Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 43]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΜ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ... Wink ΚΑΛΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΧΗ;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΕ ΡΕΤΟΥΣΑΡΕΙ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Με δουλευεις;; Ειμαι μια φακλανιτσααααααααααα!!!!! pig pig

ΚΑΛΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ;;;ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ FB ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΦΑΚΛΑΝΕΣ......ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ;;ΜΠΟΥΧΑΧΑ

Ειμαι, ειμαι!! Παχυνα παλι δεν το κλείνω και καθολου!!

Η Ευα φταει για ολααααα!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAΛΛΙΟΠΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ GREEKLISH ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΄΄ΦΩΝΑΚΛΟΥΔΕΣ΄΄ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:KAΛΛΙΟΠΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ GREEKLISH ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΄΄ΦΩΝΑΚΛΟΥΔΕΣ΄΄ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!

ΑΧ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΗΔΗ!ΧΕΧΕΧΕ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΗ;ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΟΥ;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α ΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

να'μαι κι εγώ!!!!ώστε έτσι κυρία μου εεεεε????
μαρτυριάρα!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

διάβαζα το θέμα προβλήματα με τους άντρες μας και μου σηκώθηκε η τρίχα!!!!!!!!!!! Shocked

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ξανά...
Είχε λάντζα σήμερα το πρόγραμμα.
Χουζούρι μέχρι τις 12:00 μαζί με τη μπουμπούκα -και θα καθόμουν κι άλλο αλλά ήρθε η ανεπιθύμητη και με ξύπνησε- και μετά πλυντήρια, σίδερο, σκούπα...

Τώρα είπα να πούμε μια κουβέντα, και μου λέει ο άντρας μου, "δε φτιάχνεις κάτι να φάμε?" Αμάν! Ησυχία δε μπορώ να βρω.
Και σε λίγο θα πάμε τη μπουμπού για μπάνιο, μαμ και νάνι...
Οπότε θα με χάσετε πάλι για λίγο...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω! Βασικά πέρασα μια βόλτα μήπως ειναι εδω εκείνη η σουπιά η Ευα. Με έδωσε σε ενα θεμα οτι δεν βάζω τόνους λέει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Α ΤΗ ΜΟΥΧΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

να'μαι κι εγώ!!!!ώστε έτσι κυρία μου εεεεε????
μαρτυριάρα!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

διάβαζα το θέμα προβλήματα με τους άντρες μας και μου σηκώθηκε η τρίχα!!!!!!!!!!! Shocked

ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΕΦΥΓΑ ΤΕΛΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΜ,ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ... Wink ΚΑΛΕ ΒΙΒΙΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΧΗ;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΕ ΡΕΤΟΥΣΑΡΕΙ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Με δουλευεις;; Ειμαι μια φακλανιτσααααααααααα!!!!! pig pig

ΚΑΛΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ;;;ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ FB ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΦΑΚΛΑΝΕΣ......ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ;;ΜΠΟΥΧΑΧΑ

Ειμαι, ειμαι!! Παχυνα παλι δεν το κλείνω και καθολου!!

Η Ευα φταει για ολααααα!!!!!!

εγωωωωωωωωωωώ???????? αποκλείεται!!! συκοφαντίες!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ!!!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΔΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΟΥΝ!ΑΚΟΥΣ ΒΙΒΙΑΝ;;;;;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βίβιαν, ας ήταν όλες οι κοπέλες σαν εσένα, μετά από δύο απανωτές εγκυμοσύνες...

Αχ κι εγώ που δεν είχα ποτέ θέμα με τα κιλά, τώρα σκέφτομαι το νυφικό και affraid

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ!!!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΔΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΟΥΝ!ΑΚΟΥΣ ΒΙΒΙΑΝ;;;;;

Ακουωω καλααααα!!!! Απλα ψαχνω φορεμα για την βαφτιση και μου φαινετε δεν θα χοραω πουθενα!!!!

Ευα φταις! Ο ανδρας μου παλι προφιτερολ θελει αυριο!!!! pig pig pig pig

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ!!!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΔΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΟΥΝ!ΑΚΟΥΣ ΒΙΒΙΑΝ;;;;;

Ακουωω καλααααα!!!! Απλα ψαχνω φορεμα για την βαφτιση και μου φαινετε δεν θα χοραω πουθενα!!!!

Ευα φταις! Ο ανδρας μου παλι προφιτερολ θελει αυριο!!!! pig pig pig pig

λοιπόν είπα να μη μιλήσω αλλά θα το κάνω!!!!!!!!φακλάνα δεν είσαι!!!είσαι μια γυναίκα που θές να επανέλθει το σώμα σου μετά απο 2 απανωτές εγκυμοσύνες!!!προσωπικά αν ήμουν σαν εσένα μετά από την εγκυμοσύνη της μικρής θα ήμουν η ευτυχεστερη των γυναικών!!!καλά τα παραλέω,θα εξακολουθούσα να έχω την ίδια πεθερά οπότε ας πω μόνο ότι θα ήμουν ευτυχισμένη!! Razz ως εκ τούτου:
πρώτον φταίς εσύ που είσαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!τί να κανει και ο άντρας σου πώς να αντισταθεί????
δεύτερον φταίει ο άντρας σου που δεν έχει ισχυρές αντιστάσεις!!!
τρίτον φταίει ο Κωνσταντινούλης που δε ξύπναγε τις κατάλληλες στιγμές για να σας.......κόψει!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
τέταρτον φταίει η δήμητρα(δε ξερω πώς αλλά σίγουρα κάπου θα φταίει) Razz Razz Razz
νομίζω πώς ΑΝ φταίω είμαι αυτή που φταίει λιγότερο!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
(ουυυυυυυυυφ τί έγραψα πάλι?)

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ευάκι"][quote="Kalliopi"][quote="Ευάκι"]
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω!

διάβαζα το θέμα προβλήματα με τους άντρες μας και μου σηκώθηκε η τρίχα!!!!!!!!!!! Shocked

Καλα εγω να δεις εχω μεινει Shocked Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="vasoula"][quote="Ευάκι"][quote="Kalliopi"]
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω!

διάβαζα το θέμα προβλήματα με τους άντρες μας και μου σηκώθηκε η τρίχα!!!!!!!!!!! Shocked

Καλα εγω να δεις εχω μεινει Shocked Shocked

να σου πώ την αλήθεια μου φαίνονται απίστευτα.......δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε σπίτια γυναικών που και να ενημερώνονται ξέρουν και δε ζούμε και στα 1900 βρε αδερφέ!!!!!! Shocked Shocked Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΒΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ!!!ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΩ ΑΠΟ ΔΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΟΥΝ!ΑΚΟΥΣ ΒΙΒΙΑΝ;;;;;

Ακουωω καλααααα!!!! Απλα ψαχνω φορεμα για την βαφτιση και μου φαινετε δεν θα χοραω πουθενα!!!!

Ευα φταις! Ο ανδρας μου παλι προφιτερολ θελει αυριο!!!! pig pig pig pig

ΑΧ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ NA ΣΕ ΚΡΑΞΩ LIVE!!!! Mad Mad Mad

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
λοιπόν είπα να μη μιλήσω αλλά θα το κάνω!!!!!!!!φακλάνα δεν είσαι!!!είσαι μια γυναίκα που θές να επανέλθει το σώμα σου μετά απο 2 απανωτές εγκυμοσύνες!!!προσωπικά αν ήμουν σαν εσένα μετά από την εγκυμοσύνη της μικρής θα ήμουν η ευτυχεστερη των γυναικών!!!καλά τα παραλέω,θα εξακολουθούσα να έχω την ίδια πεθερά οπότε ας πω μόνο ότι θα ήμουν ευτυχισμένη!! Razz ως εκ τούτου:
πρώτον φταίς εσύ που είσαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!τί να κανει και ο άντρας σου πώς να αντισταθεί????
δεύτερον φταίει ο άντρας σου που δεν έχει ισχυρές αντιστάσεις!!!
τρίτον φταίει ο Κωνσταντινούλης που δε ξύπναγε τις κατάλληλες στιγμές για να σας.......κόψει!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
τέταρτον φταίει η δήμητρα(δε ξερω πώς αλλά σίγουρα κάπου θα φταίει) Razz Razz Razz
νομίζω πώς ΑΝ φταίω είμαι αυτή που φταίει λιγότερο!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
(ουυυυυυυυυφ τί έγραψα πάλι?)


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Χαχαχαχα εχεις δικιο φταις ελαχιστα!! Για ολα φταινε ο Κωνσταντινος(ειπες τον λόγο) και η νονα του!!!!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



Χαχαχαχα εχεις δικιο φταις ελαχιστα!! Για ολα φταινε ο Κωνσταντινος(ειπες τον λόγο) και η νονα του!!!!!!!![/quote]


εγω παλι που φταιω?!! Ουτε προφιτερολ εφαγα , ( δεν το ξεχναω) , ουτε σας ξυπνουσα τα βραδυα και ετα αναγκαστικα ξαγροιπνουσατε ....... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

οχι πειτε γιατι φταιω?!! χαχαα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα τη μου κανεται?ολα τα καλα κοριτσια εδω μου ειναι?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
λοιπόν είπα να μη μιλήσω αλλά θα το κάνω!!!!!!!!φακλάνα δεν είσαι!!!είσαι μια γυναίκα που θές να επανέλθει το σώμα σου μετά απο 2 απανωτές εγκυμοσύνες!!!προσωπικά αν ήμουν σαν εσένα μετά από την εγκυμοσύνη της μικρής θα ήμουν η ευτυχεστερη των γυναικών!!!καλά τα παραλέω,θα εξακολουθούσα να έχω την ίδια πεθερά οπότε ας πω μόνο ότι θα ήμουν ευτυχισμένη!! Razz ως εκ τούτου:
πρώτον φταίς εσύ που είσαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!τί να κανει και ο άντρας σου πώς να αντισταθεί????
δεύτερον φταίει ο άντρας σου που δεν έχει ισχυρές αντιστάσεις!!!
τρίτον φταίει ο Κωνσταντινούλης που δε ξύπναγε τις κατάλληλες στιγμές για να σας.......κόψει!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
τέταρτον φταίει η δήμητρα(δε ξερω πώς αλλά σίγουρα κάπου θα φταίει) Razz Razz Razz
νομίζω πώς ΑΝ φταίω είμαι αυτή που φταίει λιγότερο!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
(ουυυυυυυυυφ τί έγραψα πάλι?)


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χαχαχαχα εχεις δικιο φταις ελαχιστα!! Για ολα φταινε ο Κωνσταντινος(ειπες τον λόγο) και η νονα του!!!!!!!!

Ε μα!!!!!!!!!!!!!!!μάθαμε τώρα όλοι "η Εύα φταίει"!!!!!!!!!!!!!
Η πεθερά μου,η μάνα μου(της αγόρασα ένα μπαστούνι για πλάκα που της πονάει η μέση της χαχαχαχαχα),η αδερφή μου(δεν της πήρα τρελοβραχιόλια λέει!τί είναι ρε κορίτσια τα τρελοβραχιόλια θα με τρελάνει!!!) η Μαρία, η Αθηνά και τώρα κι εσύ?????????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με μάλωσε και η Αγγελική [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:


Χαχαχαχα εχεις δικιο φταις ελαχιστα!! Για ολα φταινε ο Κωνσταντινος(ειπες τον λόγο) και η νονα του!!!!!!!!


εγω παλι που φταιω?!! Ουτε προφιτερολ εφαγα , ( δεν το ξεχναω) , ουτε σας ξυπνουσα τα βραδυα και ετα αναγκαστικα ξαγροιπνουσατε ....... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

οχι πειτε γιατι φταιω?!! χαχαα[/quote]

Και μόνο που διαμαρτύρεσαι σε καθιστά ύποπτη!!!!Πολύ ύποπτη για την ακρίβεια!!!!!!!!! Razz Razz Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:


Χαχαχαχα εχεις δικιο φταις ελαχιστα!! Για ολα φταινε ο Κωνσταντινος(ειπες τον λόγο) και η νονα του!!!!!!!!


εγω παλι που φταιω?!! Ουτε προφιτερολ εφαγα , ( δεν το ξεχναω) , ουτε σας ξυπνουσα τα βραδυα και ετα αναγκαστικα ξαγροιπνουσατε ....... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

οχι πειτε γιατι φταιω?!! χαχαα

Και μόνο που διαμαρτύρεσαι σε καθιστά ύποπτη!!!!Πολύ ύποπτη για την ακρίβεια!!!!!!!!! Razz Razz Razz[/quote]



μα διασυρεται το ονομα μου? η ΤΙΜΗ μου!!! Και ολα τα σχετικα .... μπλα μπλα μπλα!! χαχαα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ευάκι"][quote="vasoula"][quote="Ευάκι"]
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
dimitroula έγραψε:Ήρθα και εγω!

διάβαζα το θέμα προβλήματα με τους άντρες μας και μου σηκώθηκε η τρίχα!!!!!!!!!!! Shocked

Καλα εγω να δεις εχω μεινει Shocked Shocked

να σου πώ την αλήθεια μου φαίνονται απίστευτα.......δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε σπίτια γυναικών που και να ενημερώνονται ξέρουν και δε ζούμε και στα 1900 βρε αδερφέ!!!!!! Shocked Shocked Shocked

..και ξανα Shocked Shocked Shocked δεν ξαναμπαινω εκει παναγια μου τι ειναι αυτα?????? απαπααπαπαπα!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑΚΙ,ΤΡΕΛΟΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΕ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥΣ( ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ).
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ !!!
ΚΑΛΛΙΟΠΙΤΣΑ ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟ!!!!
ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΞΕΝΥΧΤΩ Η ΚΟΡΗ!!!!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ,ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ.ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΥΤΗ.....ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ.
ΤΟ ΑΘΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΙΣ??

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΕΥΑΚΙ,ΤΡΕΛΟΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΕ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥΣ( ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ).
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ !!!
ΚΑΛΛΙΟΠΙΤΣΑ ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟ!!!!
ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΞΕΝΥΧΤΩ Η ΚΟΡΗ!!!!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ,ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ.ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΥΤΗ.....ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ.
ΤΟ ΑΘΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΙΣ??

η Αθηνα εστειλε την γωγω με κουριερ στην καλλιοπη και ξεφαντωνει με τον αντρα της!!!η καλλιοπη παλι οχι γι'αυτο και συμμετεχει πολυ!!!
η δημητρα φταιει και ισως τζαμπα κατηγορουμε και τον κωνσταντινο τελικα αφου η παροιμια λεει "τρελος νονος σε λαδωσε..."
γραφω χωρις τονους τωρα που λειπει η αγγελικη...σςςςςςςςςςςςς...........

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΕΥΑΚΙ,ΤΡΕΛΟΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΕ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥΣ( ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ).
ΒΙΒΙΑΝ,ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΚΛΑΝΑ !!!
ΚΑΛΛΙΟΠΙΤΣΑ ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟ!!!!
ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΞΕΝΥΧΤΩ Η ΚΟΡΗ!!!!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ,ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ.ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΥΤΗ.....ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ,ΝΑ.
ΤΟ ΑΘΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΙΣ??




ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΩΩΩΩΩΩΩ!! χαχχααχχαα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα σας ξαναπω καλησπερα!!αλλα και καληνυχτα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις