Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
309 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 309 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχα το αστερι!!!!!!

Εγώ διάβαζα ένα περιοδικό, να δώ τις εξελίξεις στην ζωη της άλλης μου χει κατσει εκεινη η μαγδαλω η Ξενια η ρουφιάνα(σορρυ για την λέξη) και όπως διάβαζα αρπάζει την σελιδα και την σκίζει Shocked Shocked Shocked τι ηταν τώρα αυτό??????αχαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:αχαχαχαχαχαχα το αστερι!!!!!!

Εγώ διάβαζα ένα περιοδικό, να δώ τις εξελίξεις στην ζωη της άλλης μου χει κατσει εκεινη η μαγδαλω η Ξενια η ρουφιάνα(σορρυ για την λέξη) και όπως διάβαζα αρπάζει την σελιδα και την σκίζει Shocked Shocked Shocked τι ηταν τώρα αυτό??????αχαχαχαχα


δεν θα του αρέσει το σήριαλ! αχαχαχαχαχαχαχα
πέρσι το έβλεπα μετά το παράτησα, τώρα το ξαναβλέπω, έχει το ζουμί της υπόθεσης τώρα!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: ... εγώ το μετάνιωσα το μακρύ και το φουντωτό!!!!
... Ποτε θα γίνει ο γάμος;;;;

Φουντωτό δε θα είναι σίγουρα.
Αλλά μακρύ θα είναι.
1) Δε μου αρέσουν καθόλου τα πόδια μου.
2) Δε θέλω ψηλό τακούνι.
Μη σου πω θα σκάσω ή με αθλητικό ή με σανδάλι... Και σαγιονάρα δε με χαλάει... έτσι να πρωτοτυπίσουμε...

Στις 24 Σεπτέμβρη είναι και θα είναι και η βάφτιση της μπουμπούκας μαζί.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:αχαχαχαχαχαχα το αστερι!!!!!!

Εγώ διάβαζα ένα περιοδικό, να δώ τις εξελίξεις στην ζωη της άλλης μου χει κατσει εκεινη η μαγδαλω η Ξενια η ρουφιάνα(σορρυ για την λέξη) και όπως διάβαζα αρπάζει την σελιδα και την σκίζει Shocked Shocked Shocked τι ηταν τώρα αυτό??????αχαχαχαχα


δεν θα του αρέσει το σήριαλ! αχαχαχαχαχαχαχα
πέρσι το έβλεπα μετά το παράτησα, τώρα το ξαναβλέπω, έχει το ζουμί της υπόθεσης τώρα!

Ναι μάλλον αυτό θα είναι!!
Θα είδε πουθενά τη φάτσα της Ξένιας!!!

Μαρία μου κι εγώ ετσι. Δεν το παρακολουθώ μετά μανίας, αλλά ένα βλέφαρο στο ζάπινγκ....
Πολύ ξεμάλλιασμα θέλει αυτή...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααααα

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 804467 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 2963 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 868444

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πού είστε καλέ???

Καλημέρα tattooed_snowhite!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Η κόρη μου καθιστή.

Ξέρω... μην το πείτε.... μοιάζει με αγοράκι....
Το ξέρω....
Ακριβώς τεσσάρων μηνών (3 Απρίλη).

ΑΧ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ!ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ!!!!ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ "ΜΕΓΕΘΟΣ"ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;; Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε:
vasoula έγραψε:αχαχαχαχαχαχα το αστερι!!!!!!

Εγώ διάβαζα ένα περιοδικό, να δώ τις εξελίξεις στην ζωη της άλλης μου χει κατσει εκεινη η μαγδαλω η Ξενια η ρουφιάνα(σορρυ για την λέξη) και όπως διάβαζα αρπάζει την σελιδα και την σκίζει Shocked Shocked Shocked τι ηταν τώρα αυτό??????αχαχαχαχα


δεν θα του αρέσει το σήριαλ! αχαχαχαχαχαχαχα
πέρσι το έβλεπα μετά το παράτησα, τώρα το ξαναβλέπω, έχει το ζουμί της υπόθεσης τώρα!

Ναι μάλλον αυτό θα είναι!!
Θα είδε πουθενά τη φάτσα της Ξένιας!!!

Μαρία μου κι εγώ ετσι. Δεν το παρακολουθώ μετά μανίας, αλλά ένα βλέφαρο στο ζάπινγκ....
Πολύ ξεμάλλιασμα θέλει αυτή...

χαχαχαχα λές, ασε ο γιός μου προτιμά τις ξανθιές, αν δείς πως της κοιτα τελειως χαιλομενος χαχαχα

ναι Μαρακι εχει ζουμι αυτες τις μερες!!!

Καλημερα tatood!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχ ωτε ετσι ο μικρος?? προτιμηση στο σαντρε??? Laughing Laughing

καλημερα σε σας και στα ομορφα μπεμπακιαααα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΧ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ!ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ!!!!ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ "ΜΕΓΕΘΟΣ"ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;; Razz Razz Razz

Θα το πιστέψω!
Και η ξαδέρφη του Νίκου έχει ένα αγοράκι που ήταν 9 μηνών (όταν το είδα πριν 1,5 μήνα) και 9 κιλά, οπότε υποθέτω ότι κάπως έτσι θα είναι και ο δικός σου.

Χτες ήταν τα πεθερικά μου εκεί (στην ξαδέρφη) και όταν ήρθαν το πρώτο που μας είπαν αυτό ήταν. Ότι η μικρή τον έχει φτάσει σε μέγεθος...

Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό... Ίσως αργότερα της "κοπεί" η ανάπτυξη. Ίσως αδιαθετήσει νωρίτερα...
Ίσως να είναι κακό για τα κοκαλάκια της κτλ... Ιδέα δεν έχω.
Αλλά πολλοί μας κοιτάνε περίεργα όταν λέμε πως είναι μόλις τεσσάρων μηνών...
Τα ρουχαλάκια που της κάνουν (ανάλογα τη ραφή) είναι 6-9.
Κάποια από τα 3-6 (πχ JUMBO) τα αφήσαμε πίσω...΄
Πώς φορτώνω βιντεάκι???

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΧ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ!ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ!!!!ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ "ΜΕΓΕΘΟΣ"ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ;;; Razz Razz Razz

Θα το πιστέψω!
Και η ξαδέρφη του Νίκου έχει ένα αγοράκι που ήταν 9 μηνών (όταν το είδα πριν 1,5 μήνα) και 9 κιλά, οπότε υποθέτω ότι κάπως έτσι θα είναι και ο δικός σου.

Χτες ήταν τα πεθερικά μου εκεί (στην ξαδέρφη) και όταν ήρθαν το πρώτο που μας είπαν αυτό ήταν. Ότι η μικρή τον έχει φτάσει σε μέγεθος...

Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό... Ίσως αργότερα της "κοπεί" η ανάπτυξη. Ίσως αδιαθετήσει νωρίτερα...
Ίσως να είναι κακό για τα κοκαλάκια της κτλ... Ιδέα δεν έχω.
Αλλά πολλοί μας κοιτάνε περίεργα όταν λέμε πως είναι μόλις τεσσάρων μηνών...
Τα ρουχαλάκια που της κάνουν (ανάλογα τη ραφή) είναι 6-9.
Κάποια από τα 3-6 (πχ JUMBO) τα αφήσαμε πίσω...΄
Πώς φορτώνω βιντεάκι???
ΚΑΛΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ;ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ;;;ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!ΝΑ'ΤΑΝ Η ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑ ΛΕΩ ΕΓΩ...
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ!ΕΧΩ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΖΑΜΠΟ 6Μ,9Μ,ΚΑΙ 12Μ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ!!!ΑΠΟ ΖΑΡΑ ΑΚΟΜΑ 6-9 ΦΟΡΑΕΙ! Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ YOUTUBE ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟ LINK...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φάγαμε και την τυλώσαμε!
βρε Αγγελική τι είναι αυτά που σκέφτεσαι καλέ! άσε το μωρό να μεγαλώσει όπως γουστάρει! και εμείς με τα ρούχα από τα τζάμπο πάντα μεγαλύτερα παίρναμε! αλλά και εμείς πάντα μεγαλύτεροι ήμασταν σε βάρος (και είμαστε ακόμα δηλαδή) οπότε μια χαρά!
ο Νικόλας τώρα έχει συνεχίσει να παίρνει σε βάρος και να είναι παραπάνω, ενώ έχει σταματήσει σε ύψος που έπαιρνε πολύ γρήγορα! θα μου πεις που θα μοιάσει το παιδί? και ο μπαμπάς και η μαμά τάπες είναι! Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
vasoula έγραψε: ... εγώ το μετάνιωσα το μακρύ και το φουντωτό!!!!
... Ποτε θα γίνει ο γάμος;;;;

Φουντωτό δε θα είναι σίγουρα.
Αλλά μακρύ θα είναι.
1) Δε μου αρέσουν καθόλου τα πόδια μου.
2) Δε θέλω ψηλό τακούνι.
Μη σου πω θα σκάσω ή με αθλητικό ή με σανδάλι... Και σαγιονάρα δε με χαλάει... έτσι να πρωτοτυπίσουμε...

Στις 24 Σεπτέμβρη είναι και θα είναι και η βάφτιση της μπουμπούκας μαζί.

αχαχαχα τώρα το είδα αυτό Very Happy Very Happy Very Happy κι εγώ δεν έβαλα ψηλό τακούνι, δεν τα μπορώ καθόλου, έβαλα λίγο.....χμμμ γουστάρεις σαγιονάρα ε;;;;;;; δεν είναι κακή ιδέα αλλά θα σπείρεις απανωτά 10 εγκεφαλικά αχαχαχαχαχαχα!!!!!!1

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν για κάτσε ήσυχα εσύ που θα πείς το παιδί τάπα, ακου τάπα ο άντρακλας, καλά καλά δεν θα μεγαλώσει θα τρίβεται όλοι τα ματάκια σας!!!!!!
Λοιπόν τέλος χωρίζω παίρνω διαζύγιο, μπαίνω στο ψυγείο και με βγάζεται σε 30 χρόνια!!!!!!!!!!!!!

tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχαχ ωτε ετσι ο μικρος?? προτιμηση στο σαντρε??? Laughing Laughing

καλημερα σε σας και στα ομορφα μπεμπακιαααα

Ναι έχει και προτιμήσεις το ατιμουλίκο!!!

Αγγελικούλα της διπλανής μας οπως σου ειπα χθες που γέννησε 2 μέρες μετά απο εμενα ειναι 8 κιλά και κάτι, είναι απίθανος και ψηλός και ο γιατρός της είπε να του δίνει μεχρι 200ml μια χαρά είναι τα παιδάκια σας να σου πώ κι εγώ αν έπαιρνα και τις άλλες 4 εβδομάδες στρουμπουλός θα μου έβγαινε!! Να ξέρεις πως όταν μπουσουλήσει και μετά που θα περπατήσει θα ΄χασει πολλά κιλά οπότε καλύτερα τώρα που έχει!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλιόπη ο γιος σου στην πάνω αριστερή φωτό, είναι να τον ρουφήξεις στα φιλιά!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ YOUTUBE ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟ LINK...

..και μέσω facebook μπορεί, έλα βρέ αγγελικούλα φτιάξε ενα λογαριασμό στο face!! Εκεί είναι πολύ απλό να το ανεβάσεις!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Λοιπόν για κάτσε ήσυχα εσύ που θα πείς το παιδί τάπα, ακου τάπα ο άντρακλας, καλά καλά δεν θα μεγαλώσει θα τρίβεται όλοι τα ματάκια σας!!!!!!
Λοιπόν τέλος χωρίζω παίρνω διαζύγιο, μπαίνω στο ψυγείο και με βγάζεται σε 30 χρόνια!!!!!!!!!!!!!



αχαχαχαχαχαχαχαχαχα! οκ λοιπόν στον δίνω το γιο! θα με έχεις πεθερά όμως! αχαχαχαχαχαχχαχαχα!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μμμμμμ αυτό είναι το θέμα τώρα, καλύτερα να κάνω κόρη και να γίνουμε συμπεθέρες!!!
Τι να το κάνω να κάνουμε παρεα οταν εγώ ειμαι 30 κι εσύ 60;;;;;

Τι λές κι εσύ;; Να το συζητήσουμε το θέμα είναι σοβαρό, έχω μπεί σε δίλημμα τώρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα αν επιλέξουμε το πρώτο και σε ε΄χω πεθερά μην ανυσηχείς κανένα πρόβλημα θα σε στρώσω!!!!αχαχαχαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Μμμμμμ αυτό είναι το θέμα τώρα, καλύτερα να κάνω κόρη και να γίνουμε συμπεθέρες!!!
Τι να το κάνω να κάνουμε παρεα οταν εγώ ειμαι 30 κι εσύ 60;;;;;

Τι λές κι εσύ;; Να το συζητήσουμε το θέμα είναι σοβαρό, έχω μπεί σε δίλημμα τώρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vasoula έγραψε: Τωρα αν επιλέξουμε το πρώτο και σε ε΄χω πεθερά μην ανυσηχείς κανένα πρόβλημα θα σε στρώσω!!!!αχαχαχαχαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy




αχαχαχαχαχαχαχαχαχα! τι να πω! αν καταφέρεις να με στρώσεις χαλάλι σου! αχααχαχαχα
και εγώ είμαι σε δίλημμα τώρα! scratch άσε θα γίνουμε συμπεθέρες καλύτερα! αχαχαχαχα όποια προλάβει και κάνει κόρη παίρνει τον γιο της άλλης! Razz Razz Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλλιόπη ο γιος σου στην πάνω αριστερή φωτό, είναι να τον ρουφήξεις στα φιλιά!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 315810 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.10!! - Σελίδα 34 379767

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σκιάχτηκες (φοβήθηκες) ε??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σκιάχτηκες (φοβήθηκες) ε??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μωρέ τα έχω κάνει επάνω μου! Razz Razz Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...και απο μενα φιλάκια είναι μούρλιας Very Happy Very Happy Very Happy και στρουμπουλούλης ή η φώτο τον δείχνει έτσι??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις