Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
251 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 251 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι κανετε ολα καλα?περαστικα σου tzef.
σας εχει φουσκωσει η κοιλιτσα,εγω εχω απο εχθες και μου φουσκωσε αποτομα,και εχω απο εχθες σαν ενα μικρο βαρος και συχνωουρια, να ανησυχω για κατι?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα ειμαι μια χαρα απο χθες! ο αντρας μου μου πηρε το φισιομερ με θαλασσινο νερο σε σπρει. ειναι πολυ καλο. με τη μια εδιωξε τα παντα και ησυχασα απο τη συναχι. οσο για την κοιλιτσα λιγακι πριστηκε. αλλα η γιατρος μου ειπε πως πιοπολυ ειναι απο την προγεστερονη που επερνα ως τωρα. εε αποδω και περα θα φουσκωσει ομως. εντομεταξυ εγω παντα ειχα το συνηθιο υποσυνηδητα να τη ρουφαω. οποτε τωρα δε το κανω και φανηκε οτι εχω κοιλιτσα Embarassed χαχαχαχα

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ.Η φωνη μου ειναι τελειως κλειστη δεν μπορω σχεδον να μιλησω και εχω αρκετο βηχα.Να δω ποσο θα κρατησει δεν αντεχω αλλο πρωτη φορα μου κλεινει η φωνη.
Εμενα κοιλιτσα ελαχιστη πιστευω κατα τη 18η εβδομαδα θα φανει περιπου.

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!TZEF ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ....ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΟΟΟΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ "ΣΚΑΒΕΙ"
ΚΑΙ ΕΓΩΞΕΡΕΝΟΜΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΑ ΧΑΖΟΥΛΑΚΙ!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ¨: ΒΡΕ ΧΑΖΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΝΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΛΙΓΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΥΚΟΛΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΙΒΑΡΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΝΕΙ-ΣΕΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΟΝΩ!!!ΑΥΤΑΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!
ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria_86 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!TZEF ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ....ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΟΟΟΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ "ΣΚΑΒΕΙ"
ΚΑΙ ΕΓΩΞΕΡΕΝΟΜΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΑ ΧΑΖΟΥΛΑΚΙ!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ¨: ΒΡΕ ΧΑΖΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΝΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΛΙΓΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΥΚΟΛΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΙΒΑΡΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΝΕΙ-ΣΕΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΟΝΩ!!!ΑΥΤΑΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!
ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Μα τι γλυκό που είναι το ζουζουνάκι σου????? Να το χαίρεσαι!!!! Άντε με το καλό να έρθει και το δεύτερο!!!!! Καλημερούδια!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.
ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ Η ΦΩΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Very Happy

ΝΑ ΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΑ Cool

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.
ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ Η ΦΩΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Very Happy

ΝΑ ΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΗΜΕΡΑ Cool

Γιούπι!!!!!! Τέτοια να ακούμε!!!! Μια χαρά είμαι εγώ!!! Η κοιλίτσα φούσκωσε και λίγο!!!! Φάση έχει!!! Πιστεύω ότι κάποιος καταλαβαίνει πια ότι είμαι έγκυος!!! Και είναι τέλειαααααααααα!!!!!!!!!! Καλημερούδια σε όλες!!!!!

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalispera koritsia kai apo mena. Simera mou sunebei kati periergo. Foresa ena mpoufanaki pou eixa na to foresw apo persi kai mou bgale allergia sta xeria. Exei tuxei se kamia sas kati tetoio? Apekleisa kati pou efaga h to afroloutro. Den ftanei pou ekneurizomai me thn aukshmenh trixofuia sta xeria twra kai allergia?? Mad

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια!!!!και γω γενναω τον οκτωβριο αλλα υπαρχει ενα θεμα για το ποτε ακριβως και θα ηθελα τη γνωμη σας!!!!τεπ ειχα στις 07/01/2011 και πητ φυσιολογικα στις 14/10/2011 καλα μεχρι εδω,μολις πηγα στο γιατρο μου ανεφερε οτι το μωρακι ηταν πολυ μικροτερο απο το αναμενομενο και υπηρχε πι8ανοτητα παλλινδρομης κυησης.πλακωθηκα που λετε στις εξετασεις και τελικα ολα καλα αλλα μου αλλαξε την πητ και μου ειπε για 24/10/2011 τελικα σε ποια εβδομαδα ειμαι????εκανα υπερηχο αυχενικης διαφανειας και ολα βγηκαν οκ εκανα καιραρρ-Α και η μικροβιολογος ειπε ολα οκ τωρα περιμενω να δω τι θα πει και ο γιατρος.δε ξερω ακομα το φυλο του μωρου αλλα να σας πω την αμαρτια μου,επειδη εχω ερωτα με το 1ο μου αστερι το στεφανο μου θα ηθελα παλι αγορακι!!!!τελος επειδη απ'οτι διαβασα ανησυχειτε ολες για τα κιλα σας.λοιπον στο στεφανακο μου ξεκινησα με 53 κιλα και 1,72 υψος και γεννησα στα 82 ηταν η 1η φορα στη ζωη μου που ενιωσα πεινα και μολις γεννησα δε ξαναπεινασα και εχασα ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης,τωρα απότι βλεπω παλι μια απ΄τα ιδια,αν εισαστε μικρες σε ηλικια και η πιεση σας ειναι σε καλα επιπεδα μην αγχωνεστε τοσο ηδη εχουμε αρκετο αγχος στη φαση αυτη γιατι να μας απασχολει και αυτο???το σημαντικο ειναι να ελευθερωθουμε με το καλο και τα μωρακια μας να σκανε απο υγεια ολα τα αλλα ειναι περιτα(οπως και τα κιλα),θα περασουν.σας ευχομαι με το καλο και πανω απ'ολα οχι αγχος και να εισαστε χαλαρες.παλλα φιλακια σε ολες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 7 417472

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ Α ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΡΥΦΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια εγώ είμαι 18 εβδομαδες ακριβως και η κοιλιά μου δεν είναι κοιλίτσα όπως διαβάζω σε όλες σας αλλά κοιλάρα...είναι εμφανές οτι είμαι έγκυος πλέον.Τα κιλά μου είναι απο 57 στα 63 τώρα....για να δούμε πού θα ανέβει η ζυγαριά γιατί το έραψα το άτιμο πλέον...Β επιπέδου στις 2 του Μάη πρώτα ο θεός..Τα τραβήγματα συνεχίζονται με επιθετικούς ρυθμούς.....Περαστικά σε όλες που αναρώνουν..εγώ μέσα σε μία εβδομάδα συναχώθηκα άσχημα με μπουκωμένη μύτη κόκκινο λαιμό και έκανα και εξαγωγή προγομφίου..αυτα μόνο... Rolling Eyes Rolling Eyes

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικα Ranu και εγω χαλια αλλα συνερχομαι σιγα σιγα .Και ειμαι επισης πολυ χαρουμενη γιατι πηγαν ολα καλα με την αυχενικη και το papa -A. Smile

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια και περαστικά στις αρρωστούλες μας!!! Να σας ρωτήσω κάτι βρε κούκλες!!! Βάζετε τίποτα στην κοιλίτσα σας για να μην κάνει ραγάδες ή όχι ακόμα? Δεν ρώτησα και την γιατρό ακόμα!!! Όλο το ξεχνάω!!! Ένα μυαλό...!!! Και κάτι ακόμα!!! Εσείς θα βάψετε μαλλάκι ή μπα?? Πότε περίπου σας είπε η/ο γιατρός σας???

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα despinaki Κρεμα θα ξεικινησω με το που κλεισω το πρωτο τριμηνο δηλαδη 26/04 έτσι και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη.

Για μενα το κλυτερο ειναι βαζελινη της FISSAN ή
Salba mama uno από φαρμακειο.
Ουτε μια ραγαδα δεν ειχα κανει.


(Εγω το μηνα τον μετραω με βάση την ΠΗΤ δηλαδη ΠΗΤ 26/10 αρα 3 μηνων θα ειμαι 26/04.)

Τωρά για μαλλία σκέφτομαι να κάνω τις ανατυγιες μου γατι ειμαι ξανθιά με ανταυγιες χωρις ρανσαζ ΄η ρεφλε που κανω συνηθως μολις κλεισω την 15 εβδομαδα.

στην προηγουμενη τα ειχα βαψει στον 9 μηνα που παντρευοταν η αδερφη μου.Αλλα τωρα δεν θα αντεξω τοσο πολυ μαλλον.
Smile

G.joan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλη σας μερα κοριτσια!! Smile Για ραγαδες θα τον ρωτησω τι να βαζω στις 19 που θα παω γιατι μπηκα στον 4ο και δεν βαζω τπτ ακομα.Δεν εχω κοιλια και επαναπαυτηκα.Παντως αν μου πει οκ θα παρω φυτικο λαδακι weleda για εγκυμοσυνη και σιτελαιο.Εμαθα απο αλλες κοπελες οτι ειναι φθηνο και αποτελεσματικο.Ετσι κι αλλιως το πιστευω αυτο που λενε οτι αν ειναι να γινουν θα γινουν.Οσο για τα μαλλια ο γιατρος μου αν και ειναι απ'τους παλιους και μεγαλους σε ηλικια με ξαφνιασε γιατι το πρωτο πραγμα που μου ειπε ηταν οτι μπορω να τα βαψω ακομα και στο α'τριμηνο!Δεν το εκανα γιατι ειναι καστανα τα δικα μου και δεν καιγομαι.Ομως στο β'τριμηνο απ'οτι ξερω ολοι το επιτρεπουν.Ολες οι φιλες μου τα εβαφαν κανονικα.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεία σας κορίτσια!!! Χάθηκα και γω, αλλά έμπλεξα με τη δουλειά και που χρόνος!!!! Όλα είναι μια χαρά, φουσκώνω!!!! Εχω βέβαια ένα μικρό μπούκωμα, αλλα την παλεύω με τους ορούς! Πολλές αρρωστούλες βλέπω 
Και γω λαδάκι ή βαζελίνη το αμέλησα να πάρω. Θα πρέπει να αρχίσω όμως σιγά σιγά.
Ranou μου και γω σαν την μπάλα εχω γίνει. Εχω φουσκώσει πάρα πολύ!
Μαλλί εγώ δεν βάφω. Τα είχα και γω ξανθά πολλά χρόνια, αλλά κανα 5μηνο πριν μείνω έγκυος μου τη εδωσε και το γύρισα στο φυσικό μου.
Despinaki και γω βάση της τελευταίας περιόδου μου το μετράω. Σε αυτή την εγκυμοσύνη τυχαίνει να συμπέφτει σχεδόν. Στην προηγούμενη ενώ ήμουν για παράδειγμα βαση τελευταίας περιόδου 16 εβδομάδων, ο υπερηχος έδειχνε 15.
Αλήθεια θα πάτε πουθενά το Πάσχα;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ έχω πια μπει στον 4ο μήνα (14 εβδομάδες και 4 μέρες) αλλά ακόμα δεν άρχισα να βάζω τίποτα στην κοιλιά μου! Από την άλλη βδομάδα σίγουρα όμως! Και το μαλλάκι κάτι πρέπει να το κάνω γιατί η ρίζα παραφένεται πια! Θα ακούσω και την γνώμη της γιατρού μου και βλέπουμε βέβαια! Άντε να έρθει η Παρασκευούλα μεσημέρι να τελειώνουμε και αυτή την βδομάδα με την δουλείτσα να κάτσουμε λίγο! Πως περνάει όμως έτσι γρήγορα το άτιμο το πσκ? Καφεδάκι πίνεται ή το κόψατε?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε
Πίνω ενα καφε ελληνικο το πρωι δεν μπορω καθολου και στην πρωτη εγγυμοσυνη επινε ενα γαλλικο την ημερα.

Εγω κοιλιτσα δεν εχω και μαλιστα απο τον καιρο που αρχισα το χαπι για το θυροειδη δεν παιρνω γραμμαριο.
ΑΠΌ 61.5 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ επεσα στα 59.5.


Αντε ερχεται ΣΚ επιτελους φιλια

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα.
Καφέ πίνω που και που. Ελληνικό κυρίως. Στην προηγούμενη δεν έπινα καθόλου, γιατί με αναγούλιαζε!!!
Για τα κιλά ας μην το συζητήσω καθόλου… πικρή ιστορία! Ελπίζω να πάρω όσο γίνεται λιγότερα πάντως!!
Ναι επιτέλους ΣΚ!!! Τι έχετε κανονίσει;;;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω τιποτα ιδιαιτερο τα κλασσικα SUPER,ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ,ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.

Ερχεται και το Πασχα και θα ηθελα να καονισω κατι, γιατι φετος δεν θα παω στο νησι μου οποτε κατι κοντα στην Αθηνα.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σούπερ κάνω συνήθως κάθε Πέμπτη γιατί δεν μπορώ την πολυκοσμία της Παρασκευής και του Σαββάτου. Οπότε αυτό έχει φύγει Very Happy
Φασίνα όμως εχω και γω αρκετή.
Λέμε και μεις για καμιά βολτούλα αλλά δεν βλέπω να μας ευνοεί και πολύ ο καιρός. Θα δείξει!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καφε πινω καθε μερα εναν πολες φορες και δυο.μερικες φορες ντεκαφεινε nescafe,και πιο συχνα fredo esspreso,των ελληνικο δεν των εχω και σε πολυ εκτιμηση δεν ξερω γιατι αλλα ξερω οτι ειναι ο καλητερος.απο κρεμες εχω αρχηση απο των 2 μηνα να βαζω βαζελινη,και μερικες φορες βαζω λαδακι,και σκεφτομαι να παρω την salba mama, που μου συστησε ο γιατρος.απο κυλιτσα εχω 5 μερες που μου φουσκωσε αποτομα,και δεν μου κανει τιποτα,εχθες πηρα και παντελονη εγκυμοσηνης. απο σουτιεν φορατε τα κανονικα η πηρατε αλλα?

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki έγραψε:Και εγώ έχω πια μπει στον 4ο μήνα (14 εβδομάδες και 4 μέρες) αλλά ακόμα δεν άρχισα να βάζω τίποτα στην κοιλιά μου! Από την άλλη βδομάδα σίγουρα όμως! Και το μαλλάκι κάτι πρέπει να το κάνω γιατί η ρίζα παραφένεται πια! Θα ακούσω και την γνώμη της γιατρού μου και βλέπουμε βέβαια! Άντε να έρθει η Παρασκευούλα μεσημέρι να τελειώνουμε και αυτή την βδομάδα με την δουλείτσα να κάτσουμε λίγο! Πως περνάει όμως έτσι γρήγορα το άτιμο το πσκ? Καφεδάκι πίνεται ή το κόψατε?



καλε ποτε ειχες τελευταια φορα περιοδο,και εγω ειμαι στην 14 εβδομαδα και 5 μερες,μηπως το πιασαμε και την ιδια μερα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni24 έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Και εγώ έχω πια μπει στον 4ο μήνα (14 εβδομάδες και 4 μέρες) αλλά ακόμα δεν άρχισα να βάζω τίποτα στην κοιλιά μου! Από την άλλη βδομάδα σίγουρα όμως! Και το μαλλάκι κάτι πρέπει να το κάνω γιατί η ρίζα παραφένεται πια! Θα ακούσω και την γνώμη της γιατρού μου και βλέπουμε βέβαια! Άντε να έρθει η Παρασκευούλα μεσημέρι να τελειώνουμε και αυτή την βδομάδα με την δουλείτσα να κάτσουμε λίγο! Πως περνάει όμως έτσι γρήγορα το άτιμο το πσκ? Καφεδάκι πίνεται ή το κόψατε?



καλε ποτε ειχες τελευταια φορα περιοδο,και εγω ειμαι στην 14 εβδομαδα και 5 μερες,μηπως το πιασαμε και την ιδια μερα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

2 Ιανουαρίου τελευταία περίοδο!!!! Εσύ???

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ καφεδάκι πίνω σπάνια πλέον! Όχι γιατί δεν με τραβάει αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι δεν κάνει! Η γιατρός μου βέβαια μου είχε πει ότι μπορώ να πίνω κανέναν ελληνικό (τον απεχθάνομαι) ή κανέναν γαλλικό την μέρα! Εγώ πάλι όσοι καφέδες έχω κατεβάσει μέχρι στιγμής στην εγκυμοσύνη είναι νες, φραπέ ή φρέντο! Βία - βία να έχω πιεί 5-6! Την είχα ρωτήσει και για ντεκαφεινέ και μου είχε πει όχι! Βέβαια αν ακολουθήσω όλα όσα μου λέει την έβαψα! Ούτε γλυκάκι πρέπει να τρώω, ούτε σάλτσες, ούτε τηγανιτά, ούτε χυμούς εμπορίου...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις