Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

51Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:55 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποια από τις δύο θέλεις?
Τη Βιβιάνα ή την Έλενα?

Όχι ότι θυμάμαι ποια είναι ποια - αν και έχω δει φωτογραφίες.

Φαίη, εσύ ποια δίνεις στο μικρό Νικολάκη?
Νομίζω ότι η Βιβιάνα είναι πιο τσαχπινογαργαλιάρα!
Θα τον βάλει καλά στη θέση του...
Ή μήπως κάνω λάθος?

52Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:56 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο ανιψιος μου στη θαλασσα:
βγαλε το μαγιο σου. (το από πάνω εννοεί)
γιατί; του λέω εγώ!
για να δώ λέει, το μεμέ σου!!!
άκουσον ο μικρός!!!
από τώρα βρε γκομενιάρης; και ειναι 5 χρονών! Razz

http://lovinghorses.pblogs.gr/

53Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:57 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athi έγραψε:ο ανιψιος μου στη θαλασσα:
βγαλε το μαγιο σου. (το από πάνω εννοεί)
γιατί; του λέω εγώ!
για να δώ λέει, το μεμέ σου!!!
άκουσον ο μικρός!!!
από τώρα βρε γκομενιάρης; και ειναι 5 χρονών! Razz

Κι εσύ γιατί τα κρύβεις?
Άσε το παιδί να δει να μορφώνεται!

54Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 4:59 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ποια από τις δύο θέλεις?
Τη Βιβιάνα ή την Έλενα?

Όχι ότι θυμάμαι ποια είναι ποια - αν και έχω δει φωτογραφίες.

Φαίη, εσύ ποια δίνεις στο μικρό Νικολάκη?
Νομίζω ότι η Βιβιάνα είναι πιο τσαχπινογαργαλιάρα!
Θα τον βάλει καλά στη θέση του...
Ή μήπως κάνω λάθος?


Rolling Eyes και εγώ πάντα της μπερδεύω αν και μου έχει πει πια είναι πια! όποια να'ναι από τις 2 δεν έχουμε πρόβλημα! βασικά όποια μας αντέξει! Laughing Laughing


athi η νέα γενιά μου φαίνεται μας βγήκε πολύ προχωρημένη! Razz

55Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 5:17 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποια του αρεσει ας την παρει. Οσο για την προικα εσεις θα μας δωσετε γιατι χωρις εμας εγγονια δεν βλεπετε. Αν δεν υπαρχει γυναικα παιδια λιγο δυσκολα να γινουν χιχιχι Ασε που ο αντρας μου απο τωρα αρχισε να ζηταει Ε1 και Ε9 απο τους υποψιους γαμπρους και συμπεθερους. χιχιχι .

56Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 5:20 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:οποια του αρεσει ας την παρει. Οσο για την προικα εσεις θα μας δωσετε γιατι χωρις εμας εγγονια δεν βλεπετε. Αν δεν υπαρχει γυναικα παιδια λιγο δυσκολα να γινουν χιχιχι Ασε που ο αντρας μου απο τωρα αρχισε να ζηταει Ε1 και Ε9 απο τους υποψιους γαμπρους και συμπεθερους. χιχιχι .


Razz Razz φτάσαμε και στα προικιά! Razz
και εμάς ο δικός μας μπαμπάς μετά την προσφορά της ευκατάστατης κυρίας, ζητάει προίκα! Laughing
αλλά εντάξει θα τα βρούμε λίγο εμείς, λίγο εσείς, θα τα βοηθήσουμε τα παιδιά! Razz Razz Razz
Χριστέ μου! είδες τι κάνει η πολύ ζέστη! Razz Razz

57Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 5:46 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
faye έγραψε:οποια του αρεσει ας την παρει. Οσο για την προικα εσεις θα μας δωσετε γιατι χωρις εμας εγγονια δεν βλεπετε. Αν δεν υπαρχει γυναικα παιδια λιγο δυσκολα να γινουν χιχιχι Ασε που ο αντρας μου απο τωρα αρχισε να ζηταει Ε1 και Ε9 απο τους υποψιους γαμπρους και συμπεθερους. χιχιχι .


Razz Razz φτάσαμε και στα προικιά! Razz
και εμάς ο δικός μας μπαμπάς μετά την προσφορά της ευκατάστατης κυρίας, ζητάει προίκα! Laughing
αλλά εντάξει θα τα βρούμε λίγο εμείς, λίγο εσείς, θα τα βοηθήσουμε τα παιδιά! Razz Razz Razz
Χριστέ μου! είδες τι κάνει η πολύ ζέστη! Razz Razz
χαχαχα αστα να πανε. Μηπως να παμε να κλεισουμε απο τωρα εκκλησια και κεντρο για να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη; Razz Razz

58Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 5:55 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athi έγραψε:ο ανιψιος μου στη θαλασσα:
βγαλε το μαγιο σου. (το από πάνω εννοεί)
γιατί; του λέω εγώ!
για να δώ λέει, το μεμέ σου!!!
άκουσον ο μικρός!!!
από τώρα βρε γκομενιάρης; και ειναι 5 χρονών! Razz

καλε 4 χρονων ειναι ο δικος μου και ενα απογευμα την ωρα που ξυπνησε με επιασε στο στηθος και ειπε μαμα βγαλε την μπλουζα σου να δω τα μεμεδακια σου!!!κι ενα αλλο απογευμα μου ειπε ελα μαμα να δεις τι χοντρο τσουτσουνι εχω!!!!!!!!!!!
στα 14 τι θα κανει?!?!?!?!

59Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 6:00 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλε 4 χρονων ειναι ο δικος μου και ενα απογευμα την ωρα που ξυπνησε με επιασε στο στηθος και ειπε μαμα βγαλε την μπλουζα σου να δω τα μεμεδακια σου!!!κι ενα αλλο απογευμα μου ειπε ελα μαμα να δεις τι χοντρο τσουτσουνι εχω!!!!!!!!!!!
στα 14 τι θα κανει?!?!?!?!

Αν στα 14 συνεχίσει να στα δείχνει, ή να ζητάει να τα δει, τότε νομίζω πως θα έχει έρθει η ώρα να ανησυχήσεις!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing

60Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 6:06 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλε 4 χρονων ειναι ο δικος μου και ενα απογευμα την ωρα που ξυπνησε με επιασε στο στηθος και ειπε μαμα βγαλε την μπλουζα σου να δω τα μεμεδακια σου!!!κι ενα αλλο απογευμα μου ειπε ελα μαμα να δεις τι χοντρο τσουτσουνι εχω!!!!!!!!!!!
στα 14 τι θα κανει?!?!?!?!

Αν στα 14 συνεχίσει να στα δείχνει, ή να ζητάει να τα δει, τότε νομίζω πως θα έχει έρθει η ώρα να ανησυχήσεις!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing

πιστεψε με θα ανησυχησω πολυ νωριτερα!!! Laughing Laughing

61Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 1:28 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΤΑΚΑ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ:
ΜΑΡΙΑ:ΜΑΜΑ,ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ(ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ).
ΕΓΩ(ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ):ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ,ΓΙΟΡΤΗ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?
ΜΑΡΙΑ:ΝΑΙ,ΚΑΛΕ ΜΑΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΤΟ ΘΕΛΩ(ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΤΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ).
ΕΓΩ:ΓΚΝΤΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!ΚΕΡΑΜΙΔΑ Shocked Shocked Shocked

ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΚΗΝΙΚΟ:
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΤΟ ALLOU FUN PARK.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ:ΜΑΜΑ,ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ.ΕΓΩ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ( ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ)ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ:ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ ΒΡΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ???
ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΡΙΑΣ: Ο Χ Ι!!!ΤΙ ΤΗΣ ΘΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ??ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ!!! Very Happy Very Happy

62Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 10:36 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΑΤΑΚΑ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ:
ΜΑΡΙΑ:ΜΑΜΑ,ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ(ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ).
ΕΓΩ(ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ):ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ,ΓΙΟΡΤΗ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?
ΜΑΡΙΑ:ΝΑΙ,ΚΑΛΕ ΜΑΜΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΤΟ ΘΕΛΩ(ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΤΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ).
ΕΓΩ:ΓΚΝΤΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!ΚΕΡΑΜΙΔΑ Shocked Shocked Shocked

ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΚΗΝΙΚΟ:
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΤΟ ALLOU FUN PARK.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ:ΜΑΜΑ,ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ.ΕΓΩ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ( ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ)ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ:ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ ΒΡΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ???
ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΡΙΑΣ: Ο Χ Ι!!!ΤΙ ΤΗΣ ΘΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ??ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ!!! Very Happy Very Happy


Razz Razz Razz Razz εμ και εσύ τι θες και ρωτάς? Razz Razz

63Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τρι Αυγ 17, 2010 11:41 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ???ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΡ!!!!

64Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Αυγ 18, 2010 12:40 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβερή η μικρή!!
Η ειλικρίνεια μερικών όμως σπάει κόκαλα έτσι???

65Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 1:02 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μου λέει η ανιψιά μου,η οποία είναι τεσσάρων χρονών..

"Θεία γιατί πετάνε τα αεροπλάνα κ εμείς δεν μπορούμε να πετάξουμε;"


Ε??

Όταν αρραβωνιάστηκα πριν ένα χρόνο κ θα ερχόταν να με ζητήσουν στο σπίτι εκείνο το βράδυ αυτή με ρωτούσε συνέχεια

"Θεία τώρα θα το παντρευτείς τον θείο;Εγώ δεν θα γίνω νυφούλα,δεν θα έχω στέμμα στα μαλλάκια;;;"

Την είχα ρουφήξει στα φιλιά!!!

66Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 1:40 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον πο τετοια αλλο πραγμα :μαμα θελω να μανατισω (ζωγραφισω )
κουλουμα κουλουμα ελα παλε πελε !(λουκομα λουκουμα ελα παρε παρε)
μην λες ξεματα (ψεματα)
τι κανεις εκει Σταυρο :εκανα μια πιπα με πιπανι μου (εκανα μια τρυπα με το τρυπανι μου )
το κορυφαιο και ειναι και σοκιν επειναν ουζο ο αντρας μου με τον ξαδερφο μου παει ο Σταυρος καιλεει φαλμακο πινεις ; εννουσε ντεπον οχι του λεει ο αντρας μου και κανει ετσι ο μικρος να πιει δεν το προλαβαμε ισα βεβαια που το αγγιξε αλλα καηκε και λεει :αχ γιατι δνε μο ειπε οτι πινετε πουτ.ο ! Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 215994 κατω εμεις ομαδικα απο τα γελια .
Αργοτερα α θυμηθω και αλλα θα σας τα αναφερω

67Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 1:46 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Λοιπον πο τετοια αλλο πραγμα :μαμα θελω να μανατισω (ζωγραφισω )
κουλουμα κουλουμα ελα παλε πελε !(λουκομα λουκουμα ελα παρε παρε)
μην λες ξεματα (ψεματα)
τι κανεις εκει Σταυρο :εκανα μια πιπα με πιπανι μου (εκανα μια τρυπα με το τρυπανι μου )
το κορυφαιο και ειναι και σοκιν επειναν ουζο ο αντρας μου με τον ξαδερφο μου παει ο Σταυρος καιλεει φαλμακο πινεις ; εννουσε ντεπον οχι του λεει ο αντρας μου και κανει ετσι ο μικρος να πιει δεν το προλαβαμε ισα βεβαια που το αγγιξε αλλα καηκε και λεει :αχ γιατι δνε μο ειπε οτι πινετε πουτ.ο ! Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 215994 κατω εμεις ομαδικα απο τα γελια .
Αργοτερα α θυμηθω και αλλα θα σας τα αναφερω


Razz Razz φοβερός!

εμείς ετοιμαζόμασταν κάπου να πάμε προχθές και μόλις είδε ντυμένο τον άντρα μου ο μικρός γυρνάει και του λέει: μπαμπά είσαι κούκος (κούκλος!) είσαι ο Σάκης! Shocked Shocked Shocked Razz Razz
η αλήθεια είναι πως δεν γνώριζα ότι έχω παντρευτεί τον Ρουβά! Razz Razz Razz
(καλά καμία σχέση ομοιότητας, αλλά μάλλον επειδή είχε φορέσει πουκάμισο ο άντρας μου του τον θύμισε τι να πω!) Laughing

68Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 7:49 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηλιάννα έγραψε:Δεν βρηκα αναλογο θεμα αν υπαρχει ας μεταφερει και αυτο εκει

Πριν 1 μηνα περιπου μου λεει ο εξαχρονος
Μαμα οταν πεθανεις τι θα γινεις;;;Αστερακι,αγγελακι ή φαντασμα;;;

Πριν προλαβω εγω να απαντησω συνεχιζει αυτος
Να μη γινεις φαντασμα γιατι θα φοβαμαι,ουτε αγγελακι να γινεις γιατι τα αγγελακια ειναι γυμνα και θα εισαι μια αηδια pig pig ....αστερακι μαμα να γινεις αστερακι Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Να σημειωσω οτι τα κιλακια μου τα εχω pig

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... Τέλειος παιδικός μονόλογος! Τι έχεις να ακούσεις ακόμα...

69Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 7:52 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:πριν 2 χρονια η Δεσποινα:
"μαμα.. εσλενα σε εχω μαμα επειδη με γέννησες. Τον μπαμπα γιατί τον έχω μπαμπα?

Και για να έχουμε καλό ρώτημα... Εσύ τι της απάντησες;;; Πολύ έξυπνη ερώτηση πάντως! Αυτά φοβάμαι και εγώ! Αχ Παναγιά μου τι με περιμένει... Embarassed

70Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 7:54 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
areti1 έγραψε:taso xtypaei to koudouni anoikse thn porta....oxi tora sou leo paiyo...as erthei apo to parathuro pou einai anoikto...

Ορίστε, σας την βρήκε τη λύση το παιδί!!!! Laughing

71Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 10:19 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να το πω?Ντρέπομαι λίγο μωρέ Embarassed
χθες το μεσημέρι κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα με την κόρη μου(2 ετών)και εγώ δεν έβγαλα το σουτιέν,το είδε λοιπόν η μικρή μου κάτω από τη νυχτικιά και με ρωτάει ΄΄μανούλα γιατι δεν έβγαλες τα μεμέ σου?΄΄ όπου μεμέ ήθελε να πει σουτιεν!!!
Εννοείται ότι σκάσαμε στα γέλια με τον αντρούλη μου Very Happy

72Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Κυρ Σεπ 05, 2010 10:40 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ! Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ!
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΗΣ!!

73Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Σεπ 25, 2010 12:51 pm

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε μία από τις μέρες τρέλας φωνάζω στον μικρό.
-Αμαν ρε Βίκτωρα, ηρέμησε μου έχεις βγάλει τ' άντερα. και μου απαντάει..
- δεν πειράζει μαμά, θα τα ξαναβάλουμε μέσα!!!!!

74Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Σεπ 25, 2010 1:42 pm

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο ανιψιος μου οταν ηταν 5 χρονων ενω τον ειχαμε βαλει για υπνο καποια στιγμη ξυπνησε και τον ακουγαμε να μιλαει(μονος του) πλησιασαμε προς το δωματιο και ακουμε το εξης: οταν μεγαλωσω θελω να βρω γυναικα με μεγαλα ζυζια σαν της θειας μου.
πρωτη αντιδραση Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 585182 μετα
λιωσαμε στα γελια...
και φετος το καλοκαιρι στο χωριο ειχα την κορη της διπλανης μας(7 χρονων) συνεχεια να παιζει με τον σκυλο μου(πολυ πλακα μου αρεσε να τους βλεπω) μεχρι που καποια στιγμη ρωτησε: τι ειναι αυτα τα σαν μπαλακια που κρεμονται κατω απο τον ποπο του σκυλου? Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 911307 τι να απαντησεις τωρα? να σημειωσω οτι ο σκυλος μου ειναι αρσενικος, μη στειρωμενος και κοντοτριχος(φαινονται ολα)... οποτε καταλαβαινεται τι εννοουσε!!!

75Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Σεπ 25, 2010 1:48 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα ο ένας μου γιός έχει μανία με τα χρώματα και σε ρωτάει για το κάθετί τι χρώμα είναι! Μια μέρα λοιπόν μας επισκέφτηκε ένας ξάδερφος του άντρα μου (γύρω στα 40) και σε κάποια στιγμή τον ρωτάει ο μικρός: "Ανδρέα, τι χρώμα είναι το πουλί σου?"!!! Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 3 585182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις