Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
330 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 330 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:Καλημέρα κορίτσια.Τι κάνετε;
Για τις υπογραφές από κάτω στο προφίλ-επιλογές να έχετε ενεργοποιημένο και το BBcode και το HTML. Στην αρχή και γω είχα ενεργό μόνο το BBcode και δεν τα διαβαζε όλα, φαινόντουσαν μόνο γράμαμτα.
Η κοιλίτσα μου εμένα φαίνεται αρκετά. Αν και όλοι μου λένε ότι είναι μικρή, εμενα σε σχεση με της μικρής μου σε αυτή την περίοδο μου φαινεται τεράστια. Βέβαια το γεγονός ότι φαίνεται δεν σημαίνει ότι σηκώνονται και πάντα στο μετρό. Twisted Evil αλλά δεν έχω παράπονο. Αν δω ότι με πολυζωρίζουν ζητάω κιολας. Wink
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ? ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:
bouba έγραψε:Καλημέρα κορίτσια.Τι κάνετε;
Για τις υπογραφές από κάτω στο προφίλ-επιλογές να έχετε ενεργοποιημένο και το BBcode και το HTML. Στην αρχή και γω είχα ενεργό μόνο το BBcode και δεν τα διαβαζε όλα, φαινόντουσαν μόνο γράμαμτα.
Η κοιλίτσα μου εμένα φαίνεται αρκετά. Αν και όλοι μου λένε ότι είναι μικρή, εμενα σε σχεση με της μικρής μου σε αυτή την περίοδο μου φαινεται τεράστια. Βέβαια το γεγονός ότι φαίνεται δεν σημαίνει ότι σηκώνονται και πάντα στο μετρό. Twisted Evil αλλά δεν έχω παράπονο. Αν δω ότι με πολυζωρίζουν ζητάω κιολας. Wink
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ? ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ!!
Α!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ! ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΩ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ!!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
Α!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ! ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΩ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ!!![/quote]
εσυ τα καταφερες,εγω να δω πως θα τα καταφερω να βαλω και το αλλο που θελω!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="swsw]Α!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ! ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΩ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ!!![/quote]

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 328109

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:
Α!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ! ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΩ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ!!![/quote]
εσυ τα καταφερες,εγω να δω πως θα τα καταφερω να βαλω και το αλλο που θελω!!![/quote]
ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΘΕΣ? ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ!!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?
[/quote]
νομιζω οτι μετα τον 3 μηνα επιτρεπεται.καλο ειναι ομως να ρωτησεις τον γιατρο σου.ασε αλλεργια εχω και εγω και ειμαι ολη μερα αψου αψου και φοβαμαι...

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bouba έγραψε:eleni24 παντρεύτηκες αν δεν κάνω λάθος πριν κανά δυό βδομάδες;Να ζήσεις κοπελάρα μου και με το καλό να υποδεχθείς το μπεμπάκι σου (δεν έχεις ξαναμπει από τη μέρα του γάμου, σωστά;Wink
το μπεμπάκι μου το νιώθω κανονικα πλεον. Προχθες ήταν και ψηλα στον αφαλό και μου τσιτωνε τοσο πολύ τον αφαλό που με ποναγε πολύ. Σιγα σιγά όλες θα το ακουσετε. Μην αχγωνεστε!

ναι στης 21 του μηνα,σ'ευχαριστω πολυ,εχω το λιγοτερο 2 εβδομαδες να μπω και αποσυντονηστικα με τα θεμετακια

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:
swsw έγραψε:ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?
νομιζω οτι μετα τον 3 μηνα επιτρεπεται.καλο ειναι ομως να ρωτησεις τον γιατρο σου.ασε αλλεργια εχω και εγω και ειμαι ολη μερα αψου αψου και φοβαμαι...[/quote]
ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΛΕ? ΣΙΓΑ! ΑΠΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΥΡΗ ΠΑΝΤΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΙΤΡΙΝΟ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΣΠΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΣΕ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ!! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!! ΧΑΧΑ!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
swsw έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?

ναι επιτρεπεται,και εγω εκανα ,και εγω οταν βουρτσιζα τα δοντια ματωναν τα ουλα μου,και κατα το 2 τρειμινο μου ειπε οτι μπορεις να κανεις σχεδων τα παντα,και οτι πρεπει να πηγενουμε συχνα τωρα στην εγκυμοσυνη

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ποσα κιλα εχεται παρει? εγω 5 με 6 και ευτηχως μονο κοιλια και στηθος

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni24 έγραψε:
swsw έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΒΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 5ΟΥ ΜΗΝΑ? ΕΜΕΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΡΤΣΙΣΜΑ -ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ- ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ (ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ). ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ?

ναι επιτρεπεται,και εγω εκανα ,και εγω οταν βουρτσιζα τα δοντια ματωναν τα ουλα μου,και κατα το 2 τρειμινο μου ειπε οτι μπορεις να κανεις σχεδων τα παντα,και οτι πρεπει να πηγενουμε συχνα τωρα στην εγκυμοσυνη
ΩΡΑΙΑ! ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ? Rolling Eyes
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7-8 ΣΙΓΟΥΡΑ, ΚΥΡΙΩΣ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ, ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΙΑ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΤΖΙΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οδοντίατρο πρέπει και γω να παω οπωσδήποτε. Ενας καθαρισμός δεν νομίζω ότι είναι θέμα πάντως.
Κιλά....Λέω ότι έχω πάρει 5 για να μην πω περισσοτερα. Πωπω θα με κράξει αυτό τον μήνα ο γιατρός και με το δίκιο του. Ποιο τζην καλέ Σωσώ;; Πλάκα κανεις Shocked Εχω να βαλω το τζηνακι σχεδόν απ' όταν έμαθα ότι ειμαι εγκυος. Δεν θελει παντως να πιεζόμαστε και θέλει ανετα ρούχα κορίτσια. Και το μπεμπακι μας δυσανασχετει.
Όσο για τις αλλεργιες και γω φίλη τους είμαι.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ Κ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ(ΦΡΟΝΗΜΙΤΗ) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 534787
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΩΜΑ ΤΩΝ ΟΥΛΩΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΠΛΕΝΟΥΜΕ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Very Happy
ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΟΣ!!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΙΣΤΕΙ??? ΟΙ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΙ ΜΟΥ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...
Κ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΥΒΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ!! ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΑ Κ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ!!! ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΩ Embarassed Embarassed Embarassed
Razz Razz Razz Razz
ΜΗΠΩΣ ΓΕΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ????
ΜΕΧΡΙ ΤΑ 70 ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ






Razz Razz Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΑΓΑΠΗ@ στις Δευ Μάης 30, 2011 5:33 am, 1 φορά

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ Κ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ(ΦΡΟΝΗΜΙΤΗ) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 534787
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΩΜΑ ΤΩΝ ΟΥΛΩΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΠΛΕΝΟΥΜΕ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ Very Happy
ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΟΣ!!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΙΣΤΕΙ??? ΟΙ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΙ ΜΟΥ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ Shocked Shocked Shocked ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ...
Κ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΥΒΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ!! ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΑ Κ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ!!! ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΩ Embarassed Embarassed Embarassed
Razz Razz Razz Razz
ΜΗΠΩΣ ΓΕΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ????
ΜΕΧΡΙ ΤΑ 70 ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ






Razz Razz Razz

nicole78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ έχω ΠΗΤ 19/10/2011!!! Στις 10/06 έχω τη β επιπέδου και ανυπομονώ να δω πάλι το αγοράκι μου!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου nicole78 με το καλο να ερθει το μωρακι σου. Smile Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
swsw έγραψε:
ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΛΕ? ΣΙΓΑ! ΑΠΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΥΡΗ ΠΑΝΤΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΙΤΡΙΝΟ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΣΠΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΣΕ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ!! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!! ΧΑΧΑ!!
φοβαμαι μην φυγει το μωρο,μην σπασουν τα νερα,μην βγαλω αιμα και αλλα τετοια κουλα

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouba έγραψε:Οδοντίατρο πρέπει και γω να παω οπωσδήποτε. Ενας καθαρισμός δεν νομίζω ότι είναι θέμα πάντως.
Κιλά....Λέω ότι έχω πάρει 5 για να μην πω περισσοτερα. Πωπω θα με κράξει αυτό τον μήνα ο γιατρός και με το δίκιο του. Ποιο τζην καλέ Σωσώ;; Πλάκα κανεις Shocked Εχω να βαλω το τζηνακι σχεδόν απ' όταν έμαθα ότι ειμαι εγκυος. Δεν θελει παντως να πιεζόμαστε και θέλει ανετα ρούχα κορίτσια. Και το μπεμπακι μας δυσανασχετει.
Όσο για τις αλλεργιες και γω φίλη τους είμαι.
ΚΑΛΑ! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!! KAI ΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΧΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΖΗΝ, ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΣΟ ΠΑΧΑΙΝΩ, ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!! ΧΑΧΑΧΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 534787

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:
swsw έγραψε:
ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΛΕ? ΣΙΓΑ! ΑΠΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΥΡΗ ΠΑΝΤΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΙΤΡΙΝΟ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΣΠΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΣΕ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ!! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!! ΧΑΧΑ!!
φοβαμαι μην φυγει το μωρο,μην σπασουν τα νερα,μην βγαλω αιμα και αλλα τετοια κουλα
ΧΑΧΑ!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ! ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ "ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΑΩ" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΗΧΕΣ! ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nicole78 έγραψε:Εγώ έχω ΠΗΤ 19/10/2011!!! Στις 10/06 έχω τη β επιπέδου και ανυπομονώ να δω πάλι το αγοράκι μου!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!! ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 16 ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ!!! ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 654316

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω παρει 3-4 κιλα και τα εχω παρει παντου.ποιο τζην ρε κοριτσια πλακα μου κανετε?εγω εχω να τα φορεσω απο τοτε που εκανα την εξωσωματικη δηλαδη 15 μερες πριν μαθω οτι ειμαι εγκυουλα.


bouba μου βλεπω μενουμε και πολυ πολυ κοντα.εγω μενω ανω λιοσια(ζωφρια)

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 4 ΚΙΛΑ.ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΑΧ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 38 534787

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα κιλα εχουμε παρει ολες.ρε κοριτσια σας εχουνε πει τιποτα για καμπυλη ζαχορου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις