Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
521 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 521 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

amarylis

amarylis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ardo έγραψε:Σε λίγο θα πάω επιτέλους να πάρω μια φυτική βαφή να βάψω το μαλλί, πήρα το οκ. από τη γιατρό μου!!
αχ ποσο χαιρομαι και εγω σημερα θα βαψω τα μαλλακια μου,εγω κορρε πηρα.ardo μην τα βάψεις όμως μονη σου ζητα βοηθεια απο καποιον ,ετσι μου ειπανε, οποτε και θα μου τα βαψει η μανουλα μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 536304

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔ ΔΕΝ ΜΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ , ΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΖΩΗΡΟ ΚΟΥΝΟΥΠΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥΗΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ ΝΥΧΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΟΜΟΡΦΕΣ!!-ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!
Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.....ΣΑΣ ΦΙΛΩ,ΚΑΛΟ ΣΚ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΩΡΑΙΑ!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια! ευχομαι να ειστε ολες καλα!εμενα αρχισε τα κλωτσιδια,το νιωθω συνεχεια,εχω χαζεψει καθομαι και περιμενω ποτε θα κλωτσισει,εγω δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ λογω συχνουριας,ηπια και ενα χυμο αργα και πηγαινοερχομουν ολο το βραδυ.Βαζετε καμια κρεμα για ραγαδες?εμενα μου εδωσε ο γιατρουλης μια frezyderm καλα οχι πως θα τις γλιτωσω ...λεμε τωρα, εχω και μερικες απο την πρωτη εγκυμοσυνη.τι να κανουμε...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμένα μου είπε να βάζω μόνο βαζελίνη, από τα μπούτια μέχρι και το στήθος!!Οπότε κάθε πρωί και βράδυ...μπλαστρώνομαι!! Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια εγω απο κρεμα βαζω της weleda για ραγαδες ή βαζελινη.Πηγα στο mall σημερα και αγορασα αντηλιακο ενα της lancome γιατι με βλεπω χαλια απο τον ηλιο αμεσως μου κανει παναδες.Θελω να φτιαξω ενα γλυκο χωις πολες θερμιδες και κοπο καμια ιδεα;

Οσονα αφορα τα μαλλια εγω εκανα ανταυγιες 16 εβοδμαδων και η μαια του γιατρου μου ειπε οτι επρεπε αφου πρωτα ειχα κλεισει τους 4 μηνες και καπως ανχωθηκα.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:Γεια σας κοριτσια εγω απο κρεμα βαζω της weleda για ραγαδες ή βαζελινη.Πηγα στο mall σημερα και αγορασα αντηλιακο ενα της lancome γιατι με βλεπω χαλια απο τον ηλιο αμεσως μου κανει παναδες.Θελω να φτιαξω ενα γλυκο χωις πολες θερμιδες και κοπο καμια ιδεα;

Οσονα αφορα τα μαλλια εγω εκανα ανταυγιες 16 εβοδμαδων και η μαια του γιατρου μου ειπε οτι επρεπε αφου πρωτα ειχα κλεισει τους 4 μηνες και καπως ανχωθηκα.



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΖΕΦ..ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΔΕ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΠΤ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΨΕΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝ..ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΨΑ Κ ΗΜΟΥΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΠΤ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Κ ΜΙΑ ΒΑΦΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ FREZYDERM Κ ΕΓΩ ΠΗΡΑ Κ ΤΗ SALBA MAMA ΠΟΥΗΤΑΝ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ..ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΖΩ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας και από μένα..
σας παρακολουθώ καιρό απλά δεν γράφω..
και εγώ με ΠΗΤ 26 οκτωβριου με το καλό και εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλες μας!! Very Happy Very Happy

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ?

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σε ευχαριστώ πολύ!!
όχι το πρώτο,το τεταρτο παιδακι μας θα ειναι!!! Smile

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως ηρθες layza με το καλο το τεταρτο. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 328109

σχαετικα με τις ραγαδες στην προηγουμρνη φορουσα salba mama και βαζελινη και δεν εβγαλα καμια.Τωρα ειπα να χρησιμοποιήσω της weleda που ειναι πιο "αθωα".

Εχει και eurovision σημερα και πηρα μια σακουλα γαριδακια jubo αγαπημενα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 654316 μια μικρη παρασπονδια ελπιζω να μην βαλω παλι ενα κιλο. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 534787


Αχ αυτοι οι πειρασμοι!!!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σου Layza. Πως νιώθεις που θα γίνεις μαμά για τέταρτη φορά; Εγώ είμαι στις είκοσι εβδομάδες και ακόμα να το πιστέψω ότι πάω για τέταρτο

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα κοριτσάκια
IreneM και εσύ για τέταρτο;;με το καλό σε όλες μας!!
εγώ να πω την αλήθεια μου ήρθε κάπως, όχι ότι δεν ήθελα απλά το έβλεπα αδύνατο..ο δε αντρουλης μου έπεσε απ τα σύννεφα με δεδομένο ότι το μεγάλο μας είναι στην εφηβεία και το μικρότερο 7 χρονών.. βέβαια και τα αδελφάκια ενθουσιάστηκαν και το περιμένουν πως και πως Laughing

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα,

Εμένα ο μεγάλος είναι μόλις 10 χρονών και το μικρό 3. Και το μικρό είναι ένα τερατάκι. Πολλές φορές σκέφτομαι ότι τώρα με τρία μόλις και τα καταφέρνω μετά που θα γίνουν τέσσερα τί θα γίνει;;;;;; Το αποφασίσαμε όμως λόγω του ότι και οι τρείς είναι αγόρια, ίσως τώρα τα καταφέρουμε και κάνουμε την πολυπόθητη κόρη.

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μακάρι στο εύχομαι πραγματικά!!
εμείς έχουμε την πρώτη κόρη και τα άλλα δυο αγόρια.
Ακόμα φύλο δεν είδαμε, ελπίζω στην επόμενη επίσκεψη.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου εύχομαι να είναι καλό μωρό και ότι να ναι.Και γώ λέω ότι θέλω κοριτσάκι αλλά πάλι σκέφτομαι καλά να ναι και ότι να ναι. Μέχρι τώρα ο γιατρός μας λέει ότι μάλλον είναι κόρη

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια,
σχετικά με τη βαφή μαλλιών. Εγώ τα έβαψα πριν μάθω ότι ήμουν έγκυος. Μόλις το έμαθα, ρώτησα το γιατρό αν κάνει να τα βάφω και μου είπε με κορρέ. Κάθε μήνα λοιπόν τα βάφω.
Αυτό που με απασχολεί όμως 2 μέρες τώρα είναι ότι δεν το ακούω πολύ συχνά τον μπέμπη και αγχώθηκα. Επίσης ενώ είμαι 19 εβδομάδων θα έπρεπε να είναι πιο δυνατά τα χτυπήματα. Τον πρώτο μου από 4 1/2 μηνών τον ένιωθα έντονα. Αυτό μεν έδωσε πιο νωρίς την παρουσία του με τα φτερουγίσματα κλπ στους 3 1/2 μήνες, τώρα δεν τον ακούω συχνά....πάντως κάτι κάνει, αλλά όχι έτσι όπως περίμενα.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕ Κ Η ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Very Happy Very Happy

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ.... ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ Κ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΧΕΙ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΟΥΣ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ Shocked Shocked Shocked ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΩΡΑ Η ΜΑΝΑ....ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ???? ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ???? ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ???? ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΥΛΙΧΤΕΙ ΣΤΟ ΛΩΡΟ Shocked Shocked
Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΖΩΗΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ Shocked Shocked ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Very Happy

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα Αγάπη,

Εγώ εκτός του ότι άργησα πολύ να νιώσω το μωρό τώρα δεν μπορώ να πώ ότι το νιώθω καιτόσο συχνά και τόσο έντονα. Μιά κάθε 1-2 μέρες μπορεί να νιώσω καμμιά κλωτσιά. Φυσικά μάλλον κόρη είναι και δεν θα της αρέσει το ποδόσφαιρό. Εσένα που είναι γιός μπορεί να γεννηθεί μεγάλος ποδοσφαιριστής. Την περασμένη Τετάρτη που πήγα γιατρό του είπα ότι δεν το πολυ νιώθω και όταν το είδαμε κλωτσούσε συνέχεια. Φαντάζομαι ότι απλά δεν φτάνει το ποδαράκι ώς τα τοιχώματα της μήτρας. Δεν ξέρω ο γιατρός δεν ανησυχησε άρα ούτε και γω.

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα,και να καλωσηρθαν τα νεα μελη.
εγω δεν το εσθανομαι ακομα και πολυ ,αλλα προχθες του εδωσε και καταλαβε για 30λεπτα,και απο τοτε τιποτα,απο κιλα πως πατε εγω εχω παρει 4 αλλα τρωο οτι θελω,και τουαλετα προς το παρον δεν εχω κανενα προβλημα

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι έλεγα πριν από μερικές ώρες?ότι δεν χτυπάει πολύ αισθητά? Ε,λοιπόν πριν από λίγο μου έδωσε 3 ξεγυρισμένες κλωτσιές. Η τιμωρία μου που το αμφισβήτησα!

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Very Happy ήθελε να σου πει τι παραπονιέσαι!!!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ καλη εβδομαδα σε ολες τις μανουλες κ στα μπεμπακια!!!
Ποσο σας ζηλευω που τα νιωθετε τα μικρα σας.....εμεις ακομα τιποτα!!!
Ευτυχως εχω ραντεβου την Πεμπτη να τα δουμε!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 215994

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
Καλέ μην αγχωνεστε όσες δεν τα έχετε ακούσει ακόμα ή τα ακούτε αρεα και που. Ειναι πολύ μικρούλια ακόμα. Και γω τώρα αρχισα να νιωθω το σποράκι μου πιο αισθητά. Μετά από δυο βδομάδες περίπου που το πρωτοακουσα!!Κυριως αμα θα ξαπλώσω ή όταν φαω!!
Πως περάσατε ΣΚ; Εμεις τρεχαμε σε βαφτίσεις και λίγο κουράστηκα. Και η μικρή μου ταλαιπωρήθηκε λίγο κα γκρινιαζε!!
Σημερα έχει γενέθλια η κορούλα μου! Κλείνουμε τα 2!! Αχ, πότε πέρασαν 2 χρονια!! Σαν ψεματα μου φαινεται!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ sunny ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ΟΧΙ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΑΜΕ sunny

Ο ΣΠΟΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΧΑΛΑΡΑ Sleep ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.
ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ SEVIΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΕΘ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ 27 ΜΑΙΟΥ ΕΧΩ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ...

ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΔΙΧΝΕΙ ΣΤΟ 65 (ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 60) pig pig ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ Κ ΠΡΙΝ Κ ΠΙΟ ΛΙΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΑΠ ΟΣΟ ΜΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΜΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΟΥ ΕΚΤΩΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ cheers ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 35468 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ ΜΟΝΟ ΤΡΙΧΟΥΛΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕΤΑ!!!
I love you I love you I love you ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 654316

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba έγραψε:Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
Καλέ μην αγχωνεστε όσες δεν τα έχετε ακούσει ακόμα ή τα ακούτε αρεα και που. Ειναι πολύ μικρούλια ακόμα. Και γω τώρα αρχισα να νιωθω το σποράκι μου πιο αισθητά. Μετά από δυο βδομάδες περίπου που το πρωτοακουσα!!Κυριως αμα θα ξαπλώσω ή όταν φαω!!
Πως περάσατε ΣΚ; Εμεις τρεχαμε σε βαφτίσεις και λίγο κουράστηκα. Και η μικρή μου ταλαιπωρήθηκε λίγο κα γκρινιαζε!!
Σημερα έχει γενέθλια η κορούλα μου! Κλείνουμε τα 2!! Αχ, πότε πέρασαν 2 χρονια!! Σαν ψεματα μου φαινεται!!!

BOUBA
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ
ΣΟΥ!!
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 417472
Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ 3 ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΤΙ!!! ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ Κ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝΕ!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ Κ ΑΣ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝΕ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 23 783141

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις