Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 16]

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τωρα με τις αλκυονιδες πηγαμε στο παλιο φαληρο στα σταρμπακσ με τις φιλες μου κ ειχα την μπεμπα μαζι πολυ γελιο η μπεμπα ροχαλιζε ολοι την ωρα

http://www.gatospito.com

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Molis ftiaksei o kairos tha einai kalutera giati kukloforoun kai polles iwseis auton ton kairo...

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ Πειραιά (Καστέλλα)..αλλά μέσα Μάρτη επιστρέφω στη δουλειά..αν κανονίστεί κάτι μέχρι τότε...είμαι μέσαααα ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ladycat έγραψε:εγω λεω μοίς ανοιξει λιγο ο καιρος να παμε στην πλατεια αλεξανδρας για καφε
Και εγώ Πειραιά μένω ... Είναι τέλεια ιδέα η πλατεία Αλεξάνδρας. Το προηγούμενο Σάββατο είχαμε πάει οικογενειακώς για καφέ και περάσαμε καταπληκτικά.
Άντε να φτιάξει ο καιρός να σας γνωρίσω από κοντά ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994

giouli25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΣΕ 25 ΜΕΡΕΣ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli25 έγραψε:.....

Καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!!Μη φοβάσαι τίποτα!!!Εδώ είμαστε!!! Very Happy

giouli25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ....

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia gennisa stis 21/03 ena panemorfo agoraki Smile
Dustuxws den prolava na ton xarw... ton metaferane stin entatiki tou Wnaseiou kai tin Triti tha kanoume mia mini epemvasoula stin kardoula tou proseuxitheite oles na vgei kala kai na gurisei grigora spiti tou geros kai ugiis.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Matilda να σας ζήσει ο μπεμπάκος!!!!! Και βέβαια θα γίνει καλά και πολύ γρήγορα θα τον πάρεις σπίτι και στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!
Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι τόσο ζωηρούλης που να μη σας αφήνει σε ησυχία!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994
Καλή επιτυχία για την επεμβασούλα!!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 377361

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KPAP έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ).ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ 14+ ΜΗΝΩΝ.ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΕΡΘΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!
K εγω απο Δραπετσωνα ειμαι κ μενω..Εχω 2 κορουλες η μεγαλη ειναι 2,5 ετων κ η μπεμπα 6 μηνων.....Θα χαρω πολυ να συναντηθουμε μιας που ειμαστε τοσο κοντα ΚΡΑΡ.φιλακια πολλα κ σε εσενα κ στο αγγελλουδι σου ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 429657

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
allo έγραψε:
KPAP έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ).ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ 14+ ΜΗΝΩΝ.ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΕΡΘΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!
K εγω απο Δραπετσωνα ειμαι κ μενω..Εχω 2 κορουλες η μεγαλη ειναι 2,5 ετων κ η μπεμπα 6 μηνων.....Θα χαρω πολυ να συναντηθουμε μιας που ειμαστε τοσο κοντα ΚΡΑΡ.φιλακια πολλα κ σε εσενα κ στο αγγελλουδι σου ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 429657
αααα Καλλη εμενα με λενε Αργυρω κ μενω κοντα στο απροοπτο.

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Athin@ έγραψε:Matilda να σας ζήσει ο μπεμπάκος!!!!! Και βέβαια θα γίνει καλά και πολύ γρήγορα θα τον πάρεις σπίτι και στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!
Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι τόσο ζωηρούλης που να μη σας αφήνει σε ησυχία!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 215994
Καλή επιτυχία για την επεμβασούλα!!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 377361

s'euxaristw polu glukia mou! Ola tha pane kala Smile prepei na exoume thetiki skepsi Smile

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Matilda τι έγινε την κάνατε την επέμβαση;

Matilda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Koritsia kalispera simera egine, mas tin anevallan xthes. Xasame 10 xronia apo tin zwi mas alla eutuxws ola pigan kala! Smile se 3 meres tha gurisoume spitaki mas kai oi 3 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 328109 ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 328109

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax me to kalo matiltda mou na girisete kai oi treis spitakisas!! emana to patriko mou einai keratsini kai menw thiseio twra me ton antrouli mou edw kai 3,5 xronia !! Very Happy Very Happy Very Happy

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω θελω καφεεεεεεεεεεεεε απελπισμενα............ικονιο ειμε κ η κορη μου ειναι 3 μηνων...!!!!!

292ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 Empty Καλησπέρα κορίτσια Παρ Απρ 01, 2011 5:25 am

KiriakiT

KiriakiT
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα Κορίστια.
εγώ μένω Νίκαια και εχω ένα αγοράκι 4 ετών.

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KiriakiT έγραψε:Καλησπερα Κορίστια.
εγώ μένω Νίκαια και εχω ένα αγοράκι 4 ετών.
O γιος μου τρελαινεται για τα cars εγω μενω μανιατικα να σου ζησει το μωρο.ειναι ησυχο?

giouli25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
allo έγραψε:
allo έγραψε:
KPAP έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ).ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ 14+ ΜΗΝΩΝ.ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΕΡΘΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!
K εγω απο Δραπετσωνα ειμαι κ μενω..Εχω 2 κορουλες η μεγαλη ειναι 2,5 ετων κ η μπεμπα 6 μηνων.....Θα χαρω πολυ να συναντηθουμε μιας που ειμαστε τοσο κοντα ΚΡΑΡ.φιλακια πολλα κ σε εσενα κ στο αγγελλουδι σου ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 429657
αααα Καλλη εμενα με λενε Αργυρω κ μενω κοντα στο απροοπτο.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ....ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕΙ ΕΩΣ ΤΟΤΕ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giouli25 έγραψε:
allo έγραψε:
allo έγραψε:
KPAP έγραψε:ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ).ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ 14+ ΜΗΝΩΝ.ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΕΡΘΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!
K εγω απο Δραπετσωνα ειμαι κ μενω..Εχω 2 κορουλες η μεγαλη ειναι 2,5 ετων κ η μπεμπα 6 μηνων.....Θα χαρω πολυ να συναντηθουμε μιας που ειμαστε τοσο κοντα ΚΡΑΡ.φιλακια πολλα κ σε εσενα κ στο αγγελλουδι σου ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 429657
αααα Καλλη εμενα με λενε Αργυρω κ μενω κοντα στο απροοπτο.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ....ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕΙ ΕΩΣ ΤΟΤΕ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!
Γεια σου Γιουλη με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου.Να σε καλα κ σιγουρα να κανονισουμε να βρεθουμε μιας που ειμαστε κονταΚαλη λευτεριααααα ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - Σελίδα 12 325318

biskotaki

biskotaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα μανούλες...
εγώ μένω Κερατσίνι/Αμφιάλη, εχω μια κουκλίτσα που αύριο γίνεται 7 μηνών και αν κανονίσετε συνάντηση μετά χαράς θα θέλαμε να έρθουμε στην παρέας

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!! Μένω Νίκαια κι έχω τρία παιδάκια 3,5ετών, 2 ετών και 35 ημερών. Μετά χαράς θα ερχόμουν σε μία μαμαδοσυνάντηση εδώ κοντά.

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είμαι Κερατσίνι κ πολύ θα ήθελα μια μαμαδοσυνάντηση!! Ο γιος μου πάει παιδικό στον ''κόσμο των ζουζουνιών""

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
artemis-karabet-mpempa έγραψε:Είμαι Κερατσίνι κ πολύ θα ήθελα μια μαμαδοσυνάντηση!! Ο γιος μου πάει παιδικό στον ''κόσμο των ζουζουνιών""

Ωραία ιδέα.Να συναντιόμασταν όλες Σελεπίτσαρι ε? Τώρα που θα ανοίξει ο καιρος...

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, ναι το Σελεπίτσαρι ειν αι πολύ καλό!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις