Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Σε πηρα τηλεφωνο την Κυριακη αλλα δεν ειχες σημα και δεν επεμεινα μην ενοχλησω!!

Άντε ρε χαζό δε θα ενοχλούσες! Και η μ@λ@κία δε μου στέλνει μηνύματα για κλήσεις όταν είναι κλειστό ή εκτός δικτύου. Mad

Σωτηρία (το είδα στην υπογραφή σου το όνομά σου Smile) με το καλό το μωράκι σου!!!! Ευτυχώς μετά τη στεναχώρια που περάσαμε να διαβάσουμε και κάτι να χαρούμε!!!

Σας χαιρετώ!! Πάω στον μηχανικό!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 531909 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 379767

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω πολυ ειστε πολυ γλυκιες! Embarassed Embarassed Embarassed

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι νεα ρε κοριτσια?εγω δεν εχω κεφια σημερα...λεει κι ο αντρας μου να παμε εξω το βραδυ να κρατησει η μανα μου τα μικρα και του ειπα να τα κρατησει η μανα σου.με τσατισε σημερα δε πηγε το αμαξι να γινει κοστολογηση ζημιας να τελειωνουμε με αυτη τη δουλεια επιτελους το πηγα μονη μου...κι αυτο το ηλιθιο 600 ευρω θελει αντε βρες τα και πρωτα να τα δωσω εγω κ μετα να μου τα δωσει η ασφαλιστικη της αλλης...τα νευρα μου...........του λεω "τι μας λες?το πρωι μονη μου ημουνα για βραδυ θες να βγουμε μαζι????????μονη μου θα βγω και το βραδυ................" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πας για το σπίτι Αθηνάκι? στο καλό φιλάκιααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 417472

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:τι νεα ρε κοριτσια?εγω δεν εχω κεφια σημερα...λεει κι ο αντρας μου να παμε εξω το βραδυ να κρατησει η μανα μου τα μικρα και του ειπα να τα κρατησει η μανα σου.με τσατισε σημερα δε πηγε το αμαξι να γινει κοστολογηση ζημιας να τελειωνουμε με αυτη τη δουλεια επιτελους το πηγα μονη μου...κι αυτο το ηλιθιο 600 ευρω θελει αντε βρες τα και πρωτα να τα δωσω εγω κ μετα να μου τα δωσει η ασφαλιστικη της αλλης...τα νευρα μου...........του λεω "τι μας λες?το πρωι μονη μου ημουνα για βραδυ θες να βγουμε μαζι????????μονη μου θα βγω και το βραδυ................" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil




χαχαχαχχααχχχααχ εμπαινε Ευακι εμπαινε!!!!τα θελουν ολα δικα τους!


και εμείς οταν μας έιχαν τρακάρει έτσι πληρώσαμε εμείς και μετά πήραμε τα λεφτά απο την ασφάλεια!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυάκι μου οχι μωρέ μην βγείς μόνη βγές με τον αντρούλη σου!!!

Μαράκι μου ο Νικόλας ήταν ζωηρούλης ε;; Στείλτον εδώ για λίγες μέρες να τον κρατήσω εγώ και αν γυρίσει σπίτι εκεί είναι που δεν θα μαζεύεται Very Happy

..και μετά τα πρωινά νέα που στη δουλειά ήμουν με το ζόρι, καλά κορίτσια τα παιξα να πηγαινω τρεχοντας μιλάμε, τώρα πονάω στην καισαρική πολύ, μπαίνω εδώ ήξερα πάλι πως θα δώ για αυτό (...και χαίρομαιν ας τα λέμε χαίρομαι που η μια συμπαραστεκεται στα δύσκολα στην άλλη) και ξαφνικα βλέπω για τη χωριακή σου Σωτηρία και χάρηκα κορίτσι μου πάρα πολύ, εμένα τότε 4 εβδομαδων ήταν 360 μονάδες και μετά απο 2 μέρες πήγε 420, εσένα όμως κορίτσι μου είναι πάρα πολύ καλές Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
πότε θα πάς πάλι γιατρό;; θα κάνεις πάλι χοριακή;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Eυάκι μου οχι μωρέ μην βγείς μόνη βγές με τον αντρούλη σου!!!

Μαράκι μου ο Νικόλας ήταν ζωηρούλης ε;; Στείλτον εδώ για λίγες μέρες να τον κρατήσω εγώ και αν γυρίσει σπίτι εκεί είναι που δεν θα μαζεύεται Very Happy

..και μετά τα πρωινά νέα που στη δουλειά ήμουν με το ζόρι, καλά κορίτσια τα παιξα να πηγαινω τρεχοντας μιλάμε, τώρα πονάω στην καισαρική πολύ, μπαίνω εδώ ήξερα πάλι πως θα δώ για αυτό (...και χαίρομαιν ας τα λέμε χαίρομαι που η μια συμπαραστεκεται στα δύσκολα στην άλλη) και ξαφνικα βλέπω για τη χωριακή σου Σωτηρία και χάρηκα κορίτσι μου πάρα πολύ, εμένα τότε 4 εβδομαδων ήταν 360 μονάδες και μετά απο 2 μέρες πήγε 420, εσένα όμως κορίτσι μου είναι πάρα πολύ καλές Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
πότε θα πάς πάλι γιατρό;; θα κάνεις πάλι χοριακή;;


γεια σου Βασουλα μου σ'ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου! οχι δεν θα κανω αλλη λογικα! την τεταρτη εκανα μια που βγηκε 810 μοναδες, και η σημερινη βγηκε 1450! την τριτη εχω υπερηχο και τοτε ελπιζω να ειναι ολα οκ χιχιχ.
κοριτσια.. τελικα το ποσο εβδομαδων ειμαστε εγκυες το μετραμε απ την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου? οπως λεει και ο δικος μου? η να τον αρχισω στις γρηγορες?
γιατι απ της 24/3 που ειχα τελευταια μεχρι και σημερα θεορουμε 5 εβδομαδων & 1 μερα Rolling Eyes Embarassed

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μετράμε από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι 5 εβδομάδων καλέ! απλά μετράμε από τότε για να υπολογίσουμε και την ωορρηξία πότε ήταν!


Ευάκι μόνη σου να πας και να τον αφήσεις στο σπίτι, όπως σε άφησε και αυτός μόνη να πας το αμάξι και δεν το πήγε αυτός! Twisted Evil

Βασούλα μου γιατί πονάς κορίτσι μου?
όσο για τον Νίκο άστα! πριν λίγο είχε λυσσάξει πάλι και χοροπήδαγε στον καναπέ και του έλεγα θα πέσεις Νίκο, και εκεί που μίλαγα με την κουνιάδα μου στο τηλέφωνο ακούω ένα γκαπ μπροστά μου και τελικά ήταν το κεφάλι του Νίκου που για 4 φορά το χτυπάει στο ίδιο σημείο, ψηλά δεξιά στο κούτελο, και έχει πρηστεί σαν μπάλα πάλι! αμάν αυτό το παιδί πια, αμάν! θα με τρελάνει!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια με το μετρημα. Embarassed
ας πουμε σε ενα τικερακι που εφτιαξα μου ζητησε να βαλω την ημερομηνια πρωτης μερας τελευταιας περιοδου για να ''γραψει'' ποσο εβδομαδων ειμαι. ετσι δεν φτιαχνετε κα εσεις τα τικερακια η κανω λαθος?
βασικα ο γιατρος μετραει 40 εβδομαδες απο αυτην την ημερομηνια για να υπολογισει τον τοκετο σωστα?
και αν δεν ειμαι 5 ποσο ειμαι? απαπαπα μπερδεμα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 40746

βασουλα απο καιαρικη δεν ξερω αλλα απο τομες ξερω! μπορει να παιζει ρολο ο καιρος και η κουραση! και μενα με τραβανε και με πονανε αρκετες φορες οι τομες μου, ξεκουρασου, η κρατα την περιοχη ''ζεστη''

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
και αν δεν ειμαι 5 ποσο ειμαι? απαπαπα μπερδεμα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 4872 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 40746



καλέ είσαι 3ων εβδομάδων! αχαχαχαχα σίγουρα πράγματα! μετράς από την σύλληψη και μετά, δηλαδή συνήθως από την ωορρηξία και μετά!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
confused confused Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 585182

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε: confused confused Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 911307 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 585182


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τα χεις κάνει κουλουβάχατα ε? Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουυυυυυυυ καλα εισαι!!!! σε αυτο ειμαι πρωτηηηηηη χαχαχαχαχαχα. flower

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ουυυυυυυυ καλα εισαι!!!! σε αυτο ειμαι πρωτηηηηηη χαχαχαχαχαχα. flower


εγώ να δεις! αχαχαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
και αν δεν ειμαι 5 ποσο ειμαι?
καλέ είσαι 3ων εβδομάδων! σίγουρα πράγματα! μετράς από την σύλληψη και μετά, δηλαδή συνήθως από την ωορρηξία και μετά!

Καλέ Μαρία μη τη μπερδεύεις την κοπέλα Shocked

Σωτηρία το πόσων εβδομάδων είμαστε ακριβώς δεν το ξέρουμε σχεδόν ποτέ γιατί σχεδόν ποτέ δεν ξέρουμε πότε ακριβώς έγινε η σύλληψη.
Όταν κάποιος σε ρωτάει πόσων εβδομάδων είσαι θα λες σύμφωνα με την 1η μέρα της τελευταίας σου περιόδου. Και τα τικεράκια που φτιάχνουμε αυτό το νούμερο λένε. Και η πρόοδος της εγκυμοσύνης σου με αυτή τη μέτρηση ελέγχεται.ΠΧ όταν θα σου πει ο γιατρός οτι στις 11-14 εβδομάδες γίνεται η αυχενική διαφάνεια είναι 11-14 εβδομάδες απο την τελευταία σου περίοδο. Και η 40 εβδομάδες της εγκυμοσύνης μετριούνται απο την τελευταία περίοδο και μετά.

Η ηλικία του εμβρύου όμως διαφέρει συνήθως 14 μέρες πάνω κάτω. Αλλά αυτό αφορά μόνο τον γιατρό. Εσύ να θυμάσαι μόνο αυτό: μετράς τις εβδομάδες σου απο την 1η μέρα της τελευταίας σου περιόδου. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Αθηνακι! πιστευω με διαφωτησες! αρα σωστα υπολογισα με αυτα που μου ειπε ο ντοκτορ! ουφ... ελπιζω στο 2ο 3ο και 4ο παιδακι πια να μετραω πιο ανετα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 40746

ευχαριστωωωωωωωωω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 379767

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε βρε τι ευχαριστείς.
Μετά το 15ο παιδί δεν θα έχουμε ανάγκη τους γιατρούς καθόλου χι χι! Very Happy

Α πήγαινε στο blog της Ολίβιας και κάπου στη δεξιά στήλη έχει ένα κουτάκι που νομίζω οτι λέει "πόσο έγκυος είσαι" ή κάτι τέτοιο. Βάλε την τελευταία σου περίοδο και θα δεις τι θα σου βγάλει. (αν δεν το έχεις κάνει ήδη δηλαδή)

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Άντε βρε τι ευχαριστείς.
Μετά το 15ο παιδί δεν θα έχουμε ανάγκη τους γιατρούς καθόλου χι χι! Very Happy


αχαχα!!!ψιλοπραματα δλδ!!!αλλα 13 μου μενουν!!!(εσενα 14 μη χαιρεσαι!!!χιχιχιχ!!)
καλε μετα το 15ο δε θα θυμασαι καν ποσα εχεις,ποτε εχουν γενεθλια και πως τα λενε με σωστη χρονολογικη σειρα!!!! Razz Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχ δεν εχεισ και αδικο Αθηνουλα!ολα μονες μας θα καταντησουμε να τα κανουμε (οσο για αυτο. κοντος ψαλμος αληλουια)
ααααα ναι παω να το κανω και εδω.. αφου το εκανα σε ολο τον ιντερνετικο κοσμο , μην εχει παραπονο και το φορουμακι μας Razz Razz Razz
χαχαχαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μετα το 15ο δε θα θυμασαι καν ποσα εχεις,ποτε εχουν γενεθλια και πως τα λενε με σωστη χρονολογικη σειρα!!!!
Οικογένεια Χωραφά!!!!!!!!!

tattooed_snowhite έγραψε:...
Το ίδιο έκανα κι εγώ όταν ήμουνα έγκυος χα χα.Very Happy Δεν είχα αφήσει site για site!!!!!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 328109

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ναι ασε! οχι οτι μας κανει και ΤΟΣΟ καλο η υπερβολικη ενημερωση και οι ατελιωτες ωρες ψαχνοντας για το τι και το πως και το γιατι στο ιντερνετ αλλα, αφου μπηκαμε στο χορο (του αιωνα και της τεχνολογιας) ας χορεψουμε. (με μετρο) albino

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω μπερδευομουν παντα! Ειδικα με την πητ που σε καθε υπερυχο αλλαζε χιχιχιχι!!!


Αθηναααααααα πολυ μας ελειψες!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια το "χοντα ολο προσοντα" ποιος το ελεγε?????????θυμαστε????????

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Αθηναααααααα πολυ μας ελειψες!!!!

Συγνώμη φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!!!!
Απλώς προσπαθώ να κοιμάται η Γωγώ για να μπω γιατί προσπαθεί συνέχεια να μου τραβήξει την προσοχή με επικίνδυνους τρόπους.
Παλεύω να της κόψω και την πάνα...χαμός εδω μέσα.. Mad

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 24 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μου ασε κι εκτος απο το πόνο έχω και το μουδιασμα ακόμα.
Σωτηρία όντως οι τομές πονάνε πολύ!!!
Βρε κορίτσια πολύ κοιλιά έχω ακόμα, σήμερα μου έλεγαν όλοι πότε με το καλό;;..και μια γυναίκα μου είπε καλέ δεν σεβεσαι το μωρακι σου στην κοιλιτσα σου που τρεχεις και δουλευεις ετσι;; Shocked Shocked Shocked

Γειά σου Αθηνούλα!!
Το Ευάκι τι έκανε τελικά βγήκε;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις