Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:τι τραβάμε Βίβιαν μην το συζητάς καθόλου! αχαχαχα


Ναι Βασούλα μου στο φούρνο θα τις κάνω, εντάξει δεν καίγομαι πάρα πολύ να τις κάνω τώρα, για το βράδυ θα τις άνω έτσι και αλλιώς, αλλά αν δω ότι δνε ξεπαγώνουν με τίποτα θα τις βάλω στο νερό μετά.
αχ και μένα με έχει πιάσει αυτήν την εποχή και θέλω να αγοράσω ότι δω μπροστά μου! καλά όσο για τα τζάμπω που τα έχουμε και κοντά στο σπίτι, για τον μικρό υποτίθεται ότι πάμε κάθε φορά, αλλά εγώ θέλω να τα σηκώσω όλα από εκεί μέσα!

ναι άλλαξα φωτό, είναι χτεσινή από το Αττικό που πήγαμε, φυσικά έχω βάλει και στο fb ολόκληρο άλμπουμ Αττικό Ζωολογικό πάρκο έκανα! αχαχαχαχαχαχα!

Ολοκληρο αλμπουμ;;;;;;;;;;; εφυγα να δωωωωωωωω το αντρακι μας!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου και εγώ χαμπάρι δεν είχα πάρει αυτό με τις πιπίλες,τον θήλαζα μέχρι 10 μηνών και έτσι δεν είχε χρειαστεί να το ψάξω και πολύ, και όταν του πήρα, τι νομίζεις ότι πήγα και του πήρα? αυτές με τις μεγάλες τρύπες!!!!! και όταν αγόρασα μπιμπερό μια μέρα που είχε δική του πιπίλα επάνω, κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, δεν μπορούσε να το πιει ο μικρός για΄τι είχε μικρή τρυπούλα, είχε συνηθίσει ο δικός μου στην μεγάλη τρύπα που το κατέβαζε μια και έξω το γάλα, και η άλλη τον δυσκόλευε! αχαχα
αλλά εσύ δεν είναι ανάγκη να αισθάνεσαι χάλια? τι φταις εσύ? εσύ ήσουν χάλια που να το φανταστείς και να μπορέσεις κιόλας να ασχοληθείς με αυτό από την στιγμή κιόλας που δεν είχες κιάλλο παιδί για να έχεις την εμπειρία! οπότε στο επόμενο (το κοριτσάκι, ξέρεις εσύ!) θα ξέρεις από την αρχή τι θα πρέπει να πάρεις!
ωχ λαμπόγυαλο θα τα κάνεις εκεί μέσα?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Λοιπον κατι που ηθελα να σας γραψω, μια μερα πηγα στο τζαμπω και καθως κοιτουσα τα μπεμπε περασα απο τον διαδρομο με τα μπιμπερο, κοιτουσα και ξανακοιτουσα και ειδα πως στις θηλες υπηρχαν νουμερο και κανω αυτο Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked εμεινα, διαπιστωσα πως το μωρο μου εδινα μεγαλη θηλη τοσο καιρο!!!!
Μια μερα απο τους 2 μηνες που βγηκα απο την κλινικη ( το βραδυ ξαναμπηκα ) πηγα με την μητερα σε ενα μαγαζι εδω στο Ηρα και κλεισαμε ολα τα πραγματα, εμεινα πολλες ωριτσες, ημουν πολυ προσεχτικη στο καθετι και επειδη κουραστηκα το β ραδυ ξαναμπηκα με συσπασεις, ετσι αφησαμε στην μεση καποια μικροπραγματακια οπως και τα μπιμπερο ενταξει λεω θα παω αλλη φορα που να φανταστω οτι θα γεννουσα ενα μηνα πριν.
Ετσι πηγε η μητερα μου, μανα της λεω να σου δωσει καλα και σωστα μπουκαλια για νεογεννητο, ξερουν αυτοι εκει τις λεω!!!!
Ταιζαμε το μωρο, δυσκολευοταν δεν ετρωγε πολυ εκανε πολυ ωρα να το πιει, που να φανταστω βρε κοριτσια πως ηταν η θηλη Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad πιστεψα πως ειχα τα σωστα, το παιδακι πνιγοταν, δεν επινε γαλα, μεχρι και στο γιατρο το πηγα για αυτο το λογο και αλλαξαμε γαλα!!!
Οκ πειτε πως εγω ειμαι μια αχρηστη που δεν πληροφορηθηκα σωστα ετσι;; Εκεινη η παιδιατρος τοσο καιρο δεν μπορουσε να μου το πει;; Η ιδια το ταιζε στο μαιευτηριο, εκεινες οι νοσοκομες δεν το εβλεπαν;;..κι εκεινη η αθλια στο καταστημα για νεογεννητο δεν επρεπε να δωσει;; τι εδωσε για 4 μηνων και πανω;;;

Πειτε μου κατι να νιωσω καλα αισθανομαι χαλια, υπεφερα τοτε που επρπε να ασχοληθω με τα πραγματακια του παιδιου μου, ημουν μεσα με ενδοφλεβεια, τρυπιομουν, επερνα φαρμακα, εκλαιγα, βαραγα 100αρες συσπασεις και δεν μπορουσα να ξαναπαω δεν με αφηνε ο γιατρος, εγω δεν ηξερα απο μπεμπε ολοι οι υπολοιποι δεν επρεπε να μου του πουν;;

Σημειωστε πως στο Ηρα εδωσε η μανα μου κοντα στα 3000 χιλιαρικα ευρω, ωραια τα εκτιμησαν, την Δευτερα θα παω εκει, πιστευω να καταλαβαινετε τι εχω να τους κανω!!!!!

Αγαπη μου τι ειναι αυτα που λες; Εσυ υπεφερες για να βγει το μωρακι σου καλα και υγιες!! Μονο αυτο ειχε σημασια και εσυ το εκανες και εισαι αξια συγχαρητηρίων!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου που με κανετε και νιωθω καλυτερα, ηταν και προωρο το παιδακι μου και δεν μπορουσε να φαει!!!!!

Κοιτα Μαρακι στο μαγαζι μου οταν μου λενε '' κοπελια εχω αλλεργεια στην κανελα, προσεχε δεν θελω φαγητο με κανελλα'' κι εγω τους στειλω φαγητο με κανελλα ποια η θεση τους;; μου την σπανε την κουζινα η δεν μου την σπανε;; η οταν μου ζητησουν παστιτσιο και τους στειλω μουσακα δεν θα θυμωσουν και θα εχουν δικιο και με την κανελλα απο την στιγμη που θα παθει καποιος αλλεργικο σοκ αλλα και με τον μουσακα!!!
Παραδειγμα σας λεω τωρα που αν αυτην δεν την ενοιξε απο ανθρωπινη πλευρα απο επαγγελματικη τουλαχιστον;;

Μαρακι της στελνω πολυ κοσμο, απλα θα παω εκει και θα της πω, απο εδω και περα θα σου κανω τετοια δυσφημηση που θα το φυσας και δεν θα κρυωνει μανταμ ηδη το εχω κανει!!!
Μα θα το κανει και σε αλλες μανουλες!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι δίκιο έχεις Βάσω μου ότι και να πεις! όταν ζητάς κάτι, ειδικά για μωρό, πρέπει ο άλλος να είναι πολύ προσεκτικός και να σου δίνει αυτό που πρέπει! μην το συζητάς!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να την ξαπλάρω στον καναπέ γιατί δεν παλεύεται άλλο ο πόνος! τι στο καλό, μια χαρά ήμουν, αν εξαιρέσεις την περίοδο, τι το ήθελα και αυτό τώρα! και νυστάζωωωωωωω......

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρακι ακομα κοιλοπονας? Crying or Very sad


Βασω σοβαρα μιλας? Παντως η Μαρια εχει δικιο. Στο δευτερο εισαι πιο προετοιμασμενος. Δεν υπαρχει λογος να το σκεφτεσαι πλεον. Τωρα για την πωλητρια τι να σου πω. Ενα δικιο το εχεις. Απλα μετα απο τοσο καιρο μπορει να σου βγει απο πανω και να σε κανει να νιωσεις πιο ασχημα στην προσπαθεια της να δικαιολογηθει.
Θυμαμαι μια φορα κοριτσια που ειχα κανει μπανιο τον μικρο και εκανα λαθος και αντι να του βαλω κρεμα σωματος του εβαλα την κρεμα για το συγκαμα. Και ελεγα απο μεσα μου: Μα γιατι ειναι τοσο πηχτη? Rolling Eyes


Πως τα κατεφερνω καθε φορα και τα λεφτα στο σουπερ μαρκετ τα βγαζω ακριβως δεν μπορω να καταλαβω! Ο Θεος με φυλαει! χαχαχα
Παω σουπερ μαρκετ με 61 ευρω και ο λογαριασμος μου βγηκε 61,01 ευρω!


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 328109

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:Καλημερα κοριτσαρες μου ! Χρονια Πολλα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ευακι να χαίρεστε τον αντρα σου! Πολυχρονος! Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλα να περασετε σημερα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Βασουλα πολυ ευχαριστα τα νεα σας! Αντε παρε και εσυ λιγο τα απανω σου! Εδω εχει πολυ ωραια μερα σημερα! Αργοτερα θα παω καμια βολτα με τον μικρο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vasoula έγραψε: Χρονια Πολλα και απο μενα για τον αντρουλη σου Ευακι πολυχρονος Very Happy Very Happy

Καλα θα κανεις Δημητρούλα να βγείτε λιγο για βολτιτσα!!!
Εμεις τωρα που κοιμηθηκε ο μικρουλης, μπαλκονακι και σκραμπλακι με τον άντρα μου!!!

GEODATOU έγραψε:ΕΥΑΚΙ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΟΝΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????ΦΑΓΑΜΕ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ ΣΗΜΕΡΑ???ΣΚΟΡΔΑΛΙΤΣΑ???

κοριτσια μου ευχαριστω για τις ευχες σας!!!
κι εμεις δε φαγαμε μπακαλιαρο,ειχαμε τσιπουρες και λαυρακια!γιναν τελεια στα καρβουνα!φαγαμε του σκασμου,20 ατομα ειχαμε για μεσημερι και μολις εφυγαν σκουπισμα-ξεσκονισμα-σφουγγαρισμα-καθαρισμα τα μπανια και τηγανισμα οι ταραμοκεφτεδες και μετα η απογευματινη βαρδια!!!αλλοι 25 μεχρι 11.30 γινοταν χαμος εδω!!!καλα περασαμε,φοβερα!!! αλλα η κουραση μου βγηκε σημερα!!!πηγαμε τα μικρα στην παιδικη χαρα και εκει που μας χτυπαγε ο ηλιος ημουν ετοιμη να κοιμηθω στην κουνια πανω!!!!!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!!!ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΔΟΛΙΕΣ ΠΟΥ Ο ΚΑΦΕΣ ΕΓΙΝΕ ΣΦΗΝΑΚΙ!!!!!
ΕΥΑΚΙ,ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΑΝΤΑ!!!
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ.Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΑΡΙΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
ΜΑΡΑΚΙ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!
ΠΟΠΑΚΙ,ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!
ΠΟΠΑΚΙ Νο 2, ΜΗΝ ΞΑΝΑΞΟΥΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΝΑ ΧΟΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΤΑ ΠΑΧΗ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΗ ΜΑΣ!!
ΒΑΣΟΥΛΑ,,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ.ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΝ ΑΝΗΡ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΣΩΘΗΚΕΣ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Τζωωωωωωωωω!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 334590
πώς είστε? είδα τον μικρό στο βίντεο απο την παρέλαση, μια χαρά το πήγαινε το εν δυο!

Δημητρούλα ακόμα κοιλοπονάω, άστα δράμα! και από ότι πιστεύω θα κοιλοπονάω μέχρι αύριο το πρωί, αύριο πιστεύω να είμαι καλύτερα αν και μάλλον ακόμα θα αισθάνομαι μία ταλαιπώρια μέσα εκεί!

Ευάκι μου να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου και να σε χαίρεται και εκείνος και οι δυό μαζί να χαίρεστε τα αγγελούδια σας! και εγώ στο έχω ξαναπεί, σε θαυμάζω που μπορείς και τα κάνεις όλα αυτά και πάντα είσαι στο τρέξιμο και δουλεύεις κιόλας! εγώ είμαι πολύ μούχλας και πολύ χαίρομαι τους ανθρώπους που μπορούν και τα κάνουν όλα! τα κάνεις όλα και συμφέρεις! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 31 654316

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ,Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ!!!ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΟ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΑΛΙ ΠΑΕΛΑΣΗ!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!ΤΣΟΛΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ!!!!ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΟ ΕΝ ΔΥΟ!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz βρε το παλικαράκι μας! Εύζωνος στο Σύνταγμα θα σου γίνει!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου ηταν τελειες οι φωτο σας!!!
ωστε λοιπον συναντηθηκατε ε???
περασατε τελεια να υποθεσω???

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλέ Ευάκι με ποιον συναντηθήκαμε? σε έχασα...
ωραία περάσαμε ναιιιιιι πολύ ωραία

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλέ Ευάκι με ποιον συναντηθήκαμε? σε έχασα...
ωραία περάσαμε ναιιιιιι πολύ ωραία

καλα βρε ανθρωπε ανεβηκες αθηνα και δε συναντηθηκες με καμια τσουπρα???δεν ξερω εγω ετσι νομιζα οτι θα δεις καμια τους!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ .ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΜΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ.ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα ποιος συναντηθηκε με ποιον???? cyclops cyclops cyclops
εχω χασει τη μπαλα!!!
μαρακι δες στις θανασιμες πεθερες τι εκανε παλι χθες η αγαπητη... affraid

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι βρε Ευάκι μου δεν συναντηθήκαμε! αφού μας έφαγε όλη μέρα το πάρκο! πήγαμε εκεί, δεν θυμάμαι τι ώρα νομίζω 11 και κάτι και φύγαμε στις 6:30 αν δεν κάνω λάθος! αλλά που θα μου πάει θα τις πετύχω! αχαχαχα Wink


πάω πάω να δω για την πεθερούλα την αγαπημένη! αχαχαχα

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ,ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝ@ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ - ΤΖΙΖ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ,ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝ@ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ - ΤΖΙΖ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!!


καλέ εγώ το κατάλαβα, στο Ευάκι πες το που της έχει πάρει το μυαλό η πεθερά και δεν το έχει καταλάβει ακόμα! αχααχαχαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ.Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΑΡΙΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.

Σ' ευχαριστω πολυ πολυ! Η Δημητρα ειναι οντως η καλυτερη επιλογη! Την ξερεις καλυτερα άλλωστε! Και εκεινος την αγαπα πολυ και το δειχνει αυτο ειναι το αξιοσημείωτο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ,ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝ@ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ - ΤΖΙΖ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ!!!!


καλέ εγώ το κατάλαβα, στο Ευάκι πες το που της έχει πάρει το μυαλό η πεθερά και δεν το έχει καταλάβει ακόμα! αχααχαχαχα

καλε κι εγω το καταλαβα!!!αλλα νομιζα οτι ησουν κι εσυ στο κολπο!
εν τω μεταξει απο χθες βραδυ εχω εναν ακαταπαστο πονοκεφαλο...λετε να με ματιαξαν? cyclops

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μάτι μάτι μην το συζητάς! φτου φτου σκόρδα στο κοριτσάκι μας!

καλέ αν το ήξερα ότι θα συναντιόνταν εχτές θα το είχα παρατήσει το πάρκο και θα πήγαινα και εγώ! αχαχαχαχα

άσχετο αλλά, πολύ ωραίο το πάρκο, αλλά θες ένα σκασμό λεφτά ρε παιδί μου!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ματιασαν το κοριτσι μας!! Να χαιρεσε τον αντρουλη σου!! Οσο για την πεθερα εσυ φταις που χαρηκες τοοσο πολυ στα γενεθλια της!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Το ματιασαν το κοριτσι μας!! Να χαιρεσε τον αντρουλη σου!! Οσο για την πεθερα εσυ φταις που χαρηκες τοοσο πολυ στα γενεθλια της!!!

πες τα βρε βιβιαν!!!ολη μερα ρεσιταλ εδωσα απο τη χαρα μου!!!και την πηρα και τηλεφωνο... Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις