Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
519 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 519 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια με αγριευτικα!Παντως οταν νιωθω 'περιεργα' στο σπιτι θυμιατιζω γιατι ξερω καλα οτι το λιβανι διωχνει τα κακα!Ο διαολος το φοβαται!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααχοοουυυ τι ωραιααα..παλι δεν θα κλεισω ματι!!!η' μαλλον θα κοιμηθω κ γω με μπειμπιλινο για παν ενδεχομενο! Razz
να πω την αληεθια δεν πολυπιστευω σε νεραιδες κ ξωτικα ,δρακους,μαγικα ραβδια! Razz Razz
αλλα πιστευω πολυ σε πνευματα,αγιους που μπορει να εμφανιστουν,στη μωρα..μπρρρρρ,στους πειρασμους του εξω απο δω,σε ψυχες που κατοικουν σ'ενα μερος,που ερχονται λιγο να σε προειδοποιησουν!αχ παναγια μου κ που τα λεω τρεμουν τα χερια μου!!!εχω μπολικα περιστατικα να πω,ευτυχως οχι δικα μου!αμα ηταν δικα μου τωρα θα ημουν σε κατασταση αμοκ! Razz

αυτο με τα παιχνιδια το εχω παθει κ γω περσι!ειχα βαλει ολα τα παιχνιδια μεσα στο παρκο κ μεσα εκει ηταν κ ενα μικρο λουτρινο αρκουδακι που πατας την κοιλιτσα κ λεει i love you!παμε για υπνο το βραδυ,πεταγομαι μεσα στη νυχτα κ ακουω απ'την ενδοεπικοινωνια ''i love you,i love you''!!μου σηκωθηκε κ τριχα!!λεω ποιος το παταει τωρα??? Shocked Shocked Shocked φοβομουν κ να σηκωθω,αλλα λεω αν ειναι κατι,καποιος??δεν μπορουσα ν'αφησω το παιδι στο ελεος..δεν εξρω κ γω ποιανου!!κ παω κ τι ηταν τελικα??ειχε πεσει πανω στο αρκουδακι ενα πελωριο φορτηγο κ παταγε την κοιλια!!!ηρεμησα,αλλα ο φοβος ηταν φοβος!!!

τωρα εχω κ αλλα φρικιαστικα σε πολυ κοντινους ανθρωπους,αλλα μην σας τρομαξω!

ο πνευματικος μου μου εχει πει οτι η ωρα των ''δαιμονιω'' να το πω?/ειναι 12 τα μεσανυχτα με 3!κ για τις λεχωνες ειναι κ 12-3 το μεσημερι!μου ελεγε να αποφευγω να βγαινω εκεινη την ωρα!!εγω χεστρουδω οπως παντα οποτε ημουν εξω κ ηταν 11:55 ετρεχα τρεχοντας μεσα!!χαχαχ!!μονο να με βλεπατε....σαν κυνηγημενη!!!
καλα το τι φοβος οταν ημουν λεχωνα δεν λεγεται!!κ κατι ονειρα???πωωωπωωωω απορω πως βγηκα σωα απ'την φαντασια μου τοτε!!!

με τρωει τωρα να σας πω καποια περιστατικα,αλλα κρατιεμαι!!μην ειναι κ καποια εγκυος η' λεχωνα κ εχω βαρος στη συνειδηση μου μετα αμα φοβηθει!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ εεε εχτες δν μπορουσα να κοιμηθω!!!!πηγα στην μανα μ ξαπλωσα κ συνεχεια ξεσπιομουνα,μια ενα κορναρισμα,γτ μενουμε πισω απο κεντρικη λεωφορο,κ ακουγονται ολα,μια ροχαλιζε στο ξαφνικο η κορη μου,και οταν ολα πια ησυχασαν,κ με πηρε ο υπνος,ακουω μες τν υπνο μου ενα μπεεεεε μπεεεε λεω αμαν το παιχνιδι της εχει ενα λουτρινο προβατο που βελαζει,λεω ωχ δικιο εχει,και να καθομαι ησυχη να δω τ θα γινει,αλλα ακουγοταν απο τ δωματιο,λεω θεουλη μου εδω ειναι,και παω να βαλω τ χερι μ κατω απο τ μαξιλαρι κ τ βλεπω??βελαζε τ λουτρινο γτ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,πως να μην πατηθει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
του εδωσα μια και επεσε κατω,κ το πρωι σηκωθηκα σαν ς γτ δν καλοκοιμηθηκα και ημασταν 3 στο ημιδιπλο της μανας μου!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz Razz !
ΟΣΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ ΤΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ "ΚΥΝΗΓΑΝΕ"!!ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΩΣ ΟΥΤΕ Ο "ΕΞΩΑΠΟΔΩ" Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy !!
ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ΦΙΛΙΑ I love you I love you !!!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz Razz !
ΟΣΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ ΤΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ "ΚΥΝΗΓΑΝΕ"!!ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΩΣ ΟΥΤΕ Ο "ΕΞΩΑΠΟΔΩ" Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy !!
ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!ΦΙΛΙΑ I love you I love you !!!

σωστα τα λες!! Smile μπορει καποτε να εμφανιστει ''κατι'',αλλα ο θεος,η πιστη κ η προσευχη το διαλυουν!κ καποτε μου ειχε πει ο πνευματικος μου μια ιστορια!να σας την πω??τη λεω!! Laughing
καποτε ζουσε καποιος σε ενα χωριο κ γενικα φοβοταν ολα αυτα τα μεταφυσικα!ετρεμε παρα πολυ τον σατανα σε σημειο να μην μπορει να ησυχασει ποτε!τοτε καποια μερα εμφανιστηκε αγγελος στο ονειρο του κ του εδειξε στα καταβαθα της αβυσσου τον εξω απο δω να εχει στην πλατη του ενα κομματι βαμβακι κ δεν μπορουσε να περπατησει,ουτε να κουνηθει απ'το βαρος!ηταν ανημπορος εντελως!κ λεει τοτε ο αγγελος στον χωρικο ''οριστε δες αυτον που τοσο πολυ τρεμεις,δεν μπορει ουτε ενα κομματι βαμαβακι να σηκωσει.τοση ειναι η δυναμη του''!!!συγκλονιστικο ε?????

lineal

lineal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι ηθελα και τα διαβασα...με τρομαξατε και πως θα παω για υπνο;;;
χαχαχαχαχαχ
παντως εγω δε τα πολυπιστευω αυτα,νομιζω ολα ειναι παιχνιδια του μυαλου μας.
το ματι ομως το πιστευω παρα μα παρα πολυ κι ας ειμαι αθρησκη εντελως...
παραλογο;

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lineal έγραψε:τι ηθελα και τα διαβασα...με τρομαξατε και πως θα παω για υπνο;;;
χαχαχαχαχαχ
παντως εγω δε τα πολυπιστευω αυτα,νομιζω ολα ειναι παιχνιδια του μυαλου μας.
το ματι ομως το πιστευω παρα μα παρα πολυ κι ας ειμαι αθρησκη εντελως...
παραλογο;

xexeeee paixnidia tou mialou les. Alla ta blepei enas xoris na pei tipota, ta blepei k allos akribos ta idia . ti sto kalo to idio mualo exoun Very Happy ?

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΒΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΝ ΠΑ21ΛΕΥΩ ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΡΑ ΜΑΣ ΕΠΙΡΕΑΖΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ;..ΛΙΓΟ ΕΥΕΡΑΙΣΘΗΤΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΕΙ..

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paixnidia tou mualou opos egrapsa k prin les na ta dei enas mono les tou stribi i einai epireasmenos apo kati, alla k allos tautoxrona? K kala na deis to otidipote, to oti metakinoun k pragmata auto pos to eksigeis? Sugnomi pou to leo , den thelo na sas tromakso alla iparxoun k einai aneksigita pragmata.

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αφήστε βρε κορίτσια... Όταν ήμουν μικρή, έβλεπα θρίλερ και γελούσα και τώρα 35 χρονών γαϊδάρα, φοβάμαι και τον ίσκιο μου!! Όχι οτι έχω δει κάτι (εκτός από το μούρο ή μώρο όπως τον λένε κάποιοι άλλοι) αλλά κάθε που μαθαίνω οτι πέθανε κάποιος γνωστός μου, νομίζω οτι θα εμφανιστεί μπροστά μου! Τρέλα σας λέω ανάβω το φως σε όλο το σπίτι όταν είμαι μόνη μου και φυσικά βρυκολακιάζω τη νύχτα και κοιμάμαι όταν φέξει... Καμιά φορά σκέπτομαι τι θα κάνω όταν γεννήσω έτσι και χρειαστεί να λείψει ο άντρας μου στη δουλειά τη νύχτα... Πιστεύεις δεν πιστεύεις πάντως, είναι πολύ ψυχοφθόρο συναίσθημα...

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα!!! Επανέρχομαι με νεότερα!!!!
Το παιχνίδι το πετάξαμε μετά από μια νύχτα που δεν έβαλε γλώσσα μέσα του, ο άντρας μου να σκεφτείτε φοβήθηκε και ξύπνησε εμένα να πάω να το σταματήσω, και φυσικά η κλασομπανιέρα γυρίζω και του λέω, πας καλά???? Εδώ εσύ δεν σηκώνεσαι, εγώ θα πάω????
Το ίδιο βράδυ που το πετάξαμε άκουγα χτυπήματα μέσα από τον τοίχο... Εκεί να δείτε γέλιο... Σκοτώθηκα να προλάβω να βουτήξω το παιδί αγκαλιά και να το βγάλω από το δωμάτιο, χέστηκα πάνω μου.
Ήρθε ο πνευματικός μου στο σπίτι σήμερα, του είπα με λεπτομέρειες τί γίνεται και του σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο... Μας είπε ότι συμβαίνει συχνά να παγιδευτεί η ψυχή κάποιου στο σπίτι που έμενε όσο ζούσε, κάναμε ένα τρισάγιο, κάναμε έναν αγιασμό, μας είπε και μερικές συμβουλές, και βλέπουμε... Ευχηθείτε μας καλή τύχη και καλό ξημέρωμα να έχουμε απόψε...!!!! Very Happy

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lene oti oi psixes den erxontai pote gia na mas tromaksoun.....
Dld den tha erxotan mia pagideumeni psixi k na xtupaei toixous.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Αφήστε βρε κορίτσια... Όταν ήμουν μικρή, έβλεπα θρίλερ και γελούσα και τώρα 35 χρονών γαϊδάρα, φοβάμαι και τον ίσκιο μου!!

Mitsi και εγω στην εγκυμοσυνη αρχικα αν σου ευχηθω καλη λευτερια! Και εγω στην εγκυμοσυνη ειχα γινει πολυ φοβιτσιαρα αλλα μετα διαβασα οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο. Ενω λατρευω τα θριλερ, φοβομουν μην τρομαξω απο κατι και τρομαξει και το μωρο η μηπως του μεταδοσω το συναισθημα φοβου που ισως νιωσω και ετσι τα απεφευγα. Αλλα νομιζω δεν ειμαι και η μονη. Και καθως προχωρουσε η εγκυμοσυνη ειχα και αλλες φοβιες.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ΚΑΛΑ εεε εχτες δν μπορουσα να κοιμηθω!!!!πηγα στην μανα μ ξαπλωσα κ συνεχεια ξεσπιομουνα,μια ενα κορναρισμα,γτ μενουμε πισω απο κεντρικη λεωφορο,κ ακουγονται ολα,μια ροχαλιζε στο ξαφνικο η κορη μου,και οταν ολα πια ησυχασαν,κ με πηρε ο υπνος,ακουω μες τν υπνο μου ενα μπεεεεε μπεεεε λεω αμαν το παιχνιδι της εχει ενα λουτρινο προβατο που βελαζει,λεω ωχ δικιο εχει,και να καθομαι ησυχη να δω τ θα γινει,αλλα ακουγοταν απο τ δωματιο,λεω θεουλη μου εδω ειναι,και παω να βαλω τ χερι μ κατω απο τ μαξιλαρι κ τ βλεπω??βελαζε τ λουτρινο γτ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,πως να μην πατηθει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
του εδωσα μια και επεσε κατω,κ το πρωι σηκωθηκα σαν ς γτ δν καλοκοιμηθηκα και ημασταν 3 στο ημιδιπλο της μανας μου!!!

Χαχαχαχα..... Φοβερη περιγραφη! Φανταζομαι σκηνικο!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ifigeneia"]Βρε πουλάκι μου κι εμείς έχουμε την τσαγιέρα της fisherprice και μιλάει μόνη της μέσα στη νύχτα...

/quote]
Η fisher price μαλλον το εχει αυτο το κουσουρι!
Εμεις εχουμε στρατα της fisher price και μιλαει μονη της στο ασχετο. Μου εχει ξυπνησει και το παιδι κανα 2 φορες το μεσημερι και φροντιζω να κλεινω τη μουσικη οταν δεν την χρησιμοποιει.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ΚΑΛΑ εεε εχτες δν μπορουσα να κοιμηθω!!!!πηγα στην μανα μ ξαπλωσα κ συνεχεια ξεσπιομουνα,μια ενα κορναρισμα,γτ μενουμε πισω απο κεντρικη λεωφορο,κ ακουγονται ολα,μια ροχαλιζε στο ξαφνικο η κορη μου,και οταν ολα πια ησυχασαν,κ με πηρε ο υπνος,ακουω μες τν υπνο μου ενα μπεεεεε μπεεεε λεω αμαν το παιχνιδι της εχει ενα λουτρινο προβατο που βελαζει,λεω ωχ δικιο εχει,και να καθομαι ησυχη να δω τ θα γινει,αλλα ακουγοταν απο τ δωματιο,λεω θεουλη μου εδω ειναι,και παω να βαλω τ χερι μ κατω απο τ μαξιλαρι κ τ βλεπω??βελαζε τ λουτρινο γτ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,πως να μην πατηθει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
του εδωσα μια και επεσε κατω,κ το πρωι σηκωθηκα σαν ς γτ δν καλοκοιμηθηκα και ημασταν 3 στο ημιδιπλο της μανας μου!!!

Χαχαχαχα..... Φοβερη περιγραφη! Φανταζομαι σκηνικο!

αχαχαχαχ ναι ημουν για γελια,ασε,αφου οταν τ πεταξα κατω,λεω θεουλη μου σευχαριστω που με προστατευεις.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ΚΑΛΑ εεε εχτες δν μπορουσα να κοιμηθω!!!!πηγα στην μανα μ ξαπλωσα κ συνεχεια ξεσπιομουνα,μια ενα κορναρισμα,γτ μενουμε πισω απο κεντρικη λεωφορο,κ ακουγονται ολα,μια ροχαλιζε στο ξαφνικο η κορη μου,και οταν ολα πια ησυχασαν,κ με πηρε ο υπνος,ακουω μες τν υπνο μου ενα μπεεεεε μπεεεε λεω αμαν το παιχνιδι της εχει ενα λουτρινο προβατο που βελαζει,λεω ωχ δικιο εχει,και να καθομαι ησυχη να δω τ θα γινει,αλλα ακουγοταν απο τ δωματιο,λεω θεουλη μου εδω ειναι,και παω να βαλω τ χερι μ κατω απο τ μαξιλαρι κ τ βλεπω??βελαζε τ λουτρινο γτ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,πως να μην πατηθει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
του εδωσα μια και επεσε κατω,κ το πρωι σηκωθηκα σαν ς γτ δν καλοκοιμηθηκα και ημασταν 3 στο ημιδιπλο της μανας μου!!!

Χαχαχαχα..... Φοβερη περιγραφη! Φανταζομαι σκηνικο!

αχαχαχαχ ναι ημουν για γελια,ασε,αφου οταν τ πεταξα κατω,λεω θεουλη μου σευχαριστω που με προστατευεις.

Χαχαχαχα... Είσαι απαιχτη!

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:
Mitsi και εγω στην εγκυμοσυνη αρχικα αν σου ευχηθω καλη λευτερια! Και εγω στην εγκυμοσυνη ειχα γινει πολυ φοβιτσιαρα αλλα μετα διαβασα οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο. Ενω λατρευω τα θριλερ, φοβομουν μην τρομαξω απο κατι και τρομαξει και το μωρο η μηπως του μεταδοσω το συναισθημα φοβου που ισως νιωσω και ετσι τα απεφευγα. Αλλα νομιζω δεν ειμαι και η μονη. Και καθως προχωρουσε η εγκυμοσυνη ειχα και αλλες φοβιες.

MariaM μου σ' ευχαριστλω πολύ κι εσύ να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου! Άστα, όπως λες δεν βλέπω πλέον θρίλερ γιατί φοβάμαι κι εγώ μην τρομάξω και πάθει κάτι το μωρό! Άσε που πλέον δε βλέπω "σκληροπυρηνικά" θρίλερ χωρίς παρέα... Shocked Laughing

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
MariaM έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ΚΑΛΑ εεε εχτες δν μπορουσα να κοιμηθω!!!!πηγα στην μανα μ ξαπλωσα κ συνεχεια ξεσπιομουνα,μια ενα κορναρισμα,γτ μενουμε πισω απο κεντρικη λεωφορο,κ ακουγονται ολα,μια ροχαλιζε στο ξαφνικο η κορη μου,και οταν ολα πια ησυχασαν,κ με πηρε ο υπνος,ακουω μες τν υπνο μου ενα μπεεεεε μπεεεε λεω αμαν το παιχνιδι της εχει ενα λουτρινο προβατο που βελαζει,λεω ωχ δικιο εχει,και να καθομαι ησυχη να δω τ θα γινει,αλλα ακουγοταν απο τ δωματιο,λεω θεουλη μου εδω ειναι,και παω να βαλω τ χερι μ κατω απο τ μαξιλαρι κ τ βλεπω??βελαζε τ λουτρινο γτ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,πως να μην πατηθει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
του εδωσα μια και επεσε κατω,κ το πρωι σηκωθηκα σαν ς γτ δν καλοκοιμηθηκα και ημασταν 3 στο ημιδιπλο της μανας μου!!!

Χαχαχαχα..... Φοβερη περιγραφη! Φανταζομαι σκηνικο!

αχαχαχαχ ναι ημουν για γελια,ασε,αφου οταν τ πεταξα κατω,λεω θεουλη μου σευχαριστω που με προστατευεις.

Χαχαχαχα... Είσαι απαιχτη!

χεχε SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 215994 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 215994

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μετακινουνται πραγματα??????ακουγονται θορυβοι απ'τον τοιχο??? Shocked Shocked SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 606100 θεος φυλαξοι!
απο τοτε που διαβαζω το θεμα,μολις κοιμηθουν ολοι,εγω κοιταζω γυρω γυρω το σπιτι,ανοιγω κ κλεινω το φως μηπως εμφανιστει κατι...αχ τι μου κανατε παλι???βαμπιρ κοντευω να γινω! SOS !!! Μου κόβεται η χολή κάθε φορά!!! - Σελίδα 2 850933

Maria Hellas


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Epeidh eixa ki egw paromoia peristatika,eixa thlefwnhsei ston papa kai tou milhsa.Milhste ki eseis me enan kalo pneumatiko kai 8a sas ka8odhghsei.Metanoia,eksomologhsh,8.koinwnia,agiasmos sto spiti,pisth kai enareth zwh.Meta apo auta pou eixa pa8ei ekana megalh strofh kai exei allaksei h zwh mou!An den to ßiwna den 8a eixa ßalei ton Xristo sth zwh mou h 8a hmoun "xliarh"!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τωρα μιλατε σοβαρα για παπαδες και ευχελαια??? εγω αυτο που ξερω ειναι οτι σε οτι δινεις σημασια και το πιστευεις τοτε θα εχεις πιο εντονα την αισθηση οτι κατι συμβαινει.. αυτα ειναι χαζομαρες μη τα πιστευετε για να μην σας επηρεαζουν! και περναει και ο φοβος σας και στα παιδια!!! κι εμενα οταν ηταν 5 μηνων η κορη μου ο αντρας μου ητανε νυχτα στη δουλεια και ξεκινουσε και εκανε ηχους η στρατα της ετσι μεσα στη νυχτα ξαφνικα αλλα ξερεις τι εκανα??? ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!! χαχαχα!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maraki_D έγραψε:Όχι, είναι ένας Ντόναλντ Ντακ με αυτοκίνητο, δεν θυμάμαι τί μάρκα...


Μόλις το διάβασα. Έχουμε κι εμείς το μικυ με αυτοκίνητο που κάνει έτσι. αλλά αν βγάλω τις μπαταρίες δεν κάνει.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια να πω την αληθεια ..μπερδευτικα με το θεμα...και εμεις εχουμε παιχνιδια που μιλανε..ενα σκυλο της φισερ πραιζ νομιζω...εκει που καθεσαι λεει΄΄αγκαλιασέ με΄΄΄....΄΄ημαστε φίλοι΄΄΄...έπιασες το πόδι μου΄΄....αλλα τι σχεση εχουν οι ψυχες δεν καταλαβα...υπαρχει πνευματικος που ειπε πως ξεμειναν ψυχες στο σπιτι...?απιστευτο.!!.....μαλλον για κανα πνευματιστη η κατι τετοιο τον κοβω...
και παλι σορρυ γιατι δεν εχω καταλαβει γιατι ο φοβος και ολα αυτα...ας μου εξηγησει καποια..

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou mpoukitsa min to psaxneis, ektos apo ta paixnidia ton paidion mas pou milane sto asxeto , to opoio den einai tipota spoudeo, mporoun na ginoun k alla pragmata poli pio xeirotera. Einai pragamta ta opoia ta pisteuei i ekklisia mas alla k ta fobate, an paei kapoios k tous pei px oti ginonte perierga pragmata mesa sto spiti. k zitisoun euxelaio, ekesorkismo , ktl, den patane oi papades. Sou lene pigene bres enan enareto.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις