Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
365 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 365 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιατί πληρώνει τώρα το δημόσιο;;;;
Στην δουλειά μου έχουμε άμεση επαφή με το δημόσιο και έχουμε να πληρωθούμε από το Δεκέμβριο. Δυστηχώς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και όσο πάνε χειροτερεύουν

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera koritsia,...
mwlhs gyrisa apo to IKA, phga na kata8esw ta xartia gia to epidoma toketou k to epidoma loxeias... duskola ta pragmata apo ti mou eipe o elenktis ekei.. Sad as elpizoume gia to kalhtero!!!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xania έγραψε:kalhmera koritsia,...
mwlhs gyrisa apo to IKA, phga na kata8esw ta xartia gia to epidoma toketou k to epidoma loxeias... duskola ta pragmata apo ti mou eipe o elenktis ekei.. Sad as elpizoume gia to kalhtero!!!!!!

Από τώρα κατέθεσες τα χαρτιά;;; Και στα δέχθηκαν;; Ειναι πάρα πολύ νωρίς!!!

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bouba έγραψε:
xania έγραψε:kalhmera koritsia,...
mwlhs gyrisa apo to IKA, phga na kata8esw ta xartia gia to epidoma toketou k to epidoma loxeias... duskola ta pragmata apo ti mou eipe o elenktis ekei.. Sad as elpizoume gia to kalhtero!!!!!!

Από τώρα κατέθεσες τα χαρτιά;;; Και στα δέχθηκαν;; Ειναι πάρα πολύ νωρίς!!!

nai ame... eixa paei thn perasmenei ebdomada k rwthsa ti 8eloun ta simplirwsa k ta phga shmera to prwi... mexrh na exw thn apofasi 8a perasoun 1-2 mhnes ap oti mou eipe o elenktis...!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
candy έγραψε:
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα
Desponaki εννοούσα

Έλα κοπέλα μου! Καλημέρα! Λέω να πάρω και την κανονική μου άδεια (γύρω στις 24 ημέρες) πριν την άδεια της εγκυμοσύνης μου γιατί μετά θα βάλω και το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Με απειλούν ότι όταν μπορούν θα με διώξουν και εγώ θα κάθομαι να τους χαϊδεύω? Αποκλείεται…!!! Είναι να μην μπλέξεις…!!! Άσε…!!!
Desponaki καλημέρα,

μαζί σταματάμε και εγώ θα πάρω την 6μηνη. Από άδεια (στη δουλειά μου) έχω άλλες 15 μέρες. Αυτή την άδεια να ξέρεις πρέπει να την πάρεις πριν πάρειος την 6μηνη (θα στο πουν λογικά και από τον ΟΑΕΔ. Μας παίρνει να την πάρουμε μετά την άδεια λοχείας βρε και εσύ, γιατί να τη φας όλη πριν? Λογικά γύρω στις 9 Δεκεμβρίου πρέπεινα γυρίσουμε. Πάρε τότε βρε παιδί μου το μεγαλύτερο μέρος της άδειας σου και από Γενάρη μπαίνεις στην 6μηνη. Είναι κρίμα να την πάρεις όλη πριν τη γέννα (λέω εγώ τώρα.


Καλημέρα κοπέλα μου! Λέω να την πάρω τώρα γιατί απλά δεν τους αντέχω! Μετά και με το 6μηνο θα κάνω καιρό να τους δω! Να πάρω την αδειούλα μου, να πάω να κάνω τα ψώνια μου, να πάω να χαλαρώσω με τον αντρούλη μου στην Χαλκιδική και να περιμένουμε ήρεμοι την κορούλα μας! Για το 6μηνο και γενικά για την άδεια μας που ξεκινάει τον Αύγουστο πότε πρέπει να αρχίσουμε να το ψάχνουμε? Φαντάζεστε να πάθουμε καμιά νίλα και να μην πάρουμε τίποτα από επιδόματα? … Ούτε να το σκέφτομαι! Αγάπη μου καλά αποτελέσματα και σε σένα την Παρασκευή κοπέλα μου!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:Γιατί πληρώνει τώρα το δημόσιο;;;;
Στην δουλειά μου έχουμε άμεση επαφή με το δημόσιο και έχουμε να πληρωθούμε από το Δεκέμβριο. Δυστηχώς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και όσο πάνε χειροτερεύουν
ΙΚΑ & ΟΑΕΔ

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
candy έγραψε:
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα
Desponaki εννοούσα

Έλα κοπέλα μου! Καλημέρα! Λέω να πάρω και την κανονική μου άδεια (γύρω στις 24 ημέρες) πριν την άδεια της εγκυμοσύνης μου γιατί μετά θα βάλω και το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Με απειλούν ότι όταν μπορούν θα με διώξουν και εγώ θα κάθομαι να τους χαϊδεύω? Αποκλείεται…!!! Είναι να μην μπλέξεις…!!! Άσε…!!!
Desponaki καλημέρα,

μαζί σταματάμε και εγώ θα πάρω την 6μηνη. Από άδεια (στη δουλειά μου) έχω άλλες 15 μέρες. Αυτή την άδεια να ξέρεις πρέπει να την πάρεις πριν πάρειος την 6μηνη (θα στο πουν λογικά και από τον ΟΑΕΔ. Μας παίρνει να την πάρουμε μετά την άδεια λοχείας βρε και εσύ, γιατί να τη φας όλη πριν? Λογικά γύρω στις 9 Δεκεμβρίου πρέπεινα γυρίσουμε. Πάρε τότε βρε παιδί μου το μεγαλύτερο μέρος της άδειας σου και από Γενάρη μπαίνεις στην 6μηνη. Είναι κρίμα να την πάρεις όλη πριν τη γέννα (λέω εγώ τώρα.


Καλημέρα κοπέλα μου! Λέω να την πάρω τώρα γιατί απλά δεν τους αντέχω! Μετά και με το 6μηνο θα κάνω καιρό να τους δω! Να πάρω την αδειούλα μου, να πάω να κάνω τα ψώνια μου, να πάω να χαλαρώσω με τον αντρούλη μου στην Χαλκιδική και να περιμένουμε ήρεμοι την κορούλα μας! Για το 6μηνο και γενικά για την άδεια μας που ξεκινάει τον Αύγουστο πότε πρέπει να αρχίσουμε να το ψάχνουμε? Φαντάζεστε να πάθουμε καμιά νίλα και να μην πάρουμε τίποτα από επιδόματα? … Ούτε να το σκέφτομαι! Αγάπη μου καλά αποτελέσματα και σε σένα την Παρασκευή κοπέλα μου!
Δεν τα θυμάμαι καλά, αλλά λίγο πριν σταματήσεις νομίζω. Ρώτα το γιατρό στο ΙΚΑ. Μάλλον θα πηγαίνεις και στο ΙΚΑ για να σου γράφουν τα φάρμακα.

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια κ μπεμπακια!!!!
Despoinaki k Bouba τι ωραια νεα διαβασα....φτου σας!!!
Βοuba κ εγω στο Γαια θα κανω την β επιπεδου,οπως εκανα κ την αυχενικη.....ποσα εδωσες;;;εμενα μου ειπαν 140 επειδη ειναι διδυμα!!!!!
Εκει θα γεννησεις;;;;λες να μαστε μαζι;;;;

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
candy έγραψε:
bouba έγραψε:Γιατί πληρώνει τώρα το δημόσιο;;;;
Στην δουλειά μου έχουμε άμεση επαφή με το δημόσιο και έχουμε να πληρωθούμε από το Δεκέμβριο. Δυστηχώς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και όσο πάνε χειροτερεύουν
ΙΚΑ & ΟΑΕΔ

Για ΙΚΑ ναι. Δεν εχουν κοψει ακομα τα επιδοματα στις μητέρες αλλά ακούγονται δυστηχώς πάρα πολλά και κυρίως για το εξαμηνο του ΟΑΕΔ. Οι ανέργοι έχουν αυξηθεί πάρα πολύ και δυστηχως ο ΟΑΕΔ αδυνατη να πληρώσει. Εδω λενε να κοψουν το επιδομα ανεργιας αν ενας από τους δυο συζυγους δουλεύει ή έχει δικό του σπίτι!
xania πρώτη φορά το ακούω να τα δέχονται από τώρα.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:
candy έγραψε:
bouba έγραψε:Γιατί πληρώνει τώρα το δημόσιο;;;;
Στην δουλειά μου έχουμε άμεση επαφή με το δημόσιο και έχουμε να πληρωθούμε από το Δεκέμβριο. Δυστηχώς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και όσο πάνε χειροτερεύουν
ΙΚΑ & ΟΑΕΔ

Για ΙΚΑ ναι. Δεν εχουν κοψει ακομα τα επιδοματα στις μητέρες αλλά ακούγονται δυστηχώς πάρα πολλά και κυρίως για το εξαμηνο του ΟΑΕΔ. Οι ανέργοι έχουν αυξηθεί πάρα πολύ και δυστηχως ο ΟΑΕΔ αδυνατη να πληρώσει. Εδω λενε να κοψουν το επιδομα ανεργιας αν ενας από τους δυο συζυγους δουλεύει ή έχει δικό του σπίτι!
xania πρώτη φορά το ακούω να τα δέχονται από τώρα.
ωχ μη μου λες τώρα τέτοια....όλοι μας πάνω σε αυτό βασιστήκαμε...δεν έχω καμιά όρεξη να επιστρέψω μετά το δίμηνο

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ μπεμπακια!!!!
Despoinaki k Bouba τι ωραια νεα διαβασα....φτου σας!!!
Βοuba κ εγω στο Γαια θα κανω την β επιπεδου,οπως εκανα κ την αυχενικη.....ποσα εδωσες;;;εμενα μου ειπαν 140 επειδη ειναι διδυμα!!!!!
Εκει θα γεννησεις;;;;λες να μαστε μαζι;;;;

100 ευρώ εδωσα.
Ναι εκει λέω να γεννήσω!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λέτε άμα τα καταθέσουμε από τώρα όπως η xania να τα "κατωχειρώσουμε";;; Για πες καλέ xania τι σου ζήτησαν;;

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ μπεμπακια!!!!
Despoinaki k Bouba τι ωραια νεα διαβασα....φτου σας!!!
Βοuba κ εγω στο Γαια θα κανω την β επιπεδου,οπως εκανα κ την αυχενικη.....ποσα εδωσες;;;εμενα μου ειπαν 140 επειδη ειναι διδυμα!!!!!
Εκει θα γεννησεις;;;;λες να μαστε μαζι;;;;

100 ευρώ εδωσα.
Ναι εκει λέω να γεννήσω!!
Οποτε για 2 ειναι καλη τιμη!!! ειδες τους χωρους του μαιευτηριου η τα δωματια;;;;

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sevi έγραψε:
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ μπεμπακια!!!!
Despoinaki k Bouba τι ωραια νεα διαβασα....φτου σας!!!
Βοuba κ εγω στο Γαια θα κανω την β επιπεδου,οπως εκανα κ την αυχενικη.....ποσα εδωσες;;;εμενα μου ειπαν 140 επειδη ειναι διδυμα!!!!!
Εκει θα γεννησεις;;;;λες να μαστε μαζι;;;;

100 ευρώ εδωσα.
Ναι εκει λέω να γεννήσω!!
Οποτε για 2 ειναι καλη τιμη!!! ειδες τους χωρους του μαιευτηριου η τα δωματια;;;;



100 euro? teleia edw sta xania mas zhtan 180 euro me IKA k 140 xwris... einai o monos giatros pou exei to yperhxo...

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Καλημερα κοριτσια κ μπεμπακια!!!!
Despoinaki k Bouba τι ωραια νεα διαβασα....φτου σας!!!
Βοuba κ εγω στο Γαια θα κανω την β επιπεδου,οπως εκανα κ την αυχενικη.....ποσα εδωσες;;;εμενα μου ειπαν 140 επειδη ειναι διδυμα!!!!!
Εκει θα γεννησεις;;;;λες να μαστε μαζι;;;;

100 ευρώ εδωσα.
Ναι εκει λέω να γεννήσω!!
Οποτε για 2 ειναι καλη τιμη!!! ειδες τους χωρους του μαιευτηριου η τα δωματια;;;;

Ζήτησα και είδα και τα δωμάτια. Καλά στο 4κλινο κλείνω, που μου φάνηκε πάρα πολύ άνετο.

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xania οτι θελουν ζητανε τελικα!!!
Bouba κ εγω για 4κλινο λεω,δεν τα εχω δει αλλα απο οτι διαβασα σε αλλα φορουμ λενε οτι ειναι ανετα κ ειδικα αυτα που εχουν 2 τουαλετες!!!!
Σου ειπαν τιμη;;;

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bouba έγραψε:Λέτε άμα τα καταθέσουμε από τώρα όπως η xania να τα "κατωχειρώσουμε";;; Για πες καλέ xania τι σου ζήτησαν;;

Bouba mou gia des s'auto to site... ta lene ola akribws opws einai!
http://www.sheblogs.eu/2010/11/09/epidomata_toketou_dikaiologhtika/

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sevi έγραψε:Xania οτι θελουν ζητανε τελικα!!!
Bouba κ εγω για 4κλινο λεω,δεν τα εχω δει αλλα απο οτι διαβασα σε αλλα φορουμ λενε οτι ειναι ανετα κ ειδικα αυτα που εχουν 2 τουαλετες!!!!
Σου ειπαν τιμη;;;

ase auto einai to mono sigouro... palu kala prhn 2 xronia dn eixame kan giatro gia to b-epipedou edw sta xania... mono hrakleio i a8hna meta!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:Xania οτι θελουν ζητανε τελικα!!!
Bouba κ εγω για 4κλινο λεω,δεν τα εχω δει αλλα απο οτι διαβασα σε αλλα φορουμ λενε οτι ειναι ανετα κ ειδικα αυτα που εχουν 2 τουαλετες!!!!
Σου ειπαν τιμη;;;

τα 4κλινα έχουν όλα 2 τουαλέτες.
οχι ρε γμτ δεν ζήτησα τιμοκαταλογο. Εκείνη την ώρα ήταν κλειστό το λογιστήριο και μου είπαν να ζητήσω από το γραφείο κινησης φευγοντας, αλλα ξεχαστηκα μετα τελειως.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ μην μου λέτε τέτοια! Έχω στηρίξει τις ελπίδες μου στο 6μηνο του ΟΑΕΔ! Δεν θα αντέξω να τους βλέπω για ακόμα 6 μήνες!!! Παναγίτσα μου βάλε το χεράκι σου!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Xania οτι θελουν ζητανε τελικα!!!
Bouba κ εγω για 4κλινο λεω,δεν τα εχω δει αλλα απο οτι διαβασα σε αλλα φορουμ λενε οτι ειναι ανετα κ ειδικα αυτα που εχουν 2 τουαλετες!!!!
Σου ειπαν τιμη;;;

τα 4κλινα έχουν όλα 2 τουαλέτες.
οχι ρε γμτ δεν ζήτησα τιμοκαταλογο. Εκείνη την ώρα ήταν κλειστό το λογιστήριο και μου είπαν να ζητήσω από το γραφείο κινησης φευγοντας, αλλα ξεχαστηκα μετα τελειως.
Θα ρωτησω εγω την αλλη Τριτη κ θα σου πω!!!!

trelliara


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sevi έγραψε:
bouba έγραψε:
Sevi έγραψε:Xania οτι θελουν ζητανε τελικα!!!
Bouba κ εγω για 4κλινο λεω,δεν τα εχω δει αλλα απο οτι διαβασα σε αλλα φορουμ λενε οτι ειναι ανετα κ ειδικα αυτα που εχουν 2 τουαλετες!!!!
Σου ειπαν τιμη;;;

τα 4κλινα έχουν όλα 2 τουαλέτες.
οχι ρε γμτ δεν ζήτησα τιμοκαταλογο. Εκείνη την ώρα ήταν κλειστό το λογιστήριο και μου είπαν να ζητήσω από το γραφείο κινησης φευγοντας, αλλα ξεχαστηκα μετα τελειως.
Θα ρωτησω εγω την αλλη Τριτη κ θα σου πω!!!!
Εγώ έκανα στο Γαια την β' επιπέδου και είδα και τα δωμάτια. Όντως τα 4κλινα είναι άνετα αλλά δεν είναι όλα με δύο τουαλέτες. Υπάρχουν και 4κλινα με μία. Το κόστος του 4κλινου είναι 1500 φ.τ. με επισκληρίδιο για 3 ημέρες και 1600 φ.τ. με επισκληρίδιο για 4 μέρες και 1850 για καισαρική με επισκληρίδιο 4 ημερες και περιλαμβάνει όλα εκτός απο εχτρα εξετάσεις του μωρού (οφθαλολογική, ωτακουστική, ισχιακη, κληρονομικά νοσήματα). Το κακό με το Γαια είναι ότι δεν επιτρέπει το rooming in παρά μόνο σε 1κλινο και δεν επιτρπεπει να κρατήσεις το μωρό κατά την διάρκεια του επισκεπτηρίου.
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα πάω σκέφτομαι και το Λητώ που είναι κι εκεί ο γιατρός μου. Καμιά γμωμη?

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xania έγραψε:
bouba έγραψε:Λέτε άμα τα καταθέσουμε από τώρα όπως η xania να τα "κατωχειρώσουμε";;; Για πες καλέ xania τι σου ζήτησαν;;

Bouba mou gia des s'auto to site... ta lene ola akribws opws einai!
http://www.sheblogs.eu/2010/11/09/epidomata_toketou_dikaiologhtika/

xania ρωτάω γιατί και αυτό εδώ που έστειλες γράφει από τον 7ο και μετά ότι καταθέτεις τα χαρτιά (έτσι θυμάμαι και πό την προηγούμενη) Χωρίς να έχουμε κλείσει τον 5ο καλά καλα μπορούμε να καταθέσουμε;; Και ποίος γιατρός του ΙΚΑ σου υπογράφει από τώρα βεβαίωση;;;

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trelliara έγραψε:[Εγώ έκανα στο Γαια την β' επιπέδου και είδα και τα δωμάτια. Όντως τα 4κλινα είναι άνετα αλλά δεν είναι όλα με δύο τουαλέτες. Υπάρχουν και 4κλινα με μία. Το κόστος του 4κλινου είναι 1500 φ.τ. με επισκληρίδιο για 3 ημέρες και 1600 φ.τ. με επισκληρίδιο για 4 μέρες και 1850 για καισαρική με επισκληρίδιο 4 ημερες και περιλαμβάνει όλα εκτός απο εχτρα εξετάσεις του μωρού (οφθαλολογική, ωτακουστική, ισχιακη, κληρονομικά νοσήματα). Το κακό με το Γαια είναι ότι δεν επιτρέπει το rooming in παρά μόνο σε 1κλινο και δεν επιτρπεπει να κρατήσεις το μωρό κατά την διάρκεια του επισκεπτηρίου.
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα πάω σκέφτομαι και το Λητώ που είναι κι εκεί ο γιατρός μου. Καμιά γμωμη?

ευχαριστούμε για τις τιμές. Για τα 4κλινα μου είπαν ότι έχουν όλα 2 τουαλέτες Rolling Eyes
Τώρα όσο για το rooming in το θεωρώ λογικό να επιτρέπεται μόνο στο μονόκλινο.

trelliara


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bouba έγραψε:
trelliara έγραψε:[Εγώ έκανα στο Γαια την β' επιπέδου και είδα και τα δωμάτια. Όντως τα 4κλινα είναι άνετα αλλά δεν είναι όλα με δύο τουαλέτες. Υπάρχουν και 4κλινα με μία. Το κόστος του 4κλινου είναι 1500 φ.τ. με επισκληρίδιο για 3 ημέρες και 1600 φ.τ. με επισκληρίδιο για 4 μέρες και 1850 για καισαρική με επισκληρίδιο 4 ημερες και περιλαμβάνει όλα εκτός απο εχτρα εξετάσεις του μωρού (οφθαλολογική, ωτακουστική, ισχιακη, κληρονομικά νοσήματα). Το κακό με το Γαια είναι ότι δεν επιτρέπει το rooming in παρά μόνο σε 1κλινο και δεν επιτρπεπει να κρατήσεις το μωρό κατά την διάρκεια του επισκεπτηρίου.
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα πάω σκέφτομαι και το Λητώ που είναι κι εκεί ο γιατρός μου. Καμιά γμωμη?

ευχαριστούμε για τις τιμές. Για τα 4κλινα μου είπαν ότι έχουν όλα 2 τουαλέτες Rolling Eyes
Τώρα όσο για το rooming in το θεωρώ λογικό να επιτρέπεται μόνο στο μονόκλινο.
Δεν ξέρω τι λένε σαν ενημερωση αλλά εμένα μου έδειξαν και 4κλινο με 1 μπάνιο. Τωρα να μην το χρησιμοποιούν? δεν ξέρω. πάντως το είδα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις