Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
288 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 288 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως ηρθατε κοριτσια πραγματι πολλά αγορακια υπαρχουν στην παρεα.

bouba να την χαιρεσαι την κορη σου.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena84- ΠΗΤ 08/09/2011 ΚΟΡΙΤΣAΡΑ
trelliara - ΠΗΤ 10/09/2011 ΑΓΟΡΙ
Popz - ΠΗΤ 10/9/11 ΑΓΟΡΑΚΙ
ROSE 1980-ΠΗΤ 21/09/2011 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
bouba -ΠΗΤ 30/09/2011 ΑΓΟΡΑΚΙ (μάλλον)
ΑΓΑΠΗ@- ΠΗΤ 30/09/11 ΑΓΟΡΙΝΑ

xania - ΠΗΤ 01/10/11 ΚΟΡΙΤΣΙ
Sevi - ΠΗΤ 07.10.11 Μάλλον 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!
Candy-ΠΗΤ 07/10/2011 ΑΓΟΡΑΚΙ

eleni24-πητ 07/10/11 κοριτσακι
Despoinaki - ΠΗΤ 9/10/11 KΟΡΙΤΣΑΚΙ

G.joan - ΠΗΤ 11/10/2011 ΑΓΟΡΙ
swsw - ΠΗΤ 15/10/2011 ΚΟΡΙΤΣΙ
ardo-ΠΗΤ 21/10/2011 (άγνωστον!)
tzef - ΠΗΤ 26/10/2011 KΟΡΙΤΣΑΚΙ

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμα έχω ξεχάσει κάποια ή εχει αλλάξει κάτι σε καμία ας το πει να το αλλάξουμε!!
Ευχαριστώ πολύ tzef.
Ξεχασα....ΑΓΑΠΗ η κοιλίτσα σου είναι τέλεια!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ = ΑΓΟΡΙΑ

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκανε κμιά σας αμνιοπαρακέντηση?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ… ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 215994

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bouba έγραψε:elena84- ΠΗΤ 08/09/2011 ΚΟΡΙΤΣAΡΑ
trelliara - ΠΗΤ 10/09/2011 ΑΓΟΡΙ
Popz - ΠΗΤ 10/9/11 ΑΓΟΡΑΚΙ
ROSE 1980-ΠΗΤ 21/09/2011 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
bouba -ΠΗΤ 30/09/2011 ΑΓΟΡΑΚΙ (μάλλον)
ΑΓΑΠΗ@- ΠΗΤ 30/09/11 ΑΓΟΡΙΝΑ

xania - ΠΗΤ 01/10/11 ΚΟΡΙΤΣΙ
Sevi - ΠΗΤ 07.10.11 Μάλλον 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!
Candy-ΠΗΤ 07/10/2011 ΑΓΟΡΑΚΙ

eleni24-πητ 07/10/11 κοριτσακι
Despoinaki - ΠΗΤ 9/10/11 KΟΡΙΤΣΑΚΙ

G.joan - ΠΗΤ 11/10/2011 ΑΓΟΡΙ
swsw - ΠΗΤ 15/10/2011 ΚΟΡΙΤΣΙ
ardo-ΠΗΤ 21/10/2011 (άγνωστον!)
tzef - ΠΗΤ 26/10/2011 KΟΡΙΤΣΑΚΙ



ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bouba καλη επιτυχια σημερα κ φυσικα να μας πεις τα καλα νεα!!!!
Να σου ζησει η κορη σου....!!!!
Εγω εχω σιγουρα 2 αγορακια..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!!!
Εδώ και λίγες μέρες έχει αρχίσει η κοιλιά μου κάποιες στιγμές τις μέρες να πετρώνει. Διάβασα στο ιντερνετ οτι το φαινόμενο λέγεται Braxton Hicks συσπάσεις και διάβασα και ανάλογο topic στο φόρουμ.
Είμαι στην 24 βδομάδα, το νοιώθει κάποια από σας?? Πρέπει λέτε να πάω στο γιατρό?? Χρειάζεται να πάρω κάποιο φάρμακο?? Ίσως μαγνήσιο??

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλώς ήρθαν τα νέα μας κορίτσια στο παρεάκι!!!Με το καλό σε όοοολες τις μέλλουσες μανούλες!!
αχ, βρε κορίτσια ζηλεύω με τα μπάνια που ξεκινήσατε!!! Razz cyclops clown Very Happy Εγώ μένω Αθήνα και πού να βρεις καθαρά νερά!!!Για να βρεις καθαρά νερά πρέπει να κάνεις ολόκληρο ταξίδι!!Άσε που σε λίγο όλες οι παραλίες θα είναι ήδη φίσκα, οπότε όχι και τόσο φιλικές για στρουμπουλές κοιλίτσες....Βρε κορίτσια, τί είναι το τανκίνι?? (είμαι ολίγον άσχετη!!).Εγώ κανένα x-large μπικίνι ελεγα να πάρω...
Κορίτσια με την β-επιπέδου, σας χαίρομαι που κοντεύετε σε αυτή την εξέταση, την περιμένω με μεγάααλη χαρά και αγωνία για να γνωρίσω καλύτερα το μπεμπέ μου!!!άντε, να περάσουν 3-4 εβδομάδες!!!Καλή επιτυχία σε όλες, περιμένουμε νέα,εεεε??? φιλιά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑΝΚΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΓΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ .ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΚΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ.ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΣΤ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΕΙΚΟΝΑ
Αρχεία
25276_7.jpg
ΤΑΝΚΙΝΙ
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(16 Kb) Κατεβάστηκε 15 φορές

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmmm, συμπαθητικό το τανκίνι!και γοητευτικό για τις τουρλωτές κοιλίτσες μας!!χιχι!
Βεβαια πρέπει να έχεις δίκιο που λες ότι θα κρυώνει την κοιλίτσα....Αντε να στεγνώσει όλο αυτό το ύφασμα...επιπλέον, θέλω να δείχνω και να καμαρώνω για την κοιλιά μου!!!Δεν χορταίνω να τη βλέπω!!! Very Happy Very Happy α!ήδη εδωσα για παραγγελία τα μπλουζάκια με το μήνυμα "I am not fat, I am pregnanta"που δανείστηκα από μια φίλη στο φόρουμ!!(ένα φανελάκι για μενα, ένα για την κολλητή μου, επίσης εγκυούλα!!)Ανυπομονώ να τα ετοιμάσει ο "μπλουζάς" για να το φορέσω!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ardo έγραψε:mmmm, συμπαθητικό το τανκίνι!και γοητευτικό για τις τουρλωτές κοιλίτσες μας!!χιχι!
Βεβαια πρέπει να έχεις δίκιο που λες ότι θα κρυώνει την κοιλίτσα....Αντε να στεγνώσει όλο αυτό το ύφασμα...επιπλέον, θέλω να δείχνω και να καμαρώνω για την κοιλιά μου!!!Δεν χορταίνω να τη βλέπω!!! Very Happy Very Happy α!ήδη εδωσα για παραγγελία τα μπλουζάκια με το μήνυμα "I am not fat, I am pregnanta"που δανείστηκα από μια φίλη στο φόρουμ!!(ένα φανελάκι για μενα, ένα για την κολλητή μου, επίσης εγκυούλα!!)Ανυπομονώ να τα ετοιμάσει ο "μπλουζάς" για να το φορέσω!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109

Kalhspera ardo..!!!
k egw exw paragili thn idia mplouza, paragila k mia gia ton antra mou... sto firstimemommy.gr exei para polu wraia rouxalakia k gia ta mwrakia mas!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 536304

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όντως, τρομερά ρουχαλάκια, και κυρίως έξυπνα και χιουμοριστικά, το έχω επισκεφτεί το σάιτ!!Εγώ βέβαια προτίμησα να αγοράσω 2 φανελάκια από μεγάλη αλυσίδα οικονομικών ρούχων(tally wail νομίζω γράφεται)=5 ευρώ το φανελάκι, και να πληρώσω 2 ευρώ την εκτύπωση για κάθε μπλουζάκι, σε μια βιοτεχνία που κάνει εκτυπώσεις στον Αγ.Δημήτριο.Σύνολο, 7 ευρώ το μπλουζάκι!!!τζάμπα πράμα!!!και όπως το θελω ακριβώς!! Very Happy Very Happy Very Happy ααα, καλή ιδέα το μπλουζάκι για το σύζυγο!!Νομίζω θα ξαναεπισκεφτώ σύντομα τον "μπλουζά" μου!!χιχι!και που να γεννηθεί το μωρό, τί έχω να του εκτυπώσω...!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy φιλιά στην΄ομορφη λεβεντογέννα Κρήτη!

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ardo έγραψε:όντως, τρομερά ρουχαλάκια, και κυρίως έξυπνα και χιουμοριστικά, το έχω επισκεφτεί το σάιτ!!Εγώ βέβαια προτίμησα να αγοράσω 2 φανελάκια από μεγάλη αλυσίδα οικονομικών ρούχων(tally wail νομίζω γράφεται)=5 ευρώ το φανελάκι, και να πληρώσω 2 ευρώ την εκτύπωση για κάθε μπλουζάκι, σε μια βιοτεχνία που κάνει εκτυπώσεις στον Αγ.Δημήτριο.Σύνολο, 7 ευρώ το μπλουζάκι!!!τζάμπα πράμα!!!και όπως το θελω ακριβώς!! Very Happy Very Happy Very Happy ααα, καλή ιδέα το μπλουζάκι για το σύζυγο!!Νομίζω θα ξαναεπισκεφτώ σύντομα τον "μπλουζά" μου!!χιχι!και που να γεννηθεί το μωρό, τί έχω να του εκτυπώσω...!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy φιλιά στην΄ομορφη λεβεντογέννα Κρήτη!

Τσαμπα πραμα δεν λες τπτ... να σου πω την αληθεια δν το σκεφτηκα καν... μια παρα πολυ καλη Ιδεα... κ εγω αυτο θα κανω απο δω κ περα! Laughing σας στελνουμε κ εμεις απο δω τα φιλια μας!!! sunny

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
candy έγραψε:
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα
Desponaki εννοούσα

Έλα κοπέλα μου! Καλημέρα! Λέω να πάρω και την κανονική μου άδεια (γύρω στις 24 ημέρες) πριν την άδεια της εγκυμοσύνης μου γιατί μετά θα βάλω και το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Με απειλούν ότι όταν μπορούν θα με διώξουν και εγώ θα κάθομαι να τους χαϊδεύω? Αποκλείεται…!!! Είναι να μην μπλέξεις…!!! Άσε…!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:Γεία σας και από μένα!!! Τικάνετε;;
Να καλωσορίσω και γω όλα τα καινούρια κορίτσια.
Σήμερα θα πάω για την β' επιπέδου. Αντε και έχω μια αγωνία! Από την Παρασκευή το μαναράκι μου κλωτσάει τρελλά. Το κατάλαβε και ο άντρας μου!! Εχθές είχα το πάρτυ της μικρής. Ξεσάλωσε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 875502 Εννοείτε το έκανα έξω σε παιδότοπο. Δεν υπήρχε περίπτωση τόσα παιδάκια να τα εχω σπίτι. Ίσως αμα δεν δούλευα να το επιχειρούσα!!
Υπόσχομαι να φτιαξω τη λίστα....

Άντε καλά αποτελέσματα σήμερα κοπέλα μου και να χ;αίρεσαι το παιδάκι σου!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα τσούπρες με τις φουσκωτές κοιλίτσες σας! Τι κάνετε? Εμείς χτες πήγαμε στην γιατρό! Όλα καλά με την μπεμπούλα μας! Έγινε κοντά 350 γραμμάρια το καλό μας! Από ύψος πρέπει να είναι γύρω στα 20 εκατοστά! Αλλά χτες κατά τις 3 παρά το μεσημέρι με έπιασε ένα σφίξιμο στα πλευρά, μια κράμπα άλλο πράγμα! 4 ώρες κράτησε! Ούτε να κουνηθώ που λέει ο λόγος δεν μπορούσα! Ευτυχώς με είδε και η γιατρός και είπε δεν είναι τίποτα… μπορεί να πατούσε η μπέμπα και κανένα νεύρο… μερικές φορές λέει στην εγκυμοσύνη μπορείς να πάθεις και κολικό του νεφρού! Αλλά αυτή ήταν κράμπα! Το ένιωθα! Μου έγραψε να ξεκινήσω μαγνήσιο (δύο χάπια την ημέρα) και πρέπει σήμερα αύριο να πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω ραντεβού για την Β επιπέδου! Να δούμε την τσούπρα πιο αναλυτικά! Χτες κουνούσε χεράκια, ποδαράκια… για δάγκωμα ήταν το ζουζουνάκι μας!!!!!!!!! Οπότε πάω για την εξέταση εξωτερικά και μετά κατευθείαν ξαναπάω στην γιατρό μου σε περίπου 2 εβδομάδες δηλαδή! Είχα ένα άγχος μην πάω χτες και μου πει η κούκλα έγινε κούκλος…!!! Μετά όλα αυτά τα ροζ στο κεφάλι μου θα τα έβαζα!!! Χιχιχιχιχι!!!! Γερά να είναι τα πουλάκια μας!!!!!!!!!!!! Φιλάκια σε όλες και καλώς ήρθατε καινούριες μέλλουσες μανούλες!!!!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Very Happy
Όλα πήγαν πολύ καλά εχθές με την β' επιπέδου. Πολύ το χάρηκα το μωράκι μου! Και είναι και μενα σιγουρα αγόρι!
Την εξέταση την εκανα στο ΓΑΙΑ. Μου το προτεινε ο γιατρός και είπα να κάνω και την ξεναγηση μου.
Για μπανάκια δεν ξερω τι θα κάνω ακόμη. Σιγουρα θέλω να κάνω, αλλα εδω στην Αθήνα είναι λίγο δυσκολο και ήδη με ενοχλουν οι μεγάλες αποστάσεις. Αυτό το τανκινι (που ούτε εγω ηξερα τι ειναι) και γω δεν θα το προτεινα. Εκτος και αν παρουμε από δυο για να αλλάζουμε αμεσως. Και στη μικρη περυσι που της ειχα παρει ολοσωμο, την αλλαζα συνεχεια (πραγμα τρομερα δυσκολο, γιατί δεν προλαβαινα)Στο τελος της εβαζα μονο το αποκατω απο το μπικινι. Δεν κανει να μενει η υγρασια στην κοιλια! Οπότε σκεφτείτε το.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki k bouba ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 654316
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 29 328109 ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΑΤΕ I love you
ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΔΩ Κ ΓΩ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ cyclops
ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:
candy έγραψε:
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα
Desponaki εννοούσα

Έλα κοπέλα μου! Καλημέρα! Λέω να πάρω και την κανονική μου άδεια (γύρω στις 24 ημέρες) πριν την άδεια της εγκυμοσύνης μου γιατί μετά θα βάλω και το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Με απειλούν ότι όταν μπορούν θα με διώξουν και εγώ θα κάθομαι να τους χαϊδεύω? Αποκλείεται…!!! Είναι να μην μπλέξεις…!!! Άσε…!!!
Desponaki καλημέρα,

μαζί σταματάμε και εγώ θα πάρω την 6μηνη. Από άδεια (στη δουλειά μου) έχω άλλες 15 μέρες. Αυτή την άδεια να ξέρεις πρέπει να την πάρεις πριν πάρειος την 6μηνη (θα στο πουν λογικά και από τον ΟΑΕΔ. Μας παίρνει να την πάρουμε μετά την άδεια λοχείας βρε και εσύ, γιατί να τη φας όλη πριν? Λογικά γύρω στις 9 Δεκεμβρίου πρέπεινα γυρίσουμε. Πάρε τότε βρε παιδί μου το μεγαλύτερο μέρος της άδειας σου και από Γενάρη μπαίνεις στην 6μηνη. Είναι κρίμα να την πάρεις όλη πριν τη γέννα (λέω εγώ τώρα.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο κοριτσια συγχαρητηρια.
Αγάπη και συ με το καλο καλα αποτελεσματα να χεις.εγω αργώ ακομα για β επιπεδου.

Και εγω θα παρψ την αδεια την καλοκαιρινη το καλοκαιρι γιατι ειναι καλοκαιρι και θελω να παω με το παιδακι μου και τον Αντρα μου για πανακια.

Βρε κοριτσαι με ολα αυτα που γινονται λετε να μας κοψουν τα επιδοματα και να μην παρουμε τιποτα.Αν στις 15/07 δεν παρουμε την 5 οση η ΕΛΛΑΔΑ κανει παυση πληρωμων.Βεβαια το λιγοτερο ειναι να μην παρουμε εμεις τα λεφτα αλλα εινα καμποσα και εκει βασιζομαστε Sad

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:Μπράβο κοριτσια συγχαρητηρια.
Αγάπη και συ με το καλο καλα αποτελεσματα να χεις.εγω αργώ ακομα για β επιπεδου.

Και εγω θα παρψ την αδεια την καλοκαιρινη το καλοκαιρι γιατι ειναι καλοκαιρι και θελω να παω με το παιδακι μου και τον Αντρα μου για πανακια.

Βρε κοριτσαι με ολα αυτα που γινονται λετε να μας κοψουν τα επιδοματα και να μην παρουμε τιποτα.Αν στις 15/07 δεν παρουμε την 5 οση η ΕΛΛΑΔΑ κανει παυση πληρωμων.Βεβαια το λιγοτερο ειναι να μην παρουμε εμεις τα λεφτα αλλα εινα καμποσα και εκει βασιζομαστε Sad
Τέλεια!!!!!! αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Οπότε οικονομία για να βγάλουμε τα δύσκολα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις