Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ έχω μεγάλο πρόβλημα με τις ημικρανίες και πριν την εγκυμοσύνη και τώρα...βασικά τις τελευταίες 2 εβδομάδες έχω ηρεμήσει λίγο. Το ντεπόν στην περίπτωση μου δεν βοηθάει...θα πρέπει να καταπιώ όλο το κουτί. γιαυτό και δεν μπαίνω στον κόπο τώρα στην εγκυμοσύνη να πάρω. Κάνω και εγώ υπομονή, όπως λέει η τζέφ παραπάνω. Κάπως νιώθω καλύτερα όταν ξαπλώνω και προσπαθώ να ηρεμήσω

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια ...Εγω γενναω νοεμβριο ,,δεν πιανομαι στην κουβεντα δηλαδη????
με λενε τατιανα ειμαι 26 χρονων και περιμενω το πρωτο μας μωρακι....''ΤΟ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ'' αντε ποτε θα περασει ο καιρος ,ισως επειδη το θελαμε πολυ κ μας παιδεψε μεχρι να ερθει...ΚΑΝΑΜΕ αυχενικη διαφανεια ο ιατρος μου ειπε οτι μαλλων 90% ειναι κοριτσακι.αλλα οτι και να''ναι μονο γερο να''ναι...ΚΟΡΙΤΣΙΑ βαζετε καποια κρεμα στην κοιλια κ στο στηθος???για ραγαδες που λενε...Εχω ακουσει για βαζελινη αλλα ειναι πολυ λιπαρη εχω βαλει αλλα ιδρωνεις πολυ κ εβγαζα κ σπυρακια στην κοιλια...ξερετε η χρησιμοποιειτε κατι αλλο μηπως???

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα Τατιανούλα, καλώς ήρθες στο φόρουμ!!χχαχαχα!Εννοείται πως είσαι καλοδεχούμενη στην ομάδα, άλλωστε κι εγώ θα γεννήσω τέλη Οκτώβρη μπορεί και αρχές Νοέμβρη, οπότε συμμετέχω και στην άλλη ομάδα από εγκυούλες "Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου", γιατί και εκεί έχω πολλά κοινά θέματα με τα κορίτσια και ανταλλάσσουμε κοινές απορίες, άγχη και ιδέες.Σχετικά με την κρέμα, σε ένα από τα δύο γκρουπ συζητήθηκε πρόσφατα αυτό το θέμα (νομίζω στις εγκυούλες Σεπτ-Οκτ), πήγαινε πίσω στις σελίδες και θα βρεις πληροφορίες....
Με το καλο να δεχτείς το μωράκι σου, αγοράκι ή κοριτσάκι, δεν έχει καμία σημασία!! Γερό και καλότυχο να είναι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 417472

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ Κ ΧΑΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου tatianoula καλως ηρθες στην παρεα μας.ΑΓΑΠΗ η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!!!εχει μεγαλωσει αρκετα.

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλως ηρθατε στην παρεα μας Χανια κ Τατιανα!!!
Χανια οσο για τον πονοκεφαλο εμενα με αφηνει να παιρνω depon k panadol.....ευτυχως με το που αρχισα το σιδηρο σταματησε....τωρα με πιανει αραια κ που!!!!
Τατιανα για την κρεμα για ραγαδες εγω παιρνω την synchroline κ γραφει πανω syncroelast....ειναι καλη,απορροφαται αμεσως κ δεν κολαει!!!
εμενα μου ειπε ο γιατρος απο την 8η εβδ να την ξεκινησω αλλα κ παλι ραγαδες εβγαλα,φταιει το δερμα μου....

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:γεια σας κοριτσια ...Εγω γενναω νοεμβριο ,,δεν πιανομαι στην κουβεντα δηλαδη????
με λενε τατιανα ειμαι 26 χρονων και περιμενω το πρωτο μας μωρακι....''ΤΟ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ'' αντε ποτε θα περασει ο καιρος ,ισως επειδη το θελαμε πολυ κ μας παιδεψε μεχρι να ερθει...ΚΑΝΑΜΕ αυχενικη διαφανεια ο ιατρος μου ειπε οτι μαλλων 90% ειναι κοριτσακι.αλλα οτι και να''ναι μονο γερο να''ναι...ΚΟΡΙΤΣΙΑ βαζετε καποια κρεμα στην κοιλια κ στο στηθος???για ραγαδες που λενε...Εχω ακουσει για βαζελινη αλλα ειναι πολυ λιπαρη εχω βαλει αλλα ιδρωνεις πολυ κ εβγαζα κ σπυρακια στην κοιλια...ξερετε η χρησιμοποιειτε κατι αλλο μηπως???

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ!! ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗ SIMULCIUM G3 ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΗ (ΚΑΝΕΙ 26 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ), ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ NIVEA (ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΗ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΙΠΑΡΗ ΣΤΟ ΜΠΛΕ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΚΟΥΤΑΚΙ) ΚΑΙ ΠΑΣΤΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ. ΒΑΖΩ Π Ο Λ Υ !!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ, ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ, Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΥ, ΤΗ ΣΥΣΤΗΝΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ (ΟΠΩΣ ΦΤΕΡΝΕΣ ΚΛΠ). ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ. Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΜΕΝΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως σας βρηκα κοριτσια...
ολες να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 536304

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εμενα δεν μου εχει πει συγκεκριμενη ημερομηνια ΠΗΤ μου ειπε τελη νοεμβριου ε χαιρω πολυ μονο αυτο βεβαια και'''γω δεν τον ρωτησα γιατι καθε φορα που παω λεω θα ρωτησο αυτο κ αυτο κ το αλλο...μετα κανω τον υπερηχω και τα ξεχναω ολα απο την χαρα μου.....

'''ΜΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΗ'''...
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
η ΠΗΤ συνήθως πάνε και με αριθμητικη 7 μερες συν απο την τελευταία περίοδο και φυσικα 9 μηνες..
επειδή με τις καούρες εχω τρομερό θέμα άσχετα τι τρώω,κ νηστική που λέει ο λόγος με πιάνουν, δοκίμασα το ξινόμηλο και μου φαίνεται οτι κάνει δουλειά!! Laughing

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:Γεια σου tatianoula καλως ηρθες στην παρεα μας.ΑΓΑΠΗ η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!!!εχει μεγαλωσει αρκετα.

ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 654316
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:
tatianoula έγραψε:γεια σας κοριτσια ...Εγω γενναω νοεμβριο ,,δεν πιανομαι στην κουβεντα δηλαδη????
με λενε τατιανα ειμαι 26 χρονων και περιμενω το πρωτο μας μωρακι....''ΤΟ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ'' αντε ποτε θα περασει ο καιρος ,ισως επειδη το θελαμε πολυ κ μας παιδεψε μεχρι να ερθει...ΚΑΝΑΜΕ αυχενικη διαφανεια ο ιατρος μου ειπε οτι μαλλων 90% ειναι κοριτσακι.αλλα οτι και να''ναι μονο γερο να''ναι...ΚΟΡΙΤΣΙΑ βαζετε καποια κρεμα στην κοιλια κ στο στηθος???για ραγαδες που λενε...Εχω ακουσει για βαζελινη αλλα ειναι πολυ λιπαρη εχω βαλει αλλα ιδρωνεις πολυ κ εβγαζα κ σπυρακια στην κοιλια...ξερετε η χρησιμοποιειτε κατι αλλο μηπως???

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ!! ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗ SIMULCIUM G3 ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΗ (ΚΑΝΕΙ 26 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ), ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ NIVEA (ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΗ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΙΠΑΡΗ ΣΤΟ ΜΠΛΕ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΚΟΥΤΑΚΙ) ΚΑΙ ΠΑΣΤΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ. ΒΑΖΩ Π Ο Λ Υ !!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ, ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ, Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΑΓΜΕΝΗ ΠΟΛΥ, ΤΗ ΣΥΣΤΗΝΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ (ΟΠΩΣ ΦΤΕΡΝΕΣ ΚΛΠ). ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ. Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΜΕΝΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ!!

σας ευχαριστω κοριτσια για της απαντησεις σας...μαλλων θα χρησιμοποιησω NIVEA εχω κ ολλας και ειναι κ οικονομικη...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 875502

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΤΕΡΗ!!!!
ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΗΘΕΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ WLEDA 22 EURO AN ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΣ SALBA MAMA UNO ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΔΑ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 13953 ΕΓΩ 4,5 - 5 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 966307

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzef έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 13953 ΕΓΩ 4,5 - 5 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 966307

egw exw xasi 14 kila hmoun tous protous 4 mhnes sto krebati k ekana emeto ana 1 wra... twra pou eimai kalhtera exw balei 1,5... kala paw Smile

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sevi έγραψε:Καλως ηρθατε στην παρεα μας Χανια κ Τατιανα!!!
Χανια οσο για τον πονοκεφαλο εμενα με αφηνει να παιρνω depon k panadol.....ευτυχως με το που αρχισα το σιδηρο σταματησε....τωρα με πιανει αραια κ που!!!!
Τατιανα για την κρεμα για ραγαδες εγω παιρνω την synchroline κ γραφει πανω syncroelast....ειναι καλη,απορροφαται αμεσως κ δεν κολαει!!!
εμενα μου ειπε ο γιατρος απο την 8η εβδ να την ξεκινησω αλλα κ παλι ραγαδες εβγαλα,φταιει το δερμα μου....

kalos sas brhkame sevi mou!

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστω κοριτσια για της απαντησεις σας...μαλλων θα χρησιμοποιησω NIVEA εχω κ ολλας και ειναι κ οικονομικη...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 875502 [/quote]

kalhspera tatianoula! me to kalo na er8ei to mwraki sou! se katalabainw apolita pantws oti afora thn Agonia!! k egw perimenw to 1o k einai koritsaki... 1.10. 8a thn exoume konta mas prota o 8eos!
emena mou edwse mia krema apo to farmakio i giatros mou, legetai Prevenstria kai einai apo thn FrezyDerm kanei 27 euro alla exei 2 mesa kanei foberei douleia!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 438696
Εφαγα τις φραουλίτσες μου και το τοστακι μου και εχω πιασει δουλειά.Αντε 2 μηνες μου μενουν να φυγω με αδεια.
Σχετικά με το μπανιο θα ρωτησω το γιατρό,ειμαι και απο νησι και αποκλειεται να μην κανω τα μπανακια μου με το παιδακι μου.Σκεφτομαι να παρω τανκινι εσεις τι μαγιο θα αγορασετε;

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzef έγραψε:Καλημερα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 438696
Εφαγα τις φραουλίτσες μου και το τοστακι μου και εχω πιασει δουλειά.Αντε 2 μηνες μου μενουν να φυγω με αδεια.
Σχετικά με το μπανιο θα ρωτησω το γιατρό,ειμαι και απο νησι και αποκλειεται να μην κανω τα μπανακια μου με το παιδακι μου.Σκεφτομαι να παρω τανκινι εσεις τι μαγιο θα αγορασετε;


Kalhmeroudiaaaa!!!
egw exw ksekinisi idi me ta mpanakia opws k esu tzef eimai apo nisi apo thn krhth k dn ginetai na mhn boutiksw Laughing twra etoimazomai na paw ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 328109 akoma dn ka8omai polu wra isa pou kanw thn boutia mou k feygw alla apo bdomada sigoura 8a ka8omai perisotero....

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
candy έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!! Καλώς μας ήρθατε νέες μέλλουσες μανούλες! Αγάπη τέλεια η κοιλίτσα σου! Και εγώ στο σπίτι όλη την μέρα ξεσκέπαστη την έχω και την ρεμβάζω!! Μέχρι πριν 3 εβδομάδες είχα βάλει 3 κιλά! Σήμερα έχω το απόγευμα γιατρό οπότε θα σας πω το βραδάκι τι έβαλα! Σίγουρα 1 πάντως! Μην σας πω και παραπάνω! Αύριο λογικά θα πάρω τηλέφωνο στο Γένεσις να κλείσω και την Β επιπέδου! Έφτασε ο καιρός! Χτες ήμουν 20 εβδομάδες! Ακριβώς στην μέση! Καλά είμαι δόξα τον Θεό! Λίγη υπνηλία είχα τις προηγούμενες μέρες αλλά κατά τα άλλα όλα τέλεια!!! Στην κοιλιά έχει μερικές μέρες που βάζω baby oil και λέω να ξεκινήσω και nivea…. συμφέρει και οικονομικά!! Έβαζα μέχρι τώρα κάτι δειγματάκια που είχα της Prevenstria! Μπανάκι στην θάλασσα δεν ξέρω αν θα κάνω με την κοιλάρα μέχρι εκεί αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να κάνεις νωρίς το πρωί… μέχρι της 11 ή μετά το απόγευμα! Απλά χρειάζεται αλλαγή του μαγιό αμέσως! Πρέπει σιγά σιγά να κανονίσω και την άδεια μου εδώ στην δουλειά γιατί κανονικά η άδεια εγκυμοσύνης μου ξεκινά 13 Αυγούστου! Θεσσαλονίκη άρχισε να ανοίγει ο καιρός! Πριν λίγο 20 βαθμούς είχε… οπότε το μεσημέρι…!!!!!!! Ούτε ζακετούλα δεν πήρα!!!!! Φιλάκια κουκλίτσες!!!!!
Καλημέρα Τζέφ,

τι εννοείς να κανονίσεις την άδεια σου στο γραφείο? Και εμένα νομίζω 11 Αυγούστου ξεκινάει η δικιά μου. Εννοείς μνα πάρεις την κανονική σου νωρίτερα? δεν κατάλαβα
Desponaki εννοούσα

trelliara


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας σε όλες τις μέλλουσες μανούλες. Κι εγώ θα γίνω μανούλα για πρώτη φορά στις 10/9 σύμφωνα με την Π.Η.Τ. μου. Ανυπομονώ τρελλά να γνωρίσω τον γιό μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 875502

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelliara έγραψε:Γεια σας σε όλες τις μέλλουσες μανούλες. Κι εγώ θα γίνω μανούλα για πρώτη φορά στις 10/9 σύμφωνα με την Π.Η.Τ. μου. Ανυπομονώ τρελλά να γνωρίσω τον γιό μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Αγορακι κ εσυ;;;; πολλα αγορακια βρε κοριτσια!!!!τι γινετε πια;;;;
Το πινακακι με τις πητ,που ειναι;;;;

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεία σας και από μένα!!! Τικάνετε;;
Να καλωσορίσω και γω όλα τα καινούρια κορίτσια.
Σήμερα θα πάω για την β' επιπέδου. Αντε και έχω μια αγωνία! Από την Παρασκευή το μαναράκι μου κλωτσάει τρελλά. Το κατάλαβε και ο άντρας μου!! Εχθές είχα το πάρτυ της μικρής. Ξεσάλωσε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 28 875502 Εννοείτε το έκανα έξω σε παιδότοπο. Δεν υπήρχε περίπτωση τόσα παιδάκια να τα εχω σπίτι. Ίσως αμα δεν δούλευα να το επιχειρούσα!!
Υπόσχομαι να φτιαξω τη λίστα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις