Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
510 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 510 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και γω κανα ελληνικο αμα θα πιω.
layza θυμησε μου απο ποιο νησι εισαι;

tzef κούκλα η κορούλα σου!! φτου φτου!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thanks και εγω απο νησι ειμαι ΜΕΓΑΝΗΣΙ - ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΩΝΑΣΗ Cool

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:thanks και εγω απο νησι ειμαι ΜΕΓΑΝΗΣΙ - ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΩΝΑΣΗ Cool

Λευκαδα...λατρεμένος προορισμός! Πηγα περυσι πρωτη φορα και ειπαμε με τον αντρα μου να πηγαινουμε καθε χρονο εστω για 3ημερο. Φετος μαλλον δεν θα παμε αλλα από του χρονου σιγουρα θα το καθιερωσουμε. Το Μεγανησι ενα μικρο νησακι διπλα στη Λευκαδα δεν ειναι;; Εχω ακουσει τα καλυτερα!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι τελεια!!!!Ηρεμα αλλα εχει και δισακεδαση αν θες.Παρθενες παραλιες και γενικα πολυ πρασινο,καθε καλοκαιρι παω και πασχα . Εχει παντως μεγαλη αναπτυξη τωρα τελευταια έρχονται και αρκετοι διασημοι.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδή είμαι γενικότερα ηρεμος ανθρωπος και δεν μπορω την πολύ βαβουρα, ειδικα μετα την μικρη, σε νησια κλπ προτιμω να πηγαινω Ιουνιο-Ιουλιο. Και περυσι τελη Ιουνιου ειχα παει και το καταευχαριστηθηκα!!
Αχ, και να ειμασταν σε μια παραλια τωρα!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΠΟΤΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ" ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 19Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΕΠΑΙΣΘΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ?
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ. ΑΝ ΠΑΜΕ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΡΧΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ (ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ) ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ? ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΕΠΙΦΥΛΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ? Ή ΜΗΠΩΣ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΖΑΜΠΑ. ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΝΑ ΤΡΕΧΩ? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΧΑΛΑΠΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΚΛΠ ΚΛΠ.. Rolling Eyes

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια συγχαρητήρια για τις β' επιπέδου!!!!Να πάνε όλα έτσι καλα΄μέχρι το τέλος, σε όλες μας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 50580
Σχετικά με τις διακοπές, εμένα μου είπε να πάμε σε χερσαια Ελλάδα (οχι νησί), ώστε να έχει νοσοκομείο (και όχι αυτά τα άθλια κεντρα υγείας με τους αγροτικούς γιατρούς), αν -ω μη γένοιτο!- χρειαστώ κάτι.Και εννοείται καθαρά νερά, οχι πολύ κρύα, αντηλιακή στην κοιλίτσα και αλλαγή μαγιώ μετά το μπάνιο.καλά, είναι νωρίς ακομη βέβαια.... Αλλωστε φετος για οικονομικους λογους θα παμε στο πατρικο μου (παραθαλάσσιο μέρος) οπότε δεν έχω να οργανώσω τίποτα... Κατά τα΄άλλα όλα καλά κοριτσάρες, ακόμα δεν μάθαμε φύλο για να ξαμολυθώ στα μαγαζιά!Αφήστε που νιώθω διάφορα "εντερικά"μέσα μου και ολοι μου λένε ότι είναι το παιδί, αλλά σαν κλωτσοσκούφι που είμαι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, ολα μου φάινονται πρωτογνωρα και δεν ξέρω αν είναι το παιδί ή τα "εντόσθιά" μου που κινούνται!! Rolling Eyes Καλό βραδάκι σε όλες!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥΣ!!!!!
ΑΝΤΕ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316

ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΔΩ ΓΕΛΑΩ!!! Razz Razz Razz
ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ Κ ΤΗΝ 3 ΧΡΟΝΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994 ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ Κ ΠΟΛΛΑ!!! ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ΤΖΑΜΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ.
ΘΑ ΡΘΟΥΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγχαρητήρια σε όλες για τις εξετάσεις. Χαίρομαι που είσαστε όλες καλά και είχατε καλά αποτελέσματα. εγώ σήμερα έκανα αμνιοπαρακέντηση. όλα πήγαν καλά, είμαι ξάπλα όλη μέρα (και τις επόμενες). Είδαμε και εμείς τον μπέμπη σε τρισδιάστατη μορφή. Όταν ήταν να βάλει τη βελόνα,ούτε που κοιτούσα,θα με έπιανε πανικός. Τα αποτελέσματα θα τα ξέρουμε κιόλας αύριο το βράδυ και τα δεύτερα σε 18 μέρες. Β επιπέδου κάνω αρχές Ιουνίου...

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Candy σου ευχομαι καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις.

Εγω πήγα Λαικη τωρα γυρισα και πήρα κατι κερασακια μουρλια ευτχτχως ξεκιναει η εποχη των ωραιων φρουτων!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 503471

Κατα τα αλλα ολα ok !!! Να εχετε μια ομορφη μερα.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
CANDY ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΚΑΛΑ ,ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩΩΩΩΩ….. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 534787 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΒΡΟ? ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΔΙΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΒΕΒΑΙΑ… confused ΠΑΡΟΛΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ… ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΤΣΙΕΣ, ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΠΑΛΟ ΣΚΟΥΝΤΗΜΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ… ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ… ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ… Smile
ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ… ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ…
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 215994

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα ζουζουνες!!!!!!
Candy καλα αποτελεσματα να εχετε!!!
Elena αυτο τον πονο στο στερνο τον εχω εδω κ 10 μερες,τωρα εχει ηρεμησει ο ατιμος!!!!
Πηγα σε καρδιολογο κ μου ειπε οτι ειναι μυικος πονος.....με αυτο που ηρεμησα εγω ειναι οτι καθε βραδυ ο καλος μου με τριβει με λιγη κρεμα σε κεινο το σημειο κ μαλακωσε αρκετα!!!!
Τις πρωτες μερες το ενιωθε στο χερι του το νευρο.....
Εχω κ αλλα φιλη με διδυμα που επαθε το ιδιο κ ειχε πονο στην πλατη.αφου την ξεσκονισε κ αυτην ο καρδιολογος κ πληρωσε ενα καρο λεφτα,της ειπε το ιδιο πραγμα!!!Μυικος πονος κ οσο ανεβαινουν τα μωρα θα ποναει κ δεν μπορει να κανει κατι!!!!!

Αχχχχ εχουμε ραντεβου σημερα να δουμε τα μικρα...ευτυχως γιατι το βραδυ δεν ειχα καλο υπνο κ χαμηλα πονακια αριστερα στην κοιλια απο την μερια του μπεμπη!!!!

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν. Elena84 και γω έχω ακριβώς τον ίδιο πόνο, κάποιες φορές νιώθω λες και ψηλά στο στήθος ανοίγουν τα πλευρά μου. Είναι φυσιολογικό όμως μην ανησυχεις.
Εμένα ήρθε ρε παιδιά η χαζή η κουνιάδα μου το Σάββατο να μας επισκεφτεί και είχε γρίπη.... Τι να πω?? Τώρα είμαι άρρωστη και εγώ και ο άντρας μου.
Δεν μπορούσα που δεν μπορούσα να κοιμηθώ τώρα είναι αδύνατον.
Δεν σκέφτονται καθόλου το οτι είσαι έγκυος... Sad

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποσο με ενοχλει να μην σε υπολογιζουνε....Μα καλα οταν ειμαστε κρυωμενοι δεν επισκεπτομαστε μια εγκυο ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβει κανεις αυτο????Κουραγιο σου και εγω περασα ενα πολυ ασχημο συναχι και σε καταλαβαινω αλλα θα δεις που θα περασει γρηγορα και ολα θα πανε καλα!Περαστικα να ειναι κουκλα μου!Εγω κοριτσια μετα την Β επιπεδου θα παμε για τη μετρηση σακχαρου στην 27 εβδομαδα,μετα νομιζω ειναι το ντοπλερ η κανω λαθος??

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου ξεχασα να ρωτησω,η γιατρος μου μου δινει πολυβιταμινες που περιεχουνε μικρο ποσοστο σιδηρου,εκτος των αλλων αλλα καθαρο σιδηρο δεν μου εχει δωσει ακομη μου ειπε οταν ξαναπαω στην 27 (τωρα βρισκομαι στην 23)εβδομαδα θα κανουμε εξετασεις και αν χρειαστει θα παρουμε σιδηρο,αλλα βρε κοριτσια διαβαζω οτι και αλλες φιλες τον εχουνε ξεκινησει απο πολυ νωρις μηπως να ανησυχω που ειμαι ακομα με πολυβιταμινες μονο??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην ανησυχείς για τον σίδηρο. Προφανώς βλέπει από τις εξετάσεις αίματος ότι έχεις ικανοποιητικό!!! Είσαι απο τις τυχερές......

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ranou μου σε ευχαριστώ. Ούτε εγώ παίρνω συμπλήρωμα σιδήρου, μόνο πολυβιταμίνες οπότε μην ανησυχείς. Ο γιατρός σου ξέρει τι κάνει. Μέχρι τις 20 Ιουνίου πρέπει και γω να κάνω καμπύλη ζαχάρου αλλά δεν ξέρω τι εξέταση ακολουθεί. Αν κάποια κοπέλα ξέρει ας μας πεί.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρά βγήκαν τα αποτελέσματα! θα κοιμηθώ καλύτερα σήμερα (χθες το βράδυ δεν άφησα τον άντρα μου να κλείσει μάτι, παραμιλούσα όλη την ώρα)
Σχετικά με το σίδηρο εμένα μου δίπλασίασε τη δόση γιατί είχα χαμηλά ερυθρά. Εξαρτάται από τις εξετάσεις αίματος

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα κοριτσάκια
Μπράβο για τα αποτελέσματα candy,πρεπει να περασες πραγματικά δυσκολα περιμένοντας τα αποτελέσματα..
Και εγώ δυο σιδηρα παίρνω απο την αρχή, έχω πολύ χαμηλό αιματοκρίτη.Πολυβιταμινες δεν πήρα καθόλου.
Νιώθω συνέχεια μιααα κούραση άλλο πράγμα, φτάνει να βγω απο το σπίτι και κουράζομαι...νυσταζωωωωω Sleep

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσόπουλα κι εγώ δύο σιδήρους τη μέρα.Δεν πρέπει όμως να μας αγχώνει αυτό, γιατι τουλάχιστον είναι κάτι που ελέγχεται και ρυθμίζεται εύκολα.Βρε κορίτσια, εγώ ανησυχω κυρίως για τα αποθέματα ασβεστίου.παίρνω ένα χάπι ασβεστίου τη μέρα (των 500), πίνω κι ένα γαλατάκι αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι επαρκεί...Και δεν θέλω να τραβήξει ασβέστιο από τα κόκαλα ή τα δόντια μου.Εσείς πόσα γαλακτοκομικά παιρνετε τη μέρα?
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 911307

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα Ardo μου χει δώσει να παίρνω μια κάψουλα των 500 και μια πολυβιταμίνη που χει μέσα 250 ασβέστιο. Αυτά μου τα έδωσε γιατί της είπα ότι ημερησίως καταναλώνω μόνο 2 πηγές ασβεστίου. Πχ. πίνω 2 ποτήρια γάλα ή ένα γάλα και ένα γιαούρτι.

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστώ για την απάντηση...Λοιπόν, τώρα σέρφαρα και έψαχνα πληροφορίες.Ειδα πως στην εγκυμοσύνη χρειαζόμαστε 1200 mg ασβέστιο.Αν βάλουμε το κλασσικό χάπι, παίρνουμε τα 500 mg.Λείπουν άλλα 700!!Ειδα πως ένα ποτήρι γάλα έχει 300 mg και ένα γιαουρτάκι 450 mg.Πολύ γαλακτοκομικό μαζεύεται τη μέρα!!! drunken

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και το τυράκι, η γραβιέρα γνωρίζω περιέχει αρκετό, και από χάπι 1 των 500mg μου έχει δώσει ο γιατρός.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΙΝΩ
2 ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΤΩΝ 243 MG ΑΠΑΙΣΙΟ tongue
2 ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΤΩΝ 500 MG Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ!!! ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΓΛΥΚΟΥ ΤΑ ΤΡΩΩΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 654316 ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ Razz
1 ΧΑΠΙ ΦΥΛΛΙΚΟ ΟΞΥ
2 ΧΑΠΙΑ ΣΙΔΗΡΟ. ΠΑΛΙ ΜΑΡΚΑ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΑ Κ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 328109
ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ!!!
ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΣ(ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ) ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!!

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι και το τυρί φυσικά είναι πηγή ασβεστίου, εμένα μαρέσει πολύ η φέτα, αλλά μου'πε η γιατρός να μην τρώω αλμυρά τυριά για να μην αντιμετωπίσω πρόβλημα με πίεση. Ελα όμως που το μωρό ζητάει τυρόπιτα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 26 536304

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις