Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Vivian έγραψε:Ευαααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 334590



τι το ενοχλεις το κοριτσι καλεεεε?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Δημητρα εδω εκοψε ο αερας...Εχει ερθει προς τα εκει?? Very Happy


Πλάκα πλάκα κατι αρχίζει και κουνιέται εδώ.... ντυνομαιιιιιιι Gianna!!! χαχαχααχα Razz Razz Razz Razz Razz

Σε περιμενω..Εχω και κατι εκλερακια λαχταριστα λαχταριστα, φρεσκα με μπολικη σοκολατα. Παρε και την Βιβιαν μαζι..

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:
Μαρία έγραψε:καλώς την Αγγελικούλα μας!


Γιάννα μου δεν το συζητώ! κούκλα η Αθήνα Shocked να σου πω αν είναι για ψώνια καλή είναι! κατά τα αλλα... από μακριά!

καλέ σοβαρά μιλάς 5 λεπτά από το κέντρο? και εμείς τόσες μέρες κέντρο τριγυρνάγαμε! κάπου κοντά στον Ευαγγελισμό, στο Χίλτον, στην Μιχαλακοπούλου, στο Σύνταγμα και δεν θυμάμαι που αλλού! εσύ προς τα που?

Η Μαρία έφυγε απο βράδυ και έμεινε στο Χίλτον αλλά δεν μας είπε τίποτα για να μην αρχίσουμε να ζητάμε δανεικά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Μαράκι σε μαρτύρησα!!!!! Very Happy


Razz Razz Razz Razz πω πω πάει όλα τα είπε! κάτσε δεν τα λες καλά! πρώτα πήγα στο Κάραβελ αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά τους, ε μετά έφυγα και πήγα στο Χίλτον! αχαχχαχαχα

Η αλήθεια είναι πως και το Χίλτον σου ξίνυσε αλλά δεν έχεις και άδικο, μα σεντόνια ήταν αυτά απαπαπαπαπα μπουφές ήταν αυτός απαπαπαπαπα καλά έκανες και πήγες στον διευθυντή και έκανες παράπονα και φυσικά μπράβο σου που οταν σου είπαν να μην πληρώσεις εσυ πλήρωσες!!!!!αχαχαχαχαχαχχαχαχαχα έπρεπε να ξεφορτωθείς τα μωβ χαρτονομίσματα ήταν βαρυά στην τσάντααχαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy


έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα! πολύ βαριά αυτά μωβ! αχαχα γι'αυτό και εγώ λέω να ανοίξω το δικό μου σούπερ ντούπερ ξενοδοχείο να ησυχάσω βρε παιδί μου πια!
Razz Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gianna_V έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Δημητρα εδω εκοψε ο αερας...Εχει ερθει προς τα εκει?? Very Happy


Πλάκα πλάκα κατι αρχίζει και κουνιέται εδώ.... ντυνομαιιιιιιι Gianna!!! χαχαχααχα Razz Razz Razz Razz Razz

Σε περιμενω..Εχω και κατι εκλερακια λαχταριστα λαχταριστα, φρεσκα με μπολικη σοκολατα. Παρε και την Βιβιαν μαζι..


Βιβιαννν ακους?!! Ντυσοουυ , ερχομαι και φυγαμε για την Γιαννα ... Γιαννα ασε τον καφε κρατα τα εκλερακια!! !χαχαχαχχααχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι, εγώ όμως θέλω μονιμή σουίτα σε κράτηση οκ;;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy θα μου κάνεις κι εκπτωση!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Δημητρα εδω εκοψε ο αερας...Εχει ερθει προς τα εκει?? Very Happy


Πλάκα πλάκα κατι αρχίζει και κουνιέται εδώ.... ντυνομαιιιιιιι Gianna!!! χαχαχααχα Razz Razz Razz Razz Razz

Σε περιμενω..Εχω και κατι εκλερακια λαχταριστα λαχταριστα, φρεσκα με μπολικη σοκολατα. Παρε και την Βιβιαν μαζι..

Πες οτι ειμαστε ηδη εκει!!!! Καταφτανουμεεεεε!!! Εκλερακια μην δωσεις στον Μητσο(Δημητρα) χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Ναι ναι, εγώ όμως θέλω μονιμή σουίτα σε κράτηση οκ;;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy θα μου κάνεις κι εκπτωση!!!!!!


και εγω επισηςςς αλλα θελωω κοκκινα σατεν σεντονια! !οκ?!! χαχαχααχαχα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Gianna_V έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Δημητρα εδω εκοψε ο αερας...Εχει ερθει προς τα εκει?? Very Happy


Πλάκα πλάκα κατι αρχίζει και κουνιέται εδώ.... ντυνομαιιιιιιι Gianna!!! χαχαχααχα Razz Razz Razz Razz Razz

Σε περιμενω..Εχω και κατι εκλερακια λαχταριστα λαχταριστα, φρεσκα με μπολικη σοκολατα. Παρε και την Βιβιαν μαζι..

Πες οτι ειμαστε ηδη εκει!!!! Καταφτανουμεεεεε!!! Εκλερακια μην δωσεις στον Μητσο(Δημητρα) χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!


Μήτσος καλεί Βούλα... την γνωρίζετε καλε?!! χαχαχαχααχα affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι στο καλο??Μονο εγω ειμαι γλυκατζου σε σημειο γουρουνιας?? Shocked Shocked

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Μήτσος καλεί Βούλα... την γνωρίζετε καλε?!! χαχαχαχααχα affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


Μολις ανοιξες πολεμο!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Μήτσος καλεί Βούλα... την γνωρίζετε καλε?!! χαχαχαχααχα affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


Μολις ανοιξες πολεμο!!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 186566



ειπα εγω ποτέ ποια ειναι η ΒΟΥΛΑ?!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχχααχα



Wink Wink Wink Wink Wink

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια άσχετο με αυτό που συζητάτε αλλά μόλις ανακάλυψα φώτο, η οποία φάνηκε στην αρχική αλμπουμ φιλων σας, της vivian καστανήηηηηηηη πολύ μου άρεσαν....παω να δώ μην έχει κι αλλες ααααα και ο Κωνσταντίνος ήταν μικρούλης στη φώτο και τώρα ολόκληρο αντράκι Very Happy Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΣ ΤΑ ΒΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Δήμητρα πολύ της πήγαιναν μου άρεσαν πολύ!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Κορίτσια άσχετο με αυτό που συζητάτε αλλά μόλις ανακάλυψα φώτο, η οποία φάνηκε στην αρχική αλμπουμ φιλων σας, της vivian καστανήηηηηηηη πολύ μου άρεσαν....παω να δώ μην έχει κι αλλες ααααα και ο Κωνσταντίνος ήταν μικρούλης στη φώτο και τώρα ολόκληρο αντράκι Very Happy Very Happy

Αχ, αχ θα με ξανακανετε καστανη νομιζω!!! Οσο για το αγαπακι μου το βλεπω στις φωτογραφιες και δεν το πιστευω! Πολυ μεγαλωσε και ειναι δικος μουυυυυ!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
vasoula έγραψε:Κορίτσια άσχετο με αυτό που συζητάτε αλλά μόλις ανακάλυψα φώτο, η οποία φάνηκε στην αρχική αλμπουμ φιλων σας, της vivian καστανήηηηηηηη πολύ μου άρεσαν....παω να δώ μην έχει κι αλλες ααααα και ο Κωνσταντίνος ήταν μικρούλης στη φώτο και τώρα ολόκληρο αντράκι Very Happy Very Happy

Αχ, αχ θα με ξανακανετε καστανη νομιζω!!! Οσο για το αγαπακι μου το βλεπω στις φωτογραφιες και δεν το πιστευω! Πολυ μεγαλωσε και ειναι δικος μουυυυυ!!!!


εεεεε και λιγοοο δικος μου?!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
εεεεε και λιγοοο δικος μου?!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 25 379767

Αντε ενταξει! Λιγο ομως!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
vasoula έγραψε:Κορίτσια άσχετο με αυτό που συζητάτε αλλά μόλις ανακάλυψα φώτο, η οποία φάνηκε στην αρχική αλμπουμ φιλων σας, της vivian καστανήηηηηηηη πολύ μου άρεσαν....παω να δώ μην έχει κι αλλες ααααα και ο Κωνσταντίνος ήταν μικρούλης στη φώτο και τώρα ολόκληρο αντράκι Very Happy Very Happy

Αχ, αχ θα με ξανακανετε καστανη νομιζω!!! Οσο για το αγαπακι μου το βλεπω στις φωτογραφιες και δεν το πιστευω! Πολυ μεγαλωσε και ειναι δικος μουυυυυ!!!!

Ενώ είχα δεί και σχολιάσει τις φώτο το καστανό μου είχε διεφύγει εντελώς, σου πήγαιναν πολύ όχι πως με αυτό δεν είσαι κουκλα αλλά με το καστανό έδειχνες με άλλο αερα!!!!
Τέλεια!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα νεα μου εχουν ως εξης!ηρθε η μανα μου,κρατησε ενα τεταρτο τη μικρη-τοσο μπορεσε κ με αποχωριστηκε-και εκανα τα γιουβαρλακια μας,η μανα μου επλυνε το ρυζακι κ εστιψε λεμονια κ εφυγε.το φαγακι μας ετοιμο και με πολλαααααααααα καραγκιοζιλικια η μικρη εφαγε......την εβαλα και για υπνο κ να'μαι με τρελους πονους στη μεση και την πλατη...

Ήρια έγραψε:

Ήρια έγραψε:Σας ειπα δεν σας ειπα........

Σήμερα ερχεταιι ο αντρούλης μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

με το καλο να ερθει!!!!!!!!!




ευχαριστωωω Ευακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

τωρα για τετοιες περιπτωσεις δεν επρεπε στα φατσακια να εχει κανενα με σεξ????? Razz Razz Razz Razz


Vivian έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Vivian έγραψε:Ευαααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



τι το ενοχλεις το κοριτσι καλεεεε?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

κι εγω σε αγαπω!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Gianna_V έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Gianna_V έγραψε:Δημητρα εδω εκοψε ο αερας...Εχει ερθει προς τα εκει?? Very Happy


Πλάκα πλάκα κατι αρχίζει και κουνιέται εδώ.... ντυνομαιιιιιιι Gianna!!! χαχαχααχα Razz Razz Razz Razz Razz

Σε περιμενω..Εχω και κατι εκλερακια λαχταριστα λαχταριστα, φρεσκα με μπολικη σοκολατα. Παρε και την Βιβιαν μαζι..

ερχομαι κι εγω ε?!?!?!?!αφηστε κανενα και για μενα!!!


Ήρια έγραψε:
vasoula έγραψε: Ναι ναι, εγώ όμως θέλω μονιμή σουίτα σε κράτηση οκ;;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy θα μου κάνεις κι εκπτωση!!!!!!


και εγω επισηςςς αλλα θελωω κοκκινα σατεν σεντονια! !οκ?!! χαχαχααχαχα

καλα ειπα εγω για το φατσακι!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α ρε Ευακι..Θεσσαλονικη ερχεται η κολλητη μου απο αυριο..Μετακομιζει οριστικα..Εχετε ωραια και ερωτευσιμα αγορια εκει στον Βορρα.. Embarassed
Ελα οποτε θελεις για καφεδακι. Απλα αν θελεις καθως ερχεσαι φερε και ενα τσουρεκακι απο το γνωστο μαγαζι..Ή κανενα τριγωνο..( με σοκολατα) Cool

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Α ρε Ευακι..Θεσσαλονικη ερχεται η κολλητη μου απο αυριο..Μετακομιζει οριστικα..Εχετε ωραια και ερωτευσιμα αγορια εκει στον Βορρα.. Embarassed
Ελα οποτε θελεις για καφεδακι. Απλα αν θελεις καθως ερχεσαι φερε και ενα τσουρεκακι απο το γνωστο μαγαζι..Ή κανενα τριγωνο..( με σοκολατα) Cool

απο το γνωστο μαγαζι τα τσουρεκια δε μου αρεσουν,ειδικα περιοδους γιορτων για να προφταινουν τα ξεφουρνισματα τα βγαζουν ακομη αψητα...αν ειναι καλα η μικρη μου μεγαλη πεμπτη θα κανω εγω,τα κανω σουπερ!!!!!!!!!αφου στη δουλεια τα θυμουνται απο πριν σταματησω με αδεια κυησεως στη μικρη,απο το πασχα του 2009 δλδ, και αρχισαν ηδη να ζητανε......... cyclops cyclops

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!

γεια σου μανουλα!!!!!!!!!! flower flower flower

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τη κανεις Ευακι μου?!εμεις εδω ξεκινησαμε το διαβασμα!!ακομα και την τελευταια μερα τους εχουν βαλει παρα πολλα!!αμαν ποια!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:τη κανεις Ευακι μου?!εμεις εδω ξεκινησαμε το διαβασμα!!ακομα και την τελευταια μερα τους εχουν βαλει παρα πολλα!!αμαν ποια!!

εγω αραξα λιγακι εδω μαζι σας.ποναει φρικτα η πλατη και η μεση μου εκλεισα 7ωρο με τη μικρη αγκαλια μου να με θελει ορθια να την περπαταω,αμα καθομουνα με τραβαγε τα μαλλια,αλλιως ηταν πολυ ησυχη.και με την ευκαιρια να σε ρωτησω κατι?ολη αυτη η γκρινια ειναι δυνατον να οφειλεται στους κυνοδοντες????σου εχει τυχει σε καποιο παιδι σου?
τωρα ευτυχως κοιμηθηκε στο κρεβατακι της,αφου καταφερα και να την ταισω ειναι θαυμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις