Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

201Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Οκτ 07, 2011 11:12 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:παλιοτερα δουλευα σε ενα παιδοτοπο οπου ειχαν ερθει 2 παιδακια να παιξουν 6 και 7 ετων.
καποια στιγμη αρχισαν να μαλωνουν για το ποιος θα με παντρευτει(ατσα σουξεεεεε).τους λεω:βρε μη μαλωνετε.θα παιξουμε ενα παιχνιδι και οποιος κερδισει αυτος θα με παντρευτει:λοιπον,θα με κερδισει οποιος μου προσφερει κατι που αρχιζει απο "Α", δε κοστιζει τιποτα και το εχουμε μεσα μας...(ειχα την λεξη Αγαπη στο μυαλο μου φυσικα)
μετα απο πολλη σκεψη και αφου μου ελεγαν ο,τι λεξη αρχιζε απο "Α"(αεροπλανο,αλεξιπτωτο κτλ) κι ενω τους επαναλαμβανα συνεχως οτι δε κοστιζει τιποτα και το εχουμε μεσα μας(τρομαρα μου) μου λεει ο 7 χρονος με πονηρο βλεμμα:ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!! πες το !του απανταω και δειλα δειλα μου λεει:@ρχιδ.@ ; (ποσο κομψα να το γραψω; )
και ερωτω:ειχε αδικο το παιδι;αφου και μεσα του τα ειχε και δε του κοστιζε και τιποτα...

Χα, χα... πανέξυπνος και πονηρός ο πιτσιρικάς.
Λοιπόν, ο Φίλιππος προχθές έκανε κακά στην τουαλέτα και περίμενα να με φωνάξει για να τον σκουπίσω. Όσο περίμενα ακούω... καζανάκι. Τρέχω στην τουαλέτα και τον βλέπω με τα βρακιά κατεβασμένα να τραβάει καζανάκι.
"Γιατί βρε Φίλιππε τράβηξες καζανάκι; Δε θα τραβάς για να βλέπω πόσα κακά έκανες."
Φίλιππος: " Εσσύ, αν θεςς να βλέπειςς κακά, να κάνειςς δικά σσου. Εντάκσσει;" Shocked

202Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Οκτ 07, 2011 11:14 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν κανα δυο βδομάδες που έβρεχε ο γιος μου (ναι πάλι αυτός) το πρωί:

"Ο Θεούληςς που είναι σστην εκκλησσία εκεί πσσηλά στον ου-ανό (ουρανό), άνοικσσε το γκάζζι( Shocked ) και έβ-εξσσε (έβρεξε).

203Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Οκτ 07, 2011 11:35 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια εχω κατουρηθει μιλαμε,τι ζουζουνια ειναι αυτα????Αχ ποτε θα μεγαλωσει και το δικο μου να μου τα κανει αυτα,τρελενομαι!!!!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

204Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Οκτ 08, 2011 12:30 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Πριν κανα δυο βδομάδες που έβρεχε ο γιος μου (ναι πάλι αυτός) το πρωί:

"Ο Θεούληςς που είναι σστην εκκλησσία εκεί πσσηλά στον ου-ανό (ουρανό), άνοικσσε το γκάζζι( Shocked ) και έβ-εξσσε (έβρεξε).

θεος!!!!! Very Happy

205Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Οκτ 08, 2011 1:07 am

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χτες που πήγα να τους κοιμήσω και τους δυο μου τραβάει ο μεγάλος την μπλούζα και μου λέει "μαμά μάμ" (παρεπιπτόντως ήθελα να σας πω οτι ο μεγάλος δεν έχει θηλασει και θήλαζα τον μικρό μέχρι πριν κανα 2 εβδομάδες περίπου ,αλλά επειδή ζήλευε και ο μεγάλος τον έβαζα καμμιά φορα) Του λέω λοιπόν "Γιάννη δεν εχει μαμ ,το μαγαζί της μαμάς έκλεισε" και μου λέει με παραπονιάρικο ύφος "Ανοίξει μαγαζί ..."

206Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Οκτ 08, 2011 5:03 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sasanath έγραψε:Χτες που πήγα να τους κοιμήσω και τους δυο μου τραβάει ο μεγάλος την μπλούζα και μου λέει "μαμά μάμ" (παρεπιπτόντως ήθελα να σας πω οτι ο μεγάλος δεν έχει θηλασει και θήλαζα τον μικρό μέχρι πριν κανα 2 εβδομάδες περίπου ,αλλά επειδή ζήλευε και ο μεγάλος τον έβαζα καμμιά φορα) Του λέω λοιπόν "Γιάννη δεν εχει μαμ ,το μαγαζί της μαμάς έκλεισε" και μου λέει με παραπονιάρικο ύφος "Ανοίξει μαγαζί ..."


αχ γιαβρι μου!!!!!!! τελικα ανοιξε το μαγαζι???χαχαχα!

207Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 5:28 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω καινουργιο!

ρωταει ο αντρας μου τη Φωτεινη

-Φωτεινη εχετε κανενα παιδακι με παραξενο ονομα στο σχολειο?
-ΝΑΙ
-πως το λενε?
-Χρήστο Shocked Shocked Shocked

αχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα επεσα Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 585182

208Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 5:32 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧΧΧ........γερά να είναι τα μουτράκια όλα Laughing Laughing

Εμένα προχθές, βλέπαμε φωτογραφίες και έδειχνα στον μικρό μου (3 χρονών) μια φωτογραφία που ήταν μέσα στη κοιλιά μου 2-3 μέρες πριν γεννήσω...

Μου λέει..."μαμά, εγώ που είμαι σε αυτή τη φώτο?" του λέω "στη κοιλίτσα μου καλό μου δεν βλέπεις τι μεγάλη κοιλιά που έχω?"

απάντηση μικρού:

"MAMAAAAAA γιατί ΜΕ ΕΦΑΓΕΣ???"

Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 215994 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 215994

209Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 5:34 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΑΧΧΧ........γερά να είναι τα μουτράκια όλα Laughing Laughing

Εμένα προχθές, βλέπαμε φωτογραφίες και έδειχνα στον μικρό μου (3 χρονών) μια φωτογραφία που ήταν μέσα στη κοιλιά μου 2-3 μέρες πριν γεννήσω...

Μου λέει..."μαμά, εγώ που είμαι σε αυτή τη φώτο?" του λέω "στη κοιλίτσα μου καλό μου δεν βλέπεις τι μεγάλη κοιλιά που έχω?"

απάντηση μικρού:

"MAMAAAAAA γιατί ΜΕ ΕΦΑΓΕΣ???"

Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 215994 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 215994

αχαχαχααχαχχαχαχααχχα εγραψε Laughing

210Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 5:53 am

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΙΧΙΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
ΣΑΣ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΕ ΔΕΙ
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΙΑ ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑ Κ ΤΗ ΦΩΝΑΖΕ
ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ Κ ΛΕΕΙ
ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΦΗ!
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑ-
ΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΟ-
ΚΡΕΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΗΣ, ΟΤΑΝ
ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗ
ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΣ? ΕΙΠΕ ΚΑΝΩ ΑΠΕΡΓΙΑ ΕΝΩ
ΜΙΑ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΛΙΩΝΩ, ΠΕΦΤΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ:ΕΙΣΑΙ
Κ ΜΑΜΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΜΑΝΟΥΛΙ!! Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 328109

211Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 7:39 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχω ένα ξάδελφο 15 χρόνια μικρότερο... Τρελό ζουζούνι μικρός! Ένα καλοκαίρι γύρω στα 2,5 αυτός είμαστε οικογενειακός στην αυλή στο εξοχικό μας είχε ζαλίσει... δεν έβαζε γλώσσα μέσα!Είχα πάρει τότε τα πρώτα μου timperland και μου κολλούσε ο αδελφός μου ότι γίνονται από δέρμα φώκιας και τέτοια. Κόλλησε ο πιτσιρικάς... τα παπούτσια γίνονται από ζώα;;;; Και άρχισε να ασχολείται με τα παπούτσια μας και να μας ρωτάει από τι ζώο είναι... μέχρι που έφτασε στην μαμά του... φορούσε ασημένια-λαμέ παπούτσια και είχε κολλήσει τρελά!!!! Μας ρωτούσε να του πούμε και κανείς δεν του απαντούσε γιατί απλά δεν φανταζόμασταν κάτι έξυπνο να του πούμε για να του φανεί πιστικό... καθόταν σε μια γωνία και σκεφτόταν για πολύ ώρα και χαρήκαμε και εμείς που ησυχάσαμε... ξαφνικά έρχεται μετά από ώρα μες την τρελή χαρά και μας ανακοινώνει... καλά δεν ξέρετε από τι ζώο είναι τα παπούτσια της μαμάς; Δεν ντρέπεστε είστε και μεγάλοι... από ψάρι είναι!!!!

212Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 8:08 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω πεθάνει στο γέλιο με τις ατάκες των ζουζουνιών σας!!!! Laughing Laughing Laughing Να τα χαίρεστε όλες!!!
Εμένα φέτος το καλοκαίρι η κόρη μίας φίλης μου που είναι 5 χρονών και έχει αρχίσει να πονηρεύει με τρέλανε....
Ηταν στο ντουζ και έκανε μπάνιο και εγώ στην προσπάθεια μου να ποιάσω τον αδερφούλη της έκανα το λάθος να μπώ την ώρα που έκανε μπάνιο....
Την επόμεν μερα λοιπόν με φωνάζει και μου λέει... "Θα σου πω κάτι αλλα δεν θα το πείς στη μαμα ουτε στο μπαμπά ούτε στη γιαγια"... Εγώ απορημένη την κοιτάζω και της λέω "Πες μου κουκλα μου" και λεει το θεϊκο:
"Χθες που έκανα μπάνιο εσυ μπήκες και είδες τα μεμε μου... τώρα πρέπει να μου δείξεις και εσυ τα δικά σου"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

213Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 8:18 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα τελευταία, όποτε λέω στον Αλέξανδρο να μην κάνει κάτι, ή όποτε τον μαλώνω, παρεξηγιέται πολύ. Μουτρώνει, αρχίζει τις κλάψες και τα παραπονα και λέει "αν με μαλωνετε θα φύγω, θα πάω να μείνω στο βουνο"
Shocked Shocked Shocked Shocked

214Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Νοε 09, 2011 8:20 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Έχω πεθάνει στο γέλιο με τις ατάκες των ζουζουνιών σας!!!! Laughing Laughing Laughing Να τα χαίρεστε όλες!!!
Εμένα φέτος το καλοκαίρι η κόρη μίας φίλης μου που είναι 5 χρονών και έχει αρχίσει να πονηρεύει με τρέλανε....
Ηταν στο ντουζ και έκανε μπάνιο και εγώ στην προσπάθεια μου να ποιάσω τον αδερφούλη της έκανα το λάθος να μπώ την ώρα που έκανε μπάνιο....
Την επόμεν μερα λοιπόν με φωνάζει και μου λέει... "Θα σου πω κάτι αλλα δεν θα το πείς στη μαμα ουτε στο μπαμπά ούτε στη γιαγια"... Εγώ απορημένη την κοιτάζω και της λέω "Πες μου κουκλα μου" και λεει το θεϊκο:
"Χθες που έκανα μπάνιο εσυ μπήκες και είδες τα μεμε μου... τώρα πρέπει να μου δείξεις και εσυ τα δικά σου"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα σου λεει το παιδι.ας προσεχες.πως μπαινεις και εσυ ετσι?

215Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Νοε 12, 2011 4:06 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Γωγώ μου, το 27 μηνών καμάρι μου, έχει λίγο καιρό τώρα που όταν βλέπει παιδικά και κάνω το λάθος να μπω μπροστά της, μου λέει: "Εεεε πάε τον γκώλο σου"
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

216Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Νοε 12, 2011 11:26 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Τωρα τελευταία, όποτε λέω στον Αλέξανδρο να μην κάνει κάτι, ή όποτε τον μαλώνω, παρεξηγιέται πολύ. Μουτρώνει, αρχίζει τις κλάψες και τα παραπονα και λέει "αν με μαλωνετε θα φύγω, θα πάω να μείνω στο βουνο"
Shocked Shocked Shocked Shocked

χαχαχα νενα για να μην κουραστει θα του δωσω εγω τη διευθυνση του κωνσταντινου στο βουνο γιατι θα χτισει και καλυβα!μονο πες του να παρει και τα καλα του τα παπουτσια μην τυχει και τους καλεσουν σε κανενα γαμο τιποτα ελαφια!!!!!!ο δικος μου θα φυγει βεβαια γιατι εσπασε η καρδια του απο ενα κοριτσι στο σχολειο και δε θελει να μας επιβαρυνει αφου ποιος θα αγαπουσε ενα παιδακι με σπασμενη καρδια????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

217Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Νοε 12, 2011 11:44 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩ. Twisted Evil
ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ' ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΣΑΡΑΝΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Η ΜΑΜΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΤΗΣ...' ΛΙΩΣΑΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ
ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ.ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΕΙ ΕΕΕΕΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ. ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΄ΓΙΑΤΙ ΠΑΠΠΟΥ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ??' ΛΙΩΜΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ....

218Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 5:11 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Best thread ever!!!

Μπαίνουμε πριν λίγες μέρες με την μαϊμου σε ένα μαγαζί με είδη δώρων για το σπίτι. Βλέπω ένα τραπεζάκι βοηθητικό μικρό, μου αρέσει πολύ αλλά δεν βλέπω τιμή πάνω και σκέφτομαι ότι ίσως δεν το πουλάνε, απλά το έχουν για να ακουμπάνε τα προς πώληση αντικείμενα. Φωνάξω τον κύριο λοιπόν και ακολουθεί ο εξής διάλογος...

Εγώ: Κύριε να σας ρωτήσω, αυτό το τραπεζάκι είναι προς πώληση?
Κύριος: Όχι, δυστυχώς, δεν το πουλάμε.
Μαράκι: Πσιτ, αγαπούλα... πούλα!

Ντόινγκ και ξανα ντόινγκ ο τύπος!
Εγώ δεν τρελλάθηκα γιατί μου το λέει συνέχεια, αλλά ο κυριούλης λύθηκε στα γέλια!!!!

219Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 5:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigeneia έγραψε:Best thread ever!!!

Μπαίνουμε πριν λίγες μέρες με την μαϊμου σε ένα μαγαζί με είδη δώρων για το σπίτι. Βλέπω ένα τραπεζάκι βοηθητικό μικρό, μου αρέσει πολύ αλλά δεν βλέπω τιμή πάνω και σκέφτομαι ότι ίσως δεν το πουλάνε, απλά το έχουν για να ακουμπάνε τα προς πώληση αντικείμενα. Φωνάξω τον κύριο λοιπόν και ακολουθεί ο εξής διάλογος...

Εγώ: Κύριε να σας ρωτήσω, αυτό το τραπεζάκι είναι προς πώληση?
Κύριος: Όχι, δυστυχώς, δεν το πουλάμε.
Μαράκι: Πσιτ, αγαπούλα... πούλα!

Ντόινγκ και ξανα ντόινγκ ο τύπος!
Εγώ δεν τρελλάθηκα γιατί μου το λέει συνέχεια, αλλά ο κυριούλης λύθηκε στα γέλια!!!!

ΧΑχαχαχαχαχαχα...Λυθηκα στα γελια.....Χαχαχαχαχαχαχαχαχ..Ποσο ειναι η μικρη?Θεα,θεαααα!!

220Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 7:59 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigeneia έγραψε:Best thread ever!!!

Μπαίνουμε πριν λίγες μέρες με την μαϊμου σε ένα μαγαζί με είδη δώρων για το σπίτι. Βλέπω ένα τραπεζάκι βοηθητικό μικρό, μου αρέσει πολύ αλλά δεν βλέπω τιμή πάνω και σκέφτομαι ότι ίσως δεν το πουλάνε, απλά το έχουν για να ακουμπάνε τα προς πώληση αντικείμενα. Φωνάξω τον κύριο λοιπόν και ακολουθεί ο εξής διάλογος...

Εγώ: Κύριε να σας ρωτήσω, αυτό το τραπεζάκι είναι προς πώληση?
Κύριος: Όχι, δυστυχώς, δεν το πουλάμε.
Μαράκι: Πσιτ, αγαπούλα... πούλα!

Ντόινγκ και ξανα ντόινγκ ο τύπος!
Εγώ δεν τρελλάθηκα γιατί μου το λέει συνέχεια, αλλά ο κυριούλης λύθηκε στα γέλια!!!!

φοβερηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!

221Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 8:09 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενταξει ειδα το τικερακι, Very Happy να σου ζησει!!!!!!!!

222Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 8:35 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ενταξει ειδα το τικερακι, Very Happy να σου ζησει!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!
Κι εσύ να χαίρεσαι τον Κωνσταντίνο σου!
(σας θυμάμαι από το blog της Ολίβιας).

Εντάξει, είναι απόλαυση να διαβάζω τα ποστς σε αυτό το θρεντ.

Μου φεύγουν τα νεύρα, η στεναχώρια, μου φεύγουν όλα!

Τα μωρά σε οδηγούν σε άλλο κόσμο, εξωπραγματικό και μαγικό!

Συνεχίζω να διαβάζω και ξεραίνομαι στα γέλια!

223Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 8:41 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifigeneia έγραψε:
tatijana έγραψε:Ενταξει ειδα το τικερακι, Very Happy να σου ζησει!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!
Κι εσύ να χαίρεσαι τον Κωνσταντίνο σου!
(σας θυμάμαι από το blog της Ολίβιας).

Εντάξει, είναι απόλαυση να διαβάζω τα ποστς σε αυτό το θρεντ.

Μου φεύγουν τα νεύρα, η στεναχώρια, μου φεύγουν όλα!

Τα μωρά σε οδηγούν σε άλλο κόσμο, εξωπραγματικό και μαγικό!

Συνεχίζω να διαβάζω και ξεραίνομαι στα γέλια!

Ευχαριστω κι εγω πολυ!!!

Η αληθεια ειναι πως κι εγω ανυπομονω για τα λογακια του και ολα αυτα,αλλα μεχρι τοτε,εχω εσας κ τα δικα σας μωρα οποτε γελαω μεχρι δακρυων με μερικα!!!!
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 215994

224Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 11:11 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τατιάνα η αλήθεια είναι ότι εγώ λατρεύω την ηλικία που είναι ο Κωνσταντίνος σου τώρα.. Εκεί, λίγο πριν χρονίσουν, νομίζω ότι είναι στην κορύφωση της γλύκας τους.

Κάθε ηλικία βέβαια έχει τη γλύκα της, αλλά με τα πρώτα λόγια έρχονται και οι πρώτες αταξίες, τα πρώτα πείσματα, κτλ κτλ... bom

225Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Νοε 13, 2011 12:42 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ… ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ…

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΤΗΣ ΑΝΙΨΙΑΣ ΜΟΥ… (ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ)
ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ, (ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΑΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ)
ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΒΛΕΠΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.. ‘’ΠΑΠΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΟΣ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΥΦΙΚΟ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΛΕΝΤΙ.’’
ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ‘’ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΕΛΛΗΝΑ..’’
‘’ΧΧΧΜΜΜ’’’ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ‘’ ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ’’
‘’ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΛΕ ??‘’ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ
‘’ ΜΕ ΤΟΝ JUSTIN BIEBER ‘’ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ
ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Η ΑΔΕΡΦΙ ΜΟΥ… ‘’ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΦΟΥ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ’’
ΚΑΙ ΛΕΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ‘’ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ… ‘’ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΩ
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 328109 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 9 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις