Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι και γαιδαρα και αναισθητη!!!δεν ειναι γυναικα του αδερφου μου ειναι γυναικα του αδερφου του αντρα μου!!μαλλον το εγραψα λαθος αλλα με μπερδευουν οι συγγενειες!!Ειμαι σε απογνωση πλεον!!!το εχω πει ωραια το εχω πει ασχημα αλλα προκειμενου να κανει την δουλεια της με αγνοει πληρος!!Εδω εφτασα σε σημειο να βαλω και αλλους απο το φιλικο μας περιβαλλον να της το πουν και τζιφος!!!Η δηλωση τι 2 παιδια τι 3 εγινε χθες το βραδυ και με εβγαλε απο τα ρουχα μου!!!Λυπαμαι και τον αντρα μου που τα λεει και αυτος αλλα καταλαβαινω οτι δεν θελει να το τραβηξει και στα ορια και να δημιουργηθει θεμα με τον αδερφο του!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:κοριτσια ωρα τωρα θελω να θεσω ενα παρομοιο θεμα αλλα δεν ξερω πως!!!Ετσι σκεφτηκα οτι ισως μπορειτε να με βοηθησετε απο δω!Η νυφη μου με την οποια δεν μπορω να πω οτι εχω καποιο προβλημα θεωρει οτι τα παιδια της ειναι και δικα μας!!Ετσι οποτε θελει να βγει τα αφηνει σε εμας χωρις να μας ρωταει καν!!Απλα ανοιγω την πορτα και βλεπω ενα παιδι με τις πυτζαμες του στα χερια!!Θεωρει οτι αφου εγω εχω μικρα παιδια και μενω σπιτι ευκαιρια να βγει αυτη!!Το κοριτσακι της ειναι 12 χρονων, δεν ειναι το θεμα οτι θελει νταντεμα η κατι τετοιο αλλα οταν ειναι σπιτι εγω εχω μονιμως μια ουρα με αποριες εννοιοται και χαζες ισα ισα για να πει κατι!!Οταν ομως εχεις και ενα μωρο στην αγκαλια αυτο ειναι μαρτυριο!!!Να σημειωθει οτι δεν αφηνει και τον μικρο σε ησυχια παρα τον πειραζει συνεχεια ισα να γκρινιαζει!!!Χθες μου ανακοινωσε στεγνα οτι αντε να γεννησεις το Σαββατο και απο βδομαδα να σου αφησω το παιδι να παω εκδρομη!!!τι 2 τι 3!!ετσι ειπε!!!θα τρελαθω!!!!Ωστοσο της εχω πει απειρες φορες οτι δεν μπορω αλλα με αγνοει προκλητικα!!τι να κανω!!!???Βοηθεια!!!


Μίλησε στον αδερφό σου...δεν μπορεί κάτι θα κάνει.Μη το δέχεσαι επειδί απλώς είσαι καλός άνθρωπος και δεν θέλεις να χαλάς χατίρι σε κανένα.Αν είναι δυνατόν...η κοπέλα είναι τελείως γαιδούρα(συγγνώμη που εκφράζπμαι έτσι).Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!Φιλιά Πολλά Smile

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin na simeiwsw oti me tin kouniada mou mas xwrizei mia apostasi 700km alla afto de simainei oti sto skype de mporoume na analusoume ta panta...mia mera tin patisame me ton antra mou...den ekleise to skype kai de to katalavame kai leei ekeinos ...pw pw de stamataei me tipota i aderfi mou kai akougete mia foni na leei de to kleisate sas akouw!! 1 ekana to stavro mou pou de milisa egw kai 2 kathe fora pou kanoume skype pleon otan to kleinoume kanoume prwta apanekinisi to pc kai meta milame xaxa

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="aylin"]
MariaM έγραψε:

Συγγνώμη που έσβησα το κείμενό σου αλλά δεν ήθελα να πιάσω πολύ χώρο...Σε βρίσκω απολύτως σωστή και μου αρέσει πολύ ο τρόπος σκέψης σου!Σύμφωνω ότι σε μερικές περιπτώσεις φταίνε οι άντρες.Στη δικιά μου περίπτωση ανακατευόταν χωρίς λόγο και αιτία.Με σύγκρινε συνέχεια με τον εαυτό της.Και κάθε φορά που τηλεφωνούσε ή βρισκόμασταν απο κοντά ρωτούσε "δίθεν" με ενδιαφέρον πόσα χρήματα παίρνω απο τη δουλειά μου και τέτοια αδιάκριτα.Πολύ ευγενικά την ρώτησα τι την νοιάζει και μου λέει"βρε σας έχω έννοια"...Γράφω στον αόριστο γιατλι πλέον κόπικαν τα πολλά πολλά και νοιώθω πραγματικά πολύ ήρεμη!!!Φιλιά

Καλά έκανες και έσβησες το κείμενό μου γιατί ήταν αρκετά μεγάλο.
Ρωτάει πόσα χρήματα παίρνεις έ; Αυτά δεν τα ρωτάμε ούτε από ενδιαφέρον αν είμαστε ευγενικοί άνθρωποι. Είναι να μην μπλέξεις με τέτοιους ανθρώπους. Καλά έκανες και ξέκοψες γιατί δεν έχεις να περιμένεις κάτι καλό από τέτοιους ανθρώπους.

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δικιο εχεις aylin μου αλλα τι αλλο να πω!!!τα εχω πει ολα!!!Δεν θελω να φτασω να τσακωθω!!!Το ξερω ειμαι ηλιθια!!αλλα πιστευα μεχρι τωρα οτι καποια εναλλακτικη θα βρω!!!τιποτα ομως!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
princess 05/05/10 έγραψε:aylin na simeiwsw oti me tin kouniada mou mas xwrizei mia apostasi 700km alla afto de simainei oti sto skype de mporoume na analusoume ta panta...mia mera tin patisame me ton antra mou...den ekleise to skype kai de to katalavame kai leei ekeinos ...pw pw de stamataei me tipota i aderfi mou kai akougete mia foni na leei de to kleisate sas akouw!! 1 ekana to stavro mou pou de milisa egw kai 2 kathe fora pou kanoume skype pleon otan to kleinoume kanoume prwta apanekinisi to pc kai meta milame xaxa
kalo!!prepei na emeis na prosexoume me to skype atimo prama

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Ειναι και γαιδαρα και αναισθητη!!!δεν ειναι γυναικα του αδερφου μου ειναι γυναικα του αδερφου του αντρα μου!!μαλλον το εγραψα λαθος αλλα με μπερδευουν οι συγγενειες!!Ειμαι σε απογνωση πλεον!!!το εχω πει ωραια το εχω πει ασχημα αλλα προκειμενου να κανει την δουλεια της με αγνοει πληρος!!Εδω εφτασα σε σημειο να βαλω και αλλους απο το φιλικο μας περιβαλλον να της το πουν και τζιφος!!!Η δηλωση τι 2 παιδια τι 3 εγινε χθες το βραδυ και με εβγαλε απο τα ρουχα μου!!!Λυπαμαι και τον αντρα μου που τα λεει και αυτος αλλα καταλαβαινω οτι δεν θελει να το τραβηξει και στα ορια και να δημιουργηθει θεμα με τον αδερφο του!!!

Δεσποινάκι μου γλυκό...Λοιπόν την επώμενη φορά που θα έρθει θα της πείς της συννυφάδας σου πως δυστυχώς δεν θα μπορέσεις να το κρατήσεις το κοριτσάκι και πως λυπάσαι.Εαν σου πει μα μου...κλπ κλπ...της λες πως δεν θα μπορέσεις και καλά θα κάνει να παέι κάποια άλλη στιγμή εκδρομή, ή να το αφήσει κάπου αλλόυ το παιδάκι της...ή ακομα και να το πάρει μαζί της...Αποκλείεται να μη το καταλάβει αλλά θα είσαι λιγάκι απότομη μαζί της.Σε έχει βρεί καλή και σε εκμεταλλεύεται!!! Twisted Evil

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
despina1984 έγραψε:Ειναι και γαιδαρα και αναισθητη!!!δεν ειναι γυναικα του αδερφου μου ειναι γυναικα του αδερφου του αντρα μου!!μαλλον το εγραψα λαθος αλλα με μπερδευουν οι συγγενειες!!Ειμαι σε απογνωση πλεον!!!το εχω πει ωραια το εχω πει ασχημα αλλα προκειμενου να κανει την δουλεια της με αγνοει πληρος!!Εδω εφτασα σε σημειο να βαλω και αλλους απο το φιλικο μας περιβαλλον να της το πουν και τζιφος!!!Η δηλωση τι 2 παιδια τι 3 εγινε χθες το βραδυ και με εβγαλε απο τα ρουχα μου!!!Λυπαμαι και τον αντρα μου που τα λεει και αυτος αλλα καταλαβαινω οτι δεν θελει να το τραβηξει και στα ορια και να δημιουργηθει θεμα με τον αδερφο του!!!



Η ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΣΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΧ ΤΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 3 311356 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 3 311356 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 3 679259

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:
princess 05/05/10 έγραψε:aylin na simeiwsw oti me tin kouniada mou mas xwrizei mia apostasi 700km alla afto de simainei oti sto skype de mporoume na analusoume ta panta...mia mera tin patisame me ton antra mou...den ekleise to skype kai de to katalavame kai leei ekeinos ...pw pw de stamataei me tipota i aderfi mou kai akougete mia foni na leei de to kleisate sas akouw!! 1 ekana to stavro mou pou de milisa egw kai 2 kathe fora pou kanoume skype pleon otan to kleinoume kanoume prwta apanekinisi to pc kai meta milame xaxa
kalo!!prepei na emeis na prosexoume me to skype atimo prama

Κορίτσια πέθανα στα γέλια...ακούστε κάτι...είχε πάρει η δικιά μου μια φορά και ανέλυε γιατί παίρνει ένα συγκεκριμένο πρωιόν.Απο ευγένεια την άκουγα.Έρχεται ο άντρας μου με βλέπει και μου λέει ψυθιρηστά...με την αδερφή μου μιλάς?...και του απαντάω "ναι" και μου παίρνει το τηλ και της λέει "Κλείσε ρε Βάσω την όρεξη σου είχαμε τώρα μια ώρα μπλα μπλα μπλα έλεος"...έγω πέθανα μιλάμε...και η άλλη θα έγινε κόκκινη...χαχαχαχαχαχαχαχα

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ BOU-BOUBOUKITSA.Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΑΛΛΗΛΕΝΔΕΤΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΤΙ ΦΑΓΗΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ.Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ.ΕΓΩ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΧΩ ΤΥΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ.ΑΣΕ ΜΗΝ ΜΠΛΕΞΕΙΣ.

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΙΚΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΓΑΜΠΡΟΥ.ΚΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΨΙΜΑΤΑ..ΚΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΤΑΝ ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...ΧΑΧΑ!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ!!ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!! ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 3 875502

62ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 3 Empty Tα νεύρα μουυυυυυ Κυρ Ιουν 12, 2011 8:32 am

sofffy25

sofffy25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα πρέπει να μιλήσω κάπου γιατί αλλιώς θα εκραγώ...
Ήρθε για Σαββατοκύριακο η μια απο τις κουνιάδες μου (τις έχω και πολλες...) οκ ήρθε λοίπον να δει και τον μπέμπη...Λοιπόν κατανόηση και σεβασμός μήδεν ενώ ποτέ δεν ήταν έτσι.Εντάξει να καταλάβω κάποια πράγματα γιατί δεν έχει παιδιά αλλά πόσο μυαλό θελεί πια για να καταλάβεις πως όταν ένα μωράκι θέλει να κοιμήθει απλά δεν το ενοχλείς?Πόσο μυαλό για να πλύνεις τα χέρια σου πριν το αγγίξεις?Κ άλλα πολλά τέτοια έζησα αυτό το σαββατοκύριακο και είμαι να σκάσω γιατί το παιδάκι μου είναι πολύ ήσυχο αλλά αυτές τις δυο μέρες ο κακομοίρης ούτε να κοιμηθεί καλά καλά δεν μπορούσε και ηταν ολο γκρίνια.Τι δεν μπορούν να καταλάβουν απο τόσο αυτονόητα πραγματα????

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή μου Σόφη...το θέμα είναι πως μερικοί άνθρωποι απλώς δεν έχουν το τακτ και ίσως επειδί και οι ίδιοι δεν έχουν μωράκια, την παιδεία στο να σέβονται ας πούμε τα ωράρια ενός μωρού αλλά και την ιδιωτική ζωή του ζευγαριού.

Προσωπικά θα σε συμβούλευα να μην δώσεις σημασία.Εξ'άλλου σε λίγες ώρες το ΣΚ τελειώνει...αλλά πολύ ευγενικά μπορείς (εφ΄'οσων βλέπεις πως οι ίδιες δυσκολεύονται στο να το κατανοήσουν), να τους επισημάνεις τους κινδύνους που διατρέχει ένα μωράκι εάν ο οποιοσδίποτε το πλησιάζει στο άσχετο και ο οποίος δεν έχει πλύνει τουλάχιστον τα χέρια του και φυσικά το πόσο σημαντικό είναι να μην διατρράσεται η ησυχία του παιδιού καθώς βοηθάει για την ανάπτυξή του!!!

Φιλιά πολλά και ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφη μην εκνευριζεσε τζαμπα... Κι εμενα κατι τετοια κουλα εκαναν ολοι τους... Αλλα μετα σκεφτηκα ή τα κανουν για να με εκνευρισουν ή πολυ απλα δεν σκεφτονται και τα κανουν απο τη χαρα τους... Αμα δεν εχουν και παιδια εκει ειναι που δεν υπαρχει περιπτωση να σκεφτουν οτι τα μωρακια ειναι ευαλωτα... Γι' αυτο μην εκνευριζεσε ενα σκ ειναι παει περασε... Δυστηχως κανενας δεν καταλαβαινει την μανα που στο τελος οτι και να γινει εκεινη θα τα τραβηξει ολα...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Κ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΗ ΚΟΠΕΛΑ..ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΛ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ Κ ΕΧΙΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΩΡΑ ΑΠ ΤΗ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΩ ΑΝΕΤΑ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ ΜΑΧΡΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑΣ Κ Ο ΠΙΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ Κ ΛΕΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΗ..ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ..ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ.Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΑΡΠΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΓΩ..ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ Κ ΣΟΥ ΔΕΝΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ..ΑΥΤΑ.ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ..

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω 2κουνιαδες.η 1η ειναι ενα χρονο μικροτερη απο τον αντρα μου και ειναι με διδυμα και η 2η ειναι 6 χρονια μικροτερη και ειναι ελευθερη.και με τις δυο εχω καλες σχεσεις που ομως εχουν και σκαμπανεβασματα,κυριως με την μεγαλη.αυτη μπορει να μου λεει τα παραπονα με την πεθερα της,αλλα εγω δεν μπορω να πω τιποτα γι ατην δικια μου,γιατι ειναι μανα της!ισα ισα που νομιζει οτι η μανα της τα κανει ολα σωστα και οσον αφορα τα παιδια και για μενα.το καλο ειναι οτι απο τοτε που ειμαι με τον αντρα μου ειμαστε μακρυα.με την μικρη μεχρι τωρα δεν ειχα παραπονο αλλα απο τοτε που γεννησε η αδερφη της(πριν 2χρ περιπου)κανει λες και μονο εκεινα εχει ανηψια.τα παιρνει δωρα,τα παιζει,τα κρατει για να βγουνε εξω και τα δικα μου λες και δεν υπαρχουν.ενταξει ειμασταν σε νησι,αλλα και ενα χρονο που ειμαστε σε στερια ουτε που πατησε το ποδι της.να φανταστητε ουτε στην βαφτιση της μικρης μου δεν ηρθε γιατι ηταν ταξιδι με τον γκομενο.τελικα νομιζω καλυτερα ειναι να εχεις συνυφαδες,τουλαχιστον εχεις ενα κοινο αντιπαλο...την πεθερα!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,εγω εχω 2 νυφες οι οποιες ειδικα η μια ειναι μαλαμα...Και με την αλλη δεν εχω κανενα προβλημα...Εχω και μια κουνιαδα που επειδη την συντηρουν οι γονεις της -ειναι κ 33χρ- παει με τα νερα τους...Την σιχαθηκα μετα παο διαφορα που εκανε..Δε με περνει τηλ να δει τι κανει το μωρο δεν περνει καν δωρακι στο μικρο και μονο η κινηση θα μετρουσε δε ζηταω λαγους με πετραχιλια..Ολο λεει στον αδερφο της τι να κανει κι ευτυχως εγω τον βαζω στην θεση του...τον περνει 4 χρ κι ακομη δεν εχουν καταλαβει οικογενειακως οτι εχει κανει δικη του οικογενεια και του κανουν κουμαντο,καλο χαζο κι ο αντρας μου..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου καλημερα! Ε ρε τι τραβαμε ε; Διαβαζω τις ιστοριες σας και μου φαινονται πολυ light ! Εχω μπλεξει με ενα σοι να με κλαιν και οι ρεγγες πραγματικα, σχεδον σε οσους λεω οτι η ταδε ειναι πεθερα μου/νυφη κλπ με λυπουνται κοριτσια! Ποσο θελω να αλλαξ ω χωρααααααα!!! Το τελευταιο που εχει κανει ελεγε σε οοοολους οτι ειναι σιγουρη πως θα εχω μια ασχημη εγκυμοσυνη! Η πεθερα δε, μαααααλαμα ! Μας εκλεβε λευτα ! Και πολλα πολλα αλλα που χρειαζονε σελιδες για να γραψω... Μακαρι να εφευγα πραγματικα το παιδι μου δεν θελω να τη γνωρισει ποτε!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Κοριτσια μου καλημερα! Ε ρε τι τραβαμε ε; Διαβαζω τις ιστοριες σας και μου φαινονται πολυ light ! Εχω μπλεξει με ενα σοι να με κλαιν και οι ρεγγες πραγματικα, σχεδον σε οσους λεω οτι η ταδε ειναι πεθερα μου/νυφη κλπ με λυπουνται κοριτσια! Ποσο θελω να αλλαξ ω χωρααααααα!!! Το τελευταιο που εχει κανει ελεγε σε οοοολους οτι ειναι σιγουρη πως θα εχω μια ασχημη εγκυμοσυνη! Η πεθερα δε, μαααααλαμα ! Μας εκλεβε λευτα ! Και πολλα πολλα αλλα που χρειαζονε σελιδες για να γραψω... Μακαρι να εφευγα πραγματικα το παιδι μου δεν θελω να τη γνωρισει ποτε!

ωχ τι μου θυμισες!!!..εμενα και η κουνιαδα και η πεθερα φυσικα..επειδη η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν οντως χαλια..λεγαν παντου οτι ειμαι τοσο χαλια που ΄δεν μπρω να μιλησω...ειχαν πιασει φιλους και γνωστους και δεν τους αφηναν ουτε τηλ να με παρουν..λεγαν οτι δεν θελω να μιλαω σε κανενα..τοσο χαλια ειμαι(ψεματα φυσιακ)...
επισης οτι δεν ειναι σιγουρο οτι θα καταφερω να το γεννησω και το δευτερο παιδακι...και το χειροτερο μου το ειπαν λιγο πρην γεννησω και παραληγο να γεννησω επιτοπου...αλλα επειδη υπαρχουν εγκυουλες εδω δε θα το πω..το θεωρω τρομερη κακια ...ενα θα σας πω ετρεξα αμεσως σε ενα ιερεα να μου διαβασει βασκανια και οτι αλλο υπηρχε τελοσπαντω γιατι φοβομουν μη με πιασουν τα λογια τους...
τι να πω....ελπιζω πως ολα τα αδικα γυρνανε καποια στιγμη σε αυτον που τα κανει!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε μπουμπουκιτσα μου πολυ φαρμακι λεμε εχε χαρη που ειμαι εγκυος μετα θα γινω ταυρος θα τους παρει και θα τους σηκωσει ετσι και κανουν το παραμικρο! Υπομονη κοριτσια!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατουλίνι και Μπουμπουκίτσα μένετε σχετικά κοντά με τα πεθερικά σας???

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ναι αλλα απο τοτε που μας εκλεβε λεφτα και γω την πηρα χαμπαρι και την ξεμπροστιασα δεν τολμισε να ξαναπαρει τηλεφωνο ουτε να ερθει απ το σπιτι! Αλιλουια!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Κ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΗ ΚΟΠΕΛΑ..ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΛ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ Κ ΕΧΙΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΩΡΑ ΑΠ ΤΗ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΩ ΑΝΕΤΑ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ ΜΑΧΡΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑΣ Κ Ο ΠΙΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ Κ ΛΕΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΗ..ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ..ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ.Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΑΡΠΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΓΩ..ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ Κ ΣΟΥ ΔΕΝΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ..ΑΥΤΑ.ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ..

Δύσκολο πράγμα η συμβίωση πόσο μάλλον με κάποια άτομα τελείως διαφορετικής νοοτροπίας απο τη δική μας...Αχ καλή μου Μίνα...κάνε υπομονή...καλοκαίρι είναι θα περάσει, θα έρθει ο χειμώνας και θα νοικιάσετε...Συμβουλί...Δεν χρειάζεται το σπίτι που θα νοικιάσετε να είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πεθερικά σου!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Εγω ναι αλλα απο τοτε που μας εκλεβε λεφτα και γω την πηρα χαμπαρι και την ξεμπροστιασα δεν τολμισε να ξαναπαρει τηλεφωνο ουτε να ερθει απ το σπιτι! Αλιλουια!

Σωτηριάκη μου συγγνώμη για την αδιακρισία μου...αλλά τι εννοείς σας έκλεβε χρήματα?Είχε πχ την κάρτα ανάληψης απο κάποιον κοινό σας λογαριασμό και πήγαινε και έκανε συχνές αναλήψεις χωρίς να το ξέρετε?Μπράβο σου που την ξεμπρόστιασες γιατί δεν σεβάστικε τον κόπο σας...αλλά τουλάχιστον σας εξήγησε για ποιόν λόγο ήθελε τα χρήματα???

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:εγω εχω 2κουνιαδες.η 1η ειναι ενα χρονο μικροτερη απο τον αντρα μου και ειναι με διδυμα και η 2η ειναι 6 χρονια μικροτερη και ειναι ελευθερη.και με τις δυο εχω καλες σχεσεις που ομως εχουν και σκαμπανεβασματα,κυριως με την μεγαλη.αυτη μπορει να μου λεει τα παραπονα με την πεθερα της,αλλα εγω δεν μπορω να πω τιποτα γι ατην δικια μου,γιατι ειναι μανα της!ισα ισα που νομιζει οτι η μανα της τα κανει ολα σωστα και οσον αφορα τα παιδια και για μενα.το καλο ειναι οτι απο τοτε που ειμαι με τον αντρα μου ειμαστε μακρυα.με την μικρη μεχρι τωρα δεν ειχα παραπονο αλλα απο τοτε που γεννησε η αδερφη της(πριν 2χρ περιπου)κανει λες και μονο εκεινα εχει ανηψια.τα παιρνει δωρα,τα παιζει,τα κρατει για να βγουνε εξω και τα δικα μου λες και δεν υπαρχουν.ενταξει ειμασταν σε νησι,αλλα και ενα χρονο που ειμαστε σε στερια ουτε που πατησε το ποδι της.να φανταστητε ουτε στην βαφτιση της μικρης μου δεν ηρθε γιατι ηταν ταξιδι με τον γκομενο.τελικα νομιζω καλυτερα ειναι να εχεις συνυφαδες,τουλαχιστον εχεις ενα κοινο αντιπαλο...την πεθερα!!!

Τουρτίτσα ... και εγώ κάπως έτσι περιμένω να είναι ο κουνιάδος μου με το μικρό μου όταν έρθει...Κοίτα να είσαι καλά με τον άντρα σου και να είστε ευτυχισμένοι και τους υπόλοιπους γράψε τους κανονικότατα!Φιλιά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις