Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

51manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Πεμ Μαρ 10, 2011 5:45 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 215994 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ....ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 28 ΜΕ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ...ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ... ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΑΣ ΧΑ ΧΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ...ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΛΙΓΟ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΙ ΑΥΤΗ,ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΟΑΕΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ,ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ!!!ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΩ.....ΑΥΤΑ ΤΑ NEWS ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

52manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Σαβ Μαρ 12, 2011 7:23 am

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κοριτσακια μου και εγω ακομα να μαθω τι ειναι με εχει φαει η αγωνια.. Στην αυχενικη μου ειπε οτι ολα ειναι καλα αλλα δεν μου ειπε αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι..Σε μια εβδομαδα εχω ραντεβου και ελπιζω τοτε να μου πει..

53manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 2:13 am

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΣΙΑ έγραψε:
ErsaTs έγραψε:Χαίρεται! Εγώ έχω ΠΗΤ 03/08...οπότε ή Ιούλιο ή Αύγουστο. Μα πώς ξέρετε όλες φύλο και εγώ 16 εβδομάδων δεν ξέρω???????????? No


Δεν είσαι η μόνη, ούτε εγώ ξέρω! Sad


χαχαχαχα γεια σας κοριτσια!!!! εμενα μου εχει δωσει δυο ΠΗΤ 26-07 και 06-08 αλλα οπως μου εξηγησε η μαρια αυτο οφειται στον κυκλο που δεν ειναι σε ολες μας 28 ημερες!!! που 8α γεννησετε? εγω στο ιασω λογω του οτι ο γιατρουλης μου ξεγεναει μονο εκει!!!! ξερει καμια σας τι παιζει απο τιμες????

54manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 2:22 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
8alassenia έγραψε:


χαχαχαχα γεια σας κοριτσια!!!! εμενα μου εχει δωσει δυο ΠΗΤ 26-07 και 06-08 αλλα οπως μου εξηγησε η μαρια αυτο οφειται στον κυκλο που δεν ειναι σε ολες μας 28 ημερες!!! που 8α γεννησετε? εγω στο ιασω λογω του οτι ο γιατρουλης μου ξεγεναει μονο εκει!!!! ξερει καμια σας τι παιζει απο τιμες????

Γεια σου και από εδώ, χαχαχα! Για τις τιμές του ΙΑΣΩ διάβασε εδώ! Και εγώ εκεί γέννησα αλλά πριν την μείωση και τις αλλαγές.
http://forum.eimaimama.gr/t488-topic?highlight=%CE%99%CE%91%CE%A3%CE%A9

55manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 2:49 am

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:
8alassenia έγραψε:


χαχαχαχα γεια σας κοριτσια!!!! εμενα μου εχει δωσει δυο ΠΗΤ 26-07 και 06-08 αλλα οπως μου εξηγησε η μαρια αυτο οφειται στον κυκλο που δεν ειναι σε ολες μας 28 ημερες!!! που 8α γεννησετε? εγω στο ιασω λογω του οτι ο γιατρουλης μου ξεγεναει μονο εκει!!!! ξερει καμια σας τι παιζει απο τιμες????

Γεια σου και από εδώ, χαχαχα! Για τις τιμές του ΙΑΣΩ διάβασε εδώ! Και εγώ εκεί γέννησα αλλά πριν την μείωση και τις αλλαγές.
http://forum.eimaimama.gr/t488-topic?highlight=%CE%99%CE%91%CE%A3%CE%A9



[b]


Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! αν και νομιζω οτι για μια γυναικα που τα βγαζει περα μονη της ειναι αρκετα χρηματα και χωρις την αμοιβη του γιατρου...anyway!

56manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 3:01 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
8alassenia έγραψε:

Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! αν και νομιζω οτι για μια γυναικα που τα βγαζει περα μονη της ειναι αρκετα χρηματα και χωρις την αμοιβη του γιατρου...anyway!

Σίγουρα είναι πολλά. Δεν μπορεις να πας σε άλλο μαιευτήριο; Είναι γεγονός πως το συγκεκριμένο είναι λίγο τσιμπημένο και υπερεκτιμημένο κατά την γνώμη μου. Αλλά στα ιδιωτικά μαιευτήρια δεν συμπεριλαμβάνεται η αμοιβή του γιατρού. Όχι ότι στα δημόσια που κανονικά συμπεριλαμβάνεται δεν τον πληρώνεις επιπλέον, αλλά τουλάχιστον η νοσηλεία είναι συγκριτικά φθηνότερη. Μπορείς να μιλήσεις και με τον γιατρό σου για το οικονομικό πρόβλημα που υπάρχει, δεν είναι ντροπή να του πεις ότι το μαιευτήριο σου φαίνεται πολύ ακριβό. Φαντάζομαι ότι θα γεννήσεις εκεί επειδή εκεί είναι ο γιατρός σου, σωστά;

57manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 3:13 am

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:
8alassenia έγραψε:

Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! αν και νομιζω οτι για μια γυναικα που τα βγαζει περα μονη της ειναι αρκετα χρηματα και χωρις την αμοιβη του γιατρου...anyway!

Σίγουρα είναι πολλά. Δεν μπορεις να πας σε άλλο μαιευτήριο; Είναι γεγονός πως το συγκεκριμένο είναι λίγο τσιμπημένο και υπερεκτιμημένο κατά την γνώμη μου. Αλλά στα ιδιωτικά μαιευτήρια δεν συμπεριλαμβάνεται η αμοιβή του γιατρού. Όχι ότι στα δημόσια που κανονικά συμπεριλαμβάνεται δεν τον πληρώνεις επιπλέον, αλλά τουλάχιστον η νοσηλεία είναι συγκριτικά φθηνότερη. Μπορείς να μιλήσεις και με τον γιατρό σου για το οικονομικό πρόβλημα που υπάρχει, δεν είναι ντροπή να του πεις ότι το μαιευτήριο σου φαίνεται πολύ ακριβό. Φαντάζομαι ότι θα γεννήσεις εκεί επειδή εκεί είναι ο γιατρός σου, σωστά;

Μαρακι μου 8α γεννησω στο ιασω γιατι μονο εκει ξεγεναει ο γιατρος μου και πραγματικα ειναι τοοοοοοοοοοσσσσσσοοοοοοοο υπεροχοσ και σαν ανθρωποσ και σαν επιστημονασ που δεν εχω σκεφτει ουτε για μια στιγμη να τον αλλαξω! με στηριξε και σε μια αποβολη που ειχα και τωρα οποτε παω επισκεψη!!!

58manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 4:02 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
8alassenia έγραψε:
MariaM έγραψε:
8alassenia έγραψε:

Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! αν και νομιζω οτι για μια γυναικα που τα βγαζει περα μονη της ειναι αρκετα χρηματα και χωρις την αμοιβη του γιατρου...anyway!

Σίγουρα είναι πολλά. Δεν μπορεις να πας σε άλλο μαιευτήριο; Είναι γεγονός πως το συγκεκριμένο είναι λίγο τσιμπημένο και υπερεκτιμημένο κατά την γνώμη μου. Αλλά στα ιδιωτικά μαιευτήρια δεν συμπεριλαμβάνεται η αμοιβή του γιατρού. Όχι ότι στα δημόσια που κανονικά συμπεριλαμβάνεται δεν τον πληρώνεις επιπλέον, αλλά τουλάχιστον η νοσηλεία είναι συγκριτικά φθηνότερη. Μπορείς να μιλήσεις και με τον γιατρό σου για το οικονομικό πρόβλημα που υπάρχει, δεν είναι ντροπή να του πεις ότι το μαιευτήριο σου φαίνεται πολύ ακριβό. Φαντάζομαι ότι θα γεννήσεις εκεί επειδή εκεί είναι ο γιατρός σου, σωστά;

Μαρακι μου 8α γεννησω στο ιασω γιατι μονο εκει ξεγεναει ο γιατρος μου και πραγματικα ειναι τοοοοοοοοοοσσσσσσοοοοοοοο υπεροχοσ και σαν ανθρωποσ και σαν επιστημονασ που δεν εχω σκεφτει ουτε για μια στιγμη να τον αλλαξω! με στηριξε και σε μια αποβολη που ειχα και τωρα οποτε παω επισκεψη!!!

Όχι βέβαια, να μην τον αλλάξεις σε καμία περίπτωση. Και εγώ πάλι στο ΙΑΣΩ θα πάω όταν έρθει η ώρα γιατί δεν θέλω να αλλάξω γιατρό. Τουλάχιστον θα μπορούσες να μιλήσεις μαζί του και να σου κάνει ο ίδιος στην πληρωμή του κάποια καλύτερη τιμή, ή να σου δώσει κάποιο χρονικό περιθώριο να τον πληρώσεις για να μην σου πέσουν μαζεμένα.

59manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:31 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ? ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΣΤΙΣ 29/03 ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟ PREGENESIS ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

60manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 6:03 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EvaggeliaV έγραψε:Αχ κοριτσακια μου και εγω ακομα να μαθω τι ειναι με εχει φαει η αγωνια.. Στην αυχενικη μου ειπε οτι ολα ειναι καλα αλλα δεν μου ειπε αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι..Σε μια εβδομαδα εχω ραντεβου και ελπιζω τοτε να μου πει..
γλυκια μου μην αγχωνεσαι το θεμα ειναι να εχουμε γερα παιδακια,το φυλο ειναι το τελευταιο που πρεπει να σκεφτομαστε!ασε που για να φανει πρεπει να ειναι σε καλη θεση τα μωρα μας την ωρα του υπερηχου...εμας στην αυχενικη την 12η εβδομαδα μας ειχε πει 70-80% αγορι και μας το επιβεβαιωσε την 16η εβδομαδα 100%!!!εχω ομως και μια φιλη που ειναι τωρα στην 25η εβδομαδα και ακομα δεν τους εχει πει τιποτα ο γιατρος τους ουτε καν ενα ποσοστο ετσι για να φανταζονται...θελει να αγορασει πραγματα και δεν ξερει ακομα το χρωμα!!!κανε υπομονη πιστευω οπου να ναι θα μαθεις και θα τρελαθεις απο την χαρα σου οτι και να ειναι!!!φιλια!!!

61manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Δευ Μαρ 14, 2011 7:10 pm

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΝΙΝΙΟΥ ΜΑΣ???ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΦΟΥΜΕ!!!ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑ???ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΟΙΚΕΣ???

Afro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλες τις μανουλες. Εχω ΠΗΤ 14/8 και έχω αγοράκι Smile

Αλλα ακόμα δεν έχει γινει ιδιαίτερα αισθητή η παρουσία του εσείς το έχετε καταλάβει;

63manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 1:38 am

ΝΑΣΙΑ

ΝΑΣΙΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα και απο μενα κοριτσια! Εγω το μπεμπε ειναι 2 βδομαδες τωρα που το ακουω καθε μερα!!! Απο ψωνια δεν εχω κανει τιποτα γιατι τα εχω ολα απο το πρωτο μου παιδακι. Μονο ρουχαλακια θα χρειαστω αλλα αυτα αργοτερα να μπει το καλοκαιρακι. Το δωματιο θα το ετοιμασουμε κατα τον Ιουνιο για να εχει ανοιξει και ο καιρος.

64manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 4:34 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sas koritsakia....egw exw arxisei na ais8anomai to ninaki mou edw k mia vdomadoula peripou....oso gia to fylo stin ayxeniki mas eixan pei 80%koritsaki k mia vdomada meta stin episkepsi mas to ekane pali 50-50....simera exoume pali giatro ki elpizw na fanei ti einai to koutsounaki mou....!!!apo apli periergeia diladi...oxi oti 8a alla3ei kati mesa mou..... Very Happy filakia polla koritsakia....!!!

65manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 4:41 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια!
Κι εγώ έχω ΠΗΤ 11/8 και θα γεννήσω στο Λητώ με καισαρική, οπότε μάλλον με βλέπω αρχές του μήνα.. Έχουμε αγοράκι (το ξέρουμε εδώ και μερικές εβδομάδες, γιατί έκανα λήψη τροφοβλάστη) και είναι το 3ο παιδάκι μας!!
Με το καλό να γεννήσουμε όλες!! I love you

66manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 4:57 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
artal77 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Κι εγώ έχω ΠΗΤ 11/8 και θα γεννήσω στο Λητώ με καισαρική, οπότε μάλλον με βλέπω αρχές του μήνα.. Έχουμε αγοράκι (το ξέρουμε εδώ και μερικές εβδομάδες, γιατί έκανα λήψη τροφοβλάστη) και είναι το 3ο παιδάκι μας!!
Με το καλό να γεννήσουμε όλες!! I love you

kalws ir8es stin omorfi parea mas....eyxomai k se sena na pane ola kala....!!!!!na mou filiseis to mikro antraki.....!!!egw elpizw simera na dw ti einai.....!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 337404 i manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 386913 Very Happy

67manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 5:18 am

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:
artal77 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Κι εγώ έχω ΠΗΤ 11/8 και θα γεννήσω στο Λητώ με καισαρική, οπότε μάλλον με βλέπω αρχές του μήνα.. Έχουμε αγοράκι (το ξέρουμε εδώ και μερικές εβδομάδες, γιατί έκανα λήψη τροφοβλάστη) και είναι το 3ο παιδάκι μας!!
Με το καλό να γεννήσουμε όλες!! I love you

kalws ir8es stin omorfi parea mas....eyxomai k se sena na pane ola kala....!!!!!na mou filiseis to mikro antraki.....!!!egw elpizw simera na dw ti einai.....!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 337404 i manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 386913 Very Happy
Καλώς σας βρήκα!! Θα τον φιλήσω, merci..την τελευταία ώρα έχει ζωηρέψει!! με το καλό η εξέταση σου...αντε ν'αρχίσεις να το φαντάζεσαι.. Smile

68manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 11:11 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!! με θελετε στην παρέα σας?
και εγώ εγκυούλα στην 15η βδομάδα εμενα μου ειπε τέλη αυγούστου και το πολυ μέχρι 5 σεπτέμβρη.
έχουμε κάνει και την αυχενική αλλα ακόμα δε μαθαμε αν είναι μάγκας ή πριγκιπισούλα. ηταν να παμε τελη του μηνα για την προγραμματισμενη εξέταση αυριο θα πάω για μια εκτος προγράμματος επισκεψη γτ μετα απο επαφη ειχα καφε υγρα μια φορα που σκουπιστικα ελπιζω ολα καλα να ειναι.
αλλα σαν πολλα σας τα πα για πρώτη φορα(φανταστίτε ποσο μιλάω στο live) Laughing

69manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 12:02 pm

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evvi έγραψε: Very Happy καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!! με θελετε στην παρέα σας?
και εγώ εγκυούλα στην 15η βδομάδα εμενα μου ειπε τέλη αυγούστου και το πολυ μέχρι 5 σεπτέμβρη.
έχουμε κάνει και την αυχενική αλλα ακόμα δε μαθαμε αν είναι μάγκας ή πριγκιπισούλα. ηταν να παμε τελη του μηνα για την προγραμματισμενη εξέταση αυριο θα πάω για μια εκτος προγράμματος επισκεψη γτ μετα απο επαφη ειχα καφε υγρα μια φορα που σκουπιστικα ελπιζω ολα καλα να ειναι.
αλλα σαν πολλα σας τα πα για πρώτη φορα(φανταστίτε ποσο μιλάω στο live) Laughing

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΒΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡ8ΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ!!!ΙΣΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 893968

70manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 12:06 pm

ErsaTs

ErsaTs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λοιπόν, εγώ τελικά έχω αγόρι και ΠΗΤ 03/08. Γεννάω στο ΡΕΑ και είναι το πρώτο μου!!!
Για όσες ρωτάτε είναι 1750 το 4κλινο με επισκληρίδιο και παιδίατρο. Ξέρει καμία πότε πρέπει να ξεκινήσουμε μαθήματα με τη μαία για ανώδυνο;;

71manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΗΡΑΤΕ??? Τρι Μαρ 15, 2011 12:43 pm

8alassenia

8alassenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?ΕΓΩ ΣΤΗΝ 19+ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 1/2 ΚΙΛΑ.

72manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 1:00 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8alassenia έγραψε:
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΒΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡ8ΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ!!!ΙΣΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 893968

γενικα δεν αγχωνομαι για τα υγρα πιστευω οτι αν ηταν κατι σοβαρο θα μου ελεγε ο γιατρος να παω αμεσως ή την αλλη μερα ή κατι να κανω τελοσπαντων εμενα εχει μαι βδομαδα που εγινε αυτο και τον ακουσα ηρεμο στο τηλ. αρα πρωτα ο Θεος ολα καλα θα πανε. και μακαρι να δουμε τι ειναι οχι οτι με πειραζει οτι και να να ναι αλλα απο καθαρη περιεργεια.

73manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τρι Μαρ 15, 2011 11:35 pm

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
8alassenia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?ΕΓΩ ΣΤΗΝ 19+ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 1/2 ΚΙΛΑ.
Καλημέραααα!!
Εγώ επειδή τα'χω τα κιλά μου, μου'χε πει να χασω βάρος αν μπορώ, οποτε εχασα γυρω στο 1.5kg μέχρι τον τρίτο μήνα..(τρελό κατόρθωμα!!)
Από τότε δεν έχω πάρει ευτυχώς τίποτα..αλλά ίσως παίζει και ρόλο ότι δεν έχω γενικώς όρεξη και τρώω πολύ λίγο..

74manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Μαρ 16, 2011 5:55 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κούκλες!!!!!!
γυρισα απ τον γιατρο μου εφυγε ενα αγχος.... ολα καλα ευτυχως με τα υγρα μου ειπε οτι απ την επαφη ματωσα λιγο γι αυτο. ειδαμε και το μωρακι μας μεγαλωσε το καμαρι μου!!!! manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 328109 manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 328109 ακομα ντροπες κανει δε θελει να μαε δειξει τι ειναι αν και ο γιατρος ειπε κατι φαινετε να προεξεχει αλλα ακομα δεν ηθελε να πει με σιγουρια.
τωρα παλι στην 20η βδομαδα θα παμε

75manoules aygoustou 2011....!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: manoules aygoustou 2011....!!!!! Τετ Μαρ 16, 2011 12:22 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8alassenia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?ΕΓΩ ΣΤΗΝ 19+ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 1/2 ΚΙΛΑ.


egw eimai 16w kai 4d kai exw parei kapou 2 kila....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις