Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pen έγραψε:h alithia einai oti htan paron sth genna...einai dinaton na ftaiei avto? den ksero ti allo na kano, pali xthes prospathisme k tpt,den mporousame pali...ksexasa na sas po oti apo thn stigmh pou gennisa den thelei na koimatai mazi mou epeidh ton ksipnaei h mpempa...k koimatai sto domatio ths mpempas pou etoimasame..k panta ego pao molis koimatai h mpempa ta vradia...pantos den leipei k polles ores apo to spiti mono douleia paei k mea amoesos spiti...den ksero ti allo na skefto!!!! ;-(

Δεν είναι λίγες οι φορές που για έναν άντρα ο τοκετός είναι τραυματική εμπειρία... Βλέπει με τα μάτια του τι έχει προκαλέσει στην γυναίκα του (εγκυμοσύνη, πόνο, τοκετό, αίματα...) και νιώθει υπεύθυνος για όλα αυτά. Τραυματίζεται υποσυνείδητα και μετά είναι αδύνατο να λειτουργήσει σεξουαλικά. Εγώ θα έλεγα να πάτε μαζί σε έναν ειδικό για να τον βοηθήσει να το ξεπεράσει αν αυτό είναι που του συμβαίνει τελικά.

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
axxx...h katastash einai dramatikh. O antras mou htan paron sthn genna alla to provlhma den einai autos...alla egw!!den thelw me tipota na exoume epafh!apo ton noemvrio pou gennhsa mono dyo fores to exoume kanei Crying or Very sad me parakalouse alla edw kai 1 mhna exei stamathsei tis prospatheies kai hremise to kefali mou. den einai fusiko to kserw alla den thelw.kai fysika ta pragmata den einai kai tosa kala metaksi mas...

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai ennoeitai oti skefthkame thn lush tou eidikou alla tha prepei na to theloume kai oi duo. o antras mou to thelei alla egw oxi...den me noiazei tipota allo ektos apo ton gio mou.

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
NERAIDA_4 έγραψε:kai ennoeitai oti skefthkame thn lush tou eidikou alla tha prepei na to theloume kai oi duo. o antras mou to thelei alla egw oxi...den me noiazei tipota allo ektos apo ton gio mou.

ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΡΟΛΟ" ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ "ΡΟΛΟ" ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ-ΕΡΑΣΤΗ... ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΜΗΝ ΑΠΟΤΡΑΒΙΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
prospathw eilikrina alla den mou vgainei.den thelw oute na vafomai, oute ta mallia mou na isiwsw, oute diaita na kanw, oute sex,oute na vgoume ta vradia..thelw mono na eimai me to paidi mou.den mporw na kanw kati gia auto. SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 966307

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νεραιδούλα είναι μια φάση που θα περάσει σίγουρα. Μετά από κάποιο διαστημα θα σου λείψουν όλα αυτα και θα τα θες ξανά. Το θέμα είναι μήπως μέχρι τότε έχεις κάνει ανεπανόρθωτη ζημιά στη σχέση σου και γίνεται να επανέρθετε. Θα σε συμβούλευα να κάνεις πράγματα για το σύντροφο σου ακόμη και πιέχοντας τον εαυτό σου! Κατ αρχας ξεκίνα από το περιποιήσαι τον εαυτό σου! Πιστεύω οτι αν οχι ο βασικότερος σίγουρα από τους πιο σοβαρούς λόγους που δεν θες να έρθεις σε επαφή με τον συντροφο σου ειναι οτι εχεις αμελήσει τον εαυτό σου! Ετσι αισθάνεσαι αντισεξουαλική. Την έχω περασει πρόσφατα αυτα τη φάση. Θα δεις οτι αν πας και φτιάξεις τα μαλλιά σου, ντυθείς όμορφα, πας σε ενα ινστιτούτο να περιποιηθούν τα άκρα σου, να κάνεις μανικιουρ, πεντικιουρ, αποτρίχωση μετα θα νιώθεις πιο σέξυ θα νιώσεις ξανα γυναίκα. Δεν πιστευω οτι πλεόν δεν σε ελκυει ο αντρας σου. Απλά δεν σου αρεσει ο εαυτος σε αυτη τη φάση και δεν νιώθεις ποθητη. Ξέρω οτι ίσως στοιχισει (σε χρηματα) να κάνεις όλα αυτα αλλά αξίζει τον κόπο. Θα φτιάξει η ψυχολογία σου κι όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους!! Κάνε κι ενα shopping therapy... πάρε ενα καινούριο ζευγαρι εσωρουχα! 2-3 τόσο απλά πραγματακια δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καλό θα κανουν στην ψυχολογια σου! Ο γιος σου ειναι γιος σου ... σιγουρα τωρα πια αυτός ειναι πανω από ολα στη ζωη σου! Αλλά δεν πρέπει να αμελούμε τους συντρόφους μας και πάνω από ολα και τους ιδιους μας του εαυτούς. Τα χρόνια περνουν και μερικές φορες κάνουμε λάθη για τα οποία κι αν μετανιώσουμε ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω. Λίγα ζευγάρια ακούς και χωρίζουν γιατι ο αντρας απατάει τη γυναικα του γιατι εκείνη τον αμελούσε και δεν είχαν καθόλου επαφες? Μην αφήσεις τα πραγματα στη μοίρα τους. Κάνε κατι γι αυτό τωρα πριν ειναι αργά.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NERAIDA_4 έγραψε:prospathw eilikrina alla den mou vgainei.den thelw oute na vafomai, oute ta mallia mou na isiwsw, oute diaita na kanw, oute sex,oute na vgoume ta vradia..thelw mono na eimai me to paidi mou.den mporw na kanw kati gia auto. SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 966307

Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο. Έχεις χάσει τον εαυτό σου μέσα από τον ρόλο της μάνας. Σε τραβάει τόσο αυτός ο ρόλος όπως είναι φυσικό που δεν μπορείς να αφιερώσεις κομμάτι του εαυτού σου σε τίποτα άλλο γιατί νομίζεις ότι παραμελείς το παιδί. Ακόμα και στην φύση συμβαίνει αυτό. Όλες οι μαμάδες παραμελούν τα αρσενικά... Βρες τις νέες ισορροπίες με τον εαυτό σου. Κάνε το για το παιδί σου στην τελική! Θέλεις να μεγαλώσει χωρίς πατέρα; Θέλεις να βλέπει τη μαμά του ατημέλητη όσο μεγαλώνει; Δεν θες να ακούσεις κάποια μέρα τη φράση "τι όμορφη που είσαι μαμά;" Δεν φταις εσύ άσε στην άκρη τις ενοχές. Στην φάση αυτή νιώθεις άγχος, ενοχές, αβεβαιότητα και σύγχιση. Αν περιμένεις να αισθανθείς έτοιμη για να αλλάξεις δεν θα συμβεί ποτέ αν δεν το προσπαθήσεις. Προσπάθησε για τους άλλους και ας μην το θες. Προσπάθησε για την οικογένειά σου.

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
NERAIDA_4 έγραψε:prospathw eilikrina alla den mou vgainei.den thelw oute na vafomai, oute ta mallia mou na isiwsw, oute diaita na kanw, oute sex,oute na vgoume ta vradia..thelw mono na eimai me to paidi mou.den mporw na kanw kati gia auto. SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 966307

Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο. Έχεις χάσει τον εαυτό σου μέσα από τον ρόλο της μάνας. Σε τραβάει τόσο αυτός ο ρόλος όπως είναι φυσικό που δεν μπορείς να αφιερώσεις κομμάτι του εαυτού σου σε τίποτα άλλο γιατί νομίζεις ότι παραμελείς το παιδί. Ακόμα και στην φύση συμβαίνει αυτό. Όλες οι μαμάδες παραμελούν τα αρσενικά... Βρες τις νέες ισορροπίες με τον εαυτό σου. Κάνε το για το παιδί σου στην τελική! Θέλεις να μεγαλώσει χωρίς πατέρα; Θέλεις να βλέπει τη μαμά του ατημέλητη όσο μεγαλώνει; Δεν θες να ακούσεις κάποια μέρα τη φράση "τι όμορφη που είσαι μαμά;" Δεν φταις εσύ άσε στην άκρη τις ενοχές. Στην φάση αυτή νιώθεις άγχος, ενοχές, αβεβαιότητα και σύγχιση. Αν περιμένεις να αισθανθείς έτοιμη για να αλλάξεις δεν θα συμβεί ποτέ αν δεν το προσπαθήσεις. Προσπάθησε για τους άλλους και ας μην το θες. Προσπάθησε για την οικογένειά σου.

Συμφωνω απολυτα

Νεραιδα να εχεις κατι ακομα στο μυαλο σου. Τον Νοεμβριο γεννησες. Ειναι λογικο να αισθανεσαι ακομα ετσι. Ωστοσο να θυμασαι οτι μπορει να μη θελεις να φτιαχτεις ακομα αλλα καποια στιγμη θα το κανεις..Γιατι πολυ απλα θα το θελεις πολυ. Θα το αισθανθεις σαν αναγκη. Ολα καλα θα πανε

fdespoina

fdespoina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
princess 05/05/10 έγραψε:den xerw koritsia egw exw pelagwsei teleiw...xtes koimithike stis 3 telika ...e meta oxi de mporw oso kai na thelw ...kat arxin ta nevra mou eginan kourelia gia na kaneis sex prepei na uparxei k kapoios xronos prin eite iremias eite telospantwn dikou mas xronou...de xerw pws na tis allaxw wrario...xupnaei stis 11 to prwi , koimatai to mesimeri 3.30-5 sinithws kai meta kata tis 10-11 koimatai nai alla koimatai gia 30-40 lepta kai meta xupnaei kai einai mesa sti zwirada...den einai diladi oti de thelei na koimithei apo nwris thelei alla krataei toso oso na anaktisei tis dunameis tis...e oso kai na prospathw na tin kratisw xupnia koimatai orthia...xtes as poume ta katafera na tin kratisw mexri tis 12 kai xupnise 1 para..oso gia to mesimeri otan de doulevei o antras m doulevw egw gia na krataei kapoios to mwro
ποσο σε καταλαβαινω ........μου λειπει παρα πολυ το σεξ αλλα στη φαση που ειμαι μου λειπει περισσοτερο να κοιμηθω ενα βραδυ σερυ κι οχι με 2,3 η 4 διακοπες!!!! θελω υπνο !!!!! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 850933

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελπιζω με το καλο οταν γεννησω και οταν επιτραπει εκ φυσεως να θυμηθω τι ειναι SSSSSSeeeeeeXXXX...!!!!!! Laughing Laughing Laughing θα γινει σαματας λεμε!!!!!!!!!! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 604962 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 604962 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 35468 και το λεμε και εγω και ο ανδρας μου...!!!! (καλα δεν θελω να σκεφτομαι οτι τοσο καιρο...θα ξε-δινει...με τον αυτονοητο τροπο.....απλα το θεωρω και λιγακι αυτονοητο..χμχμ....γκουχου γκουχου..!!)

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sk...vafthka, ftiaxtika,moy koimhse o antras mou ton mikro gia na mhn niwthw typseis, hpia kai kana 2whisky, na xalarwsoun ligo oi anastoles, alla tzifos...to mathepomeno sk isws fanoume pio tuxeroi!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νεραιδούλα μου τρωγοντας έρχεται η όρεξη!!!Πίεσε λίγο τον εαυτό σου,για να γίνει η αρχή και να δεις μετά που θα σου αρ'εσει!!!!!!!!! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 215994

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
proswrina to trwgontas erxetai i oreksi isxuei mono gia to fah!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NERAIDA_4 έγραψε:proswrina to trwgontas erxetai i oreksi isxuei mono gia to fah!!!

Νομίζω παίζει ρόλο πως βλέπετε εσύ και ο άντρας σου το σεξ. Σίγουρα αγαπάς τον άντρα σου γι' αυτό έκανες και παιδί μαζί του. Μπορεί η αγάπη για το παιδί να μην συγκρίνεται με την αγάπη που νιώθεις γι΄αυτόν, αλλά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Δεν θα στεναχωριόσουν αν πχ. αύριο δεν ήταν πια στην ζωή σου; Δεν θα σου έλειπε; Το ίδιο ισχύει και για εκείνον και τα συναισθήματά του. Το παιδί δεν είναι μόνο δική σου πρωτεραιότητα, αν αυτό πιστεύεις. Την αγάπη που νιώθει για εσένα πως σου την εκφράζει; Την έχεις ανάγκη; Εσύ την αγάπη σου γι' αυτόν πώς την εκφράζεις; Σίγουρα την έχει ανάγκη. Το σεξ, εκτός από ηδονή -που σαφώς και δεν την αναζητάς στην φάση που είσαι- σημαίνει πολύ περισσότερα όταν συμβαίνει μεταξύ δύο ανθρώπων που αγαπιούνται. Δες και την ρομαντική του πλευρά. Δες το σαν να είναι η πρώτη σου φορά που ήθελες να γίνει με κάποιον για τον οποίο είχες συναισθήματα. Η ερωτική πράξη σημαίνει και ένωση και η μαγεία είναι να νιώθεις και ψυχική ένωση παράλληλα με την σωματική. Τα 2 μισά να γίνονται ΕΝΑ. Αν το δεις με άλλο μάτι (και με την προυπόθεση ότι βοηθάει και ο άντρας σου σε αυτό και δεν το αντιμετωπίζει ωμά λόγω στέρησης) και γίνει η αρχή θα νιώσεις πολύ καλύτερα και η εσύ. Να σου δώσω μια εικόνα που ίσως βοηθήσει; Εμένα με βοήθησε. Καταρχάς το δεδομένο είναι ότι όλα τα μωρά μεγαλώνουν και γίνονται παιδιά και έπειτα ενήλικες και φεύγουν από την αγκαλιά μας. Φαντάσου πως θες να είσαι σε 20 με 30 χρόνια από τώρα. Εγώ φαντάζομαι εμένα και τον άντρα μου αγκαλιά, μπροστά στο τζάκι της σοφίτας του σπιτιού μας (που το χτίζουμε ακόμα Laughing ) μόνοι, να θυμόμαστε τα παλιά. Αυτόν τον άνθρωπο επέλεξα να έχω στην ζωή μου. Τα παιδιά μας είναι απλός ένα κομμάτι της ζωής μας. Μετά ζουν την δική τους ζωή. Βρες τον εαυτό σου κοπέλα μου.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
NERAIDA_4 έγραψε:proswrina to trwgontas erxetai i oreksi isxuei mono gia to fah!!!

. Δες και την ρομαντική του πλευρά. .,......Καταρχάς το δεδομένο είναι ότι όλα τα μωρά μεγαλώνουν και γίνονται παιδιά και έπειτα ενήλικες και φεύγουν από την αγκαλιά μας. Φαντάσου πως θες να είσαι σε 20 με 30 χρόνια από τώρα. Εγώ φαντάζομαι εμένα και τον άντρα μου αγκαλιά, μπροστά στο τζάκι της σοφίτας του σπιτιού μας (που το χτίζουμε ακόμα Laughing ) μόνοι, να θυμόμαστε τα παλιά. Αυτόν τον άνθρωπο επέλεξα να έχω στην ζωή μου. Τα παιδιά μας είναι απλός ένα κομμάτι της ζωής μας. Μετά ζουν την δική τους ζωή. Βρες τον εαυτό σου κοπέλα μου.


τι ωραία που τα έγραψες!.. φοβερή σκέψη....και πόσο δίκιο έχεις...!!

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε: Laughing Laughing Laughing καλα κ νωριτερα που κοιμουνται τα δικα μου...ειμαστε πτωματα,ειναι νεκροφιλια αυτο δεν ειναι σεξ Laughing Laughing

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
Το πιο πετυχημένο που έχω ακούσει (διαβάσει)..

Να'σαι καλά, με έκανες και γέλασα!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera kai kalh evdomada!!! to sk eixame apotelesmata!! kai to savvato kai thn kuriakh!!! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 328109
apofasisa na ksekinhsw kai diaita!!!den mporousa na mhn sas pw ta nea mou!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 654316

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NERAIDA_4 έγραψε:kalimera kai kalh evdomada!!! to sk eixame apotelesmata!! kai to savvato kai thn kuriakh!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
apofasisa na ksekinhsw kai diaita!!!den mporousa na mhn sas pw ta nea mou!!!


ωωωωωωω..δυο μέρες στη σειρά!!! ....χα..χα.......εσείς το παρακάνατε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το παιδί που ηταν????...
αντε καλή αρχή!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NERAIDA_4 έγραψε:kalimera kai kalh evdomada!!! to sk eixame apotelesmata!! kai to savvato kai thn kuriakh!!! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 328109
apofasisa na ksekinhsw kai diaita!!!den mporousa na mhn sas pw ta nea mou!!!

Πω-πω πολύ χαίρομαι!!!! Μπράβο!!! Τελικά ήταν δύσκολο; Έχεις ξεπεράσει εντελώς τις αναστολές σου; Τώρα που έγινε η αρχή πάρε φόρα! SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 875502

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
proswpika gia mena einai poli diskolo na exw diathesi...to mono pou perimenw apo to prwi einai na nixtwsei gia na xalarwsw..to swma mou ponaei olokliro...pisteyw oti tha mou perasei giati oute egw oute o antras mou exoume diathesi gia treles otan peftoume ptwmata!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
snoopy έγραψε:proswpika gia mena einai poli diskolo na exw diathesi...to mono pou perimenw apo to prwi einai na nixtwsei gia na xalarwsw..to swma mou ponaei olokliro...pisteyw oti tha mou perasei giati oute egw oute o antras mou exoume diathesi gia treles otan peftoume ptwmata!

Σίγουρα θα σας περάσει κοπέλα μου, μην ανησυχείς. Είναι λογικό να είσαστε πολύ κουρασμένη τώρα που είναι μικρή. Θα δεις και εσύ ότι όσο μεγαλώνει θα μπορείτε να κάνετε περισσότερα πράγματα γενικότερα.

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
snoopy έγραψε:proswpika gia mena einai poli diskolo na exw diathesi...to mono pou perimenw apo to prwi einai na nixtwsei gia na xalarwsw..to swma mou ponaei olokliro...pisteyw oti tha mou perasei giati oute egw oute o antras mou exoume diathesi gia treles otan peftoume ptwmata!

Σίγουρα θα σας περάσει κοπέλα μου, μην ανησυχείς. Είναι λογικό να είσαστε πολύ κουρασμένη τώρα που είναι μικρή. Θα δεις και εσύ ότι όσο μεγαλώνει θα μπορείτε να κάνετε περισσότερα πράγματα γενικότερα.
eilikrina stenaxwriemai..extes eklega to vradi giati xaplwsame kai oute kalinixta den eipame metaksi mas!!!alla thelw na pisteyw pws megalonontas tha ftiaxoun ta pragmata!! Crying or Very sad

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
o mikros htan sto dwmatio tou Embarassed
Kai na pw thn alitheia htan duskolo...ntrepomoun toso polu gia to swma mou, gia to paidi mou pou htan dipla...alla egine.Pantws omologw oti meta to sex sa na malakwsa ligo..ekei pou arpazomoun me to paramikro sa na hremisa ligo.ante na dw poso tha krathsei!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ!!!!! ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ........ SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 679259 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 679259 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 679259 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 679259 SEX den kanoume, oli tin wra trwme kai to paidi den koimatai - Σελίδα 3 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις