Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

26Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Ιουν 01, 2010 10:04 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα της λέω: να πας να βάλεις τις κάλτσες σου στο συρτάρι (τις είχε βγάλει όλες έξω) και μου λέει ''δε θέλω''. Καλά της λέω ποιός θα τις βάλει? ''Η μαμά'' μου λεει. Η μαμα απαντώ τις έβαλε μία φορά μέσα τώρα δεν πρέπει να τις ξαναβάλει η μαμά... Και η απάντηση? Ε, τότε ο μπαμπάς (αφού ήξερε ότι δεν τις είχε βάλει καμία φορά)! Πάντως πάντα βρίσκουνε τρόπο να σε αποστομώνουνε!

27Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Ιουν 01, 2010 10:05 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:Σήμερα της λέω: να πας να βάλεις τις κάλτσες σου στο συρτάρι (τις είχε βγάλει όλες έξω) και μου λέει ''δε θέλω''. Καλά της λέω ποιός θα τις βάλει? ''Η μαμά'' μου λεει. Η μαμα απαντώ τις έβαλε μία φορά μέσα τώρα δεν πρέπει να τις ξαναβάλει η μαμά... Και η απάντηση? Ε, τότε ο μπαμπάς (αφού ήξερε ότι δεν τις είχε βάλει καμία φορά)! Πάντως πάντα βρίσκουνε τρόπο να σε αποστομώνουνε!
πανεξυπνα ειναι . Εγω παντως στην ηλικια τους τουβλο ημουν . καμια σχεση με τα παιδακια σημερα Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 679259

28Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Ιουν 01, 2010 12:17 pm

parisenia

parisenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ti na mas poun o lazopoulos kai oi radio arbyla... egw me ton antra mou to diaskedasame perissotero me tis atakes!!!! Laughing Laughing Laughing

29Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Ιουν 01, 2010 12:18 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
parisenia έγραψε:ti na mas poun o lazopoulos kai oi radio arbyla... egw me ton antra mou to diaskedasame perissotero me tis atakes!!!! Laughing Laughing Laughing
καλα ναι δεν το συζηταω εχουν απειρο γελιο Laughing Laughing

30Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Ιουν 01, 2010 12:45 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ontos einai apotheosi....

31Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Ιουν 03, 2010 11:50 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περιμενω το πρωτο μου μωρο οποτε ο γιος τις κολλητης μου εχει παθει λιγο λαλα γιατι δεν τον περνω αγκαλια δεν του κανω τα διαφορα κουλα που του εκανα οποτε του εξηγουμε οτι τωρα η θεια δεν μπορει πια να τρεχει με το ποδηλατο η να κανει αποτομες κινησεις γιατι στην κοιλια της εχει ενα μωρο
ο πιστσιρικας ειναι 4 ετων γυρναει μας κοιταει κ μας λεει <<μα ζατι δεν βγαζεις ετσω το μωρο να το δω λιγο κ μετα το ξαναβαζεις στην κοιλια σου>>κατουρηθηκαμε στα γελια Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 536304 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 536304 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 536304

http://www.gatospito.com

32Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 2:18 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσπαθώ να πείσω το γιο μου να κάνει τσίσα στο μπάνιο. του βγάζω την πάνα και του βάζω σοβρακάκι. αρχίζει τα κλάματα (ακόμα κλαίει!) και μου λέει σε μια στιγμή, έλα στο μπάνιο να με βλέπεις που κάνω τσίσα! το ανεβάζω στην λεκάνω σφίγγεται, σφίγγετε, τίποτα! έκανα μου λέει, κοιτάω εγώ, δεν έκανες του λέω ψέματα λες, και τι μου απαντάει?
δεν μπορώ, δεν έχω μπαταρία!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz

33Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 2:21 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:προσπαθώ να πείσω το γιο μου να κάνει τσίσα στο μπάνιο. του βγάζω την πάνα και του βάζω σοβρακάκι. αρχίζει τα κλάματα (ακόμα κλαίει!) και μου λέει σε μια στιγμή, έλα στο μπάνιο να με βλέπεις που κάνω τσίσα! το ανεβάζω στην λεκάνω σφίγγεται, σφίγγετε, τίποτα! έκανα μου λέει, κοιτάω εγώ, δεν έκανες του λέω ψέματα λες, και τι μου απαντάει?
δεν μπορώ, δεν έχω μπαταρία!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
χαχαχαχα σωστος ο μικρος Very Happy Very Happy

34Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 3:15 am

kiriaki

kiriaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχαχαχα τελειοο θεμααα!!!!αχ κοριτσια γραψτε κ αλλα!!!!!!

35Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 3:15 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καθόμαστε και οι 4 (μαμά, μπαμπάς, Ιωαννα, Φαίδρα και βλέπουμε τη Σταχτοπούτα σε dvd..
Λέει η Ιωάννα "εγώ είμαι η Σταχτοπούτα, και ο μπαμπάς ο πίγκιπας μου.."
Ρωτάω εγώ "και η μαμά τι είναι?? είμαι η Αναστασία??" "Όχι μαμά νεν είσαι"
Ξαναλέω "είμαι η χιονάτη??" "όχι μαμά νεν είσαι η χιονάτη"
Και ξαναρωτάω "είμαι άλλη πριγκίπισα???" Όχι μαμά νεν είσαι!!"
Ε τότε λέω τι είμαι εγώ??

"Εσυ μαμά είσαι το ντιμπιντί!! (dvd)
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 328109

36Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 3:17 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:Καθόμαστε και οι 4 (μαμά, μπαμπάς, Ιωαννα, Φαίδρα και βλέπουμε τη Σταχτοπούτα σε dvd..
Λέει η Ιωάννα "εγώ είμαι η Σταχτοπούτα, και ο μπαμπάς ο πίγκιπας μου.."
Ρωτάω εγώ "και η μαμά τι είναι?? είμαι η Αναστασία??" "Όχι μαμά νεν είσαι"
Ξαναλέω "είμαι η χιονάτη??" "όχι μαμά νεν είσαι η χιονάτη"
Και ξαναρωτάω "είμαι άλλη πριγκίπισα???" Όχι μαμά νεν είσαι!!"
Ε τότε λέω τι είμαι εγώ??

"Εσυ μαμά είσαι το ντιμπιντί!! (dvd)
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 328109
χαχαχαχα παλι καλα γιατι εμενα μου λενε οτι ειμαι η κακια μαγισσα συνηθως Shocked Shocked Shocked

37Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Ιουν 04, 2010 3:19 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:Καθόμαστε και οι 4 (μαμά, μπαμπάς, Ιωαννα, Φαίδρα και βλέπουμε τη Σταχτοπούτα σε dvd..
Λέει η Ιωάννα "εγώ είμαι η Σταχτοπούτα, και ο μπαμπάς ο πίγκιπας μου.."
Ρωτάω εγώ "και η μαμά τι είναι?? είμαι η Αναστασία??" "Όχι μαμά νεν είσαι"
Ξαναλέω "είμαι η χιονάτη??" "όχι μαμά νεν είσαι η χιονάτη"
Και ξαναρωτάω "είμαι άλλη πριγκίπισα???" Όχι μαμά νεν είσαι!!"
Ε τότε λέω τι είμαι εγώ??

"Εσυ μαμά είσαι το ντιμπιντί!! (dvd)
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 328109

έτσι δίκιο έχει το παιδί! η μαμά σου λέει φτιάχνει το dvd άρα κάποια σχέση θα έχει με αυτό! χαχαχαχαχχαχα!

38Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιουλ 07, 2010 2:03 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τάιζα τον γιόκα μου πριν λίγο και τι γυρίζει και μου λέει? " η καλή μου η μαμά που μου φτιάχνει φαγητά" ! Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 328109 πόσο το αγαπάω το ζουζουνάκι μου!


και πριν μια εβδομάδα, κοίταγε η πεθερά μου την ταυτότητα χεριού που του έχει πάρει και λέει:
"άμα θα μεγαλώσει το παιδί θα πάρουμε άλλη μαμά", εννοώντας ότι θα πάρουμε άλλη αλυσίδα! και πετάγεται ο μικρός μου κλαίγοντας και λέει: "όχι δεν θέλω άλλη, αυτήν θέλω, είναι καλή μανούλα"!!!!!!! το καλό μου νόμιζε ότι θα άλλαζε εμένα!
μόνο που δεν με πήραν τα ζουμιά εκείνη την ώρα! έλιωσα σας λέω!

39Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιουλ 07, 2010 3:24 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχαχαχα!! Κορίτσια, εμένα μου πετάει τόσα από τότε που άρχισε να μιλάει καθαρούτσικα, που όταν είμαι στο σπίτι πλέον τα γράφω...
Είναι τριών ετών και λίγο. Και τα περισσότερα τα λέει όταν δεν καταλαβαίνει καλά τις λέξεις! Του λέω τις προάλλες "Κωνσταντίνε, κανόνισε!" και μου απαντάει "Τι, κανόνι είμαι;;"
Και κάποια άλλη φορά μου λέει "Παραμύθι μύθι μύθι και το κουτί μυρίθει!"...
Αλλά το κορυφαίο ήταν όταν προσπαθούσα να του εξηγήσω γιατί δεν πρέπει να βλέπει τηλεόραση όλη μέρα και του έλεγα ότι η μαμά κι ο μπαμπάς δεν τον αφήνουν να βλέπει πολλή τηλεόραση γιατί αυτή κάνει κακό στα ματάκια και δε θέλουμε να πάθει κακό γιατί τον αγαπάμε. Και απαντάει: Μπαμπά, μη μ' αγαπάς!

40Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιουλ 07, 2010 3:29 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:Χαχαχαχαχα!! Κορίτσια, εμένα μου πετάει τόσα από τότε που άρχισε να μιλάει καθαρούτσικα, που όταν είμαι στο σπίτι πλέον τα γράφω...
Είναι τριών ετών και λίγο. Και τα περισσότερα τα λέει όταν δεν καταλαβαίνει καλά τις λέξεις! Του λέω τις προάλλες "Κωνσταντίνε, κανόνισε!" και μου απαντάει "Τι, κανόνι είμαι;;"
Και κάποια άλλη φορά μου λέει "Παραμύθι μύθι μύθι και το κουτί μυρίθει!"...
Αλλά το κορυφαίο ήταν όταν προσπαθούσα να του εξηγήσω γιατί δεν πρέπει να βλέπει τηλεόραση όλη μέρα και του έλεγα ότι η μαμά κι ο μπαμπάς δεν τον αφήνουν να βλέπει πολλή τηλεόραση γιατί αυτή κάνει κακό στα ματάκια και δε θέλουμε να πάθει κακό γιατί τον αγαπάμε. Και απαντάει: Μπαμπά, μη μ' αγαπάς!


Razz Razz έτσι αναγνωρίζουμε από τώρα τα συμφέροντα! μην με αγαπάς για να βλέπω τηλεόραση!

41Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιουλ 07, 2010 4:09 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βλέπω ότι δεν είναι μόνο η Ναντίνα μου που πετάει ξεκαρδιστικές ατάκες. Έλιωσα στο γέλιο με τα ζουζούνια σας. Laughing

Για να θυμηθώ μερικές να σας βάλω γιατί είναι και πολλές πανάθεμα τις. Cool

Ένα μήνα πριν με έστειλε με αυτό:"Μαμά είσαι πολύ γλυκιά για αυτό σε παντρεύτηκε ο μπαμπάς και εσύ τον παντρεύτηκες γιατί είναι τρελός" Laughing

Και το καταπληκτικό που το θυμάται η μεγάλη μου και γελάει ακόμη: "Μαμά, θέλω ένα μπουκάλι νερό να φωτίσω τα λουλούδια" Laughing
Επίσης στη δουλειά μου είμαι και τηλεφωνιέρα εκτός από γραμματέας....το βρακί που φοράει ο μπαμπάς είναι σώβρακο......και ότι κάποιες φορές η σφιχτή αγκαλιά μου την καταπιέζει.

Φυσικά δεν θα γλύτωνα και από τη Νεφέλη μου!! Μπορεί να είναι μεγαλύτερη και κάπως πιο σοβαρή (γκουχ,γκουχ, λέμε τώρα Cool ) αλλά έχει πετάξει και εκείνη τρομερές ατάκες κατά καιρούς!!!!

Όπως μια φορά που παίζαμε ένα παιχνίδι με ερωτήσεις:

Ν:"Σε ποιο μέρος των φυτών συναντάμε τις κοτυληδόνες;"
Μ: Δεν ξέρω!
Ν: Οι άντρες τι έχουν; (ντροπαλά και με χαμόγελο όλο νόημα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Εγώ σκέφτομαι λίγο πριν απαντήσω.
Μ: Πουλί; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ν: Όχι, αυτό που έχει μέσα! Cool
Μ: Αχ δεν μπορώ να το βρω!
Ν: (με περισσότερο νόημα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]) ΣΠΕΡΜΑ!! Shocked Laughing

Μετά τη ρώτησα εγώ και πήρα την κατάλληλη απάντηση:

Μ: "Πως ονομάζονται οι σειρές από φυτά και ζώα, που το ένα γίνεται τροφή του άλλου, πχ χόρτο-ζέμπρα-λιοντάρι;
Ν: Θύμα! Laughing Laughing

http://mammael.blogspot.com/

42Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:14 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε πάει στον Κάλαμο για 15Αύγουστο! περιττό να σας πω ότι κάψαμε καρδιές στο ξενοδοχείο! ήταν λοιπόν και μια κυρία γύρω στα 45-50 περίπου υπολογίζω, ξέρετε από τις κυρίες τις πληθωρικές, τις έξω καρδιά, τις τσαχπίνες! είχε πάθει πλάκα με τον μικρό μου!
την πρώτη μέρα λοιπόν την ρωτάει ο μικρός: τι μάρκα αυτοκίνητο έχεις?
-τι λες ρε μάγκα θες και αμάξι? ρωτάει η κυρία! ποδήλατο του λέει έχω! δεν του άρεσε η ιδέα του μικρου΄! α λέει δεν σου αρέσει ε? κάμπριο του λέει μετά, σ'αρέσει? - ναι το κάμπριο μ'αρέσει λέει ο μικρός! α λέει έχεις και ακριβό γούστο! θα με πας βόλτα το βράδυ του λέει η κυρία? ναι λέει αυτός! Shocked
την άλλη μέρα λοιπόν τον συναντάει στην πισίνα και πιάνουν την κουβέντα! του λέει έλα να σε πάρω μαζί μου στο σπίτι μου έχω πιο μεγάλη πισίνα θα πάμε βόλτα και με το κάμπριο, θα έρθεις? ναι λέει ο δικός μου! άντε ζήτα του λέει από τον πατέρα σου λεφτά, πώς θα με βγάλεις έξω! Razz τον ρωτάει μετά(εδώ πάθαμε πλάκα!): τι θέλεις να βάλω φούστα ή παντελόνι? φούστα λέει ο δικός μου! δεν μου λες, του λέει, να την βάλω ή να την βγάλω? και απαντάει όλο φυσικότητα ο μικρός: να την βγάλεις! Razz Razz Razz παιδιά μας βγήκε γυναικάς! Razz Razz

43Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:18 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε πάει στον Κάλαμο για 15Αύγουστο! περιττό να σας πω ότι κάψαμε καρδιές στο ξενοδοχείο! ήταν λοιπόν και μια κυρία γύρω στα 45-50 περίπου υπολογίζω, ξέρετε από τις κυρίες τις πληθωρικές, τις έξω καρδιά, τις τσαχπίνες! είχε πάθει πλάκα με τον μικρό μου!
την πρώτη μέρα λοιπόν την ρωτάει ο μικρός: τι μάρκα αυτοκίνητο έχεις?
-τι λες ρε μάγκα θες και αμάξι? ρωτάει η κυρία! ποδήλατο του λέει έχω! δεν του άρεσε η ιδέα του μικρου΄! α λέει δεν σου αρέσει ε? κάμπριο του λέει μετά, σ'αρέσει? - ναι το κάμπριο μ'αρέσει λέει ο μικρός! α λέει έχεις και ακριβό γούστο! θα με πας βόλτα το βράδυ του λέει η κυρία? ναι λέει αυτός! Shocked
την άλλη μέρα λοιπόν τον συναντάει στην πισίνα και πιάνουν την κουβέντα! του λέει έλα να σε πάρω μαζί μου στο σπίτι μου έχω πιο μεγάλη πισίνα θα πάμε βόλτα και με το κάμπριο, θα έρθεις? ναι λέει ο δικός μου! άντε ζήτα του λέει από τον πατέρα σου λεφτά, πώς θα με βγάλεις έξω! Razz τον ρωτάει μετά(εδώ πάθαμε πλάκα!): τι θέλεις να βάλω φούστα ή παντελόνι? φούστα λέει ο δικός μου! δεν μου λες, του λέει, να την βάλω ή να την βγάλω? και απαντάει όλο φυσικότητα ο μικρός: να την βγάλεις! Razz Razz Razz παιδιά μας βγήκε γυναικάς! Razz Razz
χαχαχα απιστευτος συμπεθερα ο μικρος σου . Ειναι για μεγαλα γουστα λεμε. Κανονισε να τον ταξεις αλλου και να μην παρει την κορη μου μονο χιχιχι .

44Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:21 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι προίκα δίνετε? Razz Razz Razz Razz
προικοθήρας θα μου βγει να το δεις! Razz
όχι καλέ είπαμε! παιχνίδι κάνουμε μόνο, θα πάρει αυτήν που θα του πω εγώ... συμπεθέρα! Laughing Wink

45Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:25 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι φοβερός!!
Άκου να τη βγάλεις!!!! Embarassed

Του αρέσουν οι "ώριμες" ε?
Να έχουν τα "απ'όλα" τους!!!
Τα μικρά τα κοριτσάκια τι να τα κάνει?
Laughing Laughing Laughing

46Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:30 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Είναι φοβερός!!
Άκου να τη βγάλεις!!!! Embarassed

Του αρέσουν οι "ώριμες" ε?
Να έχουν τα "απ'όλα" τους!!!
Τα μικρά τα κοριτσάκια τι να τα κάνει?
Laughing Laughing Laughing


ακολουθούμε το: η γριά η κότα έχει το ζουμί! Razz Razz
αλλά και τις μικρές τις θέλουμε, πάμε κοντά και τις χαιδεύουμε! άσε πολύ γκομενιάρης σου λέω μας βγήκε!
πάει στις φίλες μου και στην θεία του και σε μένα ακόμα και λέει: έλα να παντρευτούμε και τσουπ σου σκάει το φιλί στο στόμα!
εδώ είχε γυρίσει μια φορά στην θειά του και είχε πει:έλα να βγάλουμε τα ρούχα μας να είμαστε σέξι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed τι να πεις! Shocked

47Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:33 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε με το καλό να πάει νήπιο/προνήπιο να σου φέρνει κάθε μέρα κι άλλη γκομενίτσα!!
Μήπως πρέπει από τώρα να αρχίσετε να του εξηγείτε για τα... "περαιτέρω"?

Laughing Laughing Laughing Laughing

48Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:38 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Άντε με το καλό να πάει νήπιο/προνήπιο να σου φέρνει κάθε μέρα κι άλλη γκομενίτσα!!
Μήπως πρέπει από τώρα να αρχίσετε να του εξηγείτε για τα... "περαιτέρω"?

Laughing Laughing Laughing Laughing


λες? να αρχίσουμε σιγά σιγά την ιστορία με την πεταλουδίτσα και τον πεταλουδίτσο? Razz Razz
τώρα που το λες, φαντάζομαι να ερωτευόμαστε κανένα κοριτσάκι στο προνήπιο! Razz
συμπεθέρα μην ακούς εσύ! Θεσσαλονικιά θα πάρουμε Wink

49Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:47 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν είναι κακό να έχει και καμιά "περιπετειούλα"!
Να έχει εμπειρίες!
Η Θεσσαλονικιά μπορεί να κάνει το ίδιο αν θέλει (εκτός αν τη θέλετε "ανέγγιχτη" και "αχάλαστη" Wink )

50Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:50 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Δεν είναι κακό να έχει και καμιά "περιπετειούλα"!
Να έχει εμπειρίες!
Η Θεσσαλονικιά μπορεί να κάνει το ίδιο αν θέλει (εκτός αν τη θέλετε "ανέγγιχτη" και "αχάλαστη" Wink )


Razz Razz Razz όχι μωρέ λέω να μην την περιορίσουμε! μας αρέσουν τα ισότιμα πράγματα! και όταν με το καλό μεγαλώσουν τα παντρεύουμε! Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις