Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
156 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 156 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
victoria έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Rinoula έγραψε:Σε πολλά πράγματα είμαστεπίσω. Δε θεωρώ όμως ότι το νεογέννητο που έχει περάσει όλη την ταλαιπωρία της γέννας, βρίσκεται σε έναν καινούργιο κόσμο και νιώθει ανασφάλεια είναι καλό να το τρυπάμε για αισθητικούς λόγους! Και επιφυλάσσομαι για τοαν γίνεται έτσι "σε όλον τον κόσμο". Στο κάτω κάτωτι να τακάνει το μωρό τα σκουλαρίκια?
σωστηηηηηηηηηηηηη.συμφωνω απολυτα.

Κορίτσια καλησπέρα. Εγώ τα αυτιά μου τα τρύπησα σε ηλικία 33 ετών. Γιατί το λέω αυτό. Αφήστε τα κοριτσάκια σας να μεγαλώσουν, να φτάσουν σε μια ηλικία που θα έχουν πραγματικά δική τους γνώμη, και αν θελήσουν να τρυπήσουν αυτιά, μύτη στόμα ας το κάνουν. Άσε που το βρίσκω πολύ-να μου συγχωρεθεί η έκφραση αλλά δεν βρίσκω κάτι άλλο-γύφτικο. Βλάχικο ρε παιδιά. Όταν βλέπω μωρά κοριτσάκια με τρυπημένα αυτιά μου προκαλεί αηδία. Αφήστε δε που κάποια καυμένα έχουν κάτι αυτάκια πεταχτά σαν το τζάμπο το ελεφαντάκι και είναι α πα πα. Ξέρω ότι οι απόψεις μου θα βρουν τις περισσότερες απο εσάς εναντίον μου αλλά δημοκρατία έχουμε οπότε ο καθείς μπορεί να διατυπώσει την γνώμη του.

Σιγουρα μπορει να διατυπωσει την γνωμη του,οπως με την ρηνουλα ημαστε απολυτως αντιθετες,αλλα δν χαρακτηριζουμε η μια την αλλη.Θα σε παρακαλεσω πολυ να προσεχεις τις εκφρασεις σου,γτ πολλες προσβαλλονται απο αυτη την απαντηση.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:egw ena exw na pw oi gyftises kai oi vlaxes apo ta skoularikia fainontai....???ti p@p@ries diavazoume oi gynaikes vradiatika....???eleossss Mad


Κι εσενα θα σε παρακαλεσω να προσεχεις πολυ τις εκφρασεις σου.Εδω ειναι ενα φορουμ κ εχουμε μαθει να εκφραζοουμε την αντιθετη η συμφωνη αποψη μας με πολιτισμενο τροπο κ οχι με τετοιυς χαρακτηρισμους.Οι οροι γυφτοι κ βλαχοι δν χωρανε κι οπως ειπα κστην προηγουμενη πολλες μπορει να προσβληθουνε,γιαυτο πριν να γραψετε κατι σκεφτειτε λιγο πρωτα.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:egw ena exw na pw oi gyftises kai oi vlaxes apo ta skoularikia fainontai....???ti p@p@ries diavazoume oi gynaikes vradiatika....???eleossss Mad

ντροπη.. δεν ειναι επιπεδο αυτο.. αναρωτιεμαι αν μια γυφτισα ή μια βλαχα θα εξεφραζε τη γνωμη της με αυτον τον τροπο..

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε σεις κοριτσια γιατι καθε φορα πρεπει να πλακωνεστε οποτε καποια διαφωνει με κατι;η καθεμια λεει την αποψη της οσο τραβηγμενη και αν ειναι και εκει τελειωνει το θεμα .τοσο απλαααααααα!!!!! Mad

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:ρε σεις κοριτσια γιατι καθε φορα πρεπει να πλακωνεστε οποτε καποια διαφωνει με κατι;η καθεμια λεει την αποψη της οσο τραβηγμενη και αν ειναι και εκει τελειωνει το θεμα .τοσο απλαααααααα!!!!! Mad

Το θεμα ειναι ο τροπος που διαφωνεις. Το οτι διαφωνεις, δεν κανει οσους συμφωνουν γυφτους και βλαχους. Πες απλα, 'δε μου αρεσουν τα σκουλαρικια, δεν θα τα εβαζα στην κορη μου'

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
grammatiki έγραψε:ρε σεις κοριτσια γιατι καθε φορα πρεπει να πλακωνεστε οποτε καποια διαφωνει με κατι;η καθεμια λεει την αποψη της οσο τραβηγμενη και αν ειναι και εκει τελειωνει το θεμα .τοσο απλαααααααα!!!!! Mad

Το θεμα ειναι ο τροπος που διαφωνεις. Το οτι διαφωνεις, δεν κανει οσους συμφωνουν γυφτους και βλαχους. Πες απλα, 'δε μου αρεσουν τα σκουλαρικια, δεν θα τα εβαζα στην κορη μου'

δεν εγραψα πουθενα κοπελια οτι συμφωνω με την κοπελα που εξεφρασε ετσι τη διαφωνια της απλα ειπα γενικοτερα οτι παντα στο τελος καταληγουμε να ξεκατινιαζομαστε.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με αφορμες τετοια ποστς που περιλαμβανουν χαρακτηρισμους και @@ δε γινεται ομως να τα προσπερνας κιολας.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:με αφορμες τετοια ποστς που περιλαμβανουν χαρακτηρισμους και @@ δε γινεται ομως να τα προσπερνας κιολας.

ναι οκ συμφωνω αλλα τελικα παλι χαθηκε η ουσια του θεματος.

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οντως χαθηκε η ουσια του θεματος..εγω πιστευω οτι η καθε μια μανουλα μπορει να κανει οτι νομιζει καλυτερο για το δικο της παιδακι.Ουτε τα κοριτσακια που εβαλαν νωρις σκουλαρικια παθαινουν κανενα κακο ουτε εκεινα που δεν βαζουν νωρις χανουν κατι η παθαινουν κατι.Αρα..οτι επιθυμει η καθεμμια για το μικρο της.Θυμαμαι η γιαγια μου ελεγε οτι πολυ παλια στα χωρια τρυπουσαν τα αυτια των κοριτσιων οσο ηταν πολυ μικρα με τι λετε;;;; με βελονα που την εκαιγαν σε φωτια για να μην παθει μολυνση... affraid τωρα ουτε που το καταλαβαινουν τα μωρα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγραφα μια ωρα κ σβηστηκε,Γραμματικη εγω προσωπικα δν μπορω να αφησω ασχολιαστο κατι τετοιο,γτ με τον ιδιο τροπο που σεβομαι κ εκφραζομαι πιστευω πολιτισμενα εδω μεσα απεναντι σε ολες τις χρηστριες κι με σεβασμο στις αντιθετες η συμφωνες αποψεις τους,ετσι απαιτω να εχω τον ιδιο σεβασμο,ημαστε πολιτισμενοι ανθρωποι γτ πρεπει να χαλαμε μια ωραια συζητηση επειδη δν μπορουνε μερικες να συγρατησουνε τα λεγομενα τους κ να σεβαστουνε τις αποψεις αλλωνων,οπως καμια δν πιστευω να τις εχει χαρακτηρισει ετσι,οφειλουνε να σεβοντε τις αντιθετες αποψεις,βρισκομαστε εδω μεσα για να συζηταμε πολιτισμενα,αμα ηταν ετσι,να παμε σε κανα γηπεδο.Ελεος πια,λιγο σεβας δν ειναι παραλογο,ισα ισα που ειναι πολυ ομορφο να μπορεις να ερθεις σε αντιπαραθεση με αλλες κοπελες κι να ανταλλασεις τις αντιθετες αποψεις ομορφα κ ωραια σε ενα πολιτισμενο επιπεδο.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποπάκι μου μην εξάπτεσαι άστους ο καθένας έχει την δική του γνώμη. Εγώ στις κόρες μου η μια ήταν 5 μηνών και η άλλη 4 όταν τους τα τρύπησα και δεν με νοιάζει οποια θέλει ας με χαρακτηρίσει όπως θέλει. Και είναι ''γυφτιά'' ή ''βλαχιά'' είναι δική μου η "γυφτιά" όσο για το αηδία που είπε κάποια ο καθένας όπως το βλέπει είναι δικό του θέμα

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουραστηκα να το γραφω οτι αυτο ειπα απο την αρχη και συνεχισα οτι χαθηκε πλεον η ουσια.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν θα πω από ποια ηλικία αλλά μέχρι ποια γιατί είχα εγώ μικρή και νομίζω είχα κατά καιρούς από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου... Εμένα μου σταμάτησαν όταν αδιαθέτησα. Πολλά παιδιά δεν τα καταλαβαίνουν και δεν ενοχλούνται. Εμένα και ένα να ήταν δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Περνούσε από πίσω μπροστά, αν καταλαβαίνετε τι εννοώ, και η λύση ήταν να μου το βγάλει η μαμά μου με μία μπατονέτα και να μου δώσει vermox. Νομίζω σύμπτωμα είναι αν δει κάποια μαμά εριθρότητα στα γενητικά όργανα του παιδιού και η γκρίνια στον ύπνο. Εμένα πάντως όταν η μαμά μου είπε στον παιδίατρο ότι το βγάζει με μπατονέτα δεν την πίστεψε και έτσι του πήγε δείγμα και την κοίταζε σαν χάνος... Κορίτσια αν δεν το έβγαζε θυμάμαι ότι δεν κοιμόμουν.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕ...

σε μενα δεν αρεσουν... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

victoria έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εγώ τα αυτιά μου τα τρύπησα σε ηλικία 33 ετών. Γιατί το λέω αυτό. Αφήστε τα κοριτσάκια σας να μεγαλώσουν, να φτάσουν σε μια ηλικία που θα έχουν πραγματικά δική τους γνώμη, και αν θελήσουν να τρυπήσουν αυτιά, μύτη στόμα ας το κάνουν. Άσε που το βρίσκω πολύ-να μου συγχωρεθεί η έκφραση αλλά δεν βρίσκω κάτι άλλο-γύφτικο. Βλάχικο ρε παιδιά. Όταν βλέπω μωρά κοριτσάκια με τρυπημένα αυτιά μου προκαλεί αηδία. Αφήστε δε που κάποια καυμένα έχουν κάτι αυτάκια πεταχτά σαν το τζάμπο το ελεφαντάκι και είναι α πα πα. Ξέρω ότι οι απόψεις μου θα βρουν τις περισσότερες απο εσάς εναντίον μου αλλά δημοκρατία έχουμε οπότε ο καθείς μπορεί να διατυπώσει την γνώμη του.

εγω τα αυτια μου αν ηταν στο χερι μου δε θα τα τρυπαγα καθολου.τετοιο πονο περασα και τετοιο πονο περναω καθε φορα που βαζω οταν παω καμια βολτα.στην μικρη μου δε θα τα τρυπησω παρα μονο αν και οταν μου το ζητησει αυτη-βλεποντας τις συμμαθητριες της φανταζομαι θα το ζητησει κι αυτη.παρολα αυτα δε χρησιμοποιω τετοιες εκφρασεις για να σχολιασω την αποφαση καποιας αλλης μανας που πηρε για το δικο της παιδι...αν επαιρνε με το ζορι το δικο σου παιδι να του φορεσει σκουλαρικια να την καταλαβω τετοια επιθετικοτητα.οπως επισης να σε ενημερωσω οτι ακομη και μαυροτσουκαλο και με πεταχτα αυτια ημουν το ομορφοτερο μωρο του κοσμου!γιατι ολα τα μωρακια ειναι ομορφα...γιατι ειναι αγνα και απονηρευτα...
απο μια βλαχα με πεταχτα αυτια..............

MariaM έγραψε:Εγώ δεν θα πω από ποια ηλικία αλλά μέχρι ποια γιατί είχα εγώ μικρή και νομίζω είχα κατά καιρούς από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου... Εμένα μου σταμάτησαν όταν αδιαθέτησα. Πολλά παιδιά δεν τα καταλαβαίνουν και δεν ενοχλούνται. Εμένα και ένα να ήταν δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Περνούσε από πίσω μπροστά, αν καταλαβαίνετε τι εννοώ, και η λύση ήταν να μου το βγάλει η μαμά μου με μία μπατονέτα και να μου δώσει vermox. Νομίζω σύμπτωμα είναι αν δει κάποια μαμά εριθρότητα στα γενητικά όργανα του παιδιού και η γκρίνια στον ύπνο. Εμένα πάντως όταν η μαμά μου είπε στον παιδίατρο ότι το βγάζει με μπατονέτα δεν την πίστεψε και έτσι του πήγε δείγμα και την κοίταζε σαν χάνος... Κορίτσια αν δεν το έβγαζε θυμάμαι ότι δεν κοιμόμουν.

εδω ομολογω πως εχασα τη μπαλα!!!!!!!!!!! Razz

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΕΝ ΠΑΣΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.. Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΕΝ ΠΑΣΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.. Shocked

οχι καλε δεν κολλησα απλα σας εδειξα την εξαιρεση του κανονα!!!
που ειμαι εγω!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
δε μ'αρεσουν και δε μ'αρεσει που δε μ'αρεσουν αλλα δε τα μπορω με ποναν τα αυτακια μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε,ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΠΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ..ΕΔΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ 28 ΧΡΟΝΙΑ,ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΝΩ..

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν και εγώ τρύπησα τα αυτάκια της μικρής μου όταν ήταν σχεδόν 3 χρονών.Δεν θα το έκανα αν δεν το ήθελε τόσο πολύ και το ήθελε κανένα χρόνο πρίν.Απλά δεν πολυάρεσε η ιδέα στον μπαμπά μας επειδή οι αδερφές του είχαν πάθει αλλεργία και δεν ήθελε να συμβεί και στο παιδί μας αυτό. Από την ώρα που τα έβαλε ξετρελάθηκε.Δεν έχουν πιαστεί ποτέ σε ρούχο, δεν της τα έχει τραβήξει ποτέ παιδάκι και γενικά μέχρι στιγμής τα έχει χαρεί.Αν ποτέ το μετανιώσει πάλι δική της απόφαση θα είναι να τα βγάλει.
Υ.Γ: Όσο για τους χαρακτηρισμούς που έχουν ακουστεί είμαστε ελεύθεροι να πούμε την γνώμη μας αρκεί αυτή να μην προσβάλλει άλλα άτομα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω επειδη με ποναν κυριως δε τα θελω.κι αμα ειναι να τα βγαζω στον υπνο και να τα ξαναβαζω το πρωι ξεχνιεμαι.κατα τα αλλα μου αρεσει να βλεπω αλλες να τα φορανε αλλα εμενα νομιζω δε μου πηγαινουν,ισως επειδη ειμαι πολυυυυυυυυ μελαχροινη και δε μου αρεζαν ποτε πανω μου τα χρωσα που μου επαιρνε η μανα μου....δε ξερω...παντως για να επανελθω στο θεμα να πω οτι μεσα μου ευχομαι να μου το ζητησει η κορη μου κατα το τελειωμα του δημοτικου για να μην εχω τον φοβο μηπως πανω στο παιχνιδι της τραβηχτουν και σκιστει το αυτακι της.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η καλυτερη απαντηση ειναι της MariaM δεν καταλαβα τιποτα αλλα συμφωνω μαζι της!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Η καλυτερη απαντηση ειναι της MariaM δεν καταλαβα τιποτα αλλα συμφωνω μαζι της!!!!!!!!

πορομοιως!!!!!!!!!!
MariaM [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον η απαντηση της ηταν για αλλο θεμα!!!!και νομιζα πως μονο εγω δεν καταλαβα!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις