Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

76Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Οκτ 27, 2010 2:24 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Προχθες τα 2 παιδια της αδερφης της κολλητης μου φιλης με ρωτησαν εμενα.
Το 1ο με ρωτησε- θεια, οι γατες πως σκουπιζονται; Shocked Shocked & εγω του απαντησα γλειφουν το ποπουδακι τους.Το αγορακι ειναι 5 ετων.Μετα με ρωταει η αδερφουλα του η οποια ειναι 4 ετων - Θεια, απο που πανε για το φεγγαρι; Shocked Shocked εγω δεν ηξερα να της απαντησω & της λεει η μητερα Αννουλα οι ανθρωποι δεν μπορουν να πανε στο φεγγαρι.

http://www.pet2pet.gr/

77Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Οκτ 27, 2010 9:26 pm

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολύ πρόσφατη ατάκα που έκανε τον άντρα μου να λιώσει:
-Κωνσταντίνε, ποιος είναι ο αγαπημενος σου ήρωας;
-Ο μπαμπάς!

(σ.σ. Είμαι σίγουρη ότι το παιδί κατάλαβε ότι τον ρωτούσαν ποιος είναι ο πιο αγαπημένος του άνθρωπος, αλλά το αποτέλεσμα έκανε τον άντρα μου να ψηλώσει 10 πόντους!!)

78Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Οκτ 27, 2010 11:54 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απίστευτα τα παιδιά!!

Ήμασταν σε μια βάφτιση με τα δυό παιδιά, ο μικρός είχε γκουντουρντίσει και ήθελε ΜΟΝΟ αγκαλια, και ο μεγάλος τσατίστηκε που είχαμε αγκαλια το μικρό και ούτε καθόταν, ούτε στεκόταν, έκανε αυτό το απίστευτα εκνευριστικό που πας να τα βάλεις να σταθούν όρθια κι αυτά λυγίζουν τα γόνατά τους και σωριάζονται.. Ενιγουέι, εγώ είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι, του λέω "Αλέξανδρε, στάσου όρθιος γιατί θα σηκωθούμε και θα φύγουμε" και μου απαντάει "δεν μπορώ μαμά, τελείωσαν οι μπαταρίες μου,πρέπει να πάρουμε άλλες"

Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 875502 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 875502 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 875502

79Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 12:46 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχααχ....δεν εχουν απιστευτη πλακα????????????????????????????????εμενα μου λεει η κορη μου 3 ετων :μαμα γιατι πρεπει να πας στην δουλεια?και της λεω : η μαμα πρεπει να παει στην δουλεια για νε φερνει λεφτα να αγοραζουμε φαγητο να τρωμε!και μου λεει : ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΠΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ οποτε το σκεφτομαι γελαω μονη μου!

80Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 12:58 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastazia έγραψε: : ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΠΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ οποτε το σκεφτομαι γελαω μονη μου!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Σωστή η μικρή... Πάντως, έχουν λογική αυτά που λένε, με εκπλήσσει το ότι μπορούν να κάνουν συλλογισμούς και να βγάζουν και συμπεράσματα...

81Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 1:01 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακριβως εχουν μεγαλυτερες δυνατοτητες απο οτι νομιζουμε!παρεπιπτωντος το μωρο σου ειναι αστερακι!

82Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 4:12 am

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Ηλιάννα"]Δεν βρηκα αναλογο θεμα αν υπαρχει ας μεταφερει και αυτο εκει

Πριν 1 μηνα περιπου μου λεει ο εξαχρονος
Μαμα οταν πεθανεις τι θα γινεις;;;Αστερακι,αγγελακι ή φαντασμα;;;

Πριν προλαβω εγω να απαντησω συνεχιζει αυτος
Να μη γινεις φαντασμα γιατι θα φοβαμαι,ουτε αγγελακι να γινεις γιατι τα αγγελακια ειναι γυμνα και θα εισαι μια αηδια pig pig ....αστερακι μαμα να γινεις αστερακι Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Να σημειωσω οτι τα κιλακια μου τα εχω pig Sans Ms]χαχαχαχα πολύ καλό το φάντασμα,
ο δεύτερος λέει πολλά κουφά αλλά δεν μου έρχεται τίποτα τώρα.

83Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 9:48 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Laughing Laughing Laughing
εγω παιδακι δεν εχω αλλα εχω ανηψακι 2,5 χρονων που το καλοκαιρι του μαθαινανε να κανει τσισα στην τουαλετα ο καημενουλης δεν μπορουσε κ λεει:μαμα ζε μπολω ειναι χαλαμενο το τσουτσουλι.
επισης συναδελφοι στη δουλεια εχουν μικρα παιδακια κ εχουν απιστευτο γελιο
γιαννακη θα με παντρευεετεις?κ ο 2χρονος γιαννακης απανταει μπααα δε νομιδω ειθαι μελαλη Laughing

84Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 11:33 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνέβη πριν καμια ωρίτσα, φρέσκο φρέσκο. Ο Αλέξανδρος θέλει νερό και μου λέει:
"Μαμά βάλε μου νερό". Εγώ του λέω "Τι λέμε όταν ζητάμε από κάποιον να μας κάνει κάτι???" εννοώντας ότι θέλω να μου πει "σε παρακαλώ". Ο Αλέξανδρος με κοιτάει σαν χάνος. Εγώ προσπαθώ να τον βοηθήσω και του λέω "σε....?" και βλέπω ότι ακόμα δεν μπορεί να πάει το μυαλό του στο "σε παρακαλώ". Οπότε προσπαθώ να τον βοηθήσω και του λέω "Δώσε μου ένα ποτήρι νερό σε π...??????" Και μου πετάει το θεϊκό "σε ποτήρι???"
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

85Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 1:17 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Συνέβη πριν καμια ωρίτσα, φρέσκο φρέσκο. Ο Αλέξανδρος θέλει νερό και μου λέει:
"Μαμά βάλε μου νερό". Εγώ του λέω "Τι λέμε όταν ζητάμε από κάποιον να μας κάνει κάτι???" εννοώντας ότι θέλω να μου πει "σε παρακαλώ". Ο Αλέξανδρος με κοιτάει σαν χάνος. Εγώ προσπαθώ να τον βοηθήσω και του λέω "σε....?" και βλέπω ότι ακόμα δεν μπορεί να πάει το μυαλό του στο "σε παρακαλώ". Οπότε προσπαθώ να τον βοηθήσω και του λέω "Δώσε μου ένα ποτήρι νερό σε π...??????" Και μου πετάει το θεϊκό "σε ποτήρι???"
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Ωραιος ο μικρος. Razz Razz

http://www.pet2pet.gr/

86Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Πεμ Οκτ 28, 2010 4:22 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ladycat έγραψε:περιμενω το πρωτο μου μωρο οποτε ο γιος τις κολλητης μου εχει παθει λιγο λαλα γιατι δεν τον περνω αγκαλια δεν του κανω τα διαφορα κουλα που του εκανα οποτε του εξηγουμε οτι τωρα η θεια δεν μπορει πια να τρεχει με το ποδηλατο η να κανει αποτομες κινησεις γιατι στην κοιλια της εχει ενα μωρο
ο πιστσιρικας ειναι 4 ετων γυρναει μας κοιταει κ μας λεει <<μα ζατι δεν βγαζεις ετσω το μωρο να το δω λιγο κ μετα το ξαναβαζεις στην κοιλια σου>>κατουρηθηκαμε στα γελια Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 536304 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 536304 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 536304
ego me thn koliti moy menoyme makria kai otan emeina egyos estelna foto na doyn thn koilitsa moy poy megalonei thn vlepei i koritis kai tis lei i xrysa sthn koilitsa exei moro!!kai apnataei: poy????? den to vlepo!!!!afoy den eipe sikose kai thn mlpoyza na dei to moro pali kala!!!xxixixixixi!! Laughing Laughing Laughing

87Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Σαβ Οκτ 30, 2010 2:47 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια θεϊκές οι ατάκες των παιδιών σας!!!
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 893968 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 893968 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 893968

εμένα η βαφτιστήρα μου όταν ήμουν έγκυος και της έλεγε η μαμά της ότι έχω μωράκι στην κοιλίτσα, έπιανε τη δική της κοιλιά και μου έλεγε ότι και εκείνη έχει μωράκι.
μια μέρα φορούσα μία μπλούζα με τσέπες και την ρωτάει ο μπαμπάς της:"που είναι το μωράκι της Ελένης?"
τότε η μικρή λέει:"εδώ είναι!"και βάζει το χέρι της στην τσέπη μου!!! Respect Respect

88Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Δευ Νοε 15, 2010 12:46 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν, χτες ο Αλέξανδρος ήταν ανυπόφορος, όπως κάθε μέρα σχεδόν. Έκανε του κόσμου τις ζημιες, κι εμείς να κοντεύουμε να πάθουμε συγκοπή, για τέτοια σύγχιση μιλάμε.. Με τα πολλά, κι ενώ έκατσε να φάει το βραδυνό του, καθήσαμε όλοι στο τραπέζι, και μου λέει ο άντρας μου "Δεν νιώθω καλά, έχω καούρες" και πετάει ο Αλέξανδρς την ατάκα "Γιατί δεν δοκιμάζεις το Gaviscon?"
Ξεπατίκωσε τη διαφήμιση!
Razz Razz Razz
Τα ξεχάσαμε όλα, και ζημιές και φωνές, και όλα, λυθήκαμε στο γέλιο.. ακόμα το θυμαμαι και γελάω..
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316

89Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Δευ Νοε 15, 2010 1:02 pm

ifigenia st


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το απίστευτο motto του γιού μου όταν τον σπρώχνουν και αναγκάζεται να σπρώξει? "ήμουν θε άμυνα!"

90Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Δευ Νοε 15, 2010 1:08 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Λοιπόν, χτες ο Αλέξανδρος ήταν ανυπόφορος, όπως κάθε μέρα σχεδόν. Έκανε του κόσμου τις ζημιες, κι εμείς να κοντεύουμε να πάθουμε συγκοπή, για τέτοια σύγχιση μιλάμε.. Με τα πολλά, κι ενώ έκατσε να φάει το βραδυνό του, καθήσαμε όλοι στο τραπέζι, και μου λέει ο άντρας μου "Δεν νιώθω καλά, έχω καούρες" και πετάει ο Αλέξανδρς την ατάκα "Γιατί δεν δοκιμάζεις το Gaviscon?"
Ξεπατίκωσε τη διαφήμιση!
Razz Razz Razz
Τα ξεχάσαμε όλα, και ζημιές και φωνές, και όλα, λυθήκαμε στο γέλιο.. ακόμα το θυμαμαι και γελάω..
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316
Εξυπνος ο Αλεξανδρος

http://www.pet2pet.gr/

91Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Δευ Νοε 15, 2010 1:15 pm

ifigenia st


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ο γιος μου είναι η προσωποποίηση του Dennis the Menace και μάλιστα του μοιάζει όπως τον ζωγράφιζαν παλιά, δηλαδή ξανθούλη και όχι μελαχροινούλη. το θέμα είναι ότι κάθε φορά που τον σπρώχνουν σοτν παιδότοπο και ΟΦΕΊΛΕΙ να αντιδράσει και όταν τον ξεφωνίζω είτε εγώ, είτε κάποια άλλη μαμά τρέχει ουρλιάζοντας: "Ήμουν θε άμυνα!"

92Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Δευ Νοε 15, 2010 2:33 pm

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nena έγραψε:Λοιπόν, χτες ο Αλέξανδρος ήταν ανυπόφορος, όπως κάθε μέρα σχεδόν. Έκανε του κόσμου τις ζημιες, κι εμείς να κοντεύουμε να πάθουμε συγκοπή, για τέτοια σύγχιση μιλάμε.. Με τα πολλά, κι ενώ έκατσε να φάει το βραδυνό του, καθήσαμε όλοι στο τραπέζι, και μου λέει ο άντρας μου "Δεν νιώθω καλά, έχω καούρες" και πετάει ο Αλέξανδρς την ατάκα "Γιατί δεν δοκιμάζεις το Gaviscon?"
Ξεπατίκωσε τη διαφήμιση!
Razz Razz Razz
Τα ξεχάσαμε όλα, και ζημιές και φωνές, και όλα, λυθήκαμε στο γέλιο.. ακόμα το θυμαμαι και γελάω..
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316

XA.XA ! POLI KALO!! Respect

93Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 4:05 am

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
η μπεμπα μου ειναι 4 μηνων, οποτε δεν εχουμε ατακες ακόμη, αλλα δε θα ξεχασω τον ανηψιο μου δεν ειχε κλείσει καν τα 2 και ειχε στην τηλεοραση ραδιο αρβυλα, απογευμα ακομα... Μα το που βλεπει στην τηλεοραση τον κανακη αρχιζει να χοροπηδα να τον δειχνει με το δαχτυλο και με μια προφορα με ννννιιι και λλλιιι λεει: Αντωνννηηη!!! Αρβύλλληη!!! Ακομα το θυμαμαι και γελαω!!!

94Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 4:07 am

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ifigenia st έγραψε:το απίστευτο motto του γιού μου όταν τον σπρώχνουν και αναγκάζεται να σπρώξει? "ήμουν θε άμυνα!"
χααχαχα πολυ καλο!!! Τολμα μετα να πεις κατι αλλο!!!

95Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 4:18 am

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εμενα η μικρη ειναι πολυ μικρη για ατακες 5 μηνων!αλλα εχω ανηψια ο οποιος ο ενας ειναι3 χρονων κ εχει μια συμπαθεια στο φαγητο !ευσι καθε μερα παιρναει μια κυρια κ τον ρωταει θεμη τι φαει εχετε να ερθω να φαω κ αυτος της απανταει συνηθως αλλα κατα βαθος φοβαται μην ερθει κ του το φαει ετσι μια μερα που παιρνουσε να ρωτησει πριν ακομη προλαβει να του πει λεει εκεινος σημερα δεν εχουμε φαι θα φαμε στη γιαγια μου!!!!!!!!!!!Τι μπορει να κανει για το φαι ο ανθρωπος Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 893968

96Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 4:36 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τη διαφημιση 11880 ΛΙΖΑ ΜΠΑΝΑΜΑ τη θυμαστε????? περυσι τετοιο καιρο το ειχαμε ψοφισει ηταν 16 μηνων και της λεγαμε ΛΙΙΙΖΑ!!!! και η μικρη φωναζε ΜΠΑΝΑΑΑΑΑΑΑΝΑ!!! μιλαμε για το γελιο!!!λεει πολλες ατακες το καμαρι μου αλλα το χθεσινο εγραψε!!!
μιλαει με τη γιαγια στο τηλεφωνο και της λεει η γιαγια καποια στιγμη ο μπαμπας που ειναι?????
και ακουγεται η μικρη ΑΓΑΠΗ????( Shocked Shocked ο μπαμπας της γκουρλωθηκε!!!! ρομπα με εχει κανει αυτο το παιδι) πριν καιρο τον φωναζε απουλα-αγαπουλα δηλαδη!!!! Laughing Laughing

97Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 5:05 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O giokas mou einai mikroulis k den milaei akoma , alla thimame ton anipsio mou pou ton eixa spiti mia mera k trogame. Afou teliosame to fai ton akouo k rebete. Tou leo ti ekanes ekei? - ti ekana theia? - otan rebomaste leme sugnomi. - ma giati theia , den reftika eklase to stoma mou, ekei den zitame sugnomi einai fusiologiko.

98Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Παρ Δεκ 03, 2010 5:51 am

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Λοιπόν, χτες ο Αλέξανδρος ήταν ανυπόφορος, όπως κάθε μέρα σχεδόν. Έκανε του κόσμου τις ζημιες, κι εμείς να κοντεύουμε να πάθουμε συγκοπή, για τέτοια σύγχιση μιλάμε.. Με τα πολλά, κι ενώ έκατσε να φάει το βραδυνό του, καθήσαμε όλοι στο τραπέζι, και μου λέει ο άντρας μου "Δεν νιώθω καλά, έχω καούρες" και πετάει ο Αλέξανδρς την ατάκα "Γιατί δεν δοκιμάζεις το Gaviscon?"
Ξεπατίκωσε τη διαφήμιση!
Razz Razz Razz
Τα ξεχάσαμε όλα, και ζημιές και φωνές, και όλα, λυθήκαμε στο γέλιο.. ακόμα το θυμαμαι και γελάω..
Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 654316
θθεεεεεεεεεοοοοοοοοοςςςςςςςςς Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 966307

99Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιαν 05, 2011 8:51 am

ABGD

ABGD
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΣΕΤΕ.ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,ΛΕΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΙΧΡΟΝΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ <ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?>ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ <ΟΧΙ ΜΑΛΩΝΕΙ Η ΜΑΜΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ!!!!!!!!!!!!> ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ?????

100Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 Empty Απ: Ατακες των παιδιων μας Τετ Ιαν 05, 2011 10:53 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Αλέξανδρος πηγαίνει συχνά με τον μπαμπά μου για μπουγάτσα. Την Πρωτοχρονιά που ήταν κλειστά και ήθελε να πάει για μπουγάτσα, όταν του είπαμε ότι είναι γιορτή σήμερα και είναι κλειστό το μπουγατσοπωλείο, μας λέει: "Αφού είναι κλειστή η μπουγάτσα, γιατί δεν φτιάχνουμε μόνοι μας?"

Έχει ένα βιβλίο με την εικόνα ένος τετράγωνου παραθυρου, που από κάτω γράφει "παράθυρο". Και διαβάζει:" που και α, πα. Ρού και α, ρα. Θού και ι, θι. Ρού και ο, ρο. Όλο μαζί, ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ!"

Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 215994 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 215994 Ατακες των παιδιων μας - Σελίδα 4 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις