Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 τι κάνεις η πεθερά καλά; Τα μωράκια σου τι κάνουνε; Εμεις καλά λίγο άρρωστη η Μοδεστίνα αλλά ΟΚ τους τελευταίους δύο μήνες είανι και οι δύο συνεχώς άρρωστες. Τώρα έχουμε το μωρό κλειδωμένο στο δωμάτιο μην κολλήσει πάλι. Καλά το πήρε σχετικά περίμενα πολύ χειρότερα

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικά κακός συγχρονισμός. Οι υπόλοιπες τι κάνουν; μπαινουν ακόμα; πε μου τα νέα σου Very Happy Very Happy

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πρεπει να αλλάξω και την υπογραφή μου πόσους μήνες έγγυος. Μόνο οι ελέφαντες πάνε τόσο καιρό φυσικά και εγώ παχύδερμο είμαι Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα μου ντε 52 βδομαδες εγκυος δε βαρεθηκες? Razz εμεις καλα ειμαστε,η μικρη αλωνιζει τον τοπο!ο μεγαλος ειναι αντρας και ασχολειται με αντρικα πραγματα,με εμενα καθολου! Razz
η πεθερα καλα,απο μακρυα κ αγαπημενα...
εχετε ζεστουλα?εμεις εδω τουρτουριζουμε!!!!!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το άλλαξα...........
και εμάς ήταν κρύο αλλά τελικά ο Μάρτιος μπήκε με ζέστη άρα ποιος ξέρει τι καλοκαίρι μας περιμένει πάλι

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τυχεροι !!Εδω και 2 εβδομαδες περιπουμας εχει ψοφησει!Μεχρι και χιονι ειδαμε,λιγο βεβαια!

την καλησπερασ μου και απο μενα! affraid

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και σε σένα. Εμάς μας έλιωσε η ζέστη δεν χειμώνιασε σχεδόν καθόλου Shocked Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσωωωωω!!!!!!!Τι κάνεις βρε;;;;;;;

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουκλάρες μου μαμά και κόρη τι κάνετε είπα να μπω να πω ένα γεια τώρα που βρήκα ευκαιρεία γιατί από τον Απρίλιο και μετά θα μ΄ έχετε κάθε μέρα μπελά στο κεφάλι σας θα με βαρεθήτε

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι καλα να εκανε λιγη ζεστουλα κι απο εδω!!!να βγαιναμε να πεταξουμε κανεναν αετο!αν ο καιρος ειναι ετσι απο δευτερα εγω δε παω πουθενα,θα κατσω σπιτι μου να ψηνω καστανα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ γυρνάς δουλειά πάλι ε;
Αλλά σαν να ανυπομονείς μου φαίνεται Very Happy
Διάβασα τα παραπάνω η Μοδεστινούλα το πήρα καλά ε;Μπράβο το κοριτσάκι μας!Η μικρή είναι εύκολο μωράκι;

Η δικιά μου όσο μεγαλώνει τόσο πιο διάολος γίνεται.Δε θα σταματήσει ποτέ; Rolling Eyes

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμάς που είναι ζέστη πάλι δεν θα βγω από το σπίτι.... Καλά το πήρε ευτυχώς θέλει να την ταίζει να την αλλάζει να την κρατά γενικά σαν μικρή μαμά φέρεται της θυμωνει επίσης όταν κλαίει κτλ.................... γενικά είναι ήσυχο μωράκι όπως ήταν και η Μοδεστίνα μετά τον πρώτο χρόνο δυσκολευουν τα πράγματα......... Το δύσκολο είανι ότι είναι ξενύχτησα αν δεν γίνει 2 - 2.30 δεν κοιμάται. το ίδιο ήταν και η Μοδεστίνα μόνο που έκλαιε κιόλας ενώ η Στυλιάνα απλά είναι ξύπνια για να με βασανίζει. Μου δείχνουν από μικρές ότι θα ξενυχτούμε....... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα αν κοιμάται 2:30 και ξυπνάει ξανά το πρωί καλά είναι.Να μην ξυπνάει κάθε 2 ώρες είναι το θέμα.Εντάξει όταν γυρίσεις στη δουλειά θα πίνεις και έναν καφέ παραπάνω για να συνέλθεις Laughing

Ευάκι θέλεις και αετό παιδί μου;Εδώ λένε οτι θα χιονίσει τη Δευτέρα.Ωραία άνοιξη μπήκε. α στο καλό Mad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εν τω μεταξυ εγω δε θα βγω αλλα θα μπω!αλλαξα την εφημερια μου προκειμενου να ειμαι φρι την τριτη που ειναι το χειρουργειο και θα ειμαι μεσα την κ.δευτερα!δε βαριεσαι ετσι κι αλλιως ψοφο θα κανει!!
αχ βρε χρυσω μου πως την πατησες ετσι 2 στα 2 ξενυχτανε!!!
εσυ αθηνα εχεις μελλον!!!ο δικος μου ο αντρας σκεφτεται να παρει σβαρνα τα μοναστηρια εδω κοντα να την μαντρωσουμε μπας και την κανουνε ζαφτι!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κορίτσια Very Happy τι κανετε;;
Εγω μετα απο μια ολονυχτια μιας και το παιδακι μου δεν εκλαιγε να κλεισει ματι εως τις 4 κοιμηθηκα μεχρι τις, σηκωθηκα εφτιαξα το γαλα του το αλλαξα και το εδωσα στη μανα μου κι εφυγα για γιατρο.
Ευακι τελικα δεν ηταν τιποτα εκεινος ο πονος, μαλλον απο κουραση, ειδα τον καλο μου γιατρουλη με εξετασε και ολα μια χαρα Very Happy Very Happy Very Happy
Ευακι μου χαλια λενε θα ειναι ο καιρός την Κ.Δευτερα κριμα.

chrisi h Στυλιάνα σου ειναι 3,5 μηνων αν καταλαβα καλα ετσι;;
Ξενυχταει ακομα;;;;;;
Εχεις 2 δηλαδη και πας για τον 3ο;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Καλησπερα κορίτσια Very Happy τι κανετε;;
Εγω μετα απο μια ολονυχτια μιας και το παιδακι μου δεν εκλαιγε να κλεισει ματι εως τις 4 κοιμηθηκα μεχρι τις, σηκωθηκα εφτιαξα το γαλα του το αλλαξα και το εδωσα στη μανα μου κι εφυγα για γιατρο.
Ευακι τελικα δεν ηταν τιποτα εκεινος ο πονος, μαλλον απο κουραση, ειδα τον καλο μου γιατρουλη με εξετασε και ολα μια χαρα Very Happy Very Happy Very Happy
Ευακι μου χαλια λενε θα ειναι ο καιρός την Κ.Δευτερα κριμα.

chrisi h Στυλιάνα σου ειναι 3,5 μηνων αν καταλαβα καλα ετσι;;
Ξενυχταει ακομα;;;;;;
Εχεις 2 δηλαδη και πας για τον 3ο;;

ποιο 3ο παιδια τι εχασα???χρυσωωωω εισαι παλι εγκυος?!βρε θηρια ποτε προλαβαινετε???
βασουλα καλα εκανες και πηγες γιατρο!εγω την κ.δευτερα δουλευω 24ωρη υπηρεσια και σχολαω τριτη πρωι πρωι να παω στο νοσοκομειο με την μικρη να ειμαι εκει που θα κανει χειρουργειο η αδερφη μου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ δλδ μηδεν ξεκουραση ευακι ε?Με το καλο η αδερφη σου ελπιζω να μν ειναι τπτ σοβαρο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Ωχ δλδ μηδεν ξεκουραση ευακι ε?Με το καλο η αδερφη σου ελπιζω να μν ειναι τπτ σοβαρο.

πρωτη φορα θα ειναι ποπακι μου που θα ειμαι στο μηδεν?δε βαριεσαι!ας παει καλα το χειρουργειο και πρωτιστως ας μη το αναβαλουν ξανα γιατι μια εβδομαδα τωρα απο αναβολη σε αναβολη μας πανε! Twisted Evil Twisted Evil

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Ωχ δλδ μηδεν ξεκουραση ευακι ε?Με το καλο η αδερφη σου ελπιζω να μν ειναι τπτ σοβαρο.

πρωτη φορα θα ειναι ποπακι μου που θα ειμαι στο μηδεν?δε βαριεσαι!ας παει καλα το χειρουργειο και πρωτιστως ας μη το αναβαλουν ξανα γιατι μια εβδομαδα τωρα απο αναβολη σε αναβολη μας πανε! Twisted Evil Twisted Evil

Αστα να πανε,τι να κανεις,να γινειι καλα κ στα κομματια η κουραση ε?Εγω λεω σημερα κ αυριο να καθαρισω,γτ λειπει κ ο συζηγος και ηδη ξεκαθαρισα στην μανα μου οτι απο σημερα μεχρι κ τεταρτη,γτ την τριτη εδω ειναι αργια,δν μαγειρευω Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α,παιρνω ρεπο απο κουζινα.Ευκαιρια να ξεκουραστω εφοσον λειπει ο συζηγος,κ η μικρη ειναι ευκολο το μονακριβο διαμαντι μου.Θελω να ξεκουραστω,ηδη 2 μερες με τν ερωτουλη απο δω,ειμαστε ολο βολτες κ καφεδες

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Ωχ δλδ μηδεν ξεκουραση ευακι ε?Με το καλο η αδερφη σου ελπιζω να μν ειναι τπτ σοβαρο.

πρωτη φορα θα ειναι ποπακι μου που θα ειμαι στο μηδεν?δε βαριεσαι!ας παει καλα το χειρουργειο και πρωτιστως ας μη το αναβαλουν ξανα γιατι μια εβδομαδα τωρα απο αναβολη σε αναβολη μας πανε! Twisted Evil Twisted Evil

Αστα να πανε,τι να κανεις,να γινειι καλα κ στα κομματια η κουραση ε?Εγω λεω σημερα κ αυριο να καθαρισω,γτ λειπει κ ο συζηγος και ηδη ξεκαθαρισα στην μανα μου οτι απο σημερα μεχρι κ τεταρτη,γτ την τριτη εδω ειναι αργια,δν μαγειρευω Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α,παιρνω ρεπο απο κουζινα.Ευκαιρια να ξεκουραστω εφοσον λειπει ο συζηγος,κ η μικρη ειναι ευκολο το μονακριβο διαμαντι μου.Θελω να ξεκουραστω,ηδη 2 μερες με τν ερωτουλη απο δω,ειμαστε ολο βολτες κ καφεδες

και πολυ καλα κανεις!!!πιες κανα καφεδακι και για μενα!!! Wink

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Ωχ δλδ μηδεν ξεκουραση ευακι ε?Με το καλο η αδερφη σου ελπιζω να μν ειναι τπτ σοβαρο.

πρωτη φορα θα ειναι ποπακι μου που θα ειμαι στο μηδεν?δε βαριεσαι!ας παει καλα το χειρουργειο και πρωτιστως ας μη το αναβαλουν ξανα γιατι μια εβδομαδα τωρα απο αναβολη σε αναβολη μας πανε! Twisted Evil Twisted Evil

Αστα να πανε,τι να κανεις,να γινειι καλα κ στα κομματια η κουραση ε?Εγω λεω σημερα κ αυριο να καθαρισω,γτ λειπει κ ο συζηγος και ηδη ξεκαθαρισα στην μανα μου οτι απο σημερα μεχρι κ τεταρτη,γτ την τριτη εδω ειναι αργια,δν μαγειρευω Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α,παιρνω ρεπο απο κουζινα.Ευκαιρια να ξεκουραστω εφοσον λειπει ο συζηγος,κ η μικρη ειναι ευκολο το μονακριβο διαμαντι μου.Θελω να ξεκουραστω,ηδη 2 μερες με τν ερωτουλη απο δω,ειμαστε ολο βολτες κ καφεδες

και πολυ καλα κανεις!!!πιες κανα καφεδακι και για μενα!!! Wink

Ναι αμε!!!Ναρθεις ροδο διακοπες να τν πιουμε παρεακι.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:[
Αστα να πανε,τι να κανεις,να γινειι καλα κ στα κομματια η κουραση ε?Εγω λεω σημερα κ αυριο να καθαρισω,γτ λειπει κ ο συζηγος και ηδη ξεκαθαρισα στην μανα μου οτι απο σημερα μεχρι κ τεταρτη,γτ την τριτη εδω ειναι αργια,δν μαγειρευω Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α,παιρνω ρεπο απο κουζινα.Ευκαιρια να ξεκουραστω εφοσον λειπει ο συζηγος,κ η μικρη ειναι ευκολο το μονακριβο διαμαντι μου.Θελω να ξεκουραστω,ηδη 2 μερες με τν ερωτουλη απο δω,ειμαστε ολο βολτες κ καφεδες



Ναι αμε!!!Ναρθεις ροδο διακοπες να τν πιουμε παρεακι.[/quote]


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ!!!πΟΠΗ
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΓΙΑ;;; scratch ΤΗ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ΤΡΙΤΗ ΛΟΓΩ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ;;;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:[
Αστα να πανε,τι να κανεις,να γινειι καλα κ στα κομματια η κουραση ε?Εγω λεω σημερα κ αυριο να καθαρισω,γτ λειπει κ ο συζηγος και ηδη ξεκαθαρισα στην μανα μου οτι απο σημερα μεχρι κ τεταρτη,γτ την τριτη εδω ειναι αργια,δν μαγειρευω Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α,παιρνω ρεπο απο κουζινα.Ευκαιρια να ξεκουραστω εφοσον λειπει ο συζηγος,κ η μικρη ειναι ευκολο το μονακριβο διαμαντι μου.Θελω να ξεκουραστω,ηδη 2 μερες με τν ερωτουλη απο δω,ειμαστε ολο βολτες κ καφεδες



Ναι αμε!!!Ναρθεις ροδο διακοπες να τν πιουμε παρεακι.


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ!!!πΟΠΗ
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΓΙΑ;;; scratch ΤΗ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ΤΡΙΤΗ ΛΟΓΩ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ;;;;;[/quote]

7 μαρτιου ειναι η ενσωματωση των δωδεκανησων και εχετε αργια?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ!ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΣΥ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 4 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΝΑΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ!ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΣΥ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εεεε δεν ειμαι?!?!?!καπου 47 ή 48 νομιζω!!!και να σκεφτεις οτι ιστορια δε μου αρεσε καθολου στο σχολειο και τωρα οτι ιστορικο πεφτει στα χερια μου το καταβροχθιζω!!!
τι κανεις εσυ κοπελια?μερες εχει να σε πετυχω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις