Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 5:12 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

27να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 5:13 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ηλιαχτιδα μου μια χαρα παιδι ειναι. απλα επειδη ειναι κομμωτης το λεει η πεθερα μου. αλλα και να ειναι ομοφυλλοφιλος αφου δεν εχει καταλαβει τιποτα ο αντρας μου που γνωριζονται χρονια και εχουν μεγαλωσει μαζι, παρε και καταλαβε ποσο σωστος ειναι.

28να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 5:30 am

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακομα και τραβεστι να ειναι ανθρωπος που δεν σημαινει οτι ειναι επειδη ειναι κομμωτης εχω δυο φιλους κομμωτες αντρες με τα ολα τους,γιατι να δημιουργησει προβλημα στο παιδι,τι βλακειες ειναι αυτες?Για πες τον αντρα σου να τις τριξει λιγο τα δοντια! να την βαφτισει? - Σελίδα 2 215994

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

29να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 6:12 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΞΙΑ ΓΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΝΟΝΑΣ-ΝΟΝΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ να την βαφτισει? - Σελίδα 2 966307

30να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 7:18 am

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην της δικαιώματα τα οποία δεν της ανήκουν!!!Με τον άντρα σου θα πάρετε την απόφαση και θα την ανακοινωσετε όποτε εσείς θέλετε και σε όσους εσείς θέλετε...!!!Όποιος θέλει ας έρθει στην εκκλησία, όποιος δεν θέλει δεν πειράζει!!!Καλοφώτιστο το μωράκι σας!!! Smile

31να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 7:37 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό που θα έπρεπε κάποιος απο τους 2 σας (αναφερομαι στο ζευγαρι) να ξεκαθαρίσει σαυτην την μπερδεμενη γυναικα (αναφερομαι στην 'γιαγιά') είναι οτι εχει 22 χρόνια που εχει χασει κάθε δικαιωμα να εκφερει γνωμη -τουλαχιστον- στα θεματα που αφορουν αυτην την οικογενεια που σταθηκε τόσο γεναιόδωρη μαζι της κ την δεχτηκε σαν ύπαρξη....

32να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 7:56 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο αντρας μου της εχει κοψει καθε δικαιωμα και αυτη πιανει και τα λεει σε μενα. οταν του ειπα τι ειπε για τον φιλο του εκνευριστηκε. αυτος θα την βαφτισει, ειπε, και αν θελει ας ερθει. δεν θα μας λςιψει καθολου.

33να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 8:51 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ νευριάζω με τέτοιες μάνες...!!! Sorry κιόλας! Θυμήθηκε το παιδί της μετά από τόσα χρόνια και θέλει να το κάνει και κουμάντο? Όποιος θέλετε εσείς θα βαπτίσει το παιδί σας!! Μα τι ιδέες είναι αυτές? Για αυτήν δηλαδή κατάλληλος νονός είναι η νταλικιέρης ή οικοδόμος?

34να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 9:12 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα η μανταμ δεν παιζεται!εμ ηταν απουσα τοσα χρονια εμ εχει και απαιτησεις!αν καταλαβα καλα ηθελε να μπει και το ονομα του αντρα της που δεν εχει καμια σχεση με τον γιο της?!?!?!τον γιο που παρατησε σε ιδρυμα για να κανει τη ζωαρα της με αυτον τον αντρα?!?!?!
εγω λεω πως το καλυτερο θα ειναι να ντυθει ο γιος της τραβεστι και να της πει "ε τι να κανουμε μαμα,τοσα χρονια χωρις σωστο οικογενειακο προτυπο τα...μπερδεψα καπως!και μην κοιτας που εχω παιδια,με εξωσωματικη τα καναμε!εμενα ο αντρας της ζωης μου ειναι ο....(κι ας πει το ονομα του φιλου του του κομμωτη)!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
μετα θα παθει τριπλο εγκεφαλικο και θα ησυχασετε απο τετοιους σκατοψυχους ανθρωπους!!!! Razz Razz Razz Razz

35να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 9:19 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με έκανες και γέλασα βρε Ευάκι μου!!!

36να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 9:58 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μην της παρετε την αδεια για το ποιος θα σας βαφτισει το παιδι!αφου εσις αυτο τον ανθρωπο διαλεξατε τελειωνει εκει το θεμα........ακομα και αν ο ανθρωπος ειναι αυτο που νομιζει η πεθερα!(μια χαρα ανθρωποι ειναι.....εμενα ηταν ο παππας που με παντρεψε και βαφτισε τις μικρες)

37να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 9:59 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευακι μην μου δινεις ιδεες. θα την πεθανω και θα φταις. χα χα χα

38να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 10:23 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχα Smile Smile

39να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:22 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνομαμα έγραψε:ευακι μην μου δινεις ιδεες. θα την πεθανω και θα φταις. χα χα χα

αντε καλε δε με πειραζει!εχω σωσει 2 ανθρωπους απο εμφραγμα,αν πεθανει αυτη θα κανει σουμα ο Θεουλης 2-1=1 αρα παλι εχω να επιδειξω κατι καλο στη διαγωγη μου!!!χαχαχαχα!!! Razz Razz
αααα βασουλα διαβασα και της δικης σου πεθερας τις παλαβομαρες και επεσα απο τα συννεφα!τοσα λεφτα που βγηκε η κλινικη και να μην δωσουν τιποτα?να μην ενδιαφερθουν τουλαχιστον?!θα μου πεις γιατι η δικη σου πεθερα τι εκανε?ε τιποτα,ουτε πεταλο απο λουλουδι δε μου πηρε ποτε και τα μουτρα ως το πατωμα ειχε παντα αλλα νομιζα η δικη μου ειναι περιπτωση...τελικα τον χαβα τους εχουν ολες......... Razz

40να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:30 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα μιλουπάκι εισαι φοβερή Very Happy Very Happy Very Happy
Δεν είχαν εκείνο το καιρό χρήματα οκ το καταλαβαίνω και το νιώθω αλλά απορω που θα βρούν τα λεφτα για βαφτιση και στο κατω κατω το ονειρο μου ηταν να κάνω γλέντι του παιδιου μου στο δικό μου μαγαζί, ασε που θα εχουμε απο κατσικακια αρνακια γουρουνακια ολααααααα και του πουλιού το γαλα και θα βγούμε ασπροπροσωποι!!!!!

41να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:32 am

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τη μπέμπα φαντάζομαι το όνομα της πεθεράς θα δώσεις έτσι?

42να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:45 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι τυχερη γιατι εχει το ιδιο με την μανα μου. αλλιως ουτε που θα το σκεφτομουν.

43να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:58 am

zouzoupina

zouzoupina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:καλα η μανταμ δεν παιζεται!εμ ηταν απουσα τοσα χρονια εμ εχει και απαιτησεις!αν καταλαβα καλα ηθελε να μπει και το ονομα του αντρα της που δεν εχει καμια σχεση με τον γιο της?!?!?!τον γιο που παρατησε σε ιδρυμα για να κανει τη ζωαρα της με αυτον τον αντρα?!?!?!
εγω λεω πως το καλυτερο θα ειναι να ντυθει ο γιος της τραβεστι και να της πει "ε τι να κανουμε μαμα,τοσα χρονια χωρις σωστο οικογενειακο προτυπο τα...μπερδεψα καπως!και μην κοιτας που εχω παιδια,με εξωσωματικη τα καναμε!εμενα ο αντρας της ζωης μου ειναι ο....(κι ας πει το ονομα του φιλου του του κομμωτη)!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
μετα θα παθει τριπλο εγκεφαλικο και θα ησυχασετε απο τετοιους σκατοψυχους ανθρωπους!!!! Razz Razz Razz Razz
χαχαχαχαχαχα κατι παρομοιο σκεφτομουν και εγω!αμαν πια τις χρειαζετε.... που θυμηθηκε μετα απο 22 χρονια να κανει κουμαντο να την βαφτισει? - Σελίδα 2 679259

44να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 12:12 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνομαμα έγραψε:ειναι τυχερη γιατι εχει το ιδιο με την μανα μου. αλλιως ουτε που θα το σκεφτομουν.

δεν ειναι μεγαλη μ@λ@κι@ να εχουν και οι 2 το ιδιο ονομα???εμενα ετσι ειναι ο πεθερος μου με τον πατερα μου!και αφου ο πεθερος μου στη βαφτιση ηταν αγκαζε με τον παπα και τον κουμπαρο και ηταν πρωτη μουρη αφου κατα τα λεγομενα του ο εγγονος ειχε το δικο του ονομα μιας που αν τον πατερα μου τον λεγανε θαναση ο εγγονος θα ηταν και παλι κων/νος στην δευτερη γεννα τσουουουπ να'τηνα η μανταμ να παθαινει καταθλιψη και να μην ερθει ουτε στην κλινικη να μας δει με τη σκεψη και μονο οτι την μικρη θα την βαφτισουμε στο ονομα της μανας μου!!!!!!!!
ντυνεις τον γιο της τραβεστι μετα ή δε τον ντυνεις??????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

45να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 12:19 pm

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ότι και να κάνεις βρε παιδί μου, όλα λάθος τα κάνεις. εμείς την κόρη μας τη βγάλαμε Ζωή, γιατί αυτό ακριβώς σημαίνει για μας. ο πεθερός μου την ώρα του μυστηρίου παρόλο που ήξερε το όνομα, γύρισε στον πατέρα μου και τον ρώταγε εάν έχουμε καμία στο σόι με αυτό το όνομα, Φοβήθηκε μήπως λέγαμε ψέματα και πήγα να τουμπάρω το γιο του.

46να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 12:22 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinar έγραψε: Φοβήθηκε μήπως λέγαμε ψέματα και πήγα να τουμπάρω το γιο του.

αυτος ο φοβος πια...αηδια εχει καταντησει!!!μου φαινεται ο παπας στην εκκλησια στα πεθερικα πρεπει να δινει κρασι να στανιαρουν λιγακι!!! Razz

47να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Κυρ Φεβ 20, 2011 11:13 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γενικά εγω διαφωνώ με τις κουμπαριές μεταξύ συγγενών υποτίθεται ότι κάνεις κουμπαριες πρώτα γιατι εκτιμάς τους ανθρωπους αυτούς και κατα δεύτερον να αποκτήσεις νεες σχέσεις την σύγγενεια με τους συγγενεις την έχεις και κυρίως η νονά καλό είναι να είναι μακρια΄. Μια χαρά είναι οι κομμωτές τη έχουν ; άντε γιατί τα πήρα τωρα λόγω επαγγέλματος αλλά να σου πω κάτι κόψτη το εσυ μην την αφηνεις να έχει τέτοια προνόημα δηλαδή τωρα λεει για αυτο αργότερα ΄μα τη βαφτίσει το ξέρεις ότι ο λόγος του νονού ειναι μετα τη μαμα και \το μπαμπά ; απαπα κρατα την μακρια

48να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Δευ Φεβ 21, 2011 2:39 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ντυνεις τον γιο της τραβεστι μετα ή δε τον ντυνεις??????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Laughing Laughing Laughing πολυ σε γουσταρω ρε κοριτσι!! Laughing Laughing

49να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Δευ Φεβ 21, 2011 3:48 am

Ηλιαχτίδα

Ηλιαχτίδα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουζουνομαμα έγραψε:ηλιαχτιδα μου μια χαρα παιδι ειναι. απλα επειδη ειναι κομμωτης το λεει η πεθερα μου. αλλα και να ειναι ομοφυλλοφιλος αφου δεν εχει καταλαβει τιποτα ο αντρας μου που γνωριζονται χρονια και εχουν μεγαλωσει μαζι, παρε και καταλαβε ποσο σωστος ειναι.

ε τοτε ασε την αναχρονιστικη αποψη της επι χρονια απουσας πεθερας στην ακρη και κανε αυτο που εσυ και ο αντρας σου θελετε.

50να την βαφτισει? - Σελίδα 2 Empty Απ: να την βαφτισει? Δευ Φεβ 21, 2011 5:28 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι αλλο θα ακουσουμε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις