Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ Κ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΗ ΚΟΠΕΛΑ..ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΛ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ Κ ΕΧΙΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΩΡΑ ΑΠ ΤΗ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΩ ΑΝΕΤΑ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ ΜΑΧΡΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑΣ Κ Ο ΠΙΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ Κ ΛΕΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΗ..ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ..ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ.Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΑΡΠΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΓΩ..ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ Κ ΣΟΥ ΔΕΝΕΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ..ΑΥΤΑ.ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ..

Δύσκολο πράγμα η συμβίωση πόσο μάλλον με κάποια άτομα τελείως διαφορετικής νοοτροπίας απο τη δική μας...Αχ καλή μου Μίνα...κάνε υπομονή...καλοκαίρι είναι θα περάσει, θα έρθει ο χειμώνας και θα νοικιάσετε...Συμβουλί...Δεν χρειάζεται το σπίτι που θα νοικιάσετε να είναι σε πολύ κοντινή
απόσταση με τα πεθερικά σου!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΑΧ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ ΑΥΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΡΟΜΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕ[ΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΠ ΤΟ ΒΟΥΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΕΙ.ΧΙΧΙ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειχε παρει ο αντρας μου ενα. Αυτοκινητο με δοσεις και επειδη δουλευαμε και οι 2 πρωι τοτε της εδινε τις δοσεις να τις βαζει στην τραπεζα πραγμα που δεν εκανε ποτε!!! Και ενα ωραιο πρωι μας πηραν απ την τραπεζα οτι χρωσταμε ενα ταδε τρελλο ποσο και μεις λεγαμε καποιο λαθος γινετε που να φανταστεις; Και πολλα χειροτερα ασε

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Ειχε παρει ο αντρας μου ενα. Αυτοκινητο με δοσεις και επειδη δουλευαμε και οι 2 πρωι τοτε της εδινε τις δοσεις να τις βαζει στην τραπεζα πραγμα που δεν εκανε ποτε!!! Και ενα ωραιο πρωι μας πηραν απ την τραπεζα οτι χρωσταμε ενα ταδε τρελλο ποσο και μεις λεγαμε καποιο λαθος γινετε που να φανταστεις; Και πολλα χειροτερα ασε

ΠΩΠΩ ΕΠΙΑΣΕΣ ΑΠΟ ΣΒΕΡΚΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΣΥ!!ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε ασε κορυφη ειναι η γυναικα ! Μετα πηρε ενα δανειο στο ονομα του αντρα μου και του εταξε να του κανει σπιτι να μεινουμε, και το χαιβανακι μου υπεγραψε και του ειπε αυτη εννοειτε οτι θα δινω εγω τις δοσεις, οσο τις δινεις εσυ αλλο τοσο τις δινει αυτη και απο σπιτι ουτε ενα τουβλο δεν ειδαμε και μας κυνηγαει και η τραπεζα απο πανω , την πρωηγοενη βδομαδα μου ηρθανε 2 κλητηρες σπιτι χεσε μεσα σου λεω θελει καψιμο η γυναικα δεν παιζετε. Και παρα πολλα ακομα μας εχει κανει . Ουτε απο φωτογραφια δεν θα δει το εγγονι της μα τον Αγιο Σπυριδωνα

mikroula nefeli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Κοριτσια μου καλημερα! Ε ρε τι τραβαμε ε; Διαβαζω τις ιστοριες σας και μου φαινονται πολυ light ! Εχω μπλεξει με ενα σοι να με κλαιν και οι ρεγγες πραγματικα, σχεδον σε οσους λεω οτι η ταδε ειναι πεθερα μου/νυφη κλπ με λυπουνται κοριτσια! Ποσο θελω να αλλαξ ω χωρααααααα!!! Το τελευταιο που εχει κανει ελεγε σε οοοολους οτι ειναι σιγουρη πως θα εχω μια ασχημη εγκυμοσυνη! Η πεθερα δε, μαααααλαμα ! Μας εκλεβε λευτα ! Και πολλα πολλα αλλα που χρειαζονε σελιδες για να γραψω... Μακαρι να εφευγα πραγματικα το παιδι μου δεν θελω να τη γνωρισει ποτε!

ωχ τι μου θυμισες!!!..εμενα και η κουνιαδα και η πεθερα φυσικα..επειδη η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν οντως χαλια..λεγαν παντου οτι ειμαι τοσο χαλια που ΄δεν μπρω να μιλησω...ειχαν πιασει φιλους και γνωστους και δεν τους αφηναν ουτε τηλ να με παρουν..λεγαν οτι δεν θελω να μιλαω σε κανενα..τοσο χαλια ειμαι(ψεματα φυσιακ)...
επισης οτι δεν ειναι σιγουρο οτι θα καταφερω να το γεννησω και το δευτερο παιδακι...και το χειροτερο μου το ειπαν λιγο πρην γεννησω και παραληγο να γεννησω επιτοπου...αλλα επειδη υπαρχουν εγκυουλες εδω δε θα το πω..το θεωρω τρομερη κακια ...ενα θα σας πω ετρεξα αμεσως σε ενα ιερεα να μου διαβασει βασκανια και οτι αλλο υπηρχε τελοσπαντω γιατι φοβομουν μη με πιασουν τα λογια τους...
τι να πω....ελπιζω πως ολα τα αδικα γυρνανε καποια στιγμη σε αυτον που τα κανει!!

αν είναι δυνατόν!!!!όχι ότι δεν συμβαίνουν αλλά...ανατρίχιασα...και μετά κάθομαι και σκέφτομαι την πεθερά
μου που πήρε προχθές το πρώτο της τηλ. να ρωτήσει για τη μπέμπα μου που έκλεισε τους 5 μήνες... Mad
δεν είναι να ασχολείσαι με τίποτα άσχημο.μακριά και τέλος

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Ασε ασε κορυφη ειναι η γυναικα ! Μετα πηρε ενα δανειο στο ονομα του αντρα μου και του εταξε να του κανει σπιτι να μεινουμε, και το χαιβανακι μου υπεγραψε και του ειπε αυτη εννοειτε οτι θα δινω εγω τις δοσεις, οσο τις δινεις εσυ αλλο τοσο τις δινει αυτη και απο σπιτι ουτε ενα τουβλο δεν ειδαμε και μας κυνηγαει και η τραπεζα απο πανω , την πρωηγοενη βδομαδα μου ηρθανε 2 κλητηρες σπιτι χεσε μεσα σου λεω θελει καψιμο η γυναικα δεν παιζετε. Και παρα πολλα ακομα μας εχει κανει . Ουτε απο φωτογραφια δεν θα δει το εγγονι της μα τον Αγιο Σπυριδωνα

ΚΑΛΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ Ή ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΕΣ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.. ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 679259 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 679259

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Ειχε παρει ο αντρας μου ενα. Αυτοκινητο με δοσεις και επειδη δουλευαμε και οι 2 πρωι τοτε της εδινε τις δοσεις να τις βαζει στην τραπεζα πραγμα που δεν εκανε ποτε!!! Και ενα ωραιο πρωι μας πηραν απ την τραπεζα οτι χρωσταμε ενα ταδε τρελλο ποσο και μεις λεγαμε καποιο λαθος γινετε που να φανταστεις; Και πολλα χειροτερα ασε

Τι λες τωρα???Να τις χαιρονται,εμενα οι κοποι του τοσαχρονια που δουλευει κι εχει μαζεψει ενα αλφα ποσο το βιβλιαριο του το κραταει αυτη..εχω νευριασει γιατι πριν μεινουμε μαζι του ειπα οτι οοοολα τα χαρτια κ τα βιβλιαρια θα μαζευτουν στο δικο ΜΑΣ σπιτι,αλλα μαλλον φοβαται να της το ζητησει,ποτε θα εκραγω δε ξερω..

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Ειχε παρει ο αντρας μου ενα. Αυτοκινητο με δοσεις και επειδη δουλευαμε και οι 2 πρωι τοτε της εδινε τις δοσεις να τις βαζει στην τραπεζα πραγμα που δεν εκανε ποτε!!! Και ενα ωραιο πρωι μας πηραν απ την τραπεζα οτι χρωσταμε ενα ταδε τρελλο ποσο και μεις λεγαμε καποιο λαθος γινετε που να φανταστεις; Και πολλα χειροτερα ασε

Τι λες τωρα???Να τις χαιρονται,εμενα οι κοποι του τοσαχρονια που δουλευει κι εχει μαζεψει ενα αλφα ποσο το βιβλιαριο του το κραταει αυτη..εχω νευριασει γιατι πριν μεινουμε μαζι του ειπα οτι οοοολα τα χαρτια κ τα βιβλιαρια θα μαζευτουν στο δικο ΜΑΣ σπιτι,αλλα μαλλον φοβαται να της το ζητησει,ποτε θα εκραγω δε ξερω..

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΤΑΤΙΑΝΑ Κ ΣΥ??ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΤΑΤΙΑΝΑ Κ ΣΥ??ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ..

Ειναι το ποτε θα κανω το μπαμ και θα παιξουμε ομαδικως κλωτσιες....Ασε!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Ασε ασε κορυφη ειναι η γυναικα ! Μετα πηρε ενα δανειο στο ονομα του αντρα μου και του εταξε να του κανει σπιτι να μεινουμε, και το χαιβανακι μου υπεγραψε και του ειπε αυτη εννοειτε οτι θα δινω εγω τις δοσεις, οσο τις δινεις εσυ αλλο τοσο τις δινει αυτη και απο σπιτι ουτε ενα τουβλο δεν ειδαμε και μας κυνηγαει και η τραπεζα απο πανω , την πρωηγοενη βδομαδα μου ηρθανε 2 κλητηρες σπιτι χεσε μεσα σου λεω θελει καψιμο η γυναικα δεν παιζετε. Και παρα πολλα ακομα μας εχει κανει . Ουτε απο φωτογραφια δεν θα δει το εγγονι της μα τον Αγιο Σπυριδωνα

ΚΑΛΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ Ή ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΕΣ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.. ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 679259 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 679259

πολυ τυπικα ισα ισα μεχρι να πληρωσει το δανειο την εχει απο κοντα καταλαβες? για να ξεμπερδεψουμε και μεις.. ασεεεεεε

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω Τατιανακι και συ σε δυσκολη θεση ε? το εχετε συζητησει?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου έχω μείνει κάγκελο... affraid affraid affraid λοιπόν...εμάς η δικιά μας είχε παλαιότερα 5 πιστωτικές και παραλίγο να χάσουν το πατρικό τους σπίτι εάν δεν ήταν ο άντρας μου να ξεχρεώσει όλο το ποσό.Είχε μαζέψει ο καημενούλης για να περάσει τη ζωή του και του τα ΦΑΓΑΝΕ...εννοείται πως δεν τα ζητάμε πίσω!!!
Εμένα στις αρχές της εγκυμοσύνης μου είχε ευχηθεί η πεθερά μου τον κακό μου τον καιρό...
Αχ κορίτσιαααααααα...υπομονή...δεν λέω κάτι άλλο....φιλάααααααακια farao

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα Παναγια μου! ακου ευχη η στριγγλα! πωπω κοριτσια χαρας στο κουραγιο μας! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιάνα μου , χωρίς να θέλω νε επέμβω, βάλλε όρια όσο είναι νωρίς.Πρέπει ο συζηγός σου και κυρίως η πεθερά σου να καταλάβουν πως ο άντρας σου έχει δικιά του οικογένεια...και πως οι προταιρεότητες του έχουν άλλξει και πως πάνω απ'ολα είναι η γυναίκα του και το παιδί του...και όχι η μάνα...υπομονή και κουράγιο!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου δεν ειμαστε παντρεμενοι και ισως εκει η καργια να παταει,δε ξερω τι λενε μεταξυ τους γιατι ολα δε μου τα λεει....Σωτηρια μου ναι το συζητησαμε και η απαντηση του ηταν οτι δε του το δινειτ ο βιβλιοαριο γιατι δεν του εχει και καλα εμπιστοσυνη,,,στα δικα του λεφτα θα κανει αυτη κουμαντο...ειχε πει καποτε οτι αμα παντρευτουν τα παιδια μου θα παρουν και τα λεφτα τους να τα κανουν οτι θελουν,μπορει να καναμε παιδι αλλα αφου δε παντρευομαστε τι θελω και λεφτα????Τς,τς,τς....

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Κοριτσια μου καλημερα! Ε ρε τι τραβαμε ε; Διαβαζω τις ιστοριες σας και μου φαινονται πολυ light ! Εχω μπλεξει με ενα σοι να με κλαιν και οι ρεγγες πραγματικα, σχεδον σε οσους λεω οτι η ταδε ειναι πεθερα μου/νυφη κλπ με λυπουνται κοριτσια! Ποσο θελω να αλλαξ ω χωρααααααα!!! Το τελευταιο που εχει κανει ελεγε σε οοοολους οτι ειναι σιγουρη πως θα εχω μια ασχημη εγκυμοσυνη! Η πεθερα δε, μαααααλαμα ! Μας εκλεβε λευτα ! Και πολλα πολλα αλλα που χρειαζονε σελιδες για να γραψω... Μακαρι να εφευγα πραγματικα το παιδι μου δεν θελω να τη γνωρισει ποτε!

ωχ τι μου θυμισες!!!..εμενα και η κουνιαδα και η πεθερα φυσικα..επειδη η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν οντως χαλια..λεγαν παντου οτι ειμαι τοσο χαλια που ΄δεν μπρω να μιλησω...ειχαν πιασει φιλους και γνωστους και δεν τους αφηναν ουτε τηλ να με παρουν..λεγαν οτι δεν θελω να μιλαω σε κανενα..τοσο χαλια ειμαι(ψεματα φυσιακ)...
επισης οτι δεν ειναι σιγουρο οτι θα καταφερω να το γεννησω και το δευτερο παιδακι...και το χειροτερο μου το ειπαν λιγο πρην γεννησω και παραληγο να γεννησω επιτοπου...αλλα επειδη υπαρχουν εγκυουλες εδω δε θα το πω..το θεωρω τρομερη κακια ...ενα θα σας πω ετρεξα αμεσως σε ενα ιερεα να μου διαβασει βασκανια και οτι αλλο υπηρχε τελοσπαντω γιατι φοβομουν μη με πιασουν τα λογια τους...
τι να πω....ελπιζω πως ολα τα αδικα γυρνανε καποια στιγμη σε αυτον που τα κανει!!
καλε,ειστε σιγουρες οτι δεν παιζεται σε καμια ελληνικη ταινια?ρε κοριτσια οι ιστοριες σας ειναι για τον ελληνικο κινηματογραφο,με πρωταγωνιστρια την τασσω καβαδια!χιονατη ειναι δυνατον να σας επερναν τα λεφτα για τις δοσεις του αυτοκινητου? affraid και πως δικαιολογηθηκε?bou-boukitsa,αν καταλαβα σε καταραστηκε(ισως να ειναι λιγο βαρια η εκφραση,sorry).δεν νραπηκε,το εγγονι της κουβαλουσες.μπροστα σας κοριτσια η πεθερα μου ειναι αγια,η "γλυκεια μου" Twisted Evil

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Ειχε παρει ο αντρας μου ενα. Αυτοκινητο με δοσεις και επειδη δουλευαμε και οι 2 πρωι τοτε της εδινε τις δοσεις να τις βαζει στην τραπεζα πραγμα που δεν εκανε ποτε!!! Και ενα ωραιο πρωι μας πηραν απ την τραπεζα οτι χρωσταμε ενα ταδε τρελλο ποσο και μεις λεγαμε καποιο λαθος γινετε που να φανταστεις; Και πολλα χειροτερα ασε

Τι λες τωρα???Να τις χαιρονται,εμενα οι κοποι του τοσαχρονια που δουλευει κι εχει μαζεψει ενα αλφα ποσο το βιβλιαριο του το κραταει αυτη..εχω νευριασει γιατι πριν μεινουμε μαζι του ειπα οτι οοοολα τα χαρτια κ τα βιβλιαρια θα μαζευτουν στο δικο ΜΑΣ σπιτι,αλλα μαλλον φοβαται να της το ζητησει,ποτε θα εκραγω δε ξερω..
συντομα!!!καλα και ο αντρας σου τι φοβαται,δικα του δεν ειναι,αυτος δεν τα δουλεψε?με ποιο δικαιωμα να το κραταει αυτη?τι διαβασα παλι η γυναικα μεσημεριατικα?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα τουρτιτσα μου μακαρι να ηταν σεναριο!
αλλα ειναι πεεεερα για περα αληθινα!
πως δικαιολογιθηκε? με τον κλασσικο τροπο! ΚΛΑΦΤΗΚΕ οτι χρωσταει και ηθελε να ξεχρεωσει για να μαζεψει μετα λευτα απο το μαγαζι της και να μας το ξεχρεωσει μια και καλη το αμαξι! ΜΠΟΥΡΔΕΣ στολισμενες με σερπαντινες!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανουλα μου δηλαδη η φαση ειναι '' αμα δεν παντρευτητε λευτα δε βλεπετε??''
να σου στηλω ενα εξορκιστη να την αναλαβει? Laughing

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα φιλικο μου ζυεγαρι παθανε κατι παρομοιο.πηραν οι γονεις στο ονομα του γιου δανειο για σπιτι(πολλα λεφτα)και τα παιδια τους εστλελναν τα λεφτα για να πληρωνουν τις δοσεις και αυτη αγοραζε χαλια,κουρτινες,ρουχα και τους πηραν απο την τραπεζα και εμειναν ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 606100 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 606100 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 606100 ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 606100 affraid affraid affraid

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε! εχουνε βγει και αλλες copies??!
περαστικα μας!!!

ωωωχ ρε μανα μουυυυυυυ Laughing Laughing

poppymul


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια κι εγω εχω προβλημα με την κουνιαδα μου....
Ειμαι αρραβωνιασμενη και η κονιαδα μου (36 χρονων) μενει με τα πεθερικα μου. Το θεμα ειναι οτι ζηλευει το πως φερονται οι γονεις τις σε μενα! Επειδη οι ανθρωποι χαιρονται για τη νυφη τους αυτη απ'οσο εχω καταλαβει σπαζεται!!
Π.χ., οταν της πεθερας μου της "ξεφευγει" και παει να πει καλο λογο για μενα και ειναι μπροστα η κουνιαδα μου το διορθωνει και συμπεριλαμβανει κι αυτην (την κουνιαδα μου)μέσα.
Απλα, βλεπω πως η κουνιαδα μου μου συμπεριφερεται αλλιως οταν ειναι αλλοι μπροστα κι αλλιως οταν ειμαστε μονες!
Το χειροτερο που εμαθα εντελως τυχαια απο τον αντρα μ, ειναι πως σκοπευουν να την παραχωρησουν οικοπεδο διπλα στο σπιτι τους για να φτιαξει σπιτι. (ενω ηδη της εχουν παρει ενα σε αλλο μερος).
Εμενα το προβλημα μου στην προκειμενη περιπτωση ειναι οτι αυτες θα κανουν "κλικα" κι εγω στην "απ'εξω". Και φοβάμαι μην εχουμε προβληματα!!!!!
Οσο και να μ'αγαπανε τα πεθερικα μου δεν παυει να ειναι κορη τους. Και ποσο μαλλον οταν θα μενουν μαζι ειναι προβλημα!!! Αλλιως ειναι οταν η πεθερα ειναι με τη νυφη και αλλιως οταν ειναι και η κουνιαδα μαζι!! ΣΧΕΣΕΙΣ ΝΥΦΗΣ-ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ...ΑΔΕΡΦΗ?ΦΙΛΗ?...Η ΑΠΛΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ??? - Σελίδα 4 186566

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχχχχχχχ.....κατι τέτοια διαβάζω και παρηγοριεμαι...που ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΡΗ κι εχω μόνο γιούς Crying or Very sad

Εγώ με την πρωην κουνιάδα μου....ειχαμε ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΙΑΚΥΜΑΝΣΕΙΣ.....

Στην αρχή ειμασταν σχεδόν κολητές, μετά μπήκαν τα οικονομικά λίγο στη μέση και χεστήκαμε για κανα χρόνο αλλά μετά και ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΕΜΕΝΕΣ!!

Ευτυχώς και η πεθερά κρατούσε καλή στάση...αλλάααααααα ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ Wink
Για σκεφτήτε το απο την άλλη πλευρά όσες έχετε ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ για παιδάκια Wink

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα θα σα πω μια ιστορια για να μην χολοσκατε με πεθερες και κουνιαδες κ θα προσπαθησω να ειμαι συντομη. παντρευτηκα δυο χρονια σχεδον ουτε η κουνιαδα ουτε η πεθερα εχουν πατησει σπιτι μια φορα το χρομο και αυτο με το ζορι. σημειωταιο οτι με το συζηγο ειμαι πεντε χρονια μαζι. λοιπον απο την αρχη που συζησαμε πηγαιναμε καθε βδομαδα σπιτι της πεθερας ανυπαντρη τοτε η κορη ολο την εκανε βολτες με το γκομενο ουτε να μας δει δεν καθοταν. και οταν ηταν εκει ολη μερα στο pc . μετα γμωριζει καπιον δε λιγοτερο απο χρονο παντρευεται κ κανει μωρο οποτε μετακομιζουν και καθε βδομαδα σχεδον εμεις σε δυο σπιτια επισκεψεις κ δωρα φυσικα να μην πω ποσα ειδε απο τον αντρα μου. εμεις οποτε τους καλουμε αφαντοι δεν ερχονται , τωρα πριν λιγο καιρο τους ανακοινωσαμε οτι προσπαθουμε για παδι, η απαντηση? να μην το κανετε ακομα να μεγαλωσει πρωτα το δικο μας. ε βεβαια να μην χασει την αποκλειστικοτητα,εχει γυναικα που της καθαριζει ,γυναικα που κραταει το παιδι, και φυσικα την πεθερα μου να της μαγειρευει κ οτι αλλο μενει να τα χασει αυτα ολα η να τα αποκτησει κανενας αλλοσ? απαπαπα . τελοσπαντων ειχε ο αντρας μου γενεθλια κ μαζι με κατι φιλους με τα χιλια ζορια κ αφου περιμεναμε τρεις ωρες ηρθαν κ αυτοι και αφου κοψαμε τη τουρτα της λεω αντε και να μην ερχεστε μια φορα το χρονο και κεινη απαντα αν θα κανεις παιδι θα δεις, τινα δω βρε κοριτσια που παει καθε βδομαδα κομμωτηριο? που φτιαχνει τα νυχια της σε ινστιτουτο , η που πανε για μπανια και απο δω και απο αλλα σε μας δεν ερχονται δεν εχουμε σπιτι εμεις εχουμε χωραφι? τελοσπαντων λεω δηλ αν κανω παιδι να μην ξαναρθω σπιτι σου δηλ και εγω και εμεινε αφωνη και αντρας της κ ο δικος μου αλλαξαν πεντακοσια χρωματα , εγω νομιζω οτι παρολο που της την ειπα ετσι μετα απο τοσο καιρο ολοι καταλαβαν οτι ειχα δικιο και οτι δεν μπορει να κοιταζει τη βολεψη της μοναχα. αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα να μην χολοσκατε και να ειστε ευτηχισμενοι σαν ζευγαρια και αφηστε τους αλλους να σκανε μονοι τους!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α εν τω μεταξυ ξεχασα να ανφερω οτι αφου ρωτησαν τους παντες και ολοι αρνηθηκαν γιατι αραγε? τοτε στο τελος ζητησε σε μας να της βαφτισουμε το παιδι ! τελοσπαντων εγω το παιδακι θα το βαφτισω με τον αντρα μου γιατι το αγαπαμε και οσο γιαυτην ευχομαι με το χαρακτηρα που εχει να μην την παρει στραβα ο αντρας της καμια μερα γιατι οπως ανεφερα ο γαμος ηρθε σε λιγοτερο απο ενα χρονο και το παιδι μαζι καλα καλα δεν ειχαν γνωριστει και πραγματικα ο αντρας της ςιναι αλλος ανθρωπος πολυ καλος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις