Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Παρ Μαρ 04, 2011 4:52 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα σχόλια.σίγουρα θα τα έχεις ακούσει,αλλά όπως λέει και το ρητό:επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως..
1ον δε θα σταματήσεις σε καμία περίπτωση το θηλασμό,γιατί είναι το καλύτερο πράγμα για τον άνθρωπο!
2ον το παιδάκι είναι κολλημένο γιατί έτσι είναι η φύση των θηλαστικών και μην ανησυχείς,όταν αρχίσει και παίζει και έχει κοινωνικές συναναστροφές, θα ξεκολλήσει μόνο του και
3ον δεν χρειάζεται να δώσεις μπιμπερό,μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα ειδικά ποτηράκια και μετά ποτηράκι με καλαμάκι!

27thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Παρ Μαρ 04, 2011 5:00 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia efxaristo gia tis apadiseis sas.i mikri einai poli koinoniki apo tora eftixos den tin fovamai gia afto.apla niotho pos einai eksartimeni apo mena se thema fagitou kai afto me tromazei apo thema anasfaleias min patho kati kai den eimai ekei.vlakeies isos alla skepseis einai.otan ksekinisa ton thilasmo eixa valei stoxo tous eksi mines tora pou tous perasame leo ton xrono.pio meta den thelo theoro pos exei parei oti xreiazete apo mena kai einai pliris.

28thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Παρ Μαρ 04, 2011 9:05 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως νομιζεις,οπως μου πε κ μια φιλη εδω προσφατα οταν σκεφτομουν μηπως αποθηλαζει η δικια μου "πετυχες τον στοχο!" Very Happy

κ οσο για τα γαλατα,θα την αρχισεις στα τυρακια με μπολικο ασβεστιο κ στο γιαουρτι!αγελαδινο δεν εχω πιει ποτε σαν παιδι,κατσικισιο επινα κ αυτο με το ζορι pale No
no worries λοιπον κ παλι μπραβο σου! Smile

29thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Παρ Μαρ 04, 2011 1:02 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:afto me tromazei apo thema anasfaleias min patho kati kai den eimai ekei.

Τον έχω κι εγω αυτόν το φόβο...

30thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 12:40 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koritsia.na mai pali.xaxa
ftasame tous enia mines telika alla pleon nomizo pos to kseno gala tha erthei sti zoi mas toulaxiston to vradi.i mikri exei arxisei na afinei to stithos.na kouniete kai na travaei tin thili para poli.den ksero an einai oti den tis ftanei to gala i kati allo alla niotho toso asxima pou tin vlepo etsi pou nomizo pos vasanizete.simera to vradi loipon leo na ksekinisoume me to kseno gala alla thelo tin voitheia sas.i mikri ektos apo poli liges fores pou pinei nero den exei piasei pote mpimpero sto stoma tis enia mines tora.ti thili na tis paro?poia nomizete kai apo tin pira tis tha tis einai pio koda se sxesi me to stithos.mikri megali megalis rois i oxi.please helpppp!!! Sad

31thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 1:17 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked kamia?

32thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 1:55 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:kalimera koritsia.na mai pali.xaxa
ftasame tous enia mines telika alla pleon nomizo pos to kseno gala tha erthei sti zoi mas toulaxiston to vradi.i mikri exei arxisei na afinei to stithos.na kouniete kai na travaei tin thili para poli.den ksero an einai oti den tis ftanei to gala i kati allo alla niotho toso asxima pou tin vlepo etsi pou nomizo pos vasanizete.simera to vradi loipon leo na ksekinisoume me to kseno gala alla thelo tin voitheia sas.i mikri ektos apo poli liges fores pou pinei nero den exei piasei pote mpimpero sto stoma tis enia mines tora.ti thili na tis paro?poia nomizete kai apo tin pira tis tha tis einai pio koda se sxesi me to stithos.mikri megali megalis rois i oxi.please helpppp!!! Sad

Έχεις σκεφτεί να κόψεις το τάισμα κατά τη διάρκεια της νύχτας; Ίσως να μην πεινάει πια.

33thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 2:00 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den troei kata tin diarkeia tis nixtas apo enos minon eftixos.to teleftaio gevma leo na adikatastiso stis eniamisi.

34thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 2:46 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia kamia ideaaaaaa

35thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:01 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:den troei kata tin diarkeia tis nixtas apo enos minon eftixos.to teleftaio gevma leo na adikatastiso stis eniamisi.

Α, οκ! Very Happy

36thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:32 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεκινα με πρωινο ταισμα. Δοκιμασε λιγο γαλα σε μετρια θερμοκρασια.Γενικα οτι δοκιμαζεις πρωτη φορα να το δοκιμαζεις το πρωι ετσι ωστε αν σου κανει αλλεργια να το διαπιστωσεις εγκαιρα. Αν της αρεσει κ δεν εχει καμια αντιδραση το δοκιμαζεις ενα 3μερο και επειτα αρχιζεις να το δινεις για βραδυνο γαλα. Αν "στραβωσε" Razz το μικρο αφησε την προσπαθεια για λιγες μερες και μετα παλι δοκιμη. Αν σου πανε ολα οπως τα θες θα το παρει γρηγορα,αλλιως το πολυ πολυ να πεταξεις κανα δυο κουτια σκονη.

37thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:35 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνηθως αντικαθιστουμε γευματα μεσα στη μερα (θηλασμο με σκονη εννοω) και αφηνουμε το βραδυ για τελευταιο.Αυτο βεβαια γινεται οταν θελουμε να αποθηλασουμε. Ειναι και το νανουρισμα στη μεση,τα βραδυνα χαδια οποτε το αφηνουμε για το τελος.Αλλα θα το δεις στην πορεια πως θα το παρει.

38thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:45 am

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και ο μπεμπακος μου δεν ειχε δει μπιμπερο μέχρι 6 μηνών άλλα αρχίσαμε με ένα γεύμα ξένο γάλα την ημέρα, μετά τις κρεμούλες και εδώ και μια βδομάδα δεν θέλει πια στήθος. Αποθήλασε φυσικά και πινει μόνο ξένο. Εγώ βέβαια τόσο καιρό δεν είχα περίοδο και τώρα περιμένω και εχω τα χάλια μου - εχω ξεχασει πως ειναι-
anyway, νομίζω οτι κάθε παιδάκι επιλέγει μόνο του πότε θέλει να αποθηλάσει -αφού έχεις την τύχη να μην δουλέυεις ακόμα αρχιζε να δοκιμάζεις μπιμπερο και διαφορες μάρκες ξένο και κάποιο θα της αρέσει ... Very Happy

good luuuck!

39thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:46 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efxaristo litsako alla ti thili protineis?den exei ksanafaei apo mpimpero kai psaxno mia thili koda stin dikia mou .

40thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:53 am

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμείς χρησιμοποιούμε αυτά:

http://www.tommeetippee.co.uk/product/closer_to_nature_260ml_bottle_4_pack_with_slow_flow_teats/

απο mother care

41thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 3:55 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ta eida orea einai.na sou po pouliontai edo i mono parageleia?kai kati allo/thilazes prin kai meta ksekinises me afta?

42thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 6:38 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:efxaristo litsako alla ti thili protineis?den exei ksanafaei apo mpimpero kai psaxno mia thili koda stin dikia mou .

τι να σου πω? κανε δοκιμες, εχουν βγει στην αγορα διαφορα οπως αυτο
http://www.mybabycenter.gr/index.php?target=products&product_id=30675

και εχει βγαλει η medela ενα καλο
http://www.womangr.com/2011/02/22/%CE%B7-medela-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%BC%CF%80%CE%B5%CF%81%CF%8C-calma-%CF%84%CE%AD%CF%81%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7/

"Το Medela Calma είναι έτσι συνδυασμένο ώστε
να μην τρέχει το γάλα αν δεν ρουφήξει το μωρό.
Έτσι το μικρούλι μπορεί να πίνει με όποιο ρυθμό επιθυμεί,
ακριβώς όπως θα έκανε και με το στήθος.
Επίσης η ροή του είναι μικρή, μιας και το γάλα περνάει από μια τοσοδούλικη τρύπα πριν φτάσει στο στόμα του μωρού. Προσομοιάζει όσο το δυνατόν καλύτερα τη ροή του γάλακτος από το στήθος. Και φυσικά η θηλή είναι ειδικά μελετημένη σύμφωνα με τα standards της Medela και ΔΕΝ χρειάζεται αλλαγή. Άρκει ένα μέγεθος θηλής για όλη τη διάρκεια του θηλασμού."

αυτο καλο μου ακουγεται για την περιπτωση σας.


43thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 7:04 am

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θήλαζα αποκλειστικα για 6 μηνες.

Τα πουλάνε σε όλα τα καταστήματα
mother care.

http://www.mothercare.gr/

44thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 8:55 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια, εγώ έχω μεγάλο πρόβλημα με το μπιμπερό και χρειάζομαι τα φώτα σας. Ο μικρούλης μου είναι 3,5 μηνών και μέχρι πριν 15 μέρες θήλαζα αποκλειστικά. Πολλές φορές (μη σας πω κάθε μέρα) αντλούσα με το θήλαστρο και το έπινε με το μπιμπερό κανονικά. Τώρα τελευταία το γάλα μου λιγόστεψε (δεν με πείραξε γιατί σκόπευα να αποθηλάσω) και άρχισα να του δίνω το τελευταίο γεύμα το βράδυ ξένο γάλα, το οποίο έπινε μισοκοιμισμένος. Όλα καλά μέχρι εκεί... Το δράμα ξεκίνησε όταν αποφάσισαν να του δώσω ξένο και το απόγευμα. Δε δέχεται με τίποτα το μπιμπερό, ουρλιάζει και ηρεμεί μόνο στο στήθος. Το αστείο είναι ότι κάνει το ίδιο και όταν το μπιμπερό έχει δικό μου γάλα. Τι να κάνω; Τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δεν μπορώ να βγάλω γάλα να τον ταϊσει ο άντρας μου και πρέπει να είμαι συνέχεια από πάνω. Δεν έχω βοήθεια από κανέναν (μάνα ή πεθερά) και τα έχω πάιξει...

45thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 10:50 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia eimai poli xaroumeni an kai ligo stenaxorimeni.eftiaksa stin mikri kseno gala60 ml kai tis to edosa se mpimpero nuk to fardi me pipila 2 kai oxi mono den eklapse alla ekleise ta matakia tis kai epine san na epine apo afto kai afto to gala apo pada.tis to pira otan eftase sta 20ml giati fovithika min parei aera kai tin thilasa.kata tin diarkeia olou tou taismatos kai mpimpero kai thilasmo den kounithike oute travage opos tis alles meres.itan iremi kai isixi.elpizo na kratisei afti i kali arxi.sas efxaisto oles gia tis apadiseis sas,filakia [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

46thilasmos - mpimpero - Σελίδα 2 Empty Απ: thilasmos - mpimpero Πεμ Απρ 14, 2011 11:37 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrysaaa έγραψε:Κορίτσια, εγώ έχω μεγάλο πρόβλημα με το μπιμπερό και χρειάζομαι τα φώτα σας. Ο μικρούλης μου είναι 3,5 μηνών και μέχρι πριν 15 μέρες θήλαζα αποκλειστικά. Πολλές φορές (μη σας πω κάθε μέρα) αντλούσα με το θήλαστρο και το έπινε με το μπιμπερό κανονικά. Τώρα τελευταία το γάλα μου λιγόστεψε (δεν με πείραξε γιατί σκόπευα να αποθηλάσω) και άρχισα να του δίνω το τελευταίο γεύμα το βράδυ ξένο γάλα, το οποίο έπινε μισοκοιμισμένος. Όλα καλά μέχρι εκεί... Το δράμα ξεκίνησε όταν αποφάσισαν να του δώσω ξένο και το απόγευμα. Δε δέχεται με τίποτα το μπιμπερό, ουρλιάζει και ηρεμεί μόνο στο στήθος. Το αστείο είναι ότι κάνει το ίδιο και όταν το μπιμπερό έχει δικό μου γάλα. Τι να κάνω; Τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δεν μπορώ να βγάλω γάλα να τον ταϊσει ο άντρας μου και πρέπει να είμαι συνέχεια από πάνω. Δεν έχω βοήθεια από κανέναν (μάνα ή πεθερά) και τα έχω πάιξει...

Αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος που αποθηλάζεται πχ η δουλειά σου, θα σου έλεγα να μην κόψεις ακόμα τα απογευματινό γιατί το παιδί σου σε διεκδικεί. Περίμενε κανένα μήνα που θα αντικατασταθεί το απογευματινό με κρέμα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις