Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
335 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 335 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΡΕ ΣΥ ΕΥΑΚΙ,ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΒΩΤΟ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ!!!!ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


αχαχαχαχαχαχα! εγώ λέω να διατηρήσεις τα απολυθώματά της, σαν τους δινόσαυρους ένα πράγμα ρε παιδί μου!

οκ θα την παρω αλλα μην γκρινιαζετε μετα ¨πεταξε την απο την κουπαστη" και τετοια...ετσι κι αλλιως εγω δε θα σας πολυμιλαω θα ειμαι στην πλωρη με τον αντρουλη μου και θα την εχω δει τιτανικος κι ετσι!!!!!!!!!!!!!! afro afro afro

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βίβιαν έχεις πμ!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχα άντε βρε παραπονιάρα το πήρε το ΠΜ σου και εσύ!


ναι ναι Ευάκι παίξε το Τιτανικός εσύ, και την ώρα του παγόβουνου, ξέρεις, πέταξέ την από την κιβωτό! Razz Razz Razz
ε μετά θα πεις, μα γλίστρησε και διάφορα τέτοια

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mαρια το πηρα και ειμαστε στο fb..
Η Βασουλα ακομα με ψαχνει.. Αχ αυτο το κοριτσι.. Μάλλον νυσταζει πολυ σημερα..

Κοριτσια τον Τζονυ τον διεκδικω και εγω.. Αν ειναι να τσακωθειτε μεταξυ σας για το αγορι αν περισσεψει τιποτα λεω να δοκιμασω και εγω.. Embarassed

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Βίβιαν έχεις πμ!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 334590

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Mαρια το πηρα και ειμαστε στο fb..
Η Βασουλα ακομα με ψαχνει.. Αχ αυτο το κοριτσι.. Μάλλον νυσταζει πολυ σημερα..

Κοριτσια τον Τζονυ τον διεκδικω και εγω.. Αν ειναι να τσακωθειτε μεταξυ σας για το αγορι αν περισσεψει τιποτα λεω να δοκιμασω και εγω.. Embarassed


εσύ βολέψου με τις ταινίες του! δεν κάνω τέτοιες παραχωρήσεις εγώ! εκτός αν με σκοτώσει ο άντρας μου οπότε όλος δικός σου μετά! Razz Razz Razz

αχ πάω να κάνω μια κρεμούλα να σαβουριάσω γιατί θέλω γλυκό επειγόντως!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:αχαχαχαχαχαχαχα άντε βρε παραπονιάρα το πήρε το ΠΜ σου και εσύ!


ναι ναι Ευάκι παίξε το Τιτανικός εσύ, και την ώρα του παγόβουνου, ξέρεις, πέταξέ την από την κιβωτό! Razz Razz Razz
ε μετά θα πεις, μα γλίστρησε και διάφορα τέτοια

χαμενος χρονος-χρημα-θεση!!!να την παρουμε δλδ μαζι μας να μη βρει θεση ο τζονι,να χανω την ωρα μου με τις βλακειες και να πρεπει να πληρωσω και καποιον να την ριξει???????διοτι ως γνωστον εγω τετοια πραγματα δε τα μπορω καθολου!!!εξ'αρχης να μην την παρουμε κι ετσι και θεση για τον τζονι θα εχουμε και μια χαρα θα ειμαστε!!!εμενα βεβαια θα με εχει φαει η αγωνια που χαθηκε η πεθερα μου στα μαυρα κυματα αλλα ενταξει θα σας κανω το χατηρι να χαμογελασω στο τελος!!!μονο για το χατηρι σας να ξερετε!!!!!!!!! Razz Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
GEODATOU έγραψε:...

ΕΕΕΕΕΠΠΠΠΠ πως πήγε η βάφτιση;;;;;;;;

AX,ΣΕ ΖΑΛΙΣΕ Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΒΡΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Tziz έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΡΕ ΣΥ ΕΥΑΚΙ,ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΒΩΤΟ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ!!!!ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Όχι ρε Γεωργία! Αυτά τα είδη είναι που ΠΡΕΠΕΙ να εξαλειφθούν!!

[/quote]

ΟΧΙ,ΒΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΨΥΧΑΓΩΓΟΥΜΑΣΤΕ!!!!!ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΕΥΟΥΛΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:αχαχαχαχαχαχαχα άντε βρε παραπονιάρα το πήρε το ΠΜ σου και εσύ!


ναι ναι Ευάκι παίξε το Τιτανικός εσύ, και την ώρα του παγόβουνου, ξέρεις, πέταξέ την από την κιβωτό! Razz Razz Razz
ε μετά θα πεις, μα γλίστρησε και διάφορα τέτοια

χαμενος χρονος-χρημα-θεση!!!να την παρουμε δλδ μαζι μας να μη βρει θεση ο τζονι,να χανω την ωρα μου με τις βλακειες και να πρεπει να πληρωσω και καποιον να την ριξει???????διοτι ως γνωστον εγω τετοια πραγματα δε τα μπορω καθολου!!!εξ'αρχης να μην την παρουμε κι ετσι και θεση για τον τζονι θα εχουμε και μια χαρα θα ειμαστε!!!εμενα βεβαια θα με εχει φαει η αγωνια που χαθηκε η πεθερα μου στα μαυρα κυματα αλλα ενταξει θα σας κανω το χατηρι να χαμογελασω στο τελος!!!μονο για το χατηρι σας να ξερετε!!!!!!!!! Razz Razz Razz

Παντως αν θες την ρίχνω εγω αφιλοκερδώς!!!! Πες μου δεν σε πλημμυρίζει αγαπη για μενα ξαφνικα;;; Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz αχ βρε Ευάκι πολύ με συγκινείς που με σκέφτεσαι! αχαχαχα και προτιμάς να κάνεις την καρδιά σου πέτρα, να αφήσεις την πεθερά να πνιγεί και να πάρουμε μαζί τον Τζόνι! μεγάλη θυσία πραγματικά! είσαι μεγάλη καρδιά! και εγώ θα είμαι εκεί για σένα, να σου δίνω μαντήλια να σκουπίζεις τα δάκρυά σου!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:AX,ΣΕ ΖΑΛΙΣΕ Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΒΡΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

AAAAAAAAAA!!!!!

Βρε Αγγελική, πως θα έρθει η λιμουζίνα μέσα στα κύματα; Μου φαίνεται οτι πας να με κοροϊδέψεις και να με στείλετε με την πεθερά της Εύας! Razz
Δε μ'αγαπάτε εμένα το κατάλαβα... Crying or Very sad

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Mαρια το πηρα και ειμαστε στο fb..
Η Βασουλα ακομα με ψαχνει.. Αχ αυτο το κοριτσι.. Μάλλον νυσταζει πολυ σημερα..

Κοριτσια τον Τζονυ τον διεκδικω και εγω.. Αν ειναι να τσακωθειτε μεταξυ σας για το αγορι αν περισσεψει τιποτα λεω να δοκιμασω και εγω.. Embarassed


εσύ βολέψου με τις ταινίες του! δεν κάνω τέτοιες παραχωρήσεις εγώ! εκτός αν με σκοτώσει ο άντρας μου οπότε όλος δικός σου μετά! Razz Razz Razz

αχ πάω να κάνω μια κρεμούλα να σαβουριάσω γιατί θέλω γλυκό επειγόντως!

Μαρακι, ουτε μια μικρη παραχωρηση βρε κοριτσι.. Να δοκιμασω ζητησα η κακομοιρα..Ολα δικα σου τα θελεις τελικα..Και εσυ ιδια με τις αλλες εισαι!! Shocked Shocked

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
GEODATOU έγραψε:AX,ΣΕ ΖΑΛΙΣΕ Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΒΡΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

AAAAAAAAAA!!!!!

Βρε Αγγελική, πως θα έρθει η λιμουζίνα μέσα στα κύματα; Μου φαίνεται οτι πας να με κοροϊδέψεις και να με στείλετε με την πεθερά της Εύας! Razz
Δε μ'αγαπάτε εμένα το κατάλαβα... Crying or Very sad

Βρε η λιμουζινα θα μας παει στην κιβωτό!!! Καταλαβες ποσο σ'αγαπαμε ε;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Παντως αν θες την ρίχνω εγω αφιλοκερδώς!!!! Πες μου δεν σε πλημμυρίζει αγαπη για μενα ξαφνικα;;; Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

εσενα σε αγαπω ετσι κι αλλιως!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you
αλλα τωρα πια σε αγαπω πιο πολυ απ'ολες!!!

Μαρία έγραψε: Razz Razz Razz αχ βρε Ευάκι πολύ με συγκινείς που με σκέφτεσαι! αχαχαχα και προτιμάς να κάνεις την καρδιά σου πέτρα, να αφήσεις την πεθερά να πνιγεί και να πάρουμε μαζί τον Τζόνι! μεγάλη θυσία πραγματικά! είσαι μεγάλη καρδιά! και εγώ θα είμαι εκεί για σένα, να σου δίνω μαντήλια να σκουπίζεις τα δάκρυά σου!

αχ μαρακι μου σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!!!!!!ειναι συγκινητικο που θα φερεις εσυ τα χαρτομαντηλα!!!εγω δε θα παρω μαζι μου μιας που θα φερεις εσυ και θα παρω τπτ πιο χρησιμο κανα στριγκακι πχ γιατι πανω σε καραβι δε το εχω κανει και λεω να το δοκιμασω αν δε πειραζει την ιδιοκτητρια!!!!!!! Embarassed Embarassed παντως επειδη οπως ειπες ειμαι μεγαλη καρδια μη παρεις πολλα,κανα πακετακι το πολυ,δε θελω να νιωθω οτι σε φορτωνω και δε θα εχεις χωρο για τα ρουχαλακια σου στις βαλιτσες σου!!!!!!!!!!θα το ξεπερασω ειπαμε για το χατηρι σας!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="GEODATOU]ΟΧΙ,ΒΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΨΥΧΑΓΩΓΟΥΜΑΣΤΕ!!!!!ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΕΥΟΥΛΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!
[/quote]

Ναι αλλά είναι άλλο να στα περιγράφουν, κι άλλο να τα ζεις!!!
Για σκέψου... 24 ώρες το 24ωρο... πολύ δεν είναι???

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Βρε η λιμουζινα θα μας παει στην κιβωτό!!! Καταλαβες ποσο σ'αγαπαμε ε;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767

Ναι καλάαα...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευάκι έγραψε:θα παρω τπτ πιο χρησιμο κανα στριγκακι πχ γιατι πανω σε καραβι δε το εχω κανει και λεω να το δοκιμασω αν δε πειραζει την ιδιοκτητρια!!!!!!!

Κανένα αφρόλουτρο να πάρεις γιατί τόσον καιρό που θα είμαστε...ή μάλλον θα είσαστε αφού δε με θέλετε....πάνω στην κιβωτό δεν θα έχει πρόβλημα η ιδιοκτήτρια (άλλωστε ποιός τη χ*ζει αυτή Razz ) αλλά όποιος μας πλησιάζει. Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ( ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ ΟΜΩΣ ) ΜΕ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΘΕΡΙΚΟΝ!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΓΗΡΟΚΟΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ!!!ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ,Ε ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
εσενα σε αγαπω ετσι κι αλλιως!!!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you
αλλα τωρα πια σε αγαπω πιο πολυ απ'ολες!!!

Αμοιβαια τα αισθηματα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 35468 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 35468 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 35468

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Βρε η λιμουζινα θα μας παει στην κιβωτό!!! Καταλαβες ποσο σ'αγαπαμε ε;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 7 379767

Ναι καλάαα...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευάκι έγραψε:θα παρω τπτ πιο χρησιμο κανα στριγκακι πχ γιατι πανω σε καραβι δε το εχω κανει και λεω να το δοκιμασω αν δε πειραζει την ιδιοκτητρια!!!!!!!

Κανένα αφρόλουτρο να πάρεις γιατί τόσον καιρό που θα είμαστε...ή μάλλον θα είσαστε αφού δε με θέλετε....πάνω στην κιβωτό δεν θα έχει πρόβλημα η ιδιοκτήτρια (άλλωστε ποιός τη χ*ζει αυτή Razz ) αλλά όποιος μας πλησιάζει. Razz Razz

Και απορρυπαντικό να βαζει η Γωγω πλυντήριο!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Βρε Αγγελική, πως θα έρθει η λιμουζίνα μέσα στα κύματα; Μου φαίνεται οτι πας να με κοροϊδέψεις και να με στείλετε με την πεθερά της Εύας! Razz
Δε μ'αγαπάτε εμένα το κατάλαβα... Crying or Very sad

Μόλις το πάρουμε πρέφα, τότε θα δώσω σήμα να σας μαζέψει! Καλά το λέει η Βίβιαν!
Τώρα βέβαια θα μου πεις... το τσουνάμι το προλαβαίνεις? Δεν το προλαβαίνεις... Αλλά τσουνάμι στον Πειραιά λίγο δύσκολο δεν είναι?

Ευάκι έγραψε:αχ μαρακι μου σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!!!!!!ειναι συγκινητικο που θα φερεις εσυ τα χαρτομαντηλα!!!εγω δε θα παρω μαζι μου μιας που θα φερεις εσυ και θα παρω τπτ πιο χρησιμο κανα στριγκακι πχ γιατι πανω σε καραβι δε το εχω κανει και λεω να το δοκιμασω αν δε πειραζει την ιδιοκτητρια!!!!!!! Embarassed Embarassed

Ευάκι εμένα δε με πειράζει...
Σα στο σπίτι σου...
Ούτε εγώ το έχω κάνει σε καράβι. Embarassed
Λέτε να είναι η ευκαιρία μας???
Πάντως Ευάκι μου, δε θα πάμε στο survivor. Μπορείς να πάρεις παραπάνω από ένα αντικείμενα μαζί σου. Όπως ας πούμε δύο στριγκάκια!!! Embarassed Laughing Laughing
Να έχει ποικιλία το πράμα, μη βαριέται ο άντρας σου...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου άντε μια παραχώρηση για σένα θα την κάνω μιας και τώρα γίναμε και φίλες! Razz αλλά λίγο έ? μια τζουρίτσα θα πάρεις, το υπόλοιπο δικό μου! ααχαχαχαχα

ναι Ευάκι μου καλά που με σκέφτεσαι, ένα πακετάκι θα πάρω μόνο εύχομαι να σε φτάσει, ε να μην κλαις και τόσο πολύ και εσύ! θα έπαιρνα κιάλλα αλλά ξέρεις τώρα, τα αντιλιακά και μόνο θα πιάσουν πολύ χώρο! ε τι? θα είμαστε σε κιβωτό, να μην μαυρίσουμε και λίγο! ελπίζω μετά τον κατακλισμό του Νώε να βγάλει λίγο ήλιο

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζουριτσα ακουω..Αυτο δεν ειναι παραχωρηση..Αυτο ειναι ΄΄δωσε θαρρος στον χωριατη να σου ανεβει στο κρεβατι'. Μαλλον λαθος το λεω ε?? Shocked

Κοριτσια μη ψαχνεστε για τσουναμι στον Πειραια.Μολις ακουσα στο ραδιοφωνο οτι εσπασε τμημα του φραχτη του Μορνου και εχει πλημμυρισει η γυρω περιοχη της Βοιωτιας. Να το θεωρησω τυχαιο γεγονος οτι οταν αρχισαμε να το συζηταμε, κατι έγινε??? Shocked Shocked

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε μη στεναχωριέστε!
Θα την κάνω εγώ την κιβωτό υπερ-λουξ!
Και τζακούζι θα βάλω!
Πλυντήρια?? Να μπαίνουμε κι εμείς μέσα!

Αθηνούλα μου! Εσένα βρε???
Εσένα πρώτη πρώτη θα έσωζα!!!
Άκου δεν τη θέλουμε!

Άντε, για να μην έχεις παράπονο, θα στείλω το ιδιωτικό τζετ. Χωράει στο πάρκινγκ δίπλα από το σπίτι σου?
Μήπως ένα αερόστατο θα ήταν πιο βολικό?? Πειραιάς είναι αυτός. Μη φάμε και κληση για παράνομο παρκάρισμα...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα ποτά ποιά θα τα βάλει;

Γιάννα μου θέλεις απάντηση τώρα;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Athin@ έγραψε:Βρε Αγγελική, πως θα έρθει η λιμουζίνα μέσα στα κύματα; Μου φαίνεται οτι πας να με κοροϊδέψεις και να με στείλετε με την πεθερά της Εύας! Razz
Δε μ'αγαπάτε εμένα το κατάλαβα... Crying or Very sad

Μόλις το πάρουμε πρέφα, τότε θα δώσω σήμα να σας μαζέψει! Καλά το λέει η Βίβιαν!
Τώρα βέβαια θα μου πεις... το τσουνάμι το προλαβαίνεις? Δεν το προλαβαίνεις... Αλλά τσουνάμι στον Πειραιά λίγο δύσκολο δεν είναι?

Ευάκι έγραψε:αχ μαρακι μου σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!!!!!!ειναι συγκινητικο που θα φερεις εσυ τα χαρτομαντηλα!!!εγω δε θα παρω μαζι μου μιας που θα φερεις εσυ και θα παρω τπτ πιο χρησιμο κανα στριγκακι πχ γιατι πανω σε καραβι δε το εχω κανει και λεω να το δοκιμασω αν δε πειραζει την ιδιοκτητρια!!!!!!! Embarassed Embarassed

Ευάκι εμένα δε με πειράζει...
Σα στο σπίτι σου...
Ούτε εγώ το έχω κάνει σε καράβι. Embarassed
Λέτε να είναι η ευκαιρία μας???
Πάντως Ευάκι μου, δε θα πάμε στο survivor. Μπορείς να πάρεις παραπάνω από ένα αντικείμενα μαζί σου. Όπως ας πούμε δύο στριγκάκια!!! Embarassed Laughing Laughing
Να έχει ποικιλία το πράμα, μη βαριέται ο άντρας σου...

ναι καλε το ξερω οτι θα εχουμε χωρο για πραγματα εννοουσα το χωρο που θα μου επιαναν τα χαρτομαντηλα να αξιοποιουσα με ενα στριγκακι!!!
εγω χωρις αθηνα δε παω πουθενα!!!αν ειναι να μην παρετε την αθηνα θα πω στην πεθερα μου που θα εχει αραξει η κιβωτος να ερθει να σας βρει και εγω θα παω με την αθηνα στην ελβετια!!!(δε πιστευω να φτασει το τσουναμι ως εκει ε???το πολυ πολυ να εχει γινει παραθαλασσια!!!!!!!!!!!) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις