Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
377 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 377 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι δείκτες του ρολογιού έδειχναν 2, ετοίμαζα το μεσημεριανό τραπέζι, κάποια στιγμή φώναξα τον άνδρα μου να έρθει να φάμε αλλά δεν ανταποκρινόταν στο κάλεσμα μου, πήγα στο δωμάτιο καιστάθηκα στην πόρτα με μια έφραση απορίας και έκπληξης για αυτό που αντικρυσα......
Το μωράκι μας κοιμόταν, ο μπαμπάς του είχε σταθεί δίπλα στο λίκνο, κοιτούσε το μικρό μας αγγελούδι, στο πάτωμα έσταξε ένα δάκρυ του, σήκωσα το βλέμα μου και στάθηκα στα μάτια του, ήταν κόκκινα εχοντας την αίσθηση πως έκλαιγε σαν μωρό παιδί... πήγα δίπλα του, άγγιξα το χέρι του και τον ρώτησα τι έχει...
-κοίταξε αυτό το πλασματάκι, είναι δικό μας;; δεν μπορώ να το πιστέψω, κοίταξε πόσο όμορφο είναι, είναι σαν άγγελος......
συγκινήθηκα και βούρκωσα και του είπα ναι αγάπη μου είναι δικό μας και αμέσως εγειρε το χέρι του στο προσωπο μου, μου έδωσε ένα γλυκό φίλι και είπε ¨ σε ευχαριστώ για αυτον τον άγγελο που έφερες στη ζωή μας¨ και τα μάτια του έτρεχαν δάκρυα... το μεσημεριανό τραπέζι τελικά μας περίμενε για πολύ ώρα αφού ξυπνήσαμε το μωράκι μας και το χαζευαμε κοι οι δυο χωρίς να μιλάμε.
Αχ και οι μπαμπάδες τελικά δεν μπορούν να πιστέψουν πως τα αγγελούδια μας είναι ¨δικά μας¨ και οι μπαμπαδες κλαίνε τελικά όχι μόνο εμείς οι μανούλες!!!!!!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Οι δείκτες του ρολογιού έδειχναν 2, ετοίμαζα το μεσημεριανό τραπέζι, κάποια στιγμή φώναξα τον άνδρα μου να έρθει να φάμε αλλά δεν ανταποκρινόταν στο κάλεσμα μου, πήγα στο δωμάτιο καιστάθηκα στην πόρτα με μια έφραση απορίας και έκπληξης για αυτό που αντικρυσα......
Το μωράκι μας κοιμόταν, ο μπαμπάς του είχε σταθεί δίπλα στο λίκνο, κοιτούσε το μικρό μας αγγελούδι, στο πάτωμα έσταξε ένα δάκρυ του, σήκωσα το βλέμα μου και στάθηκα στα μάτια του, ήταν κόκκινα εχοντας την αίσθηση πως έκλαιγε σαν μωρό παιδί... πήγα δίπλα του, άγγιξα το χέρι του και τον ρώτησα τι έχει...
-κοίταξε αυτό το πλασματάκι, είναι δικό μας;; δεν μπορώ να το πιστέψω, κοίταξε πόσο όμορφο είναι, είναι σαν άγγελος......
συγκινήθηκα και βούρκωσα και του είπα ναι αγάπη μου είναι δικό μας και αμέσως εγειρε το χέρι του στο προσωπο μου, μου έδωσε ένα γλυκό φίλι και είπε ¨ σε ευχαριστώ για αυτον τον άγγελο που έφερες στη ζωή μας¨ και τα μάτια του έτρεχαν δάκρυα... το μεσημεριανό τραπέζι τελικά μας περίμενε για πολύ ώρα αφού ξυπνήσαμε το μωράκι μας και το χαζευαμε κοι οι δυο χωρίς να μιλάμε.
Αχ και οι μπαμπάδες τελικά δεν μπορούν να πιστέψουν πως τα αγγελούδια μας είναι ¨δικά μας¨ και οι μπαμπαδες κλαίνε τελικά όχι μόνο εμείς οι μανούλες!!!!!!



αντε παναθεμα σε με εκανες και δακρυσα.. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 να τον χαιρεστε τον μπαμπα σας,μου θυμιζει το δικο μας... ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 50580

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Οι δείκτες του ρολογιού έδειχναν 2, ετοίμαζα το μεσημεριανό τραπέζι, κάποια στιγμή φώναξα τον άνδρα μου να έρθει να φάμε αλλά δεν ανταποκρινόταν στο κάλεσμα μου, πήγα στο δωμάτιο καιστάθηκα στην πόρτα με μια έφραση απορίας και έκπληξης για αυτό που αντικρυσα......
Το μωράκι μας κοιμόταν, ο μπαμπάς του είχε σταθεί δίπλα στο λίκνο, κοιτούσε το μικρό μας αγγελούδι, στο πάτωμα έσταξε ένα δάκρυ του, σήκωσα το βλέμα μου και στάθηκα στα μάτια του, ήταν κόκκινα εχοντας την αίσθηση πως έκλαιγε σαν μωρό παιδί... πήγα δίπλα του, άγγιξα το χέρι του και τον ρώτησα τι έχει...
-κοίταξε αυτό το πλασματάκι, είναι δικό μας;; δεν μπορώ να το πιστέψω, κοίταξε πόσο όμορφο είναι, είναι σαν άγγελος......
συγκινήθηκα και βούρκωσα και του είπα ναι αγάπη μου είναι δικό μας και αμέσως εγειρε το χέρι του στο προσωπο μου, μου έδωσε ένα γλυκό φίλι και είπε ¨ σε ευχαριστώ για αυτον τον άγγελο που έφερες στη ζωή μας¨ και τα μάτια του έτρεχαν δάκρυα... το μεσημεριανό τραπέζι τελικά μας περίμενε για πολύ ώρα αφού ξυπνήσαμε το μωράκι μας και το χαζευαμε κοι οι δυο χωρίς να μιλάμε.
Αχ και οι μπαμπάδες τελικά δεν μπορούν να πιστέψουν πως τα αγγελούδια μας είναι ¨δικά μας¨ και οι μπαμπαδες κλαίνε τελικά όχι μόνο εμείς οι μανούλες!!!!!!


αχ με εκανες και δακρυσα Βασουλα μου!!!ειναι απιστευτο αιστημα να βλεπεις το μπαμπα να κλαιει σαν μικρο παιδακι!!!το εχω ζησει απιρες στιγμες με τον αντρουλη μου!!και ειδικα τωρα που μετα απο τρεια αγορια ηρθε και το κοριτσι μας!!ακομα και τωρα την κοιταμαι και λεμε αυτο το γλυκο πλασματακι ειναι δικο μας?
να σας ζησει για αλλη μια φορα το αγγελουδι σας!!και να το καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ συγκινητικό..και ειδικά όπως μας το περιέγραψες...τελικά όλοι οι άντρες ίδιοι είναι (αν όχι όλοι,οι πιο πολλοί) το παίζουν σίδερα αλλά μπροστά στο θαυματάκι τους γίνονται..αλοιφή!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Οι δείκτες του ρολογιού έδειχναν 2, ετοίμαζα το μεσημεριανό τραπέζι, κάποια στιγμή φώναξα τον άνδρα μου να έρθει να φάμε αλλά δεν ανταποκρινόταν στο κάλεσμα μου, πήγα στο δωμάτιο καιστάθηκα στην πόρτα με μια έφραση απορίας και έκπληξης για αυτό που αντικρυσα......
Το μωράκι μας κοιμόταν, ο μπαμπάς του είχε σταθεί δίπλα στο λίκνο, κοιτούσε το μικρό μας αγγελούδι, στο πάτωμα έσταξε ένα δάκρυ του, σήκωσα το βλέμα μου και στάθηκα στα μάτια του, ήταν κόκκινα εχοντας την αίσθηση πως έκλαιγε σαν μωρό παιδί... πήγα δίπλα του, άγγιξα το χέρι του και τον ρώτησα τι έχει...
-κοίταξε αυτό το πλασματάκι, είναι δικό μας;; δεν μπορώ να το πιστέψω, κοίταξε πόσο όμορφο είναι, είναι σαν άγγελος......
συγκινήθηκα και βούρκωσα και του είπα ναι αγάπη μου είναι δικό μας και αμέσως εγειρε το χέρι του στο προσωπο μου, μου έδωσε ένα γλυκό φίλι και είπε ¨ σε ευχαριστώ για αυτον τον άγγελο που έφερες στη ζωή μας¨ και τα μάτια του έτρεχαν δάκρυα... το μεσημεριανό τραπέζι τελικά μας περίμενε για πολύ ώρα αφού ξυπνήσαμε το μωράκι μας και το χαζευαμε κοι οι δυο χωρίς να μιλάμε.
Αχ και οι μπαμπάδες τελικά δεν μπορούν να πιστέψουν πως τα αγγελούδια μας είναι ¨δικά μας¨ και οι μπαμπαδες κλαίνε τελικά όχι μόνο εμείς οι μανούλες!!!!!!


να σας ζησει το αγγελουδι...ειναι γλυκας!!!.....πολυ ωραια εικονα.......ανυπομονω να την ζησω με τον αντρα μου.... ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 669659 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 669659

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Βασούλα, κάνεις που κάνεις τον άντρα σου να κλαίει, δε σου φτάνει...
Θες να κάνεις κι εμάς....

Να σας ζήσει ο σούπερμαν!!
Είναι πραγματικά ένας κούκλος!
Πάντα ευτυχισμένοι να είστε!!!
..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax ti mas kaneis bradiatika voyrkwsa,einai mwre oloi oi antres mprosta sta aggeloudia mas psixoules mporei na to pezoun skiri alla panw sto thema paidiou ligizou!vasoula mou sou euxomai na eiste se oloi sas ti zwi esti panta xaroumeni kai eutixismenoi!!!!!!!!!!!!1

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="nena1988"]
vasoula έγραψε:
αντε παναθεμα σε με εκανες και δακρυσα.. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 463819 να τον χαιρεστε τον μπαμπα σας,μου θυμιζει το δικο μας... ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 50580

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κι εσείς να χαίρεστε τον δικό σας!!

naysika έγραψε:
vasoula έγραψε:
αχ με εκανες και δακρυσα Βασουλα μου!!!ειναι απιστευτο αιστημα να βλεπεις το μπαμπα να κλαιει σαν μικρο παιδακι!!!το εχω ζησει απιρες στιγμες με τον αντρουλη μου!!και ειδικα τωρα που μετα απο τρεια αγορια ηρθε και το κοριτσι μας!!ακομα και τωρα την κοιταμαι και λεμε αυτο το γλυκο πλασματακι ειναι δικο μας?
να σας ζησει για αλλη μια φορα το αγγελουδι σας!!και να το καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου, μα ελιναι να μην βουρκώνει με την κοράκλα!!!

αλικακι έγραψε:Πολύ συγκινητικό..και ειδικά όπως μας το περιέγραψες...τελικά όλοι οι άντρες ίδιοι είναι (αν όχι όλοι,οι πιο πολλοί) το παίζουν σίδερα αλλά μπροστά στο θαυματάκι τους γίνονται..αλοιφή!!!!

Μπα αλικακι μου πιο παλία το έπαιζαν κουταλιανοί οι άντρες τώρα έχω την αίσθηση πως έχουν αλλάξει λίγο εως και πολύ τα δεδομένα, ο μπαμπάς ασχολείται με το μωρο και όσο ασχολείται τόσο περισσότερο δένεται με το παιδί και εσύ βλέπεις ευαίσθητες πτυχές του εσωτερικού του κόσμου που έχεις δεί μηδαμινές έως λίγες φορές μέχρι τότε!!

[quote="blackrose"]
vasoula έγραψε:

να σας ζησει το αγγελουδι...ειναι γλυκας!!!.....πολυ ωραια εικονα.......ανυπομονω να την ζησω με τον αντρα μου.... ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 669659 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 669659

Ευχαριστώ πολύ, αμ θα τις ζήσεις και μάλιστα πολλές φορές!!!

Tziz έγραψε:Ρε Βασούλα, κάνεις που κάνεις τον άντρα σου να κλαίει, δε σου φτάνει...
Θες να κάνεις κι εμάς....

Να σας ζήσει ο σούπερμαν!!
Είναι πραγματικά ένας κούκλος!
Πάντα ευτυχισμένοι να είστε!!!
..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

Σε ευχαριστώ γλυκειά μου tziz και εσείς να χαίρεστε την πριγκηπέσσα σας!!

stavas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικά υπάρχει κάτι στους άντρες που τους κάνει να λυγίσουν!!!!!!!!

http://istoriestismamas.blogspot.com

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ένα σχόλιο θα κάνω: πρέπει να γράψεις βιβλίο!!!

Για τον άντρα σου δεν έχω να πω τίποτα. Έχουμε καταλάβει πόσο ερωτευμένοι είστε,τώρα καταλάβαμε πόσο ερωτευμένος είναι με τον γιό του και μετά την πρωταπριλιά καταλάβαμε και πόσο θέλει άλλο ένα. Wink
Να είστε πάντα καλά και ευτυχησμένοι και να μην αφήσετε κανέναν να σας χαλάει τις όμορφες στιγμές. Wink

Βρίσκω και ευκαιρία να πω για τον δικό μου που όσες μέρες είμασταν στο μαιευτήριο μου έλεγε το ίδιο πράγμα: Άντε να πάμε σπίτι μας να ξαπλώσουμε στο κρεβάτι και να την βάλουμε ανάμεσά μας να τη χαζεύουμε!
(Ε ακόμα ανάμεσά μας είναι. Rolling Eyes )

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Εγώ ένα σχόλιο θα κάνω: πρέπει να γράψεις βιβλίο!!!

Για τον άντρα σου δεν έχω να πω τίποτα. Έχουμε καταλάβει πόσο ερωτευμένοι είστε,τώρα καταλάβαμε πόσο ερωτευμένος είναι με τον γιό του και μετά την πρωταπριλιά καταλάβαμε και πόσο θέλει άλλο ένα. Wink
Να είστε πάντα καλά και ευτυχησμένοι και να μην αφήσετε κανέναν να σας χαλάει τις όμορφες στιγμές. Wink

Βρίσκω και ευκαιρία να πω για τον δικό μου που όσες μέρες είμασταν στο μαιευτήριο μου έλεγε το ίδιο πράγμα: Άντε να πάμε σπίτι μας να ξαπλώσουμε στο κρεβάτι και να την βάλουμε ανάμεσά μας να τη χαζεύουμε!
(Ε ακόμα ανάμεσά μας είναι. Rolling Eyes )



Αθηνα!και εγω τον πρωτο μου γιο μεχρι 5 χρονων τον ειχα μαζι!!ετσι ειπαμε και εμεις στην αρχη και τα απολεσματα ηταν 5 χρονακια αναμεσα μας!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν Αθηνά τη σκέψη με το βιβλίο την έκανα κι εγώ.
Ρε Βασούλα, γράψε κατι!
Ότι και να 'ναι (αυτοβιογραφία, μυθιστόρημα, αστυνομικό) θα έχεις απήχηση!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνήσω και εγώ για το βιβλίο!!! ΄'εχεις ταλέντο...
όσο για τον μικρούλη ΄΄σούπερμαν΄΄ και τον μπαμπά σας..να τους χαίρεσαι και τους δύο!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα, εύχομαι όσο μεγαλώνει το θαυματάκι σας εσείς να φουσκώνεται από ευτυχία και καμάρι! Η ευτυχία κρύβεται σε αυτές ακριβώς τις μικρές καθημερινές στιγμές. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!!
athinoula το θυμάσαι ε;;; πωπω δεν το ξανακανω πάντως γιατί απαγοητεύτηκε!!

nausika k athinoula αληθεια τόσο καιρό στο κρεβάτι σας αχ τα γλυκούλια και για να είμαι ειλικρινής δεν το κρίνω και γενικά δεν μπορώ αυτό να το σχολιάσω γιατι κι εμένα μπορεί να κάνει το ίδιο!!!

Γράφω κορίτσια πολύ τα τελευταία δέκα χρόνια, τώρα όμως δεν υπάρχει και τόσος ελεύθερος χρόνος, πιστεύω σύντομα να ξαναρχίσω!!!!!

..και τέλος στο μέλος stavas θα ήθελα να απευθυνθώ λέγοντας πως οι άντρες είναι πιο ευαίσθητοι απο εμάς, όντως υπάρχει κάτι που τους λυγίζει και μάλιστα πάρα πολλά και σε πολλούς τομείς της ζωής τους απλά διστάζουν να το δείξουν τώρα το γιατί δεν μπορώ να το εξηγήσω ακριβώς αλλά νομίζω πως έχει να κάνει με τι άνθρωπο εχουν δίπλα τους!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Βασούλα, εύχομαι όσο μεγαλώνει το θαυματάκι σας εσείς να φουσκώνεται από ευτυχία και καμάρι! Η ευτυχία κρύβεται σε αυτές ακριβώς τις μικρές καθημερινές στιγμές. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρία μου, αυτό που αναφέρεις είναι πολύ σημαντικό και αν όλοι το καταλάβαιναν τότε γύρω μας θα βλέπαμε ποιο συχνά ανθρώπους να χαμογελούν!!!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βασουλα μου να τ Very Happy ον χαιρεστε τον κουκλο σας κ να τον δειτε οπως επιθυμειτε ειναι πανεμορφος

οσο για τον ανδρα σου????????
ενα θα σου πω ....
απο την μερα που γεννηθηκε η φραουλιτσα μας καθε μερα την χαζευουμε κ λεμε ακριβως τα ιδια λογια με του ανδρα σου μια ο ενας μια ο αλλος χαχαχχαχαχα
κ ακομα να πιστεψουμε πως ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 215994 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 215994 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 215994 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ πολύ mpougatsoula Very Happy Very Happy
..κι εσείς να χαίρεστε την κορούλα σας, είναι υπέροχη!!!!!! Very Happy
...αναρωτιέμαι συνέχεια αυτό που λές, ενώ τα έχουμε μαζίμας, όλη μέρα, μέσα στο σπίτι υπάρχουν στιγμές που τα κοιτάμε και λέμε '' αχ δικό μου είναι αυτό το μωράκι;'' μια φίλη τις προάλλες είπε '' είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό'' ..................
κι όμως είναι αληθινό!!!!!!!!
Εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα ζευγάρια του κόσμου που επιθυμούν παιδάκια να νιώσουν και να γνωρίσουν αυτή την Ευτυχία που ειλικρινά δεν συγκρίνεται με τίποτα!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Σε ευχαριστώ πολύ mpougatsoula Very Happy Very Happy
..κι εσείς να χαίρεστε την κορούλα σας, είναι υπέροχη!!!!!! Very Happy
...αναρωτιέμαι συνέχεια αυτό που λές, ενώ τα έχουμε μαζίμας, όλη μέρα, μέσα στο σπίτι υπάρχουν στιγμές που τα κοιτάμε και λέμε '' αχ δικό μου είναι αυτό το μωράκι;'' μια φίλη τις προάλλες είπε '' είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό'' ..................
κι όμως είναι αληθινό!!!!!!!!
Εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα ζευγάρια του κόσμου που επιθυμούν παιδάκια να νιώσουν και να γνωρίσουν αυτή την Ευτυχία που ειλικρινά δεν συγκρίνεται με τίποτα!!!


πόσο συμφωνω μα πόσο!! και όσο μεγαλώνουν και καταλαβαινουν τα νιωθεις ακομα περισσοτερο , νιωθεις ακομα περισσοτερο το θαυμα της ζωης .... το θαυμα να μεγαλωνεις το παιδακι σου...!!!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλιτσα μου, να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι και αγαπημενοι. Να ειστε γεροι για να ζησετε τον ερωτα σας και να μεγαλωσετε το σουπερμανακι σας.. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι υπεροχο συναισθημα.οταν γεννησα κ με πηγαν επανω ηρθε ο αντρας μου κ με φιλησε κ μου ειπε σε ευχαριστω,ειναι το ομορφοτερο δωρο που μου εχουν κανει. I love you δεν υπαρχει.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
vasoula έγραψε: Σε ευχαριστώ πολύ mpougatsoula Very Happy Very Happy
..κι εσείς να χαίρεστε την κορούλα σας, είναι υπέροχη!!!!!! Very Happy
...αναρωτιέμαι συνέχεια αυτό που λές, ενώ τα έχουμε μαζίμας, όλη μέρα, μέσα στο σπίτι υπάρχουν στιγμές που τα κοιτάμε και λέμε '' αχ δικό μου είναι αυτό το μωράκι;'' μια φίλη τις προάλλες είπε '' είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό'' ..................
κι όμως είναι αληθινό!!!!!!!!
Εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα ζευγάρια του κόσμου που επιθυμούν παιδάκια να νιώσουν και να γνωρίσουν αυτή την Ευτυχία που ειλικρινά δεν συγκρίνεται με τίποτα!!!


πόσο συμφωνω μα πόσο!! και όσο μεγαλώνουν και καταλαβαινουν τα νιωθεις ακομα περισσοτερο , νιωθεις ακομα περισσοτερο το θαυμα της ζωης .... το θαυμα να μεγαλωνεις το παιδακι σου...!!!!


Ακριβώς όπως το λές, θαύμα Ηρια μου!!

Gianna_V έγραψε:Βασουλιτσα μου, να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι και αγαπημενοι. Να ειστε γεροι για να ζησετε τον ερωτα σας και να μεγαλωσετε το σουπερμανακι σας.. ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 417472

Σε ευχαριστώ πολύ gianna και σε εσάς εύχομαι το ίδιο!!!!!1 Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελειο Βασουλα μου να στε παντα καλα να καμαρωσετε το μπουμπουκι σας οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!! Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ Κατερίνα μου κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι και με το με το καλό και το άλλο νυνάκι σου!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Σε ευχαριστώ Κατερίνα μου κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι και με το με το καλό και το άλλο νυνάκι σου!!!!!

..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 315810 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 315810 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 334590 ..και ο μπαμπάς μας δάκρυσε απο ευτυχία!!!!! 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις