Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
156 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 156 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να κανω κοριτσια,ανεκαθεν μου αρεσε!!!Αφου η μανα μου ειχε καταλαβει την λοξα μου κ με εβαζε απο 7-8 χρονων κ σιδερωνα τις πετσετες!!!
Μην με βαλουν να κανω τζαμια.....τα βαριεμαι!!!! Mad Mad Mad

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σεβη μου αυτό είναι προτέρημα και όχι ελαττωμα. Όσο για παράθυρα μην αγχώνεσαι κάτι γίνετε μιά κάθε μήνα πάλι γίνεται

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να'ναι καλά η πεθερούλα μου σχετικά με το σίδερο!!!Απ'όταν της ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου, δεν με αφήνει να κάνω τίποτα!Έρχεται και κάνει το σπίτι τζιτζί.Μετά-κυρία- φεύγει!Θεά η πεθερούλα λέμε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι σαν την δική μου που έχει κοπέλα σπίτι και της κάνει τις δουλειές και εμένα που είπε ξέρεις την χρειάζεται και η άλλη νύμφη μου (που χώρισε με τον κουνιάδο μου, μεγάλη ιστορία) και ο πεθερός σου σαν εργάτρια στα χωράφια ( να βγάζει πατάτες)

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου καλησπερα σας,μου λειψε το παρεακι σας,εχω καιρο να μπω γιατι τρεχω με τη δουλεια!!!!Κατα τα αλλα καναμε τη β επιπεδου και ολα καλα το μωρακι μας μεγαλωνει και είναι πανεμορφο ειδα και τρισδιαστατι φωτο του που μου εδωσαν μαζι με ενα βιντεακι και δεν χορταινω να το βλεπω νιωθω λες και ειναι ονειρο....!Πηραμε και κρεβατακι και καροτσακι και θα μας τα φερουν τον αλλο μηνα.Βρε κοριτσια ειμαι στην 23 εβδομαδα σχεδον..μεχρι ποτε είναι ο 6ος μηνας γιατι στο ιντερνετ γραφονται διαφορα και εχω μπερδευτει...Ασ βοηθησει καμια που ξερει.Περαστικα στις αρρωστουλες,και εγω μεχρι τωρα περασα μπουκωμα ,συναχι,εξαγωγη δοντιου,γαστρεντεριτιδα και παρολο που δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι εγω και το μωρακι μου βγηκαμε δυνατοι!!!Φιλια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης θέλω βοήθεια με τις καουρες....Εχω απιστευτες και η γιατρος μου, μου εδωσε ενα σιροπι για τις καουρες αλλα ακομη δεν το πηρα μου ειπε 3 φορες την ημερα,φοβαμαι να επιβαρυνω τον οργανισμο μου με φαρμακα αν και δεν αμφιβαλω για τη γιατρο μου αλλα ελεγα μηπως υπαρχει κανενα φυσικο αντιοξινο που να περιοριζει αν οχι να εξαφανιζει τα συμπτωματα...Σας ευχαριστω για το ομορφο παρεακι σας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ranou μου λυπάμαι, δεν ξέρω για τη μέτρηση των εβδομάδων ακριβώς...
Στέλνω για να σου πω: 1) συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 35468 Μακάρι να πας έτσι καλά μέχρι το τέλος!!(χωρίς ιώσεις όμως και γαστρεντερίτιδες!!)
και 2) το σλόγκαν που έχεις βάλει στην φωτό σου (I am not fat, I am pregnant) το έχω ζηλεψει τρελλά και θα το τυπώσω σε μπλουζάκι!!τρομερό!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 587529
καλή συνέχεια και με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιτσα σου το ζουζουνάκι σου!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ardo έγραψε:Ranou μου λυπάμαι, δεν ξέρω για τη μέτρηση των εβδομάδων ακριβώς...
Στέλνω για να σου πω: 1) συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 35468 Μακάρι να πας έτσι καλά μέχρι το τέλος!!(χωρίς ιώσεις όμως και γαστρεντερίτιδες!!)
και 2) το σλόγκαν που έχεις βάλει στην φωτό σου (I am not fat, I am pregnant) το έχω ζηλεψει τρελλά και θα το τυπώσω σε μπλουζάκι!!τρομερό!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 587529
καλή συνέχεια και με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιτσα σου το ζουζουνάκι σου!!

Σε ευχαριστω γλυκια μου και σε σενα ευχομαι με το καλο το μωρακι σου μιακαλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε ολες μας και παντα να μοιραζομαστε τα νεακια μας μεσα απο το φορουμ.Οσο για το λογο εχει πολυ πλακα ειναι καταπληκτικο και ειναι πολυ καλη ιδεα να το τυπωσεις(μου φαινεται θα την κλεψω χαχαχαχχαα) μα ειναι τοσο ομορφο να αυτοσαρκαζεσαι καποιες φορες!!!!Με το καλο και αν την βγαλεις στειλε μας φωτο επειγοντως. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 654316

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου RANOU το υπολογιζω με βαση την ΠΗΤ Π.Χ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26/10 ΑΡΑ ΚΑΘΕ 26 ΚΛΕΙΝΩ ΜΗΝΑ.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια η ιδέα με τα φανελάκια μου άρεσε πολύ. Εμένα λόγο του ότι έχασα τον περασμένω χρόνο φύρω στα 20 κιλά οι περισσότεροι πιστέυουν ότι ξανα πάχυνα και όχι ότι είμαι έγγυος. Χτές που πήγα στον γιατρό για το αυτί μου ο ίδιος ο γιατρος δεν είχε καταλαβει ότι ήμουν έγγυος. Αρα με αυτή την φανέλα θα βγώ από την θέση να το ανακοινώνω σε γνωστους, φίλους και αγνώστους

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρανού αν θυμάμαι καλά κάπου διάβασα και γώ στο ιντερνετ ότι στη 18η εβδομάδα είσαι πέντε μηνών και μετά στην 22 έξι και έτσι πάει αλλα πάλι δεν πολύταιρίαζει. εγώ υπολογίζω διαιρώντας με το 4 που είναι οι εβδομάδες του μήνα. Νομίζω είναι το πιο σωστό δεν ξέρω και ας είναι το τέταρτο μου μωρο. Πάντα μπερδέυομαι

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:Γεια σου RANOU το υπολογιζω με βαση την ΠΗΤ Π.Χ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 26/10 ΑΡΑ ΚΑΘΕ 26 ΚΛΕΙΝΩ ΜΗΝΑ.
και γω ετσι το υπολογίζω!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εαν δεν κανω λαθος το 1ο τριμηνο ειναι απο 1η εως 14η εβδ....
το 2ο τριμηνο ειναι 15η με 28η....
Κ το 3ο 28η εως το τελος!!!!
Σε μενα ετσι βγαινει σωστα!!!!
Μην ξεχναμε 9 μηνες κ 40 εβδ!!!
Κ εγω με την πητ αλλαζω μηνα....ειναι λιγο μπερδεμα!!!!

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγώ με την ΠΗΤ πάω, κάθε 26 αλλάζω μήνα και αν το δεις και στο ίντερνετ κάπως έτσι βγαίνει.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σέβη νομίζω ότι κάνει λίγο λάθος πάνω κάτω την εβδομάδα. Πάντα όπωε τα βλέπω απο το ιντερνετ 1ο τρίμηνο εώς την 12η εβδομάδα δεύτερο τρίμηνο εώς την 27 εβδομάδα και το 3ο εώς το τέλος Το βλέπω από το εικονίδιο που έχω στο κάτω μέρος του κειμένου μου

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:Σέβη νομίζω ότι κάνει λίγο λάθος πάνω κάτω την εβδομάδα. Πάντα όπωε τα βλέπω απο το ιντερνετ 1ο τρίμηνο εώς την 12η εβδομάδα δεύτερο τρίμηνο εώς την 27 εβδομάδα και το 3ο εώς το τέλος Το βλέπω από το εικονίδιο που έχω στο κάτω μέρος του κειμένου μου
Για το 1ο τριμηνο ειμαι σιγουρη οτι παει στις 14 εβδ!!!Μου το ειχε πει κ ο γιατρος αυτο!!!
Οπως κ να εχει εγω μηνες μετραω....

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙΗ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ...ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑΚΑΙ ΤΙ ΝΤΟΝΑΤΣ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΕΦΑΓΑ ΤΙ ΧΥΜΟΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΕΚΕΙ Η ΓΑΙΔΟΥΡΙΤΣΑ ΟΚΛΑΔΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΓΕΛΑΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΝΤΕΛΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109
ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ 100% ΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ !!! Crying or Very sad Mad
ΝΑ ΔΩ ΤΙ "ΑΣΧΗΜΟΜΟΥΡΙΤΣΑ" ΘΑ ΒΓΕΙ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ!!!!ΑΧ!!!!
ΑΥΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΡΕΛΑ!!! Embarassed Embarassed
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΖΩΗΡΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ … ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ… ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΤΣΑ ΣΤΗ Β΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ … ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΗΓΑ ΩΜΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ … ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 125586 ΟΣΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ.. ΧΑΧΑ ΤΕΣΠΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΕΔΙΚΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΙΑ…
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ… ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 446177 ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ…
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 328109

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ!ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ 486 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ!ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Αχ μπράβο κοριτσάκια! Πολύ χάρηκα με τα αποτελέσματα των εξετάσεών σας!!! Εμείς Β Επιπέδου θα κάνουμε σε 3 εβδομάδες περίπου, μπορεί και λίγο πιο νωρίς! Να έχουμε και εμείς καλά νέα Παναγίτσα μου!!! Τον μήνα τον μετράω και εγώ ανάλογα με την ΠΗΤ. Έχω ΠΗΤ 9.10 άρα κάθε 9 του μήνα αλλάζω μήνα! Έτσι μου είπε η γιατρός μου να το υπολογίζω! Ήδη έχουμε ξεκινήσει και αγοράζουμε μερικά ρουχάκια αλλά μετά και την Β Επιπέδου θα πάμε για τα χοντρά σιγά σιγά! Περαστικούλια στις αρρωστούλες μας και φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο κοριτσια!!! Smile
Περιμενουμε και εμεις να δουμε αν και ειναι νωρις.

Καλημερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 438696
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 25 893968

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Εμεις β'επιπέδου εχουμε την Δευτερα και ανυπομονω!!!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη αργησα γενικα να κανω αγορες. Δεν ξέρω γιατί, μην με ρωτησετε. Κατα τον 7ο τα εκανα σχεδον όλα!

ενα καφεδακι θα το επινα τωρα.Αλλα πριν λιγο πηρα το σιδηρο, οποτε ισως φτιαξω αργοτερα. Εσεις πινετε καφε;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελληνικο και καμια φορα fredo capuccino decafeine αν και εχει αρκετα χημικα δεν μπορω να αντισταθω ιδιως στο γραφειο

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερες!!
Πάντα καλά αποτελέσματα όλες μας Παναγιτσα μου!!
β επιπέδου εγώ δεν με έχει στείλει να κανω σε κανένα μου παιδάκι, είμαστε και απο νησί και ίσως σκέφτεται την ταλαιπωρια;τι να πω; Rolling Eyes οπότε ούτε τώρα ξέρω αν θα μου πει να παω,θα τον ρωτήσω την άλλη εβδομάδα που θα πάω.
Ψώνια εμείς τα καναμε οταν ανεβαιναμε Αθηνα για τον τοκετό,αλλα σε καθε παιδι και λιγοτερα, μάλλον το ίδιο θα κάνουμε και τώρα,θα δω τι ανάγκη εχω και θα πράξω! Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις