Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

christiana

christiana
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας και απο μενα. εγω γεννησα την κορη μου στις 14/12 και σε αντιθεση με τον αδερφουλη της ειναι τοοοοοοσο ησυχη και κοιμαται ολη την νυχτα με εξαιρεση λιγο την περιοδο των κολικων. την θηλαζω αποκλειστικα και εδω και 15 μερες προσπαθουμε να φαμε φρουτοκρεμα αλλα δεν την θελει καθολου, συνεχεια την φτυνει. μηπως να ανησυχησω; δεν εχει φαει ουτε μια κουταλιτσα ακομα.
αααα, σημερα γινομαστε 6 μηνων!!!!! να ζησεις κοριτσακι μου και ολα τα παιδακια του κοσμου να ειναι καλα!!!!!

*anastasia*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κι από μένα......κι εγώ μανούλα δεκεμβρίου.....4/12 γεννημένη η μικρή μου, 36 εβδομάδων, 2040 κιλά και 45 πόντους. μου την πήρε ο γιατρός γιατί δεν έπαιρνε καθόλου βάρος και στρεσαριζότανε το μωρό εκεί μέσα. 11 μέρες στη μονάδα του μητέρα και στις 16/12 πήγαμε μαζί με τον αδελφούλη της να την πάρουμε!!!! δόξα τω Θεό όλα καλά! το αντράκι μου είναι 3 χρονών, το κοριτσάκι μου 7 μηνών κι εγώ 3 μηνών έγκυος!!! τέλος δεκέμβρη θα έχουμε και το τρίτο μας παιδάκι! εύχομαι όλα τα παιδάκια να είναι γερά και να έχουν την υγεία τους! θαυμάζω τους γονείς για την υπομονή τους και το κουράγιο τους οταν έχουν τα μωράκια τους μέσα στη μονάδα......και ειδικά τις δύσκολες περιπτώσεις.....αυτά που είδα εκεί μέσα δεν θα τα ξεχάσω ποτέ.....όσες μανούλες το έχουνε ζήσει με καταλαβαίνουν!!!!!

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
*anastasia* έγραψε:γεια σας κι από μένα......κι εγώ μανούλα δεκεμβρίου.....4/12 γεννημένη η μικρή μου, 36 εβδομάδων, 2040 κιλά και 45 πόντους. μου την πήρε ο γιατρός γιατί δεν έπαιρνε καθόλου βάρος και στρεσαριζότανε το μωρό εκεί μέσα. 11 μέρες στη μονάδα του μητέρα και στις 16/12 πήγαμε μαζί με τον αδελφούλη της να την πάρουμε!!!! δόξα τω Θεό όλα καλά! το αντράκι μου είναι 3 χρονών, το κοριτσάκι μου 7 μηνών κι εγώ 3 μηνών έγκυος!!! τέλος δεκέμβρη θα έχουμε και το τρίτο μας παιδάκι! εύχομαι όλα τα παιδάκια να είναι γερά και να έχουν την υγεία τους! θαυμάζω τους γονείς για την υπομονή τους και το κουράγιο τους οταν έχουν τα μωράκια τους μέσα στη μονάδα......και ειδικά τις δύσκολες περιπτώσεις.....αυτά που είδα εκεί μέσα δεν θα τα ξεχάσω ποτέ.....όσες μανούλες το έχουνε ζήσει με καταλαβαίνουν!!!!!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό να έρθει και το τρίτο! Μπράβο! Σε χαίρομαι!!! Χαρά στο κουράγιο σου να τα κάνεις απανωτά, μπράβο! (το λέω γιατί εγώ τα είδα όλα με το ένα που έκανα!!!)

*anastasia*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σ'ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά και να χαίρεσαι το παιδάκι σου! η αλήθεια, βέβαια, είναι οτι το τρίτο ήρθε χωρίς καν να το προσπαθήσουμε. με μια φορά κι αυτή την 25η μέρα. καμία σχέση με γόνιμες δηλαδή. αλλά αυτά δεν τα προγραμματίζεις, ε; ήταν ένα σοκ στην αρχή αλλά τώρα περιμένουμε πως και πως να έρθει!!! εύχομαι σε όλες τις κπέλες να πάνε όλα καλά!!!!!!!! Very Happy

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
christiana έγραψε:γεια σας και απο μενα. εγω γεννησα την κορη μου στις 14/12 και σε αντιθεση με τον αδερφουλη της ειναι τοοοοοοσο ησυχη και κοιμαται ολη την νυχτα με εξαιρεση λιγο την περιοδο των κολικων. την θηλαζω αποκλειστικα και εδω και 15 μερες προσπαθουμε να φαμε φρουτοκρεμα αλλα δεν την θελει καθολου, συνεχεια την φτυνει. μηπως να ανησυχησω; δεν εχει φαει ουτε μια κουταλιτσα ακομα.
αααα, σημερα γινομαστε 6 μηνων!!!!! να ζησεις κοριτσακι μου και ολα τα παιδακια του κοσμου να ειναι καλα!!!!!
GEIA SOU KANE ALLOUS SUNDIASMOUS FROUTON , DES KAI THN HBH THS KREMAS PIO AREEI PIO PIKTH AMA 8ELEIS BALE KAI ENA ME DUO KATALAKIA ETOIMHS FROUTOKREMAS DEINEI ALLH GEUSH

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
GEIA SAS MANOULES EGW GENNISA STHS 8 DEKEMBRIOU TO KORITSAKH MOU HTAN SXETIKA HREMH MEXRI THN WRA POU ARXIZE NA PEINAEI EKEI GINOTAN XAMOS KAPOIOS EPREPE NA THN APASXOLH KAI O ALLOS NA FTIAXNEI TO GALA DUSTHXOS MOU KOPHKE PERASAME KAI TOUS KOLLHKOU, TWRA EINAI ENA APO TA PIO ZWHRA PAIDIA POU EXW DEI OTI MPEI STO MATI THS 8ELEI NA PIASEI OPWSDIPOTE OSW GIA TA SALIA DEN TO SUZHTAW APO 2 MHNWN RIAKH KAI OLO MOU LEGANE GRHGORA 8A GRALEI DONTIA AKOMA TIPOTA

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας μανούλες Very Happy
Τι κάνουν τα μωράκια σας;;
christiana τι γίνεται;; Πως τα πάτε με την φρουτόκρεμα;;
Ζουζουνεύουν τα μικρούλια σας;; Τα κάνατε μπανάκι;; Εμείς έχουμε κάνει 10 δεν προλαβαίνω να τον πηγαίνω με την δουλειά και να φανταστείτε πως η θάλασσα είναι 12 μέτρα απο τα πόδια αλλά δεν πειράζει θα κάνουμε Σεπτέμβριο.
Απο σουπίτσες πως τα πάτε;;

effiek

effiek
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας μανούλες!
Κι εγώ γέννησα τον Άγγελο στις 13-12. Είναι πολύ ζωηρός αλλά καθόλου γκρινιάρης!! Smile Smile
Τρώει φρουτόκρεμα με φρούτα εποχής και τρελλαίνεται!!!Επίσης τρώει σουπίτσες με κοτόπουλο, κρέας και λαχανικά και αυτή την εβδομάδα ξεκινήσαμε και ψάρι και του άρεσε πολύ!!! Smile
Έχουμε ξεκινήσει τα μπάνια από τον Ιούνιο! Η θάλασσα του αρέσει πολύ, και μάλιστα χρησιμοποιούμε και το σωσίβιο swimtrainer και κολυμπάει μόνος του! Έχει πολύ πλάκα Very Happy Very Happy
Από δόντια ακόμη τιποτα...μόνο σάλια..!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κι απο εμενα.Κι εγω γεννησα τον μικρο μου στις 8/12 9:55 το πρωι Τεταρτη. Λιγακι προωρος..μολις στις 34+1 εβδομαδες..με αρκετα τρεξιματα αλλα τελικα ολα καλα..Να χαιρεστε ολες τα αγγελουδακια σας

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας Very Happy Να τα χαίρεστε τα μωράκια σας Very Happy

Ξεκινησαμε σιδηρο, εσείς του δίνετε;;

effiek έγραψε:Γειά σας μανούλες!
Κι εγώ γέννησα τον Άγγελο στις 13-12. Είναι πολύ ζωηρός αλλά καθόλου γκρινιάρης!! Smile Smile
Τρώει φρουτόκρεμα με φρούτα εποχής και τρελλαίνεται!!!Επίσης τρώει σουπίτσες με κοτόπουλο, κρέας και λαχανικά και αυτή την εβδομάδα ξεκινήσαμε και ψάρι και του άρεσε πολύ!!! Smile
Έχουμε ξεκινήσει τα μπάνια από τον Ιούνιο! Η θάλασσα του αρέσει πολύ, και μάλιστα χρησιμοποιούμε και το σωσίβιο swimtrainer και κολυμπάει μόνος του! Έχει πολύ πλάκα Very Happy Very Happy
Από δόντια ακόμη τιποτα...μόνο σάλια..!

Να τ χαίρεσαι το μωρούλι σου Very Happy α αυτό το σωσιβιο είναι τέλειο μα τέλειο κι εμένα μόνο κολυμπα.. Την ίδια έχουμε γεννήσει Very Happy Very Happy

effiek

effiek
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasoula έγραψε: Καλημέρα σας Very Happy Να τα χαίρεστε τα μωράκια σας Very Happy

Ξεκινησαμε σιδηρο, εσείς του δίνετε;;

effiek έγραψε:Γειά σας μανούλες!
Κι εγώ γέννησα τον Άγγελο στις 13-12. Είναι πολύ ζωηρός αλλά καθόλου γκρινιάρης!! Smile Smile
Τρώει φρουτόκρεμα με φρούτα εποχής και τρελλαίνεται!!!Επίσης τρώει σουπίτσες με κοτόπουλο, κρέας και λαχανικά και αυτή την εβδομάδα ξεκινήσαμε και ψάρι και του άρεσε πολύ!!! Smile
Έχουμε ξεκινήσει τα μπάνια από τον Ιούνιο! Η θάλασσα του αρέσει πολύ, και μάλιστα χρησιμοποιούμε και το σωσίβιο swimtrainer και κολυμπάει μόνος του! Έχει πολύ πλάκα Very Happy Very Happy
Από δόντια ακόμη τιποτα...μόνο σάλια..!

Να τ χαίρεσαι το μωρούλι σου Very Happy α αυτό το σωσιβιο είναι τέλειο μα τέλειο κι εμένα μόνο κολυμπα.. Την ίδια έχουμε γεννήσει Very Happy Very Happy

σε ευχαριστώ πολύ!!!Κι εσύ να χαίρεσαι το φατσάκι σου!!! Έχουμε και γενέθλια σήμερα!!!Να τα χιλιάσουν Very Happy τα μικρούλια μας!!Very Happy

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε μαμαδες που εισαστε????????????κοντευουν να χρονισουν πια τα μωρουδελια μας κ καποια χρονισαν ηδη!!!!να τα χαιρομαστε ..μα που ειστε ολες??????????πια ημαστε πολυασχολες σιγουρα ολες με τα νινια μας..ελατε ξανα να τα λεμε.... Laughing

elma28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας είμαι κ εγώ μανούλα Δεκεμβρίου 2010!

mairi.g

mairi.g
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να΄μαι και εγωωωωωωω!!!διδυμομανουλα!γεννισα 17/12/2010 στις 8:53 το απογευμα η πρωτη κουκλιτσα μου και 8:54 η δευτερη κορουλα μου.

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
2 χρονων πια και σιγα τελικα μην ειχαμε χρονο για μας και το φορουμ...η μονο εγω δεν εχω ελευθερη ωρα ρε κοριτσια??????????τι γινετε?????? Μαμάδες με μωρακια Δεκεμβριου 2010!!! - Σελίδα 3 893968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις