Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Υπαρχει καμια μαμα που να εχει παιδακι που να εχει γεννηθει το 2002?Ελατε να δουμε τα παιδακια μαε που βρισκονται στη προεφηβεια και πως θα τα αντιμετωπισουμε που ενα πραγμα τους λες και δεκα σου απαντανε. Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 4872

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
2000 και 2003 σου κανουνε?? πραγματικα ενα πραγμα λες και γινεται ζητημα

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρούσα. Ο μεγάλος μου έχει γεννηθεί το 2002 και μας βγάζει το λάδι, κυριολεκτικά! Shocked

vanilia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Παρούσα κι εγώ. Η κόρη μου γεννήθηκε το 2002. Καλή ιδέα, να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας Very Happy

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παρουσα και γω.27 Φεβρουαριου 2002 το Λενιω μου με εκανε για πρωτη φορα μαμα.!!!!!! Smile

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ 22-02-2002 ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΠΡΟΧΤΕΣ !!ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΗΤΑΝ ΖΩΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ !!

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια ,
ολα καλα σημερα αν και η μεγαλη μου εχει πυρετο απο προχθες .
να ειστε ολες καλα και τα παιδακια μας καλυτερα

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια εμενα ογιος μου ειναι 21/1/2002

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα. Εμείς ακόμα το παλεύουμε για να διαβάσουμε τα αυριανά μαθήματα. Δύσκολα στρώνεται στο διάβασμα, βαριέται και ώρες ώρες έχει απίστευτα νεύρα. Με φτάνει στα όρια μου και πολλές φορές τα ξεπερνώ. Rolling Eyes Τώρα παίζει και μόλις του λέω έλα να διαβάσουμε, μου λέει όλο σε λίγο και σε λίγο. Εσείς κορίτσια πώς τα πάτε με αυτό το θέμα;;

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα μια απο ταετσι ειμαστε και εμεις!εμενα μου κρυβει και μαθηματα και πρεπει να τα ψαχνω Mad

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΩΡΓΙΑ 38 έγραψε:καλησπερα μια απο ταετσι ειμαστε και εμεις!εμενα μου κρυβει και μαθηματα και πρεπει να τα ψαχνω Mad

Αχ να ήξερες πόσο σε νιώθω!! Αφού να φανταστείς ακόμα δεν ξέρει απ' έξω την προπαίδεια και δε θέλει να την μάθει. Δίνουμε μάχη.

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το θεμα ειναι οτι δεν ενδιαφερετε για τιποτα οταν του πω ελα να διαβασουμε παθενει αμοκ νευρα τσατιλα

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μία από τα ίδια και εμείς. Ενώ αν διάβαζε περισσότερο, η απόδοσή του θα ήταν καλύτερη, δεν τον ενδιαφέρει. Στο μεταξύ τον έχουμε γράψει και στους προσκόπους για να έχει δραστηριότητα, αλλά όταν είναι να πάει (το Σάββατο)το πρώτο πράγμα που θα πει είναι ότι δεν θέλει να πάει. Μετά που θα γυρίσει, βέβαια έχει περάσει καλά, αλλά μέχρι που να πάει εμάς θα μας σπάσει τα νεύρα. Πριν πήγαινε κολυμβητήριο για 3 χρόνια, τώρα το παράτησε. Τι να πω πια!! Έχουμε ακόμα Αγγλικά και Μ. Περιβάλλοντος να διαβάσουμε και δεν έρχεται.

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσακι σε νιωθω.και εμεις πηγεναμε κολυμβητιριο το σταματησε εκανε ιστιοπλοιαβαρεθηκε το μονο που δεν βαριετε ειναι η τηλεοραση Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 679259

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΩΡΓΙΑ 38 έγραψε:κοριτσακι σε νιωθω.και εμεις πηγεναμε κολυμβητιριο το σταματησε εκανε ιστιοπλοιαβαρεθηκε το μονο που δεν βαριετε ειναι η τηλεοραση Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 679259

και ο υπολογιστής, θα μπορούσε να κάθεται όλη μέρα. Έχω βάλει κωδικό για να μη μπαίνει όποτε θέλει.

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αν απο τωρα ειναι ζορικα πειτε μου τι θα γινει στην εηβεια

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχει ερθει πανω απο το κεφαλι μου και θελει τον υπολογιστη και μεκανει να τρωω τα γραμματα Very Happy

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό αναρωτιόμαστε με τον άντρα μου. Επιτέλους αποφάσισε να έρθει να συνεχίσουμε το διάβασμα, μου κάνει την τιμή. Τα νεύρα μου. Ο ανηψιός μου που είναι ένα χρόνο μικρότερος, τουλάχιστον στο διάβασμα είναι πιο εύκολος από ότι μου λέει η αδερφούλα μου, βέβαια και αυτός κάθεται στον υπολογιστή και στο playstation.

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου σας καταλαβαινω ,εμενα ευτυχως ειναι συνεπης στο διαβασμα ,εννοειται με επιβλεψη απο πανω του .Αν τον αφησω ξεχνιεταιιιιιιιι.

Internet ,playstation,PSP, ΑΠ ΕΞΩ ΚΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ .εχει μια αγαπη για το ποδοσφαιρο βεβαια κι αυτο τον σωζει

Επισης ενα καλο ειναι οτι μενουμε σε μονοκατοικια σε γειτονια και εχει πολλα φιλαρακια και παιζουν εξω το καλοκαιρι ..ποδηλατα κλπ .οποτε δεν κολλαει στον υπολογιστη.

Και κανω κι ενα κολπο απο τοτε που ηταν 2-3 ετων περιπου.ΔΕΝ απαγορευσα την τηλεοραση στο δωματιο ,αντιθετα ο καθενας εχει απο μια ,ΔΕΝ απαγορευω τον υπολογιστη ,λεω οκ αλλα για μιση ωρα μετα το διαβασμα [γινεται και μια ωρα, δε λεω] και ετσι νομιζουν πως κανουν οτι θελουν ,νομιζουν πως δεν τα ελεγχω και δεν αντιδρουν .
Προς το παρον πιανει .Θα δουμε .
Εδω ειμαστε να τα λεμε

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το ιδιο κόλπο κανω και γω με το Νανακι.Πιανει.Εμενα φετος καθεται 3 χρονιες ομως μου βγαλε το λαδι και ας ειναι και κοριτσι που λενε οτι στρωνονται πιο ευκολα.Φετος ολικη αλαγη.Να ναι η φετισηνη δασκαλα μας που λατρευουμε,να ειναι η μπουμπου που μας ηρθε το Μαιο και το ειδε πως ειναι η μεγαλη αδελφη τι να πω.Το θεμα ειναι πως φετος ειναι πιο ευκολο το στρωσιμο απο αλλες χρονιες.Υπομονη κοριτσακια....εχουμε και εφηβεια μπροστα μας!!!!!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΑΣΑΝΟ ! ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΗ ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΙΟ ΔΟΥΛΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΟ ΜΕΤΑ .. ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑ 3 ΜΕ4 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια άμα τον αφήσω στον υπολογιστή, μπορεί να κάθεται με τις ώρες και δεν ξεκολλάει εύκολα. Από τηλεόραση τι τα αφήνετε να βλέπουν;

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαμάδες που είστε;; Καλημέρα Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 215994 Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 215994 Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 215994 Τώρα θα πάω τον μεγάλο μου στους προσκόπους!!!

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κι απο εμενα ,ζεστουλα σημερα ,τελεια μερα επιτελους .Ολα καλα με τα ζουζουνια σας??εμεις συνηλθαμε προς το παρον

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα. Εμένα σήμερα, αφού πήγανε με τον μπαμπά τους στο jumbo και αγοράσανε τα bey blade, άρχισε να παραπονιέται για πονοκέφαλο. Του έβαλα θερμόμετρο, είχε ένα 37,5 ήπιε depon και ξάπλωσε. Στο μεταξύ τα έχω και τα δύο μπουκωμένα και με βήχα. Ο μικρός όλο το μεσημέρι ξεσάλωσε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις