Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IreneM έγραψε:εγώ σήμερα που πήγα γιατρό και ζυγίστηκα του είπα ότι προσέχω για να μην βάλω κιλά. Και μετά που μου πήρε την πίεση και ήταν 10 με 7 μου θύμωσε που προσέχω. Απ' την μια μου λέει να μην βάλω κιλά και απ' την άλλη να τρώω. τι θέλει δηλαδή απ' την ζωή μου

ΚΑΛΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝΕ ΤΙ ΛΕΝΕ-ΘΕΛΟΥΝΕ!!! Ο ΕΝΑΣ ΕΤΣΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ....
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΞΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΩΓΕ-ΤΡΩΓΕ...
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Mad Ο ΜΠΙΠ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΧΙ ΚΙΛΑ Shocked Ε ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ????
ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΤΕ ΟΧΙ....

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάντως θα συνεχίσω να προσέχω και ότι γίνει!!!!! Καληνύχτα σας

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ!!!! ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΜΜΩΣΗ Very Happy
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 850933
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 850933

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ!ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΑΝΕΚΑΘΕΝ!ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 21Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ 2 ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!ΑΠΟ ΨΩΝΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ?ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!! Τι κάνετε;
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ!!!! ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΜΜΩΣΗ Very Happy
Αντε μπράβο μια ανανέωση τι χρειαζόμαστε όλες! Εγώ πηγα εχθές για μανικιουρ-πεντικιουρ-αποτριχωση. Το χρειαζόμουν!!!!!
Ψώνια δεν εχω κανει ακόμα. Εχω αρκετα από την μικρη, και θα μου δώσει και η αδερφη μου αν ειναι αγοράκι Περιμένω όμως και γω την β'επιπέδου, να είναι όλα καλά, να μας πει και σιγουρα ότι είναι αγόρι και να του πάρω κανα δυο καινούργια!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια εγω γενικα προσπαθω να προσεχω εχω και κληρονομικοτητα διαβητη και δεν θελω βα ξεπερασω τα 13 - 14 κιλα.
Αλλα με πιανει μια λαιμαργια αλλο πραμα και στα goodys εχω φαει και τα παγωτακια μου και τα τσουρεκια μου αλλα οταν παρασερνομαι προσπαθω την επομενη μερα να κανω πιο υγειηνη διατροφη.

Πεντικιουρ θα κανω οταν φορεσω σαγιναρες δεν ειμαι πολυ του νυχιου οσο του μαλλιου οσον αφορα τα ψωνια εχω τοσα πολλα κοριτσιστικα και απο την κορη μου και απο την αδερφη μου ...!!!

Να εχετε μια καλη ημερα
flower flower

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες κ μωρακια!!!
Κοριτσια θελω την βοηθεια σας εαν ξερετε!!!
Την προηγουμενη εβδ κ για λιγες ωρες με επιασε πονος κατω απο το δεξι στηθος,στα πλευρα...περασε!!!
Αλλα απο εχθες το μεσημερι που με ξαναπιασε δυσκολευομαι απο τον πονο κ στην αναπνοη....δλδ κ που ανασαινω υποφερω!!!Δεν το συζητω στον υπνο,οπου κ να γυρναγα ποναγα!!!Σηκωνομαι ποναω,καθομαι ποναω.....να σκυψω ουτε καν....
Τι να κανω;;;;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο γιατρό σου το ειπες; Να τον παρεις τηλ.

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:Στο γιατρό σου το ειπες; Να τον παρεις τηλ.
Αυτο μου λεει ο αντρας μου απο εχθες αλλα ντρεπομαι,νομιζω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο αλλα ποναω!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:
tzef έγραψε:Στο γιατρό σου το ειπες; Να τον παρεις τηλ.
Αυτο μου λεει ο αντρας μου απο εχθες αλλα ντρεπομαι,νομιζω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο αλλα ποναω!!!

Να μην ντρέπεσαι και να τον πάρεις τηλέφωνο. Για αυτό το λόγο τους πληρώνουμε. Για να τους κάνουμε τις πιο χαζές ερωτήσεις. Αμα τα ξέραμε όλα θα είμασταν γιατροί!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλησα με τον γιατρο κ μου ειπε να παω στο Γαια να με δει καρδιολογος προληπτικα.....δεν τον ανησυχει βεβαια κ ειμαι μονη μου φυσικα!!!
Αλλα μαλλον θα παω αυριο στον δικο μου καρδιολογο που ξερει το ιστορικο μου!!!
Εαν δεν με εχει αφησει ο πονος.....

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπωσδιποτε να πας τιποτα να μην αφηνεις ετσι και εμενα με πιανουν οι ντροπες αλλα παιρνω τηλ οταν εχω αποριες και δεν ειμαι καλα.Αν δεν ειναι ο γιατρος μου μιλαει η μαια

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΟΙΠΟΝ, ΕΓΩ ΤΟ BENEFIBRA ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΠ ΕΞΩ "ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?". ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΑΦΟΒΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ". ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΟΡΦΕΣ, ΜΙΑ ΣΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ ΣΕ ΝΕΡΟ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΛΥΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΡΟ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ, ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ, ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΛΕΟΝ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ BENEFIBRA ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΗ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ 6-8 ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΕΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΙΣ ΗΜΕΡΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C!! ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΤΗΜΜΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΑΚΙ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ)!
ΕΧΩ ΠΗΤ 15-10-2011!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sevi έγραψε:Μιλησα με τον γιατρο κ μου ειπε να παω στο Γαια να με δει καρδιολογος προληπτικα.....δεν τον ανησυχει βεβαια κ ειμαι μονη μου φυσικα!!!
Αλλα μαλλον θα παω αυριο στον δικο μου καρδιολογο που ξερει το ιστορικο μου!!!
Εαν δεν με εχει αφησει ο πονος.....

ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..
ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΧΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ Wink ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
SEVI ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ! ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ! ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ!
ΕΠΙΣΗΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΝΩ ΣΤΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΨΩΝΙΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΡΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΟΥ, ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ..

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΩΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Very Happy
ΑΠΟ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΕΧΩ ΦΑΕΙ 10 ΣΤΡΕΜΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Razz Razz Razz ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΦΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΦΡΑΟΥΛΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ Shocked
ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΝΙΑ, ΡΙΛΑΞ,ΚΑΡΟΤΣΙ, ΚΑΡΕΚΛΑΚΛΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ, ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ, ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ, ΜΠΙΜΠΕΡΟ, ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΤΛ...
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΩ ΠΡΩΤΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΕΧΟΥΝΕ ΑΓΟΡΙΑ ΜΕ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...
ΕΕΕΕ ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΙΕΛΑΚΙ.
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΟΟΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟΝ 7ο Very Happy
ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΝΑ ΠΡΑΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ Wink

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ.

ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΝΕΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΙΑΛΙΝΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ.

ΣΙΓΟΡΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΕΧΩΡΟΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ ΚΟΚ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΙΛΟΥ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 328109

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΖΕΦ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ?????
ΕΠΕΙΔΗ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΘΑΡΜΕΝΑ-ΧΤΗΠΗΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!
ΕΧΩ Κ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΟΝΟ ΘΗΛΕΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ.. ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΣΤΩ ΜΕ ΨΕΥΔΟΘΗΛΗ Smile

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SEVI ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ… ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΩΜΟΣ.
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 90233
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ… ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΑΝΕ.. Very Happy Very Happy
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ 4ο ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. Ε ΜΕΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ. ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΄΄ΡΟΖ΄΄ ΨΩΝΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 337404
ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ, ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ (ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΤΩΡΑ) ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. 1 ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 8ο ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ…. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 654316 ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ.
ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ…

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΣΑ Crying or Very sad

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και γω ελπίζω να καταφέρω να θηλάσω αυτή τη φορά γιατί ούτε και γω τα κατάφερα στην προηγούμενη. Μαλλόν δεν ενημερώθηκα αρκετά καλά στα περι θηλασμου Sad Τα γυαλινα τα μπουκάλια και γω τα έχω κρατήσει και θα αλλάξω απλά θηλές. Τα πλαστικά μμμ...μαλλον θα τα αλλάξω!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια πηγα στον δικο μου καρδιολογο!!!Μου ειπε οτι ειναι μυικος πονος...μου εκανε καρδιογραφημα κ ειμαι ενταξει απο αρρυθμιες κ ταχυπαλμιες γιατι εχω θεματακι εδω κ αρκετα χρονια!!!
Panadol κ depon μονο κανει να παρω....μου ειπε τα norgesic ειναι πολυ καλα αλλα τα φοβαται σε εγκυμοσυνη γιατι μπορει να φερει υπνηλια στα μωρα κ να εχουμε αλλα προβληματα!!!
Οποτε θα περιμενω να περασει μονο του κ ισως ειπε να ειναι κ κατι σαν ψυξη αλλα εχει τρομερο πονο!!!
Σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!!! flower

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΝΑΙ! ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ! ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΤΙ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ "ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΡΙΛΑΞ, ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΛΠ ΚΛΠ".. ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΒΡΕΦΙΚΑ. ΤΑ ΦΥΛΑΞΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕ ΖΕΙ ΠΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΠΙΣΗΣ. ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ??). ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ MOTHERCARE ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ Μ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ! ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΘΕΛΩ 10.000 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΝΑΒΑΛΛΩ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ Rolling Eyes

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.. Embarassed ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ… SORRY ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 667478 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 21 667478

SEVI ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ… ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΩΜΟΣ.
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ... ΕΥΤΥΧΩΣ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ… ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΑΝΕ.. Very Happy Very Happy
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ 4ο ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. Ε ΜΕΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ. ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΄΄ΡΟΖ΄΄ ΨΩΝΙΑ
ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ, ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ (ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΤΩΡΑ) ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. 1 ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 8ο ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ…. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ.
ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ…

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sevi έγραψε:Κοριτσια πηγα στον δικο μου καρδιολογο!!!Μου ειπε οτι ειναι μυικος πονος...μου εκανε καρδιογραφημα κ ειμαι ενταξει απο αρρυθμιες κ ταχυπαλμιες γιατι εχω θεματακι εδω κ αρκετα χρονια!!!
Panadol κ depon μονο κανει να παρω....μου ειπε τα norgesic ειναι πολυ καλα αλλα τα φοβαται σε εγκυμοσυνη γιατι μπορει να φερει υπνηλια στα μωρα κ να εχουμε αλλα προβληματα!!!
Οποτε θα περιμενω να περασει μονο του κ ισως ειπε να ειναι κ κατι σαν ψυξη αλλα εχει τρομερο πονο!!!
Σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!!! flower
ΜΠΡΑΒΟ, ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΝΟΡΤΖΕΣΙΚ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΕΡΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!! Sleep

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις