Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
327 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 327 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:μια χαρα κιλα εχουμε παρει ολες.ρε κοριτσια σας εχουνε πει τιποτα για καμπυλη ζαχορου?
ναι όντως αυτή πότε γίνετε? Δεν θυμάμαι.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:
stav2007 έγραψε:μια χαρα κιλα εχουμε παρει ολες.ρε κοριτσια σας εχουνε πει τιποτα για καμπυλη ζαχορου?
ναι όντως αυτή πότε γίνετε? Δεν θυμάμαι.

νομιζω 6-7 μηνων αλλα εμενα μου ειπε να την κανουμε απο τωρα.εγω σε 1-2 εβδομαδες θα την κανω μαλλον.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μοντελακια ειστε ολες βλεπω.Εγω εχω παρει 5,5 με τα χιλια ζορια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 39 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 39 679259 βεβαια εχω θεματακι μετο θυροειδη.

Αφηστε κοριτσια σημερα επαθα μεγαλο ταρακουλο.Ειχα παει κουνιες με τη μικρη και μετα απο μια ωριτσα ειπα να φυγουμε αυτη δεν ηθελε και μολις περασαμε το κεντρικο δρομο με πολλα αυτοκινητα,φευγει απο το χερι και τρεχει πολυ γρηγορα προς το δρομο τα δα ολα τρχω και εγω απο πισω και την προλαβα στο τσακ ευτυχως ηταν κατι μπαρες απο σιδερο και την συγκρατησαν αλλα εκανε καρουμπαλο και μετα την πηγα σπιτι κλαιγοντας απο φοβο μηπως της βαλω παγο(καποια κυρια το πε) αγκαλια παρακαλω 15 κιλα γιατι δεν παιρνω καροτσι.(εινα μεγαλη πια).ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. pale Δεν την ξαναπαω κουνιες μονη μου σε αυτη την κατασταση.Μετα στενοχωρηθηκε γιατι καταλαβε την εγινε και ζηταγε συγνωμη.

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

[/quote]
φοβαμαι μην φυγει το μωρο,μην σπασουν τα νερα,μην βγαλω αιμα και αλλα τετοια κουλα[/quote]
ουφ, χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη με τέτοιους τρελλούς φόβους!!Ασε, κι εγω τετοια πράγματα έχω στο μυαλό μου συνεχώς!Μη "φύγει"μωρό, κοιτάζω την κολιά μου και νομίζω ότι μικραίνει αντί να μεγαλώνει, επειδή δεν έχω τώρα ζαλάδες κτλ. νομίζω ότι δεν είμαι πια έγκυος και τέτοια κουλά!!! Laughing Laughing χαχαχα!Ευτυχώς την βδομαδα αυτή άρχισε να δίνει σημεία ζωής το μωρό στην κοιλιά μου, και θυμάμαι πως είμαι έγκυος!!!Τώρα βέβαια θα αρχίσω άλλη αγωνία, το ξέρω.."γιατί δεν το ακούω πια" και τέτοια!!! Very Happy

xania

xania
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ardo έγραψε:
φοβαμαι μην φυγει το μωρο,μην σπασουν τα νερα,μην βγαλω αιμα και αλλα τετοια κουλα[/quote]
ουφ, χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη με τέτοιους τρελλούς φόβους!!Ασε, κι εγω τετοια πράγματα έχω στο μυαλό μου συνεχώς!Μη "φύγει"μωρό, κοιτάζω την κολιά μου και νομίζω ότι μικραίνει αντί να μεγαλώνει, επειδή δεν έχω τώρα ζαλάδες κτλ. νομίζω ότι δεν είμαι πια έγκυος και τέτοια κουλά!!! Laughing Laughing χαχαχα!Ευτυχώς την βδομαδα αυτή άρχισε να δίνει σημεία ζωής το μωρό στην κοιλιά μου, και θυμάμαι πως είμαι έγκυος!!!Τώρα βέβαια θα αρχίσω άλλη αγωνία, το ξέρω.."γιατί δεν το ακούω πια" και τέτοια!!! Very Happy [/quote]


k egw x8es k shmera auto skeftomoun,... apo x8es to prwi eixa na akousw thn mikrh k eixa trella8ei teleiws... shmera to apogeuma epitelous mou ksana milise.... OUFFFF phra mia anasa!!! Very Happy pano kato tous idious fobous exoume oles mas... kalo bradyyyyyyyyyyyyyy Sleep Sleep

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:pale Δεν την ξαναπαω κουνιες μονη μου σε αυτη την κατασταση.Μετα στενοχωρηθηκε γιατι καταλαβε την εγινε και ζηταγε συγνωμη.

αχ μωρε το παιδακι μου....αλλα οντως καλο ειναι να μην ξαναπας μονη

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Τι κάνετε;
Καλά αυτό με τις αλλεργίες το παθαίνω και γω. Όταν αρχίσω να φτερνίζομαι τρελλά, με πιάνουν κάτι τυψεις Rolling Eyes
Καμπύλη κάπου τωρα είναι. Σιγουρα στην επόμενη επίσκεψη θα μου πει να την κάνω.
Αχ, tzef μου θηριάκια είναι σε αυτή την ηλικία τα μανάρια.Για καρούμπαλα πάντως να ξέρετε είναι πολύ καλό το αλουμινόνερο. Κατευθείαν εκει που χτυπησε και δεν φουσκώνει. (λένε και για το βουτυρο, αλλα μου είναι πιο ευκολο το μπουκαλακι με το αλουμινόνερο στη τσαντα!! Smile )
Εμείς χθες κάναμε μια κουζίνα κ@$%^&. Αποφασίσαμε να φτιαξουμε ψωμι (εγω και η μικρή μου!!!) Φανταζεστε τοπίο Shocked Αλλά δεν με πειραξε καθόλου. Το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:
bouba μου βλεπω μενουμε και πολυ πολυ κοντα.εγω μενω ανω λιοσια(ζωφρια)
ναι κοντά είμαστε. εγω ειμαι συνορα με το Περιστέρι.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ αλουμινόνερο ;

ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΠΑΓΟ.

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΧΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΨΩΜΙ ΕΧΩ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΤΙΑΧΝΩ.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ αλουμινόνερο ;

ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΠΑΓΟ.

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΧΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΨΩΜΙ ΕΧΩ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΤΙΑΧΝΩ.

Από το φαρμακειο θα το παρεις. Σαν νερο είναι. Μου το είχε πει η παιδίατρος στα εμβολια, σε περιπτωση που πρηστει μπουτακι. Ειναι κατι φυσικό και δεν στοιχίζει τιποτα. Καλά ουτε και μενα δεχεται τιποτα πανω. Μαχη κανουμε!!Ο πάγος πάντως είναι ότι χειρότερο!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΠΕΦΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ...ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΔΑ ΟΛΑ...ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα τσούπρες! Τι κάνετε? Η καμπύλη σακχάρου είναι μια εξέταση που πρέπει να γίνεται από ότι θυμάμαι μεταξύ 24ης και 28ης εβδομάδας! Δεν παίρνω και όρκο! Την έχω κάνει μια φορά παλαιότερα! Δεν είναι και τόσο τραγική αν εξαιρέσεις περίπου 4 τσιμπιματάκια, το ένα φλιτζάνι γλυκόζη (…που ήταν πολύ γλυκό βρε παιδί μου), την υπνηλία που με έπιασε… και το χειρότερο όλων… το 3ωρο περίπου που πρέπει να είσαι εκεί χωρίς να μπορείς να φύγεις μην τυχόν και ζαλιστείς! Πιο πολύ βαρετή είναι όμως…!!! Όχι κάτι σπουδαίο!!! Εγώ αυτή την εβδομάδα έχω γενική αίματος & ούρων και την επόμενη την β επιπέδου (καλά αποτελέσματα να έχουμε Παναγίτσα μου)!!!!!!!! Θέλω να δω το κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!! Εμένα η μικρούλα είναι πιο δραστήρια το βραδάκι… όταν ξαπλώνω για tv! Ρίχνουμε τις κλοτσιές μας τότε…!!! Φάση έχει…!!! Σε 5 ημέρες πάει και ο 5ος μήνας κορίτσια!!! Μπαίνω στον 6ο! Περνάει ο καιρός…!!!!!! Θέλω άδειααααααααααααααα…….!!!!!!!!!!!!!!!! Με έχει πιάσει πολλή βαρεμάρα στην δουλειά…και υπνηλία…!!!!!!!!! Θα ήθελα να μην δούλευα τώρα (να είχα άδεια βασικά… όχι να ήμουν άνεργη…) και να ήμουν ξαμολημένη με τον αντρούλη μου στα μαγαζιά για πράγματα της μπέμπας!!!!!!! Φιλιά σε όλες μέλλουσες μανούλες!!!!!!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω ιστορικο διαβητη απο τη μητερα μου και μαλλον θα μου κανει πιο νωρις.

Και εγω βαριεμαι αντε να τελειωσουμε να βγουμε σε αδεια.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ,ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΡΕΧΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Crying or Very sad

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ,ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΡΕΧΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Crying or Very sad

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ INTERNET ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΧΩΡΙΟ , ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ,ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΡΕΧΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Crying or Very sad

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ INTERNET ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΧΩΡΙΟ , ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΡΥΩΝΩ.ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗ8ΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εισαι παιδι της πολης.
Εμενα μου αρεσει κατι τετοιο βεβαια εξαρταται απο την παρεα.

Υπομονη.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:Εισαι παιδι της πολης.
Εμενα μου αρεσει κατι τετοιο βεβαια εξαρταται απο την παρεα.

Υπομονη.

OXI ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΤΡΥΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ! Laughing

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ.

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 18.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Smile

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ.

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 18.
Η πεθερά μου είναι από το Λεβίδι. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το ξέρεις. Επίσης όλο βρέχει εκεί

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Smile

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Β,ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ.

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 18.
Η πεθερά μου είναι από το Λεβίδι. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το ξέρεις. Επίσης όλο βρέχει εκεί

ΧΑ!!! Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΤΕΣ ΛΕΒΙΔΙΟΥ.ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΝΔΗΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΛΕΒΙΔΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΙ ΠΟΛΥ Η ΑΡΚΑΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΥΧΝΑ ΒΥΤΙΝΑ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ.

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fennnia έγραψε:
tzef έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Smile

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Β,ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:
fennnia έγραψε:
tzef έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Smile

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Β,ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ

ΑΧ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις