασμό και όλα αυτά τα γνωστά που ξέρω πραγματικά πως είναι χαζά!ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ !!! Sad

Πόσο σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, είμαι κι εγώ όλη μέρα στο πόδι και απο ξενυχτι ενα θα σου πώ πως δεν κοιμάμαι ούτε 10λεπτο κι εγώ είμαι ακόμα στην αρχή 23 ημερών, το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι λίγη υπομονή, πολλές κοπέλες και η παιδίατρος μου έχουν πεί πως μετα τις 40 μερες κοβεται το βραδυνό και κοιμούνται όλη νύχτα, εμενα μου φαίνεται λίγο απίθανο να το κάνει αυτό ο μπεμπάκος μου!!

67HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Δευ Ιαν 03, 2011 5:58 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
foulab έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!
Δεν ξέρω τι έχω πάθει τιε τελευταίες μέρες αλλά νιώθω ανεπαρκής για το μπεμπάκι μου ( 49ημερών ) .Νιώθω πολύ άσχημα που δεν μου κοιμάται το βράδυ , που έχει πονάκια , νιώθω ότι δεν χορταίνει πια με το θηλασμό και όλα αυτά τα γνωστά που ξέρω πραγματικά πως είναι χαζά!ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ !!! Sad

Πόσο σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, είμαι κι εγώ όλη μέρα στο πόδι και απο ξενυχτι ενα θα σου πώ πως δεν κοιμάμαι ούτε 10λεπτο κι εγώ είμαι ακόμα στην αρχή 23 ημερών, το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι λίγη υπομονή, πολλές κοπέλες και η παιδίατρος μου έχουν πεί πως μετα τις 40 μερες κοβεται το βραδυνό και κοιμούνται όλη νύχτα, εμενα μου φαίνεται λίγο απίθανο να το κάνει αυτό ο μπεμπάκος μου!!



δεν θελω να σας απογοητευσω κοπελα για τις 40 ημερες ετσι μου λεγανε και εμενα αλλα απο 4 μηνων αρχισε να κοιμαται και αυτο οχι καθε βραδυ !!

68HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Δευ Ιαν 03, 2011 3:05 pm

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
foulab έγραψε:
mariza έγραψε:
foulab έγραψε:Kαλή χρονιά σε όλες!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επ.... σε τσακωσα!!!! χαχχαχααα..... πρωτα γνωρισα τη 'ποδαρα' της κορης σου και μετα διαβασα το ονομα σου!!!!!!! χαχαχχαααα
Καλη χρονια κοριτσακι...!!! Φιλια στα πατουσακια της μικρης σου!!! να ειναι γερο και καλοτυχο!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Eπ!! Τί γίνεται ?Πότε γεννάς ????? Rolling Eyes



Απο μερα σε μερα περιμενουμε!!!!!!!!

69HELP AGAIN!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: HELP AGAIN!!! Δευ Ιαν 03, 2011 11:27 pm

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:
foulab έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!
Δεν ξέρω τι έχω πάθει τιε τελευταίες μέρες αλλά νιώθω ανεπαρκής για το μπεμπάκι μου ( 49ημερών ) .Νιώθω πολύ άσχημα που δεν μου κοιμάται το βράδυ , που έχει πονάκια , νιώθω ότι δεν χορταίνει πια με το θηλασμό και όλα αυτά τα γνωστά που ξέρω πραγματικά πως είναι χαζά!ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ !!! Sad

Πόσο σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, είμαι κι εγώ όλη μέρα στο πόδι και απο ξενυχτι ενα θα σου πώ πως δεν κοιμάμαι ούτε 10λεπτο κι εγώ είμαι ακόμα στην αρχή 23 ημερών, το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι λίγη υπομονή, πολλές κοπέλες και η παιδίατρος μου έχουν πεί πως μετα τις 40 μερες κοβεται το βραδυνό και κοιμούνται όλη νύχτα, εμενα μου φαίνεται λίγο απίθανο να το κάνει αυτό ο μπεμπάκος μου!!

Εγω σας καταλαβαινω κ ας κοιμοταν η δικια μ ολο το βραδυ και ας κοιμαται ακομα κ τωρα..Ειναι μικρος ακομα ο μπεμπης σου..μηπως ειναι η κοιλιτσα τ?Κολικους δηλαδη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις