Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
190 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 190 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σούλα έγραψε:
vasoula έγραψε: Περαστικα στον μικρουλη σου, ποσο ειναι κι εγω κρυωμενο τον εχω Crying or Very sad
βλεπεις που τελικα δεν ειναι ολα αξιοπιστα παρα μονο το dna? Πάλι καλα που επεσε στα χέρια της γνωστής ο φάκελος κορίτσι μου!!
Βεβαια και ηταν επέιγον και για αυτο βγηκε αμεσως!!
Μηπως μπορείς να δείς στα χαρτιά κάποια στιγμή τι στιγμα βρηκαν στον άντρα σου;; Προφανως θα το γραφουν με λατινικους χαρακτηρες και ισως καμια παυλιτσα ενδοιαμεσα, σαν τυπος μαθηματικων περιπου!!!
ευχαριστω για τον μικρουλη και σε εσας περαστικουλια!!!
το απογευμα θα σου γραψω ακριβως και για τους δυο μας.. Στίγμα και DNA. Σπανια περιπτωση αξια συγχαρητηριων!!!!! - Σελίδα 2 417472
πηραμε τον εβδομο..εσεις?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι 3 μηνων και κατι Very Happy

Vickyvas

Vickyvas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasoula μπράβο σου. Το ίδιο εκανα και εγώ όχι όμως για στίγμα αλλά για καρυότυπο. Πριν δύο χρονια μετά από 9 αποβόλες και ενώ παρακαλούσα τους γιατρούς να μου γράψουν κάποιες πιο εξιδικευμένες εξετάσεις για να μάθουμε για πιο λόγο είχα τις αποβολές όλοι ήταν αρνητικοί και σχεδον γελάγανε και μαζί μου. Μέχρι που στον τελευταίο γιατί άλλαξα και πολλούς επέμενα τόσο πολύ που γύρισε και μου είπε άντε θα σου γράψω για να σταματίσεις να με πρήζεις.Χώρις να μου πει που να πάω, άρχισα να ψάχνω μόνη μου και έτσι κατέληξα στο Παίδων:στο Χορέμιο για εξέταση για κυστίκη ίνωση και στο Κέντρο Υγείας Παίδιου για καρυότυπο. Μέτα απο 4 μήνες μας πήραν τηλέφωνο και πήγαμε να δούμε ενάν γενετιστή, ο οποίος μας είπε ότι ο άνδρας μου είχε κάποιο πρόβλημα στο DNA-στα χρωμοσώματα το οποίο προκαλούσε τις αποβόλες. Μας είπε ότι είμασταν τυχεροί γιατί μία εγκυμοσύνη που θα προχωρούσε θα είχε σαν αποτέλεσμα ένα παίδι με σύνδρομο DOWN.Μας έδωσε συνγχαρητήρια που επιμείναμε να κάνουμε εξετάσεις γιατί όλοι φτάνουν σε αύτον μέτα τη γέννα όταν το πρόβλημα δεν διορθώνετε.Σήμερα μετά από εξωσωματική για να κάνουμε εξέταση στο έμβρυο πριν εμφυτευθεί έχω ένα κοριτσάκι 9 μηνών χώρις κανένα πρόβλημα.Δεν υπάρχει σωστή ενημέρωση δυστιχώς πρέπει να είμαστε και εμεις λίγο υποψιασμένες και να επιμένουμε καλύτερα πέντε εξετάσεις παραπάνω και λίγη ταλαιπωρία παρά να σηκώνεις σταύρο για μια ζώη.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα σχετικά με τον τίτλο, θα πας στο πρώτο ποστ και θα κάνεις edit. Έτσι θα μπορέσεις να αλλάξεις τον τίτλο και νομίζω ότι θα αποθηκεύσει την αλλαγή μόνο του μόλις πατήσεις Αποστολή.

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σούλα έγραψε:
vasoula έγραψε: Περαστικα στον μικρουλη σου, ποσο ειναι κι εγω κρυωμενο τον εχω Crying or Very sad
βλεπεις που τελικα δεν ειναι ολα αξιοπιστα παρα μονο το dna? Πάλι καλα που επεσε στα χέρια της γνωστής ο φάκελος κορίτσι μου!!
Βεβαια και ηταν επέιγον και για αυτο βγηκε αμεσως!!
Μηπως μπορείς να δείς στα χαρτιά κάποια στιγμή τι στιγμα βρηκαν στον άντρα σου;; Προφανως θα το γραφουν με λατινικους χαρακτηρες και ισως καμια παυλιτσα ενδοιαμεσα, σαν τυπος μαθηματικων περιπου!!!
ευχαριστω για τον μικρουλη και σε εσας περαστικουλια!!!
το απογευμα θα σου γραψω ακριβως και για τους δυο μας.. Στίγμα και DNA. Σπανια περιπτωση αξια συγχαρητηριων!!!!! - Σελίδα 2 417472
καλησπερα,πως ειστε σημερα?
λοιπον ο αντρας μου ειναι ετεροζυγωτης μεσογειακη αναιμιας (ΜΑ)-α3,7
και εγω ετεροζυγωτης β-ΜΑ..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vickivas χιλια μπράβο σου αλλα για ποιο απο ολα να σου πω;;;; Σου λεω για ολα κορίτσι μου, σταθηκες ηρωιδα, πραγματικα διάβαζα άναυδη τη δημοσιευσή σου!!!!!!

Σουλα και tziz σας ευχαριστώ πολυ!!!!!

Δεν εχω γραψει ακομη πληροφορίες, προσπαθω να μαθω οτι περισσοτερο μπορω οπως επίσης και για το εξωτερικό!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpravo vre koritsaki mpravo kai ksana pali!ssas aksizoun xilia sinxaritiria kai stous 2 sas kai pou epeiminate alla kai pou to psaksate!!!
aaaaaaa kai kati allo oxi oti proerxese kai apo ena mikro xwrioudaki!!!!!!!!!!!!mpravo koritsaki mou mpravo!!!

tinkerbel25

tinkerbel25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μπραβο σου που το εψαξες!!!!!
Ετσι πρεπει να κανουμε.Ας φροντισουμε εμεις για μας!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:mpravo vre koritsaki mpravo kai ksana pali!ssas aksizoun xilia sinxaritiria kai stous 2 sas kai pou epeiminate alla kai pou to psaksate!!!
aaaaaaa kai kati allo oxi oti proerxese kai apo ena mikro xwrioudaki!!!!!!!!!!!!mpravo koritsaki mou mpravo!!!

Σε ευχαριστω zoyzoynaki mou
Ξερεις το χωριουδάκι μου;;;
Δεν αποκλειεται να μην εχεις ερθει κιολας!!!!!!

tinkerbel25 έγραψε:Μπραβο σου που το εψαξες!!!!!
Ετσι πρεπει να κανουμε.Ας φροντισουμε εμεις για μας!!!

Σε ευχαριστω πολυ,ναι αυτο που λες ειναι πολυ σωστο και αποδεδειγμενο, μονοι μας πρεπει να φροντιζουμε για μας, πολυ σοφή κουβέντα!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια, συγχαρητήρια για το ποστ, είναι πολύ ενδιαφέρον θέμα και τελικά ενδιαφέρει πολλούς ανθρώπους.Πριν παντρευτούμε πήγαμε με τον σύζυγο μου για να κάνει εξετάσεις για στίγμα γιατί εγώ ήξερα ότι δεν είχα (δεν έχει κανένας από τους δύο γονείς μου). Με την 1η ματιά η αιματολόγος στο νοσοκομείο Καβαλάς δεν βρήκε κάτι αλλά λόγω του ότι η μαμά μου τότε ήτανε συνάδελφος εκεί της ζήτησε να το ψάξει περισσότερο και έτσι βρήκανε ότι είναι α ετερόζυγος ΜΑ. Το θέμα το αφήσαμε εκεί δεδομένου του ότι εγώ δεν είχα αν και φαντάζομαι ότι ο γιατρός τώρα που είμαι έγκυος θα με βάλει να ψαχτώ.

Αυτό που με ανυσηχεί ωστόσο είναι το εξής:Η αδερφή του είναι και αυτή α ετερόζυγη και πρόσφατα είχε μία αποβολή και μετά από εξετάσεις που έκανε είδε ότι πιθανόν να ήτανε λόγω έλλειψης πρωτεϊνης S (??μπορεί να σας λέω και χαζομάρες για το ποια πρωτεϊνη ήταν) που ουσιαστικά της προκαλεί θρομβοφιλία. Αυτό μου με ανυσηχεί περισσότερο είναι μήπως πρέπει να το ψάξω τελικά περισσότερο λίγο του συζύγου μου? Για να δούμε δηλαδή μήπως πρέπει να προσέξει κάτι ή μήπως έχει και αυτός θρομβοφιλία?

Τι με συμβουλέυετε να κάνω?
Rolling Eyes

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, είναι σιγουρο πως εσύ δεν έχεις στίγμα;; Εχεις κάνει εξετάσεις;; και αν ναι τις εχεις επαναλάβει;;
Αν όχι αρχικά ξεκινήστε με αυτό, αν εσύ δεν έχεις δεν τίθεται θέμα ανυσηχίας αλλά επειδή γιατροί δεν είμαστε μπορείς να επισκεφθείς ένα αιματολόγο ή ακόμα ένα γενετιστή!!!
Θα επαναλάβω πάλι να κάνεις μια εξέταση κι εσύ ακόμα να βεβαιωθείς 100% πως δεν έχεις στίγμα, όχι απαραιτήτως ΜΑ αλλά οτιδήποτε τύπο!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω πως ο γιατρός θα μου γράψει εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου για στίγμα έτσι δεν είναι? Είχα εξεταστεί όταν ήμουνα μικρή γιατί η μαμά μου ήτανε νοσηλεύτρια χρόνια οπότε γενικώς ήτανε πολύ ψείρας με αυτά..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και θα κάνεις προγεννετικό έλεγχο,σίγουρα θα το έψαξε καλά η μαμά σου δεν έχω αμφιβολία για αυτό αλλά καλό είναι να επαναληφθεί η εξέταση αλλά μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει λόγος γιατί και να έχεις θα έχεις κάτι απλό αλλά εφόσον είχες κάνει εξέταση δεν νομίζω να έχεις!!!
Επίσης πολλά ζευγάρια που και οι δύο είχαν στίγμα και μάλιστα του ενος β΄μεσογειακής τα μωράκια τους χαίρουν άκρα υγείας!!!

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο σου κορίτσι μου να είσαι πάντα καλά κι εσύ και το αγγελούδι σου.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Φυσικα και θα κάνεις προγεννετικό έλεγχο,σίγουρα θα το έψαξε καλά η μαμά σου δεν έχω αμφιβολία για αυτό αλλά καλό είναι να επαναληφθεί η εξέταση αλλά μην αγχώνεσαι δεν υπάρχει λόγος γιατί και να έχεις θα έχεις κάτι απλό αλλά εφόσον είχες κάνει εξέταση δεν νομίζω να έχεις!!!
Επίσης πολλά ζευγάρια που και οι δύο είχαν στίγμα και μάλιστα του ενος β΄μεσογειακής τα μωράκια τους χαίρουν άκρα υγείας!!!

Τελικά έκανα τις εξετάσεις του προγεννητικού και ενώ βγήκαν αρνητικές για δρεπάνωση μου έγραψαν σχόλιο ότι λόγω χαμηλών τιμών MCV -MCH δεν μπορούν να αξιολογήσουν (δεν είμαι σίγουρη τι). Πήγα τις εξετάσεις στον γιατρό μαζί με αυτές του συζύγου μου και μου είπε ότι είναι καλύτερα για μεγαλύτερη σιγουριά να κάνουμε επανεξέταση. Πρέπει να πάω πάλι στο ΙΑΣΩ που έκανα τις αρχικές εξετάσεις? Μήπως είναι πιο ασφαλές να πάω πχ σε ένα δημόσιο νοσοκομείο , αλλά που? Νομίζω κάτι αναφέρθηκε παραπάνω για το Λαϊκό. Ή μπορώ να πάω σε οποιοδήποτε μικροβιολογικό?? (ναι έχω αγχωθεί λίγο..)

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιατρός με παρέπεμπψε στο Λαϊκό τελικά..Πόσο καιρό να κάνουν να βγούν οι εξετάσεις, γνωρίζετε??Μπορώ να κλείσω και απόγευμα ραντεβού ή μόνο πρωί?

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα τώρα το διάβασα! Μπράβο σου!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσι μου καταρχήν έδειξαν κάτι οι εξετάσεις του άντρα σου;;
Δεν είναι μόνο το στιγμα δρεπανωσεως υπάρχουν κι άλλα και σε παραμπεμπουν σε ηλεκτροφόρηση αιμοσφαιρίνης ώστε να δουν ακριβώς τι είναι, οταν πάς να σου κάνουν DNA να επιμείνεις σε αυτό, όχι απλά επαναληπτικό, δεν χρειάζεται να πάς πάλι Ιασω κάνε κατευθείαν dna εκτός και αν επιμείνει ο γιατρός σου.
Ναι αργούν λίγο οι εξετάσεις αλλά εξαρτάται την περίπτωση, ποσο μηνών εισαι;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3 μηνών είσαι τωρα ειδα το τικεράκι σου, δεν νομίζω να σε αργήσουν, πολύ πιθανόν αν είναι κάτι να σε παραπέμψουν σε αμνιοπαράκεντηση αλλιώς στην αλλη εξέταση που γινεται πιο νωρίς κάπου στα 3 κόλλησα τώρα πως λέγεται......


Μαρακι μου σε ευχαριστώ!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο σου κοριτσι μου.καλα εκανες.εγω παλι βρεθηκα θετικη στο στιγμα μεσογειακης αναιμιας κ μεχρι να βγουν οι εξετασεις του αντρα μου(αρνητικη)κοντεψα να τρελαθω μιας κ ημουν ηδη 3 μηνων εγκυος

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαίρομαι κορίτσι μου πάρα πολύ και φάνταζομαι την αγωνία σου πιστέψε με που είχες!!!!
Για μια ακόμη φορά βλέπεις η έλλειψη ενημέρωσης;;; Θα έπρεπε να ενημερώνουν ώστε όλοι να κάνουν απο πρίν την εξέταση γιατϊ η αγωνία και το άγχος ενώ είσαι εγκυος δεν είναι και τόσο καλό!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:3 μηνών είσαι τωρα ειδα το τικεράκι σου, δεν νομίζω να σε αργήσουν, πολύ πιθανόν αν είναι κάτι να σε παραπέμψουν σε αμνιοπαράκεντηση αλλιώς στην αλλη εξέταση που γινεται πιο νωρίς κάπου στα 3 κόλλησα τώρα πως λέγεται......


Μαρακι μου σε ευχαριστώ!!



Βασούλα τους τηλεφώνησα και μου έκλεισαν για τις 18 ραντεβού που ήτανε το πιο νωρίς που είχανε..Τότε θα είναι (πρώτα ο Θεός) 12,5 βδομάδων..θα είναι αργά λες? Άντε να δούμε...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσι μου θα είναι αργά για τροφοβλάστη αν και οι δυο έχετε στίγμα, μετά πάτε στην αμνιοπαρακέντηση...να σου πώ τελικά λαικό θα πάς;; Γιατί δεν παίρνεις και στο χορεμίο να δείς μήπως σου πουν νωρίτερα;;;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιατρός μου με παρέπεμπψε να πάω εκεί. Δεν ξέρω τι να πω...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Είπε πως δεν χρειάζεται να ανυσηχώ και ότι είναι τυπικό το θέμα απλώς επειδή εκεί είναι σαν σημείο αναφοράς γιατί ξέρουμε πως δεν θα υπάρχει κάτι άλλο από αυτό που είδαμε ήδη στις εξετάσεις..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοείται πως δεν πρέπει να ανησυχείς, δεν πιστεύω να είσαι σε αναμένα καρβουνα;;;; Οπως εγω τότε;;; Αν ναι κακώς, να μην ανυσηχείς καθόλου!! Να σε ρωτησω ο αντρας σου έκανε εξετάσεις;; Τι βρήκαν;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις