Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
330 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 330 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 43]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ,ΣΕ ΝΙΩΘΩ!ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12:30 ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.......ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΒΟΥΡΑ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!!! Razz Razz Razz

Ναι, ναι συμφωνω αλλα ας γκρινιαξουμε και εμεις λιγακι!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ,ΣΕ ΝΙΩΘΩ!ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12:30 ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.......ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΒΟΥΡΑ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!!! Razz Razz Razz

Ναι, ναι συμφωνω αλλα ας γκρινιαξουμε και εμεις λιγακι!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!ΕΔΩ ΕΓΩ ΠΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ,ΟΧΙ ΕΣΥ ΜΕ 2!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!ΜΕ 4 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ,ΟΕΟ;;;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ,ΣΕ ΝΙΩΘΩ!ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12:30 ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.......ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΒΟΥΡΑ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ!!! Razz Razz Razz

Ναι, ναι συμφωνω αλλα ας γκρινιαξουμε και εμεις λιγακι!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 35468

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!ΕΔΩ ΕΓΩ ΠΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ,ΟΧΙ ΕΣΥ ΜΕ 2!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!ΜΕ 4 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ,ΟΕΟ;;;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 911307

Ελα μου ντε! Αυτο αναρωτιεμαι και εγω!!! Εμενα ευτυχως περπατησε και καλυτερεύσαν τα πραγματα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 654316

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ

Κοιτα εξω οταν βγαινεις βολτα και περπατανε ειναι δραμα χαχαχαχα!! Δεν μαζεύονται! Μεσα στο σπιτι ομως ειναι πολυ καλυτερα ειναι πιο ανεξαρτητα και ξεκουραζουν την μαμα!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 328109

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ-ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ!!!! Razz Razz Razz Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ-ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ!!!! Razz Razz Razz Razz




χαχαχαα Ελα βρε κοπελα μου!!! θ λαμπεις ειμαι σιγουρη!!! αλλα εγω παντως με το κυνηγητο δεν τα κατφερα αλλα εγω δεν το κλεινω και το ατιμο το στοματακι μου!! αχχαααχαχαχχα

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ-ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ!!!! Razz Razz Razz Razz




χαχαχαα Ελα βρε κοπελα μου!!! θ λαμπεις ειμαι σιγουρη!!! αλλα εγω παντως με το κυνηγητο δεν τα κατφερα αλλα εγω δεν το κλεινω και το ατιμο το στοματακι μου!! αχχαααχαχαχχα

ΑΧΑΧΑΧΑ!ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟΣ!!!!(ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ) Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ-ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ!!!! Razz Razz Razz Razz




χαχαχαα Ελα βρε κοπελα μου!!! θ λαμπεις ειμαι σιγουρη!!! αλλα εγω παντως με το κυνηγητο δεν τα κατφερα αλλα εγω δεν το κλεινω και το ατιμο το στοματακι μου!! αχχαααχαχαχχα

ΑΧΑΧΑΧΑ!ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟΣ!!!!(ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ) Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing



χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχχαχαχαχαα ενταααξειιιι εισαιιι φοβερηηη!!! αχααχαχααχαχαχαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ



Δεν θελω να σας απογοητευσωωω (ξερω πεταγομαι) χααχααα αλλα μην βιαζεστε να περπατησυν χαχαχααα εχει τρελο κυνηγι!!! χαχαα

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;;;;ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ-ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ!!!! Razz Razz Razz Razz




χαχαχαα Ελα βρε κοπελα μου!!! θ λαμπεις ειμαι σιγουρη!!! αλλα εγω παντως με το κυνηγητο δεν τα κατφερα αλλα εγω δεν το κλεινω και το ατιμο το στοματακι μου!! αχχαααχαχαχχα

ΑΧΑΧΑΧΑ!ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΛΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟΣ!!!!(ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ) Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

Μην ακουω χαζαααα!!! Τα πάχη μας τα καλη μας!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 587529

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ... Wink ΚΑΛΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΧΗ;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΕ ΡΕΤΟΥΣΑΡΕΙ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κοριτσια παλευω και αγωνιζομαι να μην χασω τα κιλα μου που η ζυγαρια ολο και καυεβαινει πιο πολυ, παλι καλα που πηρα 30 κιλα απο 41 και εχω ακομα, καλα αν δεν γεννουσα 1 μηνα πριν θα χα παει 40 οποτε τωρα με ευτα που εχω χασει θα ημουν καλυτερα!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Θα ζητάμε βιογραφικά και φωτο απο ολες τις μπαντες, οποια τον θελει τον Νικολα!!!!!!
Θα βλεπεις τις χακερς να τα σπανε για να εντοπισουν στοιχεια!!!!!!χαχαχα!!!! Ασε τα σπιτια που θα κλεισουν!!!!1
Χαμος θα γινεται!!!!!!!
Βλεπω να τον κρυβω στο σπιτι μου το παιδι τοτε!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχα! ναι και αν έχεις κόρη μέχρι τότε, θα κλεφτούν οι δυο τους και θα ησυχάσει το κεφάλι μας! αχαχαχαχαχα

..και αν ειναι παντρεμενη;; παει θα το κλεισει το παιδι μου το σπιτι του!!χαχαχαχαχα

Μιλουπακι έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες, δεν προλαβα να σας διαβασω, αφου εχετε φαει γλιστριδα καλε ελεος Razz αδιαθετησα και δεν ειμαι στα κεφια μου, ατιμη περιοδος που αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους κατεβαζεις Razz Razz, επισης να δηλωσω δεν μπορω το πρωινο ξυπνημα, με σκοτωνει καλα τον πηγαινε νηπια ο αντρας μου οσο ειχε αδεια, η οταν αρρωστησα, τωρα ολη την εβδομαδα κουτουλαω μιλαμε που τον πηγαινω Rolling Eyes βαλτε με να ξενυχτισω αλλα μην μου πειτε να σηκωθω πρωι Shocked που θα παει τα εκατο χρονια θα ζοριστω μετα θα συνηθισω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 534787 το μονο που θυμαμαι απο οσα σας ξεφυλισα λιγο, ειναι οι μελιτζανες της δημητρας στο μπριαμ, θυμαμαι την αλεργεια του δημητρακη, κατι προφιτερολ της ευας παναγια μου ειμαι και σε διαιτα και τα ετοιμαζε η βιβιαν, τρέλες πρεπει να αδυνατισω καποια στιγμη λεμε μακρυα οι πειρασμοι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 534787 ενα τζονι ντεπ πηρε το ματι μου Wink αχ δεν θυμαμαι αλλα, αλλα και εσεις γλυστριδα λεμε Laughing

μα ειδες ποσο γρηγορα πανε, δεν τις προλαβαινω!!!
εγω τους χειμωνες που δεν δουλευω ποτε μα ποτε δεν εχω ξυπνησει πριν τις 12 και τωρα που ξυπναω 7 εκει να δεις πως σηκωνομαι με τα χιλια ζορια!!

Μαρία έγραψε:α καλά! να δεις Μαριτσάκι μου η Βασούλα τι είχε βάλει! να σου έρθουν τα εγκεφαλικά απανωτά! χαχαχαχα


και εγώ σας αφήνω κοριτσάρες μου πάω για μπανάκι και μετά σούπερ μάρκετ! επιτέλους ήρθε και ο αντρούλης μου από εχτές το πρωί έχω να τον δω! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 654316

ενα μαυρο εβαλα μιλουπακι αχαχαχαχαχαχα
Μαρακι καλως τον δεχθηκες τον αντρουλη σου!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ήρια έγραψε:Γεια σας κοριτσιααα τι κανετε?!!! εμεις ετοιμαζομαστε να παμε μια βολτα εδω διπλα στον γειτονα μας το παγονι....



Κουμπαρουλα θελεις να σου πω σε ποιον μοιαζει το γατακι?!! αχαχαχα και οσο για το προφιτερολ κανονισεεεεε χαχα

Ρε το κουμπαρακι αγαπη στο παγονι!!! Σε ποιον εμοιασε το Λυδιακη μας οχι να πεις σε προκαλω!!!! Razz Razz Razz Razz

Οσο για τα προφιτερολ σε ολες θα στειλω διευθυνσης παρακαλω χαχαχαχαχαχαχαχα!!

τωρα εγω δε πρεπει να παρω ποσοστα που εδωσα τη μυστικη μου συνταγη και εχετε ξετρελαθει?????ή εστω να παιρνω περισσοτερα μπολακια στα ντελιβερι!!!!!!!! Razz Razz pig pig pig pig pig

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΜ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ... Wink ΚΑΛΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΧΗ;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΕ ΡΕΤΟΥΣΑΡΕΙ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Με δουλευεις;; Ειμαι μια φακλανιτσααααααααααα!!!!! pig pig

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ήρια έγραψε:Γεια σας κοριτσιααα τι κανετε?!!! εμεις ετοιμαζομαστε να παμε μια βολτα εδω διπλα στον γειτονα μας το παγονι....



Κουμπαρουλα θελεις να σου πω σε ποιον μοιαζει το γατακι?!! αχαχαχα και οσο για το προφιτερολ κανονισεεεεε χαχα

Ρε το κουμπαρακι αγαπη στο παγονι!!! Σε ποιον εμοιασε το Λυδιακη μας οχι να πεις σε προκαλω!!!! Razz Razz Razz Razz

Οσο για τα προφιτερολ σε ολες θα στειλω διευθυνσης παρακαλω χαχαχαχαχαχαχαχα!!

τωρα εγω δε πρεπει να παρω ποσοστα που εδωσα τη μυστικη μου συνταγη και εχετε ξετρελαθει?????ή εστω να παιρνω περισσοτερα μπολακια στα ντελιβερι!!!!!!!! Razz Razz pig pig pig pig pig

Εννοιτε οτι θελει το Ευακι μου!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 379767

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!!
10 σελίδες! Μία ώρα με το ρολόι διαβάζω! ΑΜΆΝ!!!
Λοιπόν έχουμε και λέμε...

dimitroula έγραψε:...Εμενα πχ που εχω θεμα με τον αυχενα ετσι και με πιασει δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχω και ημικρανια.

Δημητρούλα, αν έχει πρόβλημα με πονοκεφάλους κόψε τον καφέ και τη σοκολάτα και φάε μπρόκολο!

vasoula έγραψε:..κι εμενα που το μωρο ειναι μικρο πως γινεται το πρωι κουκλα και το βραδυ πανουκλα το σπιτι;; ασε που εχω αυτα τα μοδατα επιπλα τα σκουρα ηθελα και μοδατα παναθεμα με, δεματο απο δαυτα το σαλονι και καθε μερα σκονη!!!!!!!
Τελειωσε θα κοψω το τσιγαρο και θα παρω υπηρετρια!!!!!
Να σας πω πρεπει να μενει εδω μεσα;;;;; και αν μου ξελογιασει τον αντρα;; ειναι και κουκλος παναθεματον!!
Θα παρω μια αφρικανη!!
πλακα κανωωωωω εχω ορεξη σημερα!!!!!

Ρε Βασούλα...
Κι εγώ το ίδιο πράγμα σκεφτούμουν σήμερα!!! Αξιώθηκα κι εγώ να κάνω πέντε δουλίτσες -με έπιασε η προκοπή- και μου βγήκε η πίστη!

dimitroula έγραψε:Αντε καλε που θα παρεις υπηρετρια! χαχαχαχα
Απλα αλλαξε επιπλα! Στην αποχρωση της σκονης και καθαρισες! χεχεχεχε

Καλό!!!! Εγώ έχω θέμα με τα τραπεζάκια και την τραπεζαρία που είναι μαύρα (αυτό το σκούρο καφέ που έχουν τα ΙΚΕΑ για την ακρίβεια).
Αλλά το μεγάλο μου βάσανο είναι αυτό το χαζοexpedit (μία μεγάλη βιβλιοθήκη που έχουν τα ΙΚΕΑ σαν "παραθυράκια" που είναι) πάνω στο οποίο έχουμε βάλει όλα τα αυτοκινητάκια του άντρα μου -καθότι συλλέκτης μοντέλων- Πείτε μου λοιπόν: Ποιος τα ξεσκονίζει αυτά οεο??? Μου είχε υποσχεθεί ότι θα τα πρόσεχε, αλλά αν δε βάλω εγώ το μαγικό μου χεράκι, σκ@ούλες! Θα είχαμε πιάσει αράχνες!

Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Ε ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!ΧΕΧΕΧΕ

Κοιτα εξω οταν βγαινεις βολτα και περπατανε ειναι δραμα χαχαχαχα!! Δεν μαζεύονται! Μεσα στο σπιτι ομως ειναι πολυ καλυτερα ειναι πιο ανεξαρτητα και ξεκουραζουν την μαμα!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 328109

Αχ κι εγώ πάλι αυτό έλεγα σήμερα! Να μεγαλώσει λίγο να τη βάλω σε στράτα, μπας και βρω λίγο ηρεμία!
Είμαστε στη φάση της αγκαλιάς τώρα!
Βαριέται στο ρηλάξ!
Ευτυχώς σήμερα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετά από τρεις ολόκληρους μήνες, το πήρε απόφαση να παίξει λίγο στο γυμναστήριο. Είχα απελπιστεί. Έλεγα τζάμπα το αγόρασαν οι γονείς μου...

Α! Έκανε και το άλλο θεϊκό! Εκεί που την έπλενα στο νηπτίρα, άπλωσε το χεράκι της και άρπαξε την οδοντόκρεμα! Ναι! Πρώτη φορά! Πάντα κοίταζε γύρω γύρω, αλλά μόλις σήμερα τόλμησε να πιάσει κάτι.

Και μια αστεία φάση: Προχτές που την κάναμε μπάνιο, αρπάζει με το ένα χέρι το καλώδιο του τηλεφώνου (ντους) και με το άλλο το τηλέφωνο. Μετά προσπαθούσε να πιάσει το σφουγγάρι. Λέω στο Νίκο, άντε σε λίγο καιρό, θα κάνει μόνης της μπάνιο Shocked χιχιχιχι!

Και ναι Καλλιόπη μου! Ας κατουρηθούμε ελεύθερα!!

Τις καλησπέρες μου!!
Γεωργία όλα οκ???
Ευάκι??
Βίβιαν???
Ποια άλλη είναι παρούσα?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το κοριτσι μας!! Τι κανεις;;; Η κουκλιτσα σου;

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΓΩ!ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΜ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ... Wink ΚΑΛΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΧΗ;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΕ ΡΕΤΟΥΣΑΡΕΙ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Με δουλευεις;; Ειμαι μια φακλανιτσααααααααααα!!!!! pig pig

ΚΑΛΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ;;;ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ FB ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΦΑΚΛΑΝΕΣ......ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ;;ΜΠΟΥΧΑΧΑ

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 40746

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 40746

Α ΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α ΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

να'μαι κι εγώ!!!!ώστε έτσι κυρία μου εεεεε????
μαρτυριάρα!!!!!!!!!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α ΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

να'μαι κι εγώ!!!!ώστε έτσι κυρία μου εεεεε????
μαρτυριάρα!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 19 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις