Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα Μανουλες!!!!!!
Δημητρα ωραια θα περασατε, ποτε θα μεγαλωσει κι εμενα να τον πηγαινω παιδοτοπο αχ πως και πως περιμενω!!!
Μου αρεσουν οι χιλιαδες μπαλιτσες που εχουν σε καποιο χωρο τους, κανω βουτιες μεσα με την βαφτιστηρα μου!!!

Μαρακι μου ναι καλυτερα ειναι ο μικρουλης μου Very Happy Very Happy
Ωραια περασατε κι εσεις, να σου πω εχεις δοκιμασει να πιεις μπουσκοπαν;;Εγω ημουν χαλια μεχρι και ενεσεις εκανα και αυτο το χαπι με επιανε!!

Μανουλα ωπααααααα τις και μπουζουκια;; Πωπω κατι χρόνια εχω να παω, για πες καλη η Αντζελα;;
Ριξατε καμια στροφουλα;;;

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρα βιβιαν! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 417472

Κοριτσια εγω μετα τη γεννα ευτυχως δεν ποναω ιδιαιτερα. Με ενα panadol ειμαι τζετ! Cool

Βασουλα θα ρθει και η σειρα σου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 536304

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα καλη ηταν,σαν φωνη κ εμφανιση,την περιμενα πιο στημενη κ πιο τραβηγμενη κτλ,ισωςηταν κ απλη χτες,δλδ απλα μαλλια ουτε ανταυγειες ουτε υπερβολες οτι αρμοζε στην ηλικια της για πιστα φυσικα.Αλλα μου την εσπασε γτ της πεταξε ενας γαρυφαλλο και την πετυχε στην μυτη κ σταματησε να τραγουδαει κ του την ελεγε οτι αν στο πεταξω εγωνα δουμε αν θα σαρεσει Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 966307
δεν προσθεσε οτι φοβαται μην της πεσει η μυτη της απο τις πλαστικες τεσπα.Κατα τα αλλα περασαμε φανταστικα.Καλο ειναι να κανουμε ωραια πραγματα,απλα εμεις ημαστε περιορισμενοι εδω εστω κ 2 μερες δν μπορουμε να ξεφυγουμε,το μονο κακο.Ο αντρας μου ακομα δν εχει κοιμηθει αποτι μ ειπε,αλλα αμα κοιμηθει θα πεσει ξεροοοοςς χαχαχαχα Ειχαμε να βγουμε καιρο.
Βασουλα κατι ψιλα στο τραπεζι,εγω γενικως μετα που παχυνα δν χορευω πια Sad Sad

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Δημητρούλα και εγώ που διάβασα για Σπάτα, που έλεγες πριν, αυτό σκέφτηκα, δίπλα λέω θα ήμασταν! Very Happy


Βιβιανάκι και ο Νικόλας το ίδιο είναι, ας είναι ξενύχτης, το πρωί θα ξυπνήσει πρωί πρωί, όπως και εμείς ακριβώς!
καλά είμαι, σχετικά, κοιλοπονάω, αλλά ελπίζω να περάσει σύντομα, γιατί θέλω να σηκωθώ να κάνω και καμιά δουλειά! cyclops


Μπααααα Βασούλα μου τίποτα δεν μου κάνουν τα μπουσκοπάν (τι ωραία που το έγραψα!) μόνο τα Φελντέν με πιάνουν αλλά δεν πονάω από την περίοδο τώρα, πονάει η κοιλιά μου, νομίζω τα εντεράκια μου, αλλά δεν ξέρω γιατί, από το βράδυ που έπεσα να κοιμηθώ με έπιασε! μπορεί να φταίει η μερέντα που έτρωγα με το κουτάλι το βράδυ, και δεν είχα σταματημό! θα μου έκανε κολικούς ποιος ξέρει!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο ποτε αρχισατε να πηγαινατε τα δικα σας;;;

Μανουλα κι ελεγα ποιος θα με φορτωσει πρωινιατικα κατι με ετρωγε!!!!
Τι λες παιδι μου;; Δεν καταλαβα;;
Επειδη παχυνες δεν χορευεις;;;;
Ο χορος ειναι για ολο τον κοσμο ανεξαρτητως ηλικιας, εμφανισης κ.τ.λ
Ποιος το εχει περασει αυτό????
Ετσι ειναι τα κιλα σου και οποιος γουσταρει Μανουλα, μηπως εσυ αισθανεσαι ασχημα;;;; Πολυ κακως αν ειναι ετσι;; Μεσα σου να αισθανεσαι ομορφα κοπελα μου δεν εχει σημασια το εξω μα καμια εντελως σημασια!!
Εγω παντα δεν ξεπερνουσα τα 43 κιλα και μου την ελεγαν και ενα φεγγαρι ειχα κλειστει στον ευατο μου, συνηλθα ομως και τοτε καταλαβα πως εκεινο το διαστημα εκανα βλακεια που στεναχωριομουν και ενιωθα κομπλεξ, σε οποιον αρεσα δεν με πειραζε δεν με ενοιαζε, λοιπον για να σε καλεσω σε κανενα γλεντι να το καψουμε, ακους εκειιιιιιιιι μην το ξαναπεις αυτο!!!!!!
Ουφφφφφφ!!!!!!! Πιστευω να μην με παρεξηγεις που μιλω τοσο κοφτα και χυμα αλλα κουκλιτσα μου για μενα προσωπικα η εξωτερικη εμφανιση δεν μετραει στα ματια μου για κανεναν, το μεσα και η καρδουλα σου μετραει!!!!
Παω να κανω μασκα του μικρου τωρα και κοιμαται σαν πουλακι τωρα, πως το λυπαμαι γαμωτο!!!
Θα κλαει πολυ!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα μερεντουλα με κουταλακι ε;;;;;
..κι εγω το κανω αυτο και μετα το πληρωνω Μαρακι μου, η σοκολατα πειραζει πολυ το εντερο!!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι χαχαχαχα! Για τους κολικους γελαω! χαχαχα


Μανουλα σοβαρα? Τοσα που εχει κανει το γαρύφαλλο την πείραξε? Που στην τελικη δεν θα το εκανε και επίτηδες ο ανθρωπος.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι συγνωμη αλλαααα τωρα πρπεει να υποφερειιις!!!Λεω κ γω τι επαθε!!!Πηγαινε τουαλετα μπας κ ξαλαφρωσεις.
Δημητρουλα ναι ασε την εκραξα,ηθελα κ να βγαλουμε φωτο,ουστ εφυγα!!Κι καποιες κοπελες ανεβηκαν χορευαν κ πηγαν να τραβηξουν φωτο κ τουςγυρισε την πλατη!Η γυναικα ειναι,να το πω κοσμια,ψωναρα.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά τα λες βρε Βασω μου, όλες κάπως αισθανόμαστε για την εμφάνισή μας αλλά άμα κάτσεις και το σκεφτείς, σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!


αχ μωρέ το μικράκι μας! θα το ξυπνήσεις, θα του χαλάσεις την ηρεμία του τώρα, αλλά τι να κάνεις και εσύ αφου πρέπει!


καλέ Δήμητρά μου γέλα δεν πειράζει, και εγώ γελάω από μέσα μου, παρά τον πόνο μου, για΄τι μου έλεγε ο άντρας μου εχτές να τη φάω με ψωμί γιατί θα με πειράξει και εγώ τον κορόιδευα! Πόπη μου πήγα και τουαλέτα (τι λέμε Χριστέ μου πρωί πρωί!!!!!) αλλά ο πόνος πόνος, τι να πω! ελπίζω να περάσει σύντομα πάντως!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρακι καλο το ψωμακι αλλα με το κουταλι ειναι πιο απολαυστικη! χαχαχαχα


Μανουλα καλα στα λενε τα κοριτσια! Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:μαρακι καλο το ψωμακι αλλα με το κουταλι ειναι πιο απολαυστικη! χαχαχαχα


στα λόγια μου έρχεσαι! Laughing Laughing

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:
dimitroula έγραψε:μαρακι καλο το ψωμακι αλλα με το κουταλι ειναι πιο απολαυστικη! χαχαχαχα


στα λόγια μου έρχεσαι! Laughing Laughing



Εννοείται! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 536304

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:
Μαρία έγραψε:
dimitroula έγραψε:μαρακι καλο το ψωμακι αλλα με το κουταλι ειναι πιο απολαυστικη! χαχαχαχα


στα λόγια μου έρχεσαι! Laughing Laughing



Εννοείται! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 536304


ναι αλλά το μετά είναι το θέμα... αχαχαχαχαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ μην μιλατε για μερεντααααααααα!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια να σας πω, θα βρω λετε στο τζαμπω σφήνα;; Αυτο το στηριγμα για τα μωρακια;;

Αχ με επιασε το στομαχι μου τωρα ενα αγχος τι ειναι παλι τουτο κι εκεινοι οι δικοι μου δεν σηκωνουν το τηλ λετε να εγινε τιποτα;;;

Καλα τοσο ψωνιο η Αντζελα μανουλα;;;
Τι μαγειρευουνε σημερα;;;
Πειτε καμια ιδεα!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφ μην μιλατε για μερεντααααααααα!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259

μην την σκέφτεσαι! να σκέφτεσαι τον πόνο που θα φας μετά άμα πέσεις με τα μούτρα στο βάζο! ααχα

vasoula έγραψε: Κοριτσια να σας πω, θα βρω λετε στο τζαμπω σφήνα;; Αυτο το στηριγμα για τα μωρακια;;

Αχ με επιασε το στομαχι μου τωρα ενα αγχος τι ειναι παλι τουτο κι εκεινοι οι δικοι μου δεν σηκωνουν το τηλ λετε να εγινε τιποτα;;;

Καλα τοσο ψωνιο η Αντζελα μανουλα;;;
Τι μαγειρευουνε σημερα;;;
Πειτε καμια ιδεα!!!!!


Βασούλα μου έχει σφήνες στα Τζάμπω, είχα πάρει και εγώ για τον Νίκο από εκεί.

γιατί δεν το σηκώνουν καλέ? δεν έχει κανείς κινητό να πάρεις? μπορεί να είναι έξω και να μην το ακούν!

εγώ σήμερα θα φτιάξω μπριζόλες με σαλάτα. αν ξεπαγώσουν ποτέ οι μπριζόλες δηλαδή!



Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Vivian έγραψε:Ουφ μην μιλατε για μερεντααααααααα!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 679259

μην την σκέφτεσαι! να σκέφτεσαι τον πόνο που θα φας μετά άμα πέσεις με τα μούτρα στο βάζο! ααχα


Βασικα προσπαθω λεμε τωρα να κανω διαιτα!! Εχω να βαλω φορεμα το Σεπτέμβρη οοοουφ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ και εσύ δίαιτα ε? εντάξει έχεις καιρό μέχρι τότε!

που ναι η Καλλιόπη καλέ? αφού την βλέπω On line! που σαι καλέεεεεε?????

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω να δηλωσω πως κακο μπελα εχω βρει με την μπαλα και τα γκοοοοοοολ!!! Δεν μαζευεται απο τον κηπο!!! Rolling Eyes

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Εχω να δηλωσω πως κακο μπελα εχω βρει με την μπαλα και τα γκοοοοοοολ!!! Δεν μαζευεται απο τον κηπο!!! Rolling Eyes

axaxa! τουλάχιστον εσένα παίζει στον κήπο, εμένα που παίζει μέσα στο σπίτι και έχει κάνει όλους του τοίχους γεμάτο σημάδια!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 534787

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλέπω να γινεται ποδοσφαιριστης vivian το παιδι!!!!τι γλυκουλης ο κωνσταντινουλης σας!!!!!!

Μαρακι τους βρηκα οκ, ειχαν ξεπορτισει στο λιμανι, αχ να ημουν εκει με το παιδακι μου θα τρελαινοταν να εβλεπε την θαλασσα!!!

Κοιτα βαλε τις στο νερακι δεν παθαινουν τιποτα!!!! Στο φουρνο θα τις βαλεις η θα τις ψησεις???

Εγω θα φτιαξω σνιτσελ αν ποτε σηκωθω απο την καρεκλα με τετοια νυστα αλλα θελω να παω και τσο τζαμπω, δεν γινεται πρεπει να ψωνισω κατι σημερα, με εχει πιασει εχω καιρο να παω!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαλαλι του το παιδι χαλαλι του Μαρακι του αγορινα σου!!!!!
Βλεπω καινουργια φωτο ε;;; εβαλες και στο face απο χθες;;
Κανε τις απορρητες σε εμενα χιχιχιχιχι θα το ματιασω το παιδι ειμαι φουλ πρασινοματα, ετσι λενε!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Vivian έγραψε:Εχω να δηλωσω πως κακο μπελα εχω βρει με την μπαλα και τα γκοοοοοοολ!!! Δεν μαζευεται απο τον κηπο!!! Rolling Eyes

axaxa! τουλάχιστον εσένα παίζει στον κήπο, εμένα που παίζει μέσα στο σπίτι και έχει κάνει όλους του τοίχους γεμάτο σημάδια!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 30 534787


Εμενα μεσα στο σπιτι βολευεται με μπαλονια γιατι φοβαμαι μην χτυπησει το Λυδιακι!!! Αχ τι τραβαμε οι δολιες!!! χαχχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τραβάμε Βίβιαν μην το συζητάς καθόλου! αχαχαχα


Ναι Βασούλα μου στο φούρνο θα τις κάνω, εντάξει δεν καίγομαι πάρα πολύ να τις κάνω τώρα, για το βράδυ θα τις άνω έτσι και αλλιώς, αλλά αν δω ότι δνε ξεπαγώνουν με τίποτα θα τις βάλω στο νερό μετά.
αχ και μένα με έχει πιάσει αυτήν την εποχή και θέλω να αγοράσω ότι δω μπροστά μου! καλά όσο για τα τζάμπω που τα έχουμε και κοντά στο σπίτι, για τον μικρό υποτίθεται ότι πάμε κάθε φορά, αλλά εγώ θέλω να τα σηκώσω όλα από εκεί μέσα!

ναι άλλαξα φωτό, είναι χτεσινή από το Αττικό που πήγαμε, φυσικά έχω βάλει και στο fb ολόκληρο άλμπουμ Αττικό Ζωολογικό πάρκο έκανα! αχαχαχαχαχαχα!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον κατι που ηθελα να σας γραψω, μια μερα πηγα στο τζαμπω και καθως κοιτουσα τα μπεμπε περασα απο τον διαδρομο με τα μπιμπερο, κοιτουσα και ξανακοιτουσα και ειδα πως στις θηλες υπηρχαν νουμερο και κανω αυτο Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked εμεινα, διαπιστωσα πως το μωρο μου εδινα μεγαλη θηλη τοσο καιρο!!!!
Μια μερα απο τους 2 μηνες που βγηκα απο την κλινικη ( το βραδυ ξαναμπηκα ) πηγα με την μητερα σε ενα μαγαζι εδω στο Ηρα και κλεισαμε ολα τα πραγματα, εμεινα πολλες ωριτσες, ημουν πολυ προσεχτικη στο καθετι και επειδη κουραστηκα το β ραδυ ξαναμπηκα με συσπασεις, ετσι αφησαμε στην μεση καποια μικροπραγματακια οπως και τα μπιμπερο ενταξει λεω θα παω αλλη φορα που να φανταστω οτι θα γεννουσα ενα μηνα πριν.
Ετσι πηγε η μητερα μου, μανα της λεω να σου δωσει καλα και σωστα μπουκαλια για νεογεννητο, ξερουν αυτοι εκει τις λεω!!!!
Ταιζαμε το μωρο, δυσκολευοταν δεν ετρωγε πολυ εκανε πολυ ωρα να το πιει, που να φανταστω βρε κοριτσια πως ηταν η θηλη Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad πιστεψα πως ειχα τα σωστα, το παιδακι πνιγοταν, δεν επινε γαλα, μεχρι και στο γιατρο το πηγα για αυτο το λογο και αλλαξαμε γαλα!!!
Οκ πειτε πως εγω ειμαι μια αχρηστη που δεν πληροφορηθηκα σωστα ετσι;; Εκεινη η παιδιατρος τοσο καιρο δεν μπορουσε να μου το πει;; Η ιδια το ταιζε στο μαιευτηριο, εκεινες οι νοσοκομες δεν το εβλεπαν;;..κι εκεινη η αθλια στο καταστημα για νεογεννητο δεν επρεπε να δωσει;; τι εδωσε για 4 μηνων και πανω;;;

Πειτε μου κατι να νιωσω καλα αισθανομαι χαλια, υπεφερα τοτε που επρπε να ασχοληθω με τα πραγματακια του παιδιου μου, ημουν μεσα με ενδοφλεβεια, τρυπιομουν, επερνα φαρμακα, εκλαιγα, βαραγα 100αρες συσπασεις και δεν μπορουσα να ξαναπαω δεν με αφηνε ο γιατρος, εγω δεν ηξερα απο μπεμπε ολοι οι υπολοιποι δεν επρεπε να μου του πουν;;

Σημειωστε πως στο Ηρα εδωσε η μανα μου κοντα στα 3000 χιλιαρικα ευρω, ωραια τα εκτιμησαν, την Δευτερα θα παω εκει, πιστευω να καταλαβαινετε τι εχω να τους κανω!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις