Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτα τα bay blade!! τωρα ο δικος μου μαζευει χρηματα για την μεγαλη πιστα ,το junbo exei θησαυρισει

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ ! ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ Σ/Κ ? ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΟΥΛΙΟΤΙΣΑ ΑΧ ! ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ . ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΛΑΣΕ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ !!! ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΘΥΜΙΘΙΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ! flower flower

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ 2002 ? ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσακια τι κανετε εισται καλα Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 215994

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΩΡΓΙΑ 38 έγραψε:γεια σας κοριτσακια τι κανετε εισται καλα Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 215994
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ !

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κι απο εμενα [μαμα παιδιων 2000 και 2003],ειμαι στο μεσο ορο .
ΑΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες,μια απο τα ιδια και εδω,δουλεια σπιτι ελενη και μπεμπα.Τρεξιμό!!!!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ 38

ΓΕΩΡΓΙΑ 38
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια υπομονη μεχρι την παρασκευη!μετα ξεκουραση και πολλες βολτες Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 654316

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΩΡΓΙΑ 38 έγραψε:καλημερα κοριτσια υπομονη μεχρι την παρασκευη!μετα ξεκουραση και πολλες βολτες Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 654316
ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΠΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ !!!! Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 215994

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ !!!! Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 215994
Καλό μήνα σε όλες και καλή δύναμη μεχρι τις 15Ιουνιου που κλεινουν τα σχολεία.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ! ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΟΣ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ! Wink

Helen M.

Helen M.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας και απο μένα Αγορακια-Κοριτσακια γεννημενα το 2002 - Σελίδα 2 328109 Ο μικρός μου γιός είναι γεννημένος 27/8/2002.Είναι ο μικρός μας και λόγω οτι μας είχε αρρωστησει νεογεννητο και 2 χρονών, ευτυχώς ήταν όλα περαστικά και τον έχουμε κακομάθει αφάνταστα!!!Γίνετε ότι πεί!Δραστηριότητες ξεκινάει και μετά απο λίγο καιρό βαριέτε...Υπολογιστής και τηλεόραση!Δεν μπορώ όμως να πώ οτι δεν τα πάει καλά στα μαθήματα,έχει άγχος! Ο μεγάλος μου γιός είναι 15 χρονών.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgina έγραψε:Καλησπέρα. Εμείς ακόμα το παλεύουμε για να διαβάσουμε τα αυριανά μαθήματα. Δύσκολα στρώνεται στο διάβασμα, βαριέται και ώρες ώρες έχει απίστευτα νεύρα. Με φτάνει στα όρια μου και πολλές φορές τα ξεπερνώ. Rolling Eyes Τώρα παίζει και μόλις του λέω έλα να διαβάσουμε, μου λέει όλο σε λίγο και σε λίγο. Εσείς κορίτσια πώς τα πάτε με αυτό το θέμα;;

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ????? ΤΙ ΧΑΡΑ!!!
και εμεις του 2002 ειμαστε και εχουμε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ...ΟΛΑ !!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ Τ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giorgina έγραψε:
ΓΕΩΡΓΙΑ 38 έγραψε:καλησπερα μια απο ταετσι ειμαστε και εμεις!εμενα μου κρυβει και μαθηματα και πρεπει να τα ψαχνω Mad

Αχ να ήξερες πόσο σε νιώθω!! Αφού να φανταστείς ακόμα δεν ξέρει απ' έξω την προπαίδεια και δε θέλει να την μάθει. Δίνουμε μάχη.

Για να μην τρελαθείτε με τον πολλαπλασιασμό αφομοιώστε το βιντεάκι...ειδικά τα αγοράκια το καταλαβαίνουν πιο γρήγορα! https://www.youtube.com/watch?v=SbwDYug9xhY
Και μην τρελαίνεστε όλα είναι θέμα τρικ, μη ζητάτε να παπαγαλίσουν τίποτα γιατί θα το ξεχάσουν γρήγορα!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!ΑΝΤΕ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ !! Razz Razz

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εχουμε μονο ενα μηνα για τα σχολεια και φετος που θα πανε πεμπτη εχω αρχισει να αγχωνομαι ηδη.Δεν το συζηταω οτι το καλοκαιρι εχει ξεσαλωσει εντελως!Πηγε 2 φορες διακοπες + 7 ημερες κατασκηνωση = πλουσιο λεξιλογιο με πολυ μαγκια.Και δεν ειναι ουτε 10 ακομη τον Νοεμβρη ττα κλεινει.Στο τελος θα φαμε και ξυλο το βλεπω εγω!Τα δικα σας ειναι ηρεμα? Twisted Evil

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αγχώθηκες Στεφανία, ε; Μωρέ είναι και στο παιδί. Ο δικός μου αν και ήταν 3 εβδομάδες στο χωριό με την πεθερά μου, μια εβδομάδα διακοπές μαζί μας και όσο ήταν ή και είναι εδώ, έχει αρκετή ελευθερία κινήσεων (είναι σχεδόν όλη μέρα με τα φιλαράκια του, πηγαίνει και τρώει στο σπίτι του καλύτερου φίλου του, όπως και έρχεται ο φίλος του στο δικό μας, ή κανονίζουν φιλαράκια και πηγαίνουν μόνα τους για γύρο, κρέπα κλπ), είναι μια χαρά ήρεμος ήρεμος. Μερικές φορές μάλιστα τον ξεκουνάω μόνη μου για να βγει από το σπίτι. Σήμερα μου είπε να του πω πότε θα είναι μια εβδομάδα πριν ανοίξουν τα σχολεία, για να κάνει επανάληψη στα αγγλικά, γιατί η δασκάλα θα τους βάλει επαναληπτικό. Εχθές πρώτη φορά του έκανα κάποιες ερωτήσεις για τους χρόνους των ρημάτων και αν και τα θυμόταν, μου είπε να τον ρωτάω σε άσχετες φάσεις για να τα θυμάται.
Και γενικά στο σπίτι είναι μια χαρά. Παίζει με τα μικρά, τα προσέχει, δεν έχω παράπονο. Εντάξει, μερικές φορές τα παίρνει κι όλας μαζί τους, αλλά και αυτά δεν τον αφήνουν σε ησυχία
Είναι όμως γενικά πολύ ήρεμο και πολύ συζητήσιμο παιδί και πολύ ώριμο για την ηλικία του

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εχουμε αγχωθει ολοι γιατι θα αλλαξει φετος σχολειο (τον ειχα σε ιδιωτικο και λογο ανεργιας και περικοπων σταματησαμε),μου εβγαλε και μια καθυστερημενη ζηλια για το μωρο και γενικως εχω μια κατασταση εκρηκτικη.Εγω προσπαθω να διαβασω γιατι εχω εξετασεις τον Οκτωβριο και αυτα ολο βολτα θελουν και αν μεινουμε μεσα για να διαβασω σκοτωνονται.Ελπιζα μπας και μου παρουν την μικρη παιδικο και δω μια ασπρη μερα μπα τιποτα και απο εκει.Θα αυτοπυρποληθω δεν παει αλλο!!!

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κι εγώ είχα την ελπίδα να πάρουν τα μικρά σε παιδικό, αλλά δεεεενννν.
Πιστεύω ότι το θέμα αλλαγής σχολείου είναι το κυριότερο για το παιδάκι σου. Χάνει τους φίλους του και αυτό τον πειράζει. Είναι και η προεφηβεία στη μέση, οπότε καλό κουράγιο.
Χρειάζεται πολλήηηηηηηηηηηηηη συζήτηση, πάρα πολλή. Και πάρα πολλή υπομονή. Να τους δείχνουμε τη θετική πλευρά των πραγμάτων.
Το στέλνεις και εξωσχολικές δραστηριότητες;

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου και παλι.Ευχαριστω που μου δινεις κουραγιο.Απο εξωσχολικα πηγαινε μονο κολυμβητηριο γιατι υπολογιστες και αγγλικα εκανε στο ιδιωτικο.Τωρα για φετος συνεχιζει πισινα και θα παει και αγγλικα φροντιστηριο.Ευτυχως ειναι καλος μαθητης και διαβαζει και μονος ολα τα μαθηματα απο την δευτερα ταξη αλλα δεν ξερω τι χρονο θα εχει φετος.Χρονο εγω εχω τωρα γιατι ειμαι ανεργη λεφτα δεν παιζουν πολλα!Να μπει με το καλο ο μηνας μηπως βρω κανενα μεροκαματο και βλεπουμε.

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Που ειστε καλε κοριτσια ?Τα σχολεια αρχισαν και επικρατει ενας πανικος εδω μεσα με σχολειο,αγγλικα,γαλλικα,κολυμβητηριο και μια ζουζουνα 28 μηνων που δεν στεκετε λεπτο!Τα χαπια μου,τα νευρα μου και ενα ταξι να φυγω!Δεν λεει κιολας να δροσισει και ο καιρος μπας και μαζευτουμε λιγο μεσα και οργανωθουμε. afro

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefania έγραψε:Που ειστε καλε κοριτσια ?Τα σχολεια αρχισαν και επικρατει ενας πανικος εδω μεσα με σχολειο,αγγλικα,γαλλικα,κολυμβητηριο και μια ζουζουνα 28 μηνων που δεν στεκετε λεπτο!Τα χαπια μου,τα νευρα μου και ενα ταξι να φυγω!Δεν λεει κιολας να δροσισει και ο καιρος μπας και μαζευτουμε λιγο μεσα και οργανωθουμε. afro
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΠΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΜΠΗΚΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΟΣΧΟΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΟΡΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΠΟ 01/10 ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΥΛ ΩΡΑΡΙΟ !!

Helen M.

Helen M.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπήκαν νωρίς νωρίς στα ζόρια τα πεμπτάκια μας! Ο δικός μου έχει πολύ άγχος και σηκώνεται καθε πρωϊ πριν απο όλους μόνος του για να κάνει επανάληψη γιατί τους βάζει "τιμωρία" στο διαλειμμα να γράψουν το μάθημα αν είναι αδιάβαστα No Προσπαθεί πολύ το παιδάκι μου και δεν με κουράζει καθόλου το πουλάκι μου τα διαβάζει όλα μονο του!

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσαρες καλησπεριζω απο Πειραια.Ο καιρος ειναι καλος και μονο ορεξη για ιστορια,ορθογραφια και φυσικη δεν εχουμε.Ειχαμε συναντηση με την δασκαλα τις προαλλες και μας ειπε να εχουμε υπομονη γιατι τα παιδακια μας ειναι στην προεφηβεια και θα εχουν νευρα και αντιρρησεις σιγα σιγα και πρεπει να μην τσακωνομαστε μαζι τους.Οταν δεν εχουν ορεξη για διαβασμα να τους πουμε μπραβο παιδι μου η δασκαλα ειπε οχι πιεση ασε τι ζηταει η κοινωνια γυρω σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις