Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνεις Αθηνούλα;Να που σε πέτυχα! Very Happy
Διάβασα οτι πολλές κοπέλες βγάζουν στην εγκυμοσύνη.Η αλήθεια είναι οτι δεν τις είχα προσέξει .Παίζει και να είχαν φυτρώσει οι πρώτες τότε και να μην τις είχα δει.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ευτυχως το ειδα και μου εφυγε η ανησυχια!και εσυ απο οτι διαβασα ολα οκ με το στηθος σου!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναιαιαιαιαι ευτυχώωωωωως!!!Αλλά να δω και πότε θα σταματήσει να πονάει.Αφού έφυγε η ανησυχία τώρα με πιάνουν τα νεύρα μου. (μα με τίποτα ευχαριστημένη; Very Happy)

Τα ζουζούνια σου;Με τον άντρα σου όλα καλά τώρα ε;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα ζουουνια μια χαρα!η μικρη κοιμαται και η μεγαλη κανει τα γλυκα ματια στο πατερα της για να κοιμηθει μαζι μας!!!!!!ο αντρας μου μια χαρα!σαν να μην του συνεβει τιποτα!

η γωγουλα κλα?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Γωγούλα καλά,τα ίδια με τη μεγάλη σου, κοιμάται αγκαλιά με τον μπαμπά.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνούλα δεν κοιμάσαι??

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολες νανι κανετε εγω οσιιι!!!Η ξενυχτούλα μου μόλις κοιμήθηκε!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα....

Η μικρούλα μου έχει ξυπνήσει αλλά περιμένω να ζεστάνει το νερό για να την πλύνω... Εν τω μεταξύ τραβάει κι επεξεργάζεται το πάπλωμά της...γλείφοντάς το!?

Τα έχω πάρει με τον άντρα μου γιατί πάλι παστώθηκε στο αποσμητικό κι εκεί που κοιμόμουν ωραία ωραία, ξαφνικά μου έρχεται μια μυρωδιά...
Έχω το σπίτι ανοιχτό από τις 8 κι ακόμα να ξεβρωμίσει. Νόμιζα ότι μου έφταιγε η εγκυμοσύνη, αλλά τελικά δεν.... Στην εξορία θα τον στείλω! Έξω στο κλιμακοστάσιο! Εκεί να ψεκάζεται όση ώρα θέλει! Βρωμίζει και το μωρό! Twisted Evil Mad

Πάω να δω αν ζέστανε το νερό.
Καλημέρα και πάλι...

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!για αλλη μια μερα εχουμε τρελη βροχη κ πολυ κρυο!αντε να δουμε θα κανουμε αποκριες κ κουλουμα η μπα.....
αγγελικη ας παρει το αρωματακι του να κλειστει στο μπανιο κ να μπουγελωθει με το αρωμα!χαχα
την καλημερα μου!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκι!!

Εδώ ο καιρός είναι πιο γλυκός.
Δεν κάνει πολύ κρύο και δεν βρέχει.

Όσο για το άρωμα, αν βάλει στην τουαλέτα είναι χειρότερα γιατί δεν έχει παράθυρο και κάνει τρία χρόνια να ξεβρωμίσει. Κι ύστερα, βάζει τόσο πολύ, που βγαίνοντας τον ακολουθεί η μυρωδιά... Ωραία μυρίζει δε λέω... αποσμητικό είναι... αλλά είναι πολύ έντονο!

Τι κάνουν τα νινάκια σου?
Ο Αντρέας και το άλλο στην κοιλιά???
Όλα καλά?
Εκείνη η ιστορία με το σπίτι? Πάει καλά ή τζίφος?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο εμενα!!
vivian κι εμενα αργησε να κοιμηθει ο μικρος παρα πολυ.

tziz κιεμενα το κανει αυτό, με πιανει βηχας και μπαινει ως τα σωθικα μου το τι καυγα εχουμε ριξει για αυτο το λογο, τωρα το εχει στο αυτοκινητο και το βαζει εκει!!

Να σε ρωτησω;; Εισαι διδυμη;;

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλημέρα Σοφάκι!!

Εδώ ο καιρός είναι πιο γλυκός.
Δεν κάνει πολύ κρύο και δεν βρέχει.

Όσο για το άρωμα, αν βάλει στην τουαλέτα είναι χειρότερα γιατί δεν έχει παράθυρο και κάνει τρία χρόνια να ξεβρωμίσει. Κι ύστερα, βάζει τόσο πολύ, που βγαίνοντας τον ακολουθεί η μυρωδιά... Ωραία μυρίζει δε λέω... αποσμητικό είναι... αλλά είναι πολύ έντονο!

Τι κάνουν τα νινάκια σου?
Ο Αντρέας και το άλλο στην κοιλιά???
Όλα καλά?
Εκείνη η ιστορία με το σπίτι? Πάει καλά ή τζίφος?
παλι δεν μπορω να διαβασω τι γραφεται γιαυτο παω στη απαντηση κ διαβαζω Wink
ο ανδρεας μου δοξα το θεο καλα!πολυ πολυ ζωηρος!ο μπεμπης στην κοιλια ειναι παρα πολυ υσηχος!δυο μερες εχω να τον ακουσω κ αρχισα να ανυσηχω!
με το σπιτι αφου ακυρωσαμε την αδεια στην προηγουμενη μηχανικο ανελαβε μια αλλη κ ναι εχουμε αδεια στα χερια μας!θα το κανουμε σιδηροκατασκευη κ θα το αναλαβει ο μπαμπας μου με το βασιλη,θα μας πανε λιγοτερα χρηματα.!με την τρελη που ελεγε οτι ειναι δικο της μιλησα με δικηγορο κ μου πε τζαμπα λεφτα θα δωσω αφου εχουμε χαρτια στα χερια μας!να γινει λιγο ο καιρος κ ΞΕΚΙΝΑΜΕ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 654316 !

ε τοτε καλτερα να βγαινει στο μπαλκονι Wink
η μπουμπου σου βλεπω μεγαλωνει!πως τα πατε?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Βασούλα μου!
Έχω μια δίδυμη αδερφούλα με την οποία δε μοιάζουμε.
Γουάι???

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο βρε Σοφούλα που ξεμπερδέψατε!
Άντε με το καλό!

Η μπουμπού μου μεγαλώνει!! Σήμερα είναι τριών μηνών! Έχει γίνει τερατάκι!

Δοκίμασες να αλλάξεις την ανάλυση στην οθόνη??? Μήπως έτσι φτιάξει το πρόβλημα και μπορείς να διαβάζεις...

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες αν και λίγο αργά ...
Τι κάνετε ολα καλά???
Εγώ ... ως συνήθως στη δουλειά, αδιαθέτησα και το πρωι και δεν την πολυ παλεύω απο τον πονο ... Crying or Very sad
Εχω κι εγώ το ιδιο προβλημα με την αναγνωση των μηνυμάτων. Αγγελική δεν φταιει η αναλυση, το δοκίμασα κι αυτό, αλλωστε μερικά μηνυματα τα διαβάζω κανονικά και μερικά οχι. Αφου βρήκαμε την λύση με την απαντηση κατι είναι κι αυτό.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!
Πήγα στο ΙΚΑ μπας και ανανεώσω το βιβλιάριο αλλά γινόταν της πουτ...χαμός τέλος πάντων κι έφυγα.Πήγα τη μικρή και έπαιζε με τα περιστέρια,;Έβρισα και έναν που είχε παρκάρει σε ράμπα (ήταν μέσα στο αυτοκίνητο και τα άκουσε για όλους όσους πέτυχα να έχουν κλείσει ράμπα σήμερα αλλά για καλή τους τύχη δεν ήταν μέσα) Twisted Evil

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα...εγω εχω τρελα νευρα σημερα... πηγα και τα μικρα για αιμοληψια κι αυτη η μικρη κατσικα ολο εκλαιγε που τον εβλεπε μονο και ειχα και αγχος μη μου κανει κανενα επεισοδιο παλι...ουφ πια δε θα υπαρχει μια μερα να ηρεμησουμε κι εμεις πια? Twisted Evil

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι το αίμα για εξετάσεις;

Η Γωγώ με παίρνει απο πίσω όπου πάω και μιλάει ασταμάτητα.Αφού λαχανιάζει και συνεχίζει να μιλάει....και δεν καταλαβαίνω τίποτα Rolling Eyes ,κι αυτό το γαμ*συρτάρι θα το αδειάσω και θα τα πετάξω όλα.Έχω βαρεθεί να βρίσκω τα πράγματα έξω και να τα ξαναμαζεύω κάθε τρεις και λίγο.Τα νεύρα μου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 679259

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Ευάκι το αίμα για εξετάσεις;

Η Γωγώ με παίρνει απο πίσω όπου πάω και μιλάει ασταμάτητα.Αφού λαχανιάζει και συνεχίζει να μιλάει....και δεν καταλαβαίνω τίποτα Rolling Eyes ,κι αυτό το γαμ*συρτάρι θα το αδειάσω και θα τα πετάξω όλα.Έχω βαρεθεί να βρίσκω τα πράγματα έξω και να τα ξαναμαζεύω κάθε τρεις και λίγο.Τα νεύρα μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειπαμε να τους κανουμε ενα τσεκ απ μωρε!
το καλο ειναι οτι στα χειρουργεια εχουμε μια κρεμα που αναισθητοποιει το δερμα και ετσι δεν ειχα κλαμα απο τον μεγαλο,δεν καταλαβε τπτ!!!αφου λεει καποια στιγμη τι εγινε μαμα δε θα με τρυπησει ο γιατρος?και εκεινη την ωρα ο γιατρος του ελυνε το λαστιχακι γιατι ειχε τελειωσει!!!η μικρη βεβαια εκλαιγε απο την αρχη,μονο που τον κοιταξε τον γιατρο στα ματια! cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
εν τω μεταξυ τα νευρα μου κροσια το χειρουργειο παει για τριτη κι εμεις οοοοοόλοι ειχαμε κανονισει τις αδειες μας για αυτη την εβδομαδα και οπως καταλαβαινεις δε ξερουμε ποιος θα κραταει τα παιδια,και τα δικα μου και τα αδερφια μου αφου η μανα μου θα ειναι στο νοσοκομειο και οι υπολοιποι θα δουλευουμε!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααα!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 3 334590

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια στην ομορφη και στα κουκλακια της!!!τι κανετε?ο κωνσταντινουλης???επεσε με τα μουτρα στα κοψιδια??? Laughing

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες μου τι γίνεται τι μου κάνετε. Ήρθα για λίγο σήμερα εκτακτα γραφείο για κάτι που με ήθελαν και είπα να μπω να σας δώ λίγο...... Σας πεθύμησα........ Δεν μπορώ να διαβάσω όλα όσα γράψατε αλλά υπομονή ένας μήνας έμεινε και I AM BACK Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Πάντως όση ώρα ειμαι εδώ θα προσπαθήσω να τα πολύμε λίγο

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε καλως την!!!τι κανετε???τι κανουν τα μικρα σου???η μεγαλη πως το πηρε?

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καμια δεν θέλει να μου μιλήσει Razz Razz Razz Razz Razz με ξεχάσατε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:Καμια δεν θέλει να μου μιλήσει Razz Razz Razz Razz Razz με ξεχάσατε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

καλεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!θα μας απαντησεις?παραπονιαρα?????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις