Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
498 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 498 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
30 δεκεμβριου, κοντα ειμαστε.
εμενα αυτο που μου ειχε πει ο γιατρος ειναι να πινω εναν καφε την ημερα,και δεν μου εχει απαγορεψει τιποτα μονο της κοκακολες και οτι περιεχει ανθρακικο,και καλα πλυσιμο φρουτα και λιπα,και απο το πρωτο 3μηνο μου ειχε πει κιολας αμα θελω να βαψω και τα μαλλια μου, αν και κανω μονο ανταυγιες δεν τα εχω κανει ακομα,θα τα κανω μια εβδομαδα πριν το γαμο

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ Η/Υ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Κ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ....
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΒΟΥΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ..ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Κ ΒΑΖΩ ΒΑΖΕΛΙΝΗ. ΑΠΟ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ!!!! ΤΙ ΚΟΙΛΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ? ΜΕΧΡΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ??????
ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΕΓΑΛΑ....
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΚΕΝΕΝΑ ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΧΙ ΤΩΝ 70 ΕΥΡΩ!!!!
ΑΝ ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΦΥΡΙΞΤΕ!!! ΑΠΟ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΕΧΩ ΦΟΥΛ!!
ΚΑΦΕΔΑΚΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΕΞΗ!!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΚΟΨΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΠΙΝΩ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΕΝΑΣ ΚΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΠΙΩ???
ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΝΟ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΓΑΛΑ!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!!!! Razz Razz ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απο δευτερα τα lidl εχουν σουτιεν θυλασμου απο 8ε και πηγα σε ενα μαγαζι και ρωτησα για τιμη και το ειχε 40ε,και μπλουζες,κολαν για εγκυους,εγω θα παω να παρω.τι σουτιεν φορατε τωρα με μπανελα η χωρις?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 70 ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!
ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.
ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 2 ΣΟΥΤΙΕΝ ΤΗΣ ΤΡΙΟΥΜΦ ΤΟΤΕ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΔΑΝΙΣΑ Κ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ!!! ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ 2 ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΑΛΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΦΟΒΕΡΑ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ!!!
ΑΠΟ ΚΟΛΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΑΡΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ, ΣΤΥΛ ΦΟΡΜΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΠΟ 30 ΕΥΡΩ Κ ΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΡΟΗΟΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ MOTHERCARE.
ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑΩ ΜΕ ΜΠΑΝΕΛΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΡΟΥΧΑ ΤΙΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΣΤΑ H&M ΕΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΟΝΤΗ ΤΖΙΝ ΦΟΥΣΤΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ 30 ΚΑΙ 14 EURO.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ.ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ φοραω το τζιν μου που ηταν λογο μεγαλο.Αλλα θα παω κανα BRESKA ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΟΛΑΝ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΖΕ ΦΑΡΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΦΟΥΣΤΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΟΡΕΜΑΤΩΝ ΓΕΝΙΚΑ.

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια δεν ξέρω αν διαβάσατε το θέμα μου αλλα μας διέγνωσαν "μονήρη ομφαλική αρτηρία" στην αυχενική και ενώ ο υπέρηχος είναι μια χαρά οι ορμονολογικές μου ανεβάζουν το ρίσκο για down στα συνήθη για την ηλικία μου επίπεδα..
Τέλος πάντων είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..
Το μωρό όλο κουνιέται!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojo_mama έγραψε:Κοριτσάκια δεν ξέρω αν διαβάσατε το θέμα μου αλλα μας διέγνωσαν "μονήρη ομφαλική αρτηρία" στην αυχενική και ενώ ο υπέρηχος είναι μια χαρά οι ορμονολογικές μου ανεβάζουν το ρίσκο για down στα συνήθη για την ηλικία μου επίπεδα..
Τέλος πάντων είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..
Το μωρό όλο κουνιέται!

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου! Θετική σκέψη πάνω από όλα!!!!!!!!!! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!! Από ότι διάβασα και τις ιστορίες των άλλων κοριτσιών όλες κράτησαν στην αγκαλίτσα τους ένα γερό παιδάκι!!! Το ίδιο εύχομαι και για εσένα λοιπόν!! Δεν το εύχομαι απλά... το πιστεύω!!! Φιλιά και καλό σου βράδυ!! Προσπάθησε να κοιμηθείς ήρεμη!!! Το μικράκι σου καταλαβαίνει όταν η μανούλα του είναι αγχωμένη και αγχώνεται και αυτό!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jojo_mama έγραψε:Κοριτσάκια δεν ξέρω αν διαβάσατε το θέμα μου αλλα μας διέγνωσαν "μονήρη ομφαλική αρτηρία" στην αυχενική και ενώ ο υπέρηχος είναι μια χαρά οι ορμονολογικές μου ανεβάζουν το ρίσκο για down στα συνήθη για την ηλικία μου επίπεδα..
Τέλος πάντων είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..
Το μωρό όλο κουνιέται!

΄Ολα θα πάνε καλά κούκλα μου θα δείς,θετική σκέψη και ενέργεια έχεις απο όλες μας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny sunny sunny sunny

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sou euxomai ola kala na pane kai na kratiseis ena gero mwro stin agalia sou!!!!kalimera ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 654316

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάκια μου τι κάνετε??Για την κοιλίτσα που ρώτησε μια φίλη εγώ βάζω μια κρέμα με βουτυρο κακάο και τώρα βρήκα και βαζελίνη που περιέχει βούτυρο κακάο επίσης(μου έχουνε πεί ότι είναι εξαιρετικό για τις ραγάδες και τα σημάδια γενικότερα)Κατα τα άλλα και εγώ δεν χωράω πουθενά!!!!!Εχω φρικάρει και με τα κιλά μου....7 μέχρι τώρα που είμαι 18 και 3 ημέρές... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ όταν έμεινα έγκυος ήμουν 57,300 κιλά! Πριν 3 εβδομάδες περίπου που ξαναμετρήθηκα ήμουν 58,400. Τώρα την Τρίτη θα δείξει πόσο έγινα! Το πρωί την νιώθω την κοιλίτσα πιο ξεφούσκωτη! Όσο περνάει η μέρα φουσκώνει περισσότερο! Σήμερα είμαι 14 εβδομάδες και 6 ημέρες! Πλέον έχω πάρει παντελονάκι εγκυμοσύνης νούμερο s για να είμαι πιο χαλαρή! Δεν θέλω να με πιέζει τίποτα! Μέτα, το καλοκαίρι με τα φορεματάκια μια χαρά θα την βγάλουμε! Σουτιέν, πότε φορά με μπαλένα και πότε όχι... αλλά ρε κορίτσια όταν φοράω σουτιέν χωρίς μπαλένα νιώθω μια ελευθερία...!!! Δεν μου πολύ αρέσει η αίσθηση! Θα το φοράω βέβαια αργότερα...!!! Ξύπνησα και μου έκανε ο αντρούλης μου φραπεδάκι! Με τράβηξε καφεδάκι σήμερα! Θέλω να μάθω αν είναι αγοράκι ή κοριτσάκι να ξαμολυθώ για ψώνια βρε κορίτσια! Βέβαια μερικά ουδέτερα πραγματάκια τα έχουμε πάρει! Κάθε φορά που φεύγουμε από την γιατρό όλο και κάτι πηγαίνουμε και παίρνουμε για το καλό!!! Τα ψώνια με βοηθάνε να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά...!!!! Εσείς έχετε αυτή την επιθυμία για ψώνια? Φιλάκια πολλά σε όλες και καλημέρα!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo μην ανυσηχείς ολα καλα θα πανε.Να εχεις θετικη σκεψη μερικα πραγματα γινονται για καποιο λογο που ισως δεν γνωροζουμε.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω τα εχω σχεδον ολα γιατι θα εχουμε παλι κοριτσακι βεβαια θα παρουμε και νεα πραγματα.χρειαζομαι ανανεωση θελω ρουχα να βαψω μαλλι πολλα και διαφορα

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 19η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 328109 ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΛΕ Very Happy Very Happy
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ... ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟ,ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ?ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ??

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo_mama έγραψε:Κοριτσάκια δεν ξέρω αν διαβάσατε το θέμα μου αλλα μας διέγνωσαν "μονήρη ομφαλική αρτηρία" στην αυχενική και ενώ ο υπέρηχος είναι μια χαρά οι ορμονολογικές μου ανεβάζουν το ρίσκο για down στα συνήθη για την ηλικία μου επίπεδα..
Τέλος πάντων είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..
Το μωρό όλο κουνιέται!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΩΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΑ.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω το μονο που εχω παρει ειναι για την κουνια που εχει και ηχο και ειναι περιστρεφομενο και το βαζω απο τωρα να το ακουη και να αναγνωριζει των ηχο οταν με το καλο γενιθη.αλλα θελω παρα πολυ να παω να παρω ρουχαλακια και ολα τα υπολοιπα σε ουδετερα χρωματα εννοητε,αλλα δεν με αφηνουνε μου λενε οτι ειναι πολυ νωρις ακομα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elena84 αυτο με το μωρακη και της μερες στην υπογραφη πως το εβαλες?

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενταξει ακυρο νομιζω οτι το εβαλα

194ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 Empty γεια σας! Σαβ Απρ 16, 2011 11:40 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και από εμενα!είμαι καινούρια στην παρέα και πραγματικά χάρηκα που βρήκα τόσα κορίτσια στον ίδιο μήνα εγκυμοσύνης, με τις ίδιες αγωνίες, ερωτηματικά και σκέψεις!Είμαι 14 εβδομάδων στο πρώτο παιδάκι.ΠΗΤ:25 Οκτώβρη, να είμαστε καλά....Την προηγούμενη εβδομάδα κάναμε αυχενική (όλα καλά) και τώρα εν αναμονή για τον υπέρηχο του επόμενου μήνα (μήπως μας κάνει τη χάρη και φανεί και το φύλο του μπεμπέ!).καλό βράδυ σε όλες!Ας απολαύσουμε την εγκυμοσύνη μας, με ηρεμία, θετική σκέψη και χαρά.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:γεια σας και από εμενα!είμαι καινούρια στην παρέα και πραγματικά χάρηκα που βρήκα τόσα κορίτσια στον ίδιο μήνα εγκυμοσύνης, με τις ίδιες αγωνίες, ερωτηματικά και σκέψεις!Είμαι 14 εβδομάδων στο πρώτο παιδάκι.ΠΗΤ:25 Οκτώβρη, να είμαστε καλά....Την προηγούμενη εβδομάδα κάναμε αυχενική (όλα καλά) και τώρα εν αναμονή για τον υπέρηχο του επόμενου μήνα (μήπως μας κάνει τη χάρη και φανεί και το φύλο του μπεμπέ!).καλό βράδυ σε όλες!Ας απολαύσουμε την εγκυμοσύνη μας, με ηρεμία, θετική σκέψη και χαρά.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοπέλα μου! Έτσι να γινόμαστε πολλές!!! Με το καλό να έρθει και το δικό σου κουκλάκι!!! Αλλά αν η ΠΗΤ σου είναι 25/10 εσύ σήμερα πρέπει να είσαι 12 εβδομάδες και 5 ημέρες έγκυος! Ε? Μάλλον θα έκανες λάθος στην ΠΗΤ! Φιλιά πολλά και θα τα λέμε!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλώς σας βρήκα Δέσποινα!Σχετικά με αυτή την ΠΗΤ έχω πραγματικά μπερδευτεί!Στην αυχενική μου έγραψε δύο :ημερολογογιακή ηλικία κύησης Sadσήμερα) 13 εβδ.και 2 ημερών, Υπερηχογραφική ηλικία κύησης (σύμφωνα με την εξέλιξη του εμβρύου και λόγω του τεράααστιου κύκλου μου των 40 ημερών!) 12 Εβδομάδων ακριβώς.Ασε που σε κάθε υπέρηχο μου δίνει άλλη ΠΗΤ με απόκλιση μέχρι και 10μ ημερών(από 20 έως 30 Οκτώβρη) και μου είπε πως θα αλλάζει για καιρό ακόμη....Τί να πω?Πάντως είναι η πιο όμορφη περίοδος της ζωής μου, την απολαμβάνω και...νιώθω υπερήφανη!χιχιι.Φιλιά σε όλες τις μέλλουσες μαμαδούλες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 8 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως ηερθες ardo.
Κοριτσια ασχετο ειδατε χτες πεγγυ ζινα τριων μηνων και το μαλλι η ριζα βαμενη εμενα εχει φτασει η ριζα στο γονατο.Τι στο καλο βαζουνε

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΣ 19w 3d
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ...ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ... ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟ,ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ?ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ??

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:καλως ηερθες ardo.
Κοριτσια ασχετο ειδατε χτες πεγγυ ζινα τριων μηνων και το μαλλι η ριζα βαμενη εμενα εχει φτασει η ριζα στο γονατο.Τι στο καλο βαζουνε

Έκλεισε είπε τον 3ο μήνα! Οπότε λογικά γι'αυτό τα έβαψε...!!! Αλλά δεν έκανε μάλλον ανταύγιες!! Γιατί δεν θυμάστε την Μενεγάκη? Την είδατε ποτέ με ρίζα? Το ντεκαπάζ πήγαινε σύννεφο! Και ο υπερβολικός φόβος δεν είναι καλό!! Αν μια εγκυμοσύνη είναι να πάει καλά πιστεύω δεν την επιρεάζει τίποτα... που λέει ο λόγος! Εμένα όταν η μαμά μου ήταν έγκυος στην μικρή μου αδερφή, έπεσε, χτύπησε, είχε γύψο σε όλο το πόδι κοντά 6 μηνών ήταν και το μικράκι τίποτα δεν έπαθε...!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΣ 19w 3d
ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ...ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ... ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΙΓΟ,ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ?ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ??
δεν χρειαζεται πιστευω να ανησυχεις εγω στην προηγουμενη τη καταλαβα στην β επιπεδοθ δηλαδη 22 εβδομαδων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις