Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 9 ΚΙΛΑ ΓΟΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΨΙΛΟΣΕΡΝΟΜΑΙ! Razz
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;

θέλεις να αλλάξουμε? θα πάρω εγώ τον Δημήτρη που είναι 9 να πάρεις εσύ τον Νίκο που είναι 20?και που να τον σηκώνω η δόλια μάνα που έχω και την μέση μου??? οϊμέ! Laughing


Καλημέρααααααααααααα βρέχει βρέχει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 328109 αχαχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαράκι Very Happy
20 κιλά είναι το παιδί;;; μμμμ καλά που το είπες για να ξέρω τι βαρκούλα να του εχω!!!

Τώρα που ανέφερες για αγκαλιά εχθές πάλι ο μικρός μου έδωσε 3 ξεγυρισμένες με το πόδι του στην καισαρική και απο εκείνη την ώρα με πονάει πολύ!!!

Βρέχει ναι ρε Μαράκι αλλά εμένα δεν μου αρέσει, την Τρίτη πάω κάτω και εδώ δεν έχουμε κάνει καμιά βολτούλα!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα με παίρνει ο αδερφός τηλ και λαχανιασμέμνος, κουρασμένος και αγχωμένος μου λέει, ντύσου σε μισή ώρα έρχομαι να σε πάρω να πάμε να ψωνίσουμε για το μαγαζί, που σημαίνει πως χειάζεται ένα 4ωρο για όλα και του απαντώ ρε μπράδερ και το παιδί τι θα το κάνουμε;;;;;;;;;
Αχ το ξέχασα ρε Βασούλα έχουμε μωρό φέτος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy πέθανα στο γέλιο!!!!
Φαντάσου τι γίνεται εκεί κάτω που απο το άγχος ξέχασε οτι έχω μωράκι!!! Very Happy Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΥΡΕΤΟΣ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχα καλημέρα Βάσω μου! μια ενισχυμένη βάρκα για να μας αντέξει! αχαχαχαχαχα
σε καταλαβαίνω, θα αρχίσει η δουλειά και δεν θα έχεις πάει πουθενά! είναι σαν να έχεις ένα μήνα άδεια τον Ιούνιο για παράδειγμα, να περιμένεις να πας διακοπές και να μην έχουν πιάσει καλά καλά οι ζέστες και με το που θα γυρίσεις στη δουλειά, να κάνει καύσωνα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 534787

Καλλιοπάκιιιιιιιιιιιι? τι κάνει το παιδί σήμερα? ελπίζω να κοιμηθήκατε καλά το βράδυ και να μην είχατε πυρετό πάλι!


Razz Razz Razz Razz έλα βρε!!!!!!!!! άκου ξέχασε το μωρό! αχαχαχαχαχαχαχα πω πω, φαντάσου, σαν το Βέγγο θα τρέχει! χαχαχαχα

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΙΣΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΩ;;;; Shocked

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Καλλιόπη μπράβο στο μικρούλι που δεν ανέβασε καθόλου πυρετο!!!!!! Very Happy

Ευτυχώς Μαράκι φέτος γλίτωσα απο την προετοιμασία!!!!χαχαχαχα να ναι καλά το παιδάκι μου, με έσωσεεεεεεεεε Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Καλημέρα Καλλιόπη μπράβο στο μικρούλι που δεν ανέβασε καθόλου πυρετο!!!!!! Very Happy

Ευτυχώς Μαράκι φέτος γλίτωσα απο την προετοιμασία!!!!χαχαχαχα να ναι καλά το παιδάκι μου, με έσωσεεεεεεεεε Very Happy

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ;Ε ΡΕ ΤΡΕΞΙΜΟ!(ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΕΣΥ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΣ!!!) Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΙΣΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΩ;;;; Shocked


πάλι καλά δεν λες! να είναι καλά το μωρό! ποιος ξέρει τι ήταν! ψιλοιωσούλα θα είναι! 24ωρη μάλλον! περαστικά και αγύριστα!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΟΥΤΕ ΠΥΡΕΤΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΙΣΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΩ;;;; Shocked


πάλι καλά δεν λες! να είναι καλά το μωρό! ποιος ξέρει τι ήταν! ψιλοιωσούλα θα είναι! 24ωρη μάλλον! περαστικά και αγύριστα!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΟ!!!!ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΕΓΙΝΕ!ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΕΓΙΝΕ!ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ...


ξέρεις πόσες φορές το έχω πάθει αυτό? κανένας μας άρρωστος να μην έχουμε βγει από το σπίτι και να αναρωτιόμαστε που στο καλό κόλλησε το παιδί! άστα!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
vasoula έγραψε: Καλημέρα Καλλιόπη μπράβο στο μικρούλι που δεν ανέβασε καθόλου πυρετο!!!!!! Very Happy

Ευτυχώς Μαράκι φέτος γλίτωσα απο την προετοιμασία!!!!χαχαχαχα να ναι καλά το παιδάκι μου, με έσωσεεεεεεεεε Very Happy

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ!ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ;Ε ΡΕ ΤΡΕΞΙΜΟ!(ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΕΣΥ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΣ!!!) Wink

Ναι ανοίγουμε ουφφφφφ πάλι τα ίδια, αλλά μου έλειψε και η δουλειά κι ευτυχώς το σπίτι είναι απο πάνω γιατί με το παιδί τώρα θα ήταν πρόβλημα, βέβαια μέχρι πρωτομαγια θα έχει δουλειά μετα θα κάνει κοιλιά και μετά μόνο σαβ-κυρ, θα πηγαινοέρχομαι αχ και τα πραγματα του μωρού είναι πολλά!!!

Βρε κορίτσια κι εμένα βήχει πολύ αλλά έχουμε να βγούμε μέρες πως τώρα προέκυψε ο βήχας δεν καταλαβαίνω!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες, εχω πολλες δουλειες θα ερθει η νονα μας σημερα και τρεχω, εκατσα να πιω εναν καφε, ειμαι κοματια χτες ολη μερα στο ποδι, πηγα και τα δυο στον γιατρο για εμβολιο, ο μικρος παλι δεν το εκανε Twisted Evil παλι αρρωστησε με μπουκωμα και βηχα, πριν δυο μερες συνηλθε αντε παλι απο την αρχη, ευτιχως δεν εχει κανει προστοπαρων πυρετο και τα αυτια του ειναι καλα, ξυπνουσα το βραδυ να φυσηξει την μυτη του μπουκωνε ο κακομοιρης, αλλα βλεπω και εσεις δεν πατε πισω αρρωστουλια τα εχετε, περαστικα στα μικρακια!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βήχει το αγόρι μας Βασούλα? μήπως να το έλεγες στον παιδίατρο και να του έδινες προληπτικά σιροπάκι για το βήχα? εγώ για παράδειγμα όταν είχα ρωτήσει την δικιά μου μου είχε πει να του δίνεις μέχρι να καθαρίζει τελείως, μην φοβάσαι!
τι να πω, κρυώνουν από εκεί που δεν το περιμένεις! ο Νίκος πάντως από ότι έχω καταλάβει ελάχιστες πρέπει να ήταν οι φορές που έχει κολλήσει, τις περισσότερες αρρωσταίνει από κρύωμα, έτσι όπως ιδρώνει!


Μαριτσάκι μουυυυυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 334590 καλημέρα! άντε και πάλι περαστικά σας βρε παιδί μου! εντάξει μην σε αγχώνει το εμβόλιο, θα το κάνει και αυτό κάποια στιγμή, κάτσε να γίνει καλά!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι εδω και δυο μηνες αυτο το ρημαδι το εμβολιο παλευουμε να κανουμε ελεος δηλ Shocked και ο γιατρος λεει καλα δεν εχω θεμα να του το κανω αλλα κανει σε δεκα μερες πυρετο μεσα στις γιορτες ας το αφησουμε, βρε χριστιανε μου καντω ας κανει σε δεκα μερες πυρετο που ειναι το θεμα; Rolling Eyes

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μιλουπάκι Very Happy
Περαστικά στο μικρούλι σου!!!
..κι εμείς την Δευτέρα έχουμε εμβόλιο!!

Μαράκι μου δεν κάνει σιρόπι, μου είπε μονο ορό, μα μόνο ορο;; Πάμε στην 5η μέρα με βήχα!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:μαρακι εδω και δυο μηνες αυτο το ρημαδι το εμβολιο παλευουμε να κανουμε ελεος δηλ Shocked και ο γιατρος λεει καλα δεν εχω θεμα να του το κανω αλλα κανει σε δεκα μερες πυρετο μεσα στις γιορτες ας το αφησουμε, βρε χριστιανε μου καντω ας κανει σε δεκα μερες πυρετο που ειναι το θεμα; Rolling Eyes

μάλλον θα σκέφτεται ότι θα κάνει πυρετό και να μην πέσει μέσα στις γιορτές και είστε εσείς το αρνί και ο πυρετός μαζί! Laughing
εμείς είχαμε να κάνουμε ένα τον Οκτώβρη αν θυμάμαι καλά και ξέρεις πότε το κάναμε? τον Γενάρη!!!!!!!!
και τώρα είχαμε ένα στις 8 Μάρτη και ακόμα δεν το έχουμε κάνει!


βρε Βάσω μου ορός για το μπουκωμτάκι για το βηχαλάκι? εκτός αν εννοεί ότι είναι πεντακάθαρος και βήχει μόνο εξαιτίας του μπουκώματος! είπαμε οι διαφορές των παιδιάτρων! εγώ όταν της λέω ότι βήχει αλλά δεν έχει φλέγματα πάλι σιρόπι μου λέει να του δίνω

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμας μας λεει ορο και παλι ορο κανει καλο να μην πανε και οι μυξουλες στα αυτακια αλλα ο δικος μου δεν καθεται πια με τιποτα, η μικρη που βαζει μια φορα μονο ειχε το αυτακι της ο αλλος συνεχεια εκει τον βαραει, εμας μονο αν εχει πολυ βηχα δινει σιροπι γενικα ειναι κατα των φαρμακων αν δεν ειναι αναγκη πια, ο καθενας τα δικα του, περαστικα σε ολα, ειναι οι ιωσεις της ανοιξης τωρα και αυτος ο καιρος δεν βοηθα, μια ηλιος μια κρυο, ελπιζω απο τον μαιο θα ησυχασουμε, καλο το διαλλειμμα αλλα με περιμενουν οι δουλειες κοριτσαρες οταν τελειωσω και αρχιζω να μαγειρευω για το βραδυ μπορει να ξαναμπω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 379767

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή δουλίτσα Μαριτσάκι μου! εγώ σκουπίζω τώρα, κοντεύω να τα τελειώσω! αχαχα και ίντερνετ και σκούπισμα! θα κάνω και μια μακαρονάδα για το μεσημέρι, να γυρίσει και ο ανήρ να πάμε σούπερ μάρκετ! και κλασικά: νυστάζωωωω! και με έχει πιάσει και η μέση μου τώρα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 33 534787

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις καλημέρες μου στη όμορφη παρεούλα!!!

vasoula έγραψε: Μην λές έτσι, μην το φτύνεις το κορίτσι μας θα ματιάζεται συνέχεια μετά, μου το είπε μια γιαγιά τωρα κατά πόσο αληθεύει δεν ξέρω!!!

ΛΕΣ??? Να την αφήσω ματιασμένη για να μην ξαναματιαστεί???? Shocked

vasoula έγραψε: ... απο την στιγμή που θέλει να στο πληρώσει αστην βρε σε χαλάει κιόλας, ασε που θα είναι και στα μέτρα σου και θα μπορείς και να προσθέσεις οτι γουστάρεις

Μωρέ φοβάμαι μην άλλο της δείξω και άλλο μου φτιάξει!
Εν τω μεταξύ είναι τέτοια ανακατώστρα η πεθερά μου, που φοβάμαι μην αρχίσει να λέει, "Όχι κάντο έτσι, βάλε αυτό εδώ, αυτό εκεί, μην το κάνεις ανοιχτό, φέρε τη ραφή έτσι, το φερμουάρ αλλιώς" και άλλα τέτοια. Λέτε να ξυπνήσω την άλλη μέρα και να βρω άλλο νυφικό??? Ικανή την έχω! Και να μου λέει "Μα έτσι είναι καλύτερο!!" Shocked Shocked
Εδώ έβγαλε από το μυαλό της, ότι εγώ θέλω κοντό!!!!! Shocked
Λες κι έχω την ποδάρα την ατελείωτη!
Κι ύστερα, μονο η Στεφανίδου τα κάνει αυτά.... Εγώ θέλω να είμαι πιο "παραδοσιακή"... χαχαχα!

vasoula έγραψε:... Αχ το ξέχασα ρε Βασούλα έχουμε μωρό φέτος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy πέθανα στο γέλιο!!!!

Laughing Laughing Laughing

Kalliopi έγραψε:...ΤΙ ΝΑ ΠΩ;ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΙΣΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΩ;;;; Shocked

Ναζάκια σου κάνει μωρέ το παιδί. Very Happy

vasoula έγραψε: Βρε κορίτσια κι εμένα βήχει πολύ αλλά έχουμε να βγούμε μέρες πως τώρα προέκυψε ο βήχας δεν καταλαβαίνω!!

Βασούλα ξέρεις τι σκέφτηκα???
Αφού ο γιος σου μιλάει, που υποθέτω πως αν είναι σαν τη δικιά μου θα βγάζει και τσιρίδες, μήπως γιαυτό βραχνιάζουν!
Ο βήχας μήπως είναι για να καθαρίσει ο λαιμουδάκος του? Μήπως καταπίνει μυξούλες? Μήπως "πνίγεται" επειδή έχει πολλά σαλάκια???

Καλημέρα Μιλουπάκι!!
Περαστικά στο γιόκα σου!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κόρη μου καθιστή.

Ξέρω... μην το πείτε.... μοιάζει με αγοράκι....
Το ξέρω....
Ακριβώς τεσσάρων μηνών (3 Απρίλη).

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχαχα Αγγελικούλα? τι φωτό είναι αυτή? καλά πολύ μαγκάκι η μικρή έτσι? κοίτα πώς έχει σταθεί στον καναπέ! αχαχαχαχαχα να την χαίρεσαι βρε κοριτσάκι μου είναι μία στρουμπουλή γλύκα!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι δεν είναι μπουκωμένος ούτε μυξούλες μόνο βήχα, αλλά ο ορός που κολλάει;;

Αγγελικούλα αν τσιρίζει λεεί χαλάει τον κόσμο όλο, σίγουρα και μπορεί να φταίει αυτό!!!!

Αααααααααααα είναι και μοντέρνα η πεθερά ακου κεί κοντό βρε μπράβο, λοιπόν αφού εχεις και την έγκριση της πεθεράς να βάλεις κοντό, εγώ το μετάνιωσα το μακρύ και το φουντωτό!!!!
Οχι βρε σιγά μην δείς άλλο νυφικό, έτσι κι αλλιως θα το προβάρεις πολλές φορές!!!
Ποτε θα γίνει ο γάμος;;;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Η κόρη μου καθιστή.

Ξέρω... μην το πείτε.... μοιάζει με αγοράκι....
Το ξέρω....
Ακριβώς τεσσάρων μηνών (3 Απρίλη).

Ιιιιιιιιιιιιι το παιδί είναι αστερι!!!!
Τι λές παιδί μου που οιάζει για αγόρι ποιος τα λέει αυτά;; Ολοκληρη γυναικάρα είναι!!!!

Μαγκάκι όπως λέει και η Μαρία!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαγκάκι είναι...
Στρουμπουλή δεν είναι.
Την κάνει το φορμάκι και ο φακός.
Τώρα θέλει να γράψει κι αυτή...
Προσπαθεί να φτάσει τον υπολογιστή.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις