Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
383 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 383 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κούκλες!!!! Τι κάνετε?? Επιτέλους Σάββατο!!! Να χαλαρώσουμε και λίγο!! Σήμερα είμαι 16 εβδομάδες και 6 ημέρες!! Χτες έχω την αίσθηση ότι κουνιόταν το κοριτσάκι μου!!! Ένιωθα κάτι σαν φλέβα να χτυπάει δεξιά χαμηλά στην κοιλίτσα μου και πολύ χάρηκα!! Λογικά ήταν η μικρούλα!!!! Μετά από το πρώτο χτυπηματάκι προσπαθούσα να την αντιληφθώ συνέχεια! ... Αφού σε κάποια φάση ο άντρας μου με ρώτησε γιατί είσαι σκεπτική...?? Φανταστείτε φάτσα που θα είχα!!! Χιχιχιχι!!!! Για να δούμε σήμερα τι θα γίνει?? Άλλες νιώθουν τα νινάκια τους πολύ νωρίς άλλες μετά την 20-22 εβδομάδα! Δεν χρειάζεται να ανησυχούμε!!! Όλα καλά εύχομαι να πηγαίνουν σε όλες μας και τα ζουζουνάκια μας να μεγαλώνουν!!!! Από κιλά πριν 2 εβδομάδες περίπου είχα πάρει 2 κιλά από την αρχή! Τώρα βέβαια την Τρίτη που θα πάω στην γιατρό μετά το τόσο φαγητό το Πάσχα σίγουρα θα έχω πάρει 1 ακόμα... μην πω και πιο πάνω...!!! Πάντως εξέταση αίματος που έκανα χτες έδειξε ότι η χολιστερίνη μου ξέφυγε λίγο...!! Α ρε άτιμο κατσίκι, μαγειρίτσα, κοκορετσάκι και τσιγεροσαρμάδες...!!! Όπως καταλάβατε λατρεύω τα φαγητά του Πάσχα!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... Very Happy
sevi ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Very Happy

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ Mad ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΗΤΑΝ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΟ 15 pale ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΠΙΕΣΗ....ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΑΛΜΥΡΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΡΙΝ??? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΚΡΕΑΤΑΚΙ Κ ΑΛΜΥΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ???? Κ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316
Κ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΜΟΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΖΩΗΡΑ ΤΑ ΑΤΙΜΟΥΛΙΚΑ!! ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ.
ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΑΡΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ Very Happy

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... Very Happy
sevi ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Very Happy

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 18η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ Mad ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΗΤΑΝ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΟ 15 pale ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΠΙΕΣΗ....ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΑΛΜΥΡΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΡΙΝ??? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΚΡΕΑΤΑΚΙ Κ ΑΛΜΥΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ???? Κ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316
Κ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΜΟΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΖΩΗΡΑ ΤΑ ΑΤΙΜΟΥΛΙΚΑ!! ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ.
ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΑΡΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ Very Happy
Γεια σου ΑΓΑΠΗ!!!!
Εγω δεν τα νιωθω τα ατιμουλικα...!!!
Περιμενω πως κ πως την Δευτερα να τα δουμε κ να ειναι ολα καλα!!!
Μαλλον η πιεση απο τα αλμυρα ειναι κ φοβαμαι οτι θα σου τα κοψουν!!!
Εγω ευτυχως πανω απο 12 δεν εχει ανεβει,εαν κ με τα πολυ αλμυρα δεν τα εχω πολυ καλα....!!!!
Αλλα κ καθολου που μου ειπε στην αρχη της εγκυμοσυνης η ενδοκρινολογος δεν παιζει....δεν τρωγονται κ ετσι!!!

G.joan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια!γεια σου sevi καλως ηρθες!Εγω νομιζα ενιωσα το μωρο μου αυτη την εβδομαδα,δηλ 16η,αλλα αν το νιωσεις μια φορα μετα λογικα δεν το καταλαβαινεις συνεχεια?δεν ξερω..μαλλον εκανα λαθος γιατι εγω δεν ξαναενιωσα κατι.. Sad Αφηστε που εχω απιστευτο αγχος γιατι υπεφερα απο αναγουλες και εδω και 4-5 μερες ειμαι καλυτερα ακομα και απο οτι πριν την εγκυμοσυνη!Πιθανοτατα περασε αυτο το σταδιο αλλα εγω εχω αγχος μηπως κατι δεν παει καλα..και ο επομενος υπερηχος σε 2 ολοκληρες εβδομαδες!!!!οουυφφ!!Απο κιλα τπτ ακομα χαρη στις αναγουλες προφανως.

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
G.joan έγραψε:Γεια σας κοριτσια!γεια σου sevi καλως ηρθες!Εγω νομιζα ενιωσα το μωρο μου αυτη την εβδομαδα,δηλ 16η,αλλα αν το νιωσεις μια φορα μετα λογικα δεν το καταλαβαινεις συνεχεια?δεν ξερω..μαλλον εκανα λαθος γιατι εγω δεν ξαναενιωσα κατι.. Sad Αφηστε που εχω απιστευτο αγχος γιατι υπεφερα απο αναγουλες και εδω και 4-5 μερες ειμαι καλυτερα ακομα και απο οτι πριν την εγκυμοσυνη!Πιθανοτατα περασε αυτο το σταδιο αλλα εγω εχω αγχος μηπως κατι δεν παει καλα..και ο επομενος υπερηχος σε 2 ολοκληρες εβδομαδες!!!!οουυφφ!!Απο κιλα τπτ ακομα χαρη στις αναγουλες προφανως.

Μην αγχώνεσαι έτσι ένιωσα και γω μια φορά τον μπεμπάκο μου την 16 εβδομάδα και μετά τίποτα. Ολοι μου είπαν ότι θα ήταν αέρια Embarassed
Από την 18 εβδομάδα και μετά όμως μου δίνει και καταλαβαίνω. Όλο κολοτούμπες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 215994

G.joan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχχχχχχ τι ωραια!!!!Θελω και γωωωω Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι αυτα που λετε καλε με τα κιλα! ειναι δυνατον! 2 κιλα στην 16η! Mad εγω εχω παρει τωρα 2 που ειμαι 12η και κατι. αχ μη μου λετε τετοια και ελεγα οκ.
οσο για το ποτε νιωθουμε το μωρακι το πρωτο μου εγω το νιωσα περιπου 4,5 μηνων. δε θυμαμαι ακριβης βδομαδα για να σας πω Rolling Eyes . λενε μετα την πρωτη μπορεις να το νιωσεις και πιο νωρις. το 2ο εκει κοντα παλι. τωρα το 3ο για να δουμε.. Very Happy

G.joan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σου supermama!εχεις 2 ηδη?να σου ζησουν!!!ε αντε το 3ο θα το καταλαβεις πιο γρηγορα απτην εμπειρια σου! Smile καλε μην αγχωνεσαι για τα κιλα..δε θα τρελλαθουμε κιολας!ετσι δεν ειναι?εγω που δεν πηρα ακομα τπτ κοκορευομουν σε μια ξαδερφη για πλακα και μου ειπε να μη χαιρομαι γιατι και αυτη ως στον 4ο τπτ απο κιλα αλλα μετα εβαλε 16 σε 3 μηνες!τωρα ειναι στον 8ο.η φιλη μου εβαζε απτην αρχη ενα ενα κιλακι αλλα συνολο 14.αρα μηπως ειναι καλυτερα αργα και σταθερα?? Smile να μη μας κακοφανει αποτομα βρε παιδι μου!εσυ απο τις προηγουμενες εγκυμοσυνες τι εμπειρια εχεις?τα εχασες γρηγορα?καλο βραδυ!φιλια

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Γεια σου ΑΓΑΠΗ!!!!
Εγω δεν τα νιωθω τα ατιμουλικα...!!!
Περιμενω πως κ πως την Δευτερα να τα δουμε κ να ειναι ολα καλα!!!
Μαλλον η πιεση απο τα αλμυρα ειναι κ φοβαμαι οτι θα σου τα κοψουν!!!
Εγω ευτυχως πανω απο 12 δεν εχει ανεβει,εαν κ με τα πολυ αλμυρα δεν τα εχω πολυ καλα....!!!!
Αλλα κ καθολου που μου ειπε στην αρχη της εγκυμοσυνης η ενδοκρινολογος δεν παιζει....δεν τρωγονται κ ετσι!!![/quote]

Μια χαρα θα ειναι τα μωρακια σου!!!
να σκεφτεσαι μονο θετικα τιποτα αλλο Very Happy ειναι υπναρουλικα κ κανουν απαλες κινησεις!!! ειναι διακριτικουλια... περιμενε να δεις σε λιγο καιρο τι πανηγυρι θα γινεται εκει μεσα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 215994

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κορίτσια, περιμένω και εγω το δικό μου μωρακί 04/10 αλλα θα γεννήσω πιο γρήγορα λόγω του ότι είναι τέταρτη καισαρική!!!! Ντρέπομαι πολύ που είμαι έγγυος τέταρτο και προσπαθώ να μην μου φαίνεται η κοιλιά. Όμως τις τελευταίες 2-3 μέρες άρχησε να είναι πολύ εμφανές Shocked Shocked

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:Γειά σας κορίτσια, περιμένω και εγω το δικό μου μωρακί 04/10 αλλα θα γεννήσω πιο γρήγορα λόγω του ότι είναι τέταρτη καισαρική!!!! Ντρέπομαι πολύ που είμαι έγγυος τέταρτο και προσπαθώ να μην μου φαίνεται η κοιλιά. Όμως τις τελευταίες 2-3 μέρες άρχησε να είναι πολύ εμφανές Shocked Shocked

Καλως ηρθες στην παρεα μας IreneΜ Very Happy
να σου ζησουν τα βλασταρια σου!!! μακαρι να με αξιωσει ο θεος να κανω 3!!
και γιατι ντρεπεσαι αν επιτρεπεται???
περηφανη πρεπει να εισαι!!!!
τα παιδακια σου τι ειναι???? εχουν μεγαλη διαφορα το ενα με το αλλο???
μετα απο καισαρικη επεδιωξες να γεννησεις φυσιολογικα??
σε ρωταω για να γνωριστουμε καλυτερα Razz Razz Razz Razz

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι και τα τρία αγόρια. Ο πρώτος είναι δέκα χρόνων ο δεύτερος είναι οχτώ και ο τρίτος τριών. Μετά την πρώτη καισαρική ρώτησα αν γίνεται να κάνω φυσιολογική αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να περιμένω τέσσερα χρόνια και μετά. Αλλά εγώ ήθελα να κάνω κοντά κοντά τα μωρά μου. Και του είπα του γιατρού σε δύο χρόνια θα κάνω άλλο. Δεν θα το πιστέψεις έχουν 23 μήνες διαφορά. Μετά στον τρίτο δεν ρώτησα καν. Τώρα δεν το συζητώ. Μου είπε ο γιατρός ότι θα με γεννήσει όσο πιο σύντομα μπορεί. Υπολογίζω γύρω στις 9/9/11

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:Είναι και τα τρία αγόρια. Ο πρώτος είναι δέκα χρόνων ο δεύτερος είναι οχτώ και ο τρίτος τριών. Μετά την πρώτη καισαρική ρώτησα αν γίνεται να κάνω φυσιολογική αλλά ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να περιμένω τέσσερα χρόνια και μετά. Αλλά εγώ ήθελα να κάνω κοντά κοντά τα μωρά μου. Και του είπα του γιατρού σε δύο χρόνια θα κάνω άλλο. Δεν θα το πιστέψεις έχουν 23 μήνες διαφορά. Μετά στον τρίτο δεν ρώτησα καν. Τώρα δεν το συζητώ. Μου είπε ο γιατρός ότι θα με γεννήσει όσο πιο σύντομα μπορεί. Υπολογίζω γύρω στις 9/9/11

Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΥ Ε???? Very Happy
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΝΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!
Κ ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΜΙΚΡΟΥΛΑ Very Happy
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 3 ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΩ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ I love you

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα μετά από την πρώτη καισαρική όπου τα βρήκα πολύ σκούρα μέχρι να φτάσω στο σημείο για να κάνω την καισαρική. Στην δεύτερη καισαρική μου ήταν όλα πιο εύκολα. Ημουν ξεκούραστη για να αναρρώσω. Εσύ ξέρεις τι θα κάνεις αγοράκι η κοριτσάκι???

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια και απο μενα καλως ηρθατε νεες εγκυολυλες βρε κοριτσια λιγα κιλα εχετε παρει εγω 3.5 με προδπαθεια αν και τωρα θα χτυπησω ενα σουβλακι χαχα τελος παντων Laughing καλο βραδυ να χουμε!!!!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εντάξει μην αγχώνεσε απο τώρα για τα κιλά. Όταν θα έρχονται απο μόνα τους εκεί να αγχώνεσε

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε?καιρο εχουμε να τα πουμε μου ελειψε το παρεάκι σας!Εγω διανύω την 20 εβδομαδα και 5 ημερες κυησης και αυριο παμε για τη Β επιπεδου αισιως!Εχω τρελη αγωνια γιατι απο χθες ειμαι με κριση γαστρεντεριτιδας εμετους και διαροια τιποτα δεν εφαγα μονο αργα το βραδυ καταφερα με λιγη κοκα κολα και μια μπανανα να βγαλω τη νυχτα!!!!!Εφιαλτικη δεν θελω να την θυμαμαι,και σημερα ειμαι με κατι αναγουλες αλλα μονο για την ωρα....ελπιζω να μην επαθε τιποτα το μπεμπακι μου....Αφου λεω τριτωσε περασαμε τους τελευταιους μηνες κρυωμα πολυ ασχημο,εξαγωγη προγομφιου και τωρα γαστρεντεριτιδα.....Εν πασει περιπτωση δυναμη σε ολες μας και κουραγιο να βγουνε γερα τα μωρακια μας με τη βοηθεια του Θεουλη.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:Κοριτσάκια μου τι κάνετε?καιρο εχουμε να τα πουμε μου ελειψε το παρεάκι σας!Εγω διανύω την 20 εβδομαδα και 5 ημερες κυησης και αυριο παμε για τη Β επιπεδου αισιως!Εχω τρελη αγωνια γιατι απο χθες ειμαι με κριση γαστρεντεριτιδας εμετους και διαροια τιποτα δεν εφαγα μονο αργα το βραδυ καταφερα με λιγη κοκα κολα και μια μπανανα να βγαλω τη νυχτα!!!!!Εφιαλτικη δεν θελω να την θυμαμαι,και σημερα ειμαι με κατι αναγουλες αλλα μονο για την ωρα....ελπιζω να μην επαθε τιποτα το μπεμπακι μου....Αφου λεω τριτωσε περασαμε τους τελευταιους μηνες κρυωμα πολυ ασχημο,εξαγωγη προγομφιου και τωρα γαστρεντεριτιδα.....Εν πασει περιπτωση δυναμη σε ολες μας και κουραγιο να βγουνε γερα τα μωρακια μας με τη βοηθεια του Θεουλη.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Καλά αποτελέσματα για αύριο κοπέλα μου!!! Θα περιμένουμε νέα σου!! Όλα super να είναι!!! Σήμερα έκλεισα την 17η εβδομάδα!!! Γιατρό την Τρίτη τώρα, αλλά όχι για β επιπέδου ακόμα!! Περαστικούλια σου κιόλας για ακόμα μια φορά!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να πιάσουμε τον Μάη κορίτσια!! Καλό μήνα να έχουμε!!!! flower sunny ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:Κοίτα μετά από την πρώτη καισαρική όπου τα βρήκα πολύ σκούρα μέχρι να φτάσω στο σημείο για να κάνω την καισαρική. Στην δεύτερη καισαρική μου ήταν όλα πιο εύκολα. Ημουν ξεκούραστη για να αναρρώσω. Εσύ ξέρεις τι θα κάνεις αγοράκι η κοριτσάκι???

ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!! Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ Very Happy
ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ.
ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ Very Happy

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316
ΒΡΕΞΕΙ ΔΕ ΒΡΕΞΕΙ ΕΓΩ ΤΗ (ΦΟΥ-ΦΟΥ) ΘΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΣΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ!!!
ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΜΑΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 328109

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια καλο μηνα να χουμε αντε να καλοκαιριαση λιγο να ανεβουμε.Ranou περαστικα κοριτσι μου .Και να χεις καλα αποτελεσματα.
Η β επιπεδου πια εβοδμαδα ακρβως μπορει να γινει γιατι δεν θυμαμαι.

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KALIMERA KAI KALO MINA KOUKLITSES!EGO EIMAI STHN 19 EVDOMADA KAI PAROLI TIN PROSPATHEIA TA TSAKOSA TA 2 KILA KATHOTI KSEKINISA YPERVARI!AYRIO EXOUME RANTEVOU ME THN GIATRO MAS NA DOUME TI KANEI TO ZOUZOUNAKI MAS!ELPIZO OLA NA PANE KALA SE OLES MAS!B EPIPEDOU EXOUME 17 TOU MINA KAI TO MOROULINI TO NIOTHO PLEON KANONIKA AN KAI DEN EINAI OLES TIS MERES TO IDIO ZOIRO!ELPIZO OLA NA EINAI KALA!KAI KALA NA PERASOUME TIN PROTOMAGIA MAS OLES!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!ειμαι στην 16η εβδομαδα με ΠΗΤ 14-10,ευτυχως κλεινοντας τον 3ο ειδα καλυτερευση με την αναγουλα,εχω παρει 2-3 κιλακια αλλα δεν με πειραζει,ολα καλα να μας πανε αυτο μετραει!Καλο μηνα ναχουμε!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλο μηνα κοριτσια!!!!!
Ολες μας λιγο πολυ στα ιδια ειμαστε...
Αυτος ο μηνας εχει πολλες β επιπεδου κ υπερηχους απο οτι διαβαζω...!!!!
Θα εχουμε να λεμε τα νεα μας..!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 13 654316
Φιλια σε ολες.... flower

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό μήνα κορίτσια!
Είναι καμία από εσάς που γεννάει στο Έλενα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις