Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
269 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 269 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ναι κοριτσακι μου..Γυρισαμε παλι πισω στην ρουτινα..

Το ευχαριστηθηκαμε ομως και αυτο ειναι που εχει σημασια..

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:ναι ναι κοριτσακι μου..Γυρισαμε παλι πισω στην ρουτινα..

Το ευχαριστηθηκαμε ομως και αυτο ειναι που εχει σημασια..


έτσι όπως το λες είναι, σημασία έχει που περάσατε καλά! Very Happy

αχ πάω να απλώσω κάτι ρούχα και να κάτσω να υπολογίσω τις αποδείξεις! χριστέ μου και μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει πονοκέφαλος

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κοριτσάρες μου!
Καλά είστε;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 40746

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες μου!
Καλά είστε;;;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 40746

Μας ελειψες Αθηνακι!! Τι κανεις; Η Γωγούλα; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλοου κι απο μενα!τι κανετε???αθηνα παλι χαθηκες?σας διαβαζω κι επανερχομαι!!! Laughing

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:χαλοου κι απο μενα!τι κανετε???αθηνα παλι χαθηκες?σας διαβαζω κι επανερχομαι!!! Laughing

Ευακιιιιιι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 523139

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Μας ελειψες Αθηνακι!! Τι κανεις; Η Γωγούλα; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472
Κι εμένα μου λείπετε γαμώτο. Η Γωγούλα καλά επιτέλους ελέησε να κοιμηθεί ένα μεσημέρι το σκατούλι και μπόρεσα να μπω.

Ευάκι έγραψε:χαλοου κι απο μενα!τι κανετε???αθηνα παλι χαθηκες?σας διαβαζω κι επανερχομαι!!! Laughing
Πες μου κι εμένα μια περίληψη μετά γιατί δεν τα διάβασα. Πονάει το μάτι μου. Πήγανα αλλάξω μπλούζα κάποια στιγμή και μου μπήκε η κοτσίδα στο μάτι.pirat

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κανετε κοριτσια?Εγω εδω βλεπω τατιανα κ σερφαρω,μπαμπας κ κορη ροχαλιζουνε.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Μας ελειψες Αθηνακι!! Τι κανεις; Η Γωγούλα; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 417472
Κι εμένα μου λείπετε γαμώτο. Η Γωγούλα καλά επιτέλους ελέησε να κοιμηθεί ένα μεσημέρι το σκατούλι και μπόρεσα να μπω.

Ευάκι έγραψε:χαλοου κι απο μενα!τι κανετε???αθηνα παλι χαθηκες?σας διαβαζω κι επανερχομαι!!! Laughing
Πες μου κι εμένα μια περίληψη μετά γιατί δεν τα διάβασα. Πονάει το μάτι μου. Πήγανα αλλάξω μπλούζα κάποια στιγμή και μου μπήκε η κοτσίδα στο μάτι.pirat

Εσυ τυφλη, εγω κουφη αποδεκατιζόμαστε σιγια σιγα βλεπω!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

Προσεχε ρε κοριτσακι μου και εσυ!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον επειδη μου βγαζει λιγο περιεργα την απαντηση με παραθεση μηνυματος εχω να πω τα εξης:

ΒΙΒΙΑΝ otrivin σου εδωσε?????και επισης μπλιαχ για το γιαχνι!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΘΗΝΑ ποιο ματι???εχω αρχισει να τρομαζω!εχω κλειστο το ματι μου,ανοιξα να βαλω αντισηπτικο στη δουλεια σε μια γαζα και πεταχτηκε στο ματι μου και εχω εγκαυμα,εχουν καει μερικα pixel και ποναω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παρολα αυτα τα διαβασα ολα.....(για να φανει που δεν ειμαι τεμπελακι οπως το αθηνακι!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAZEYTHKATE ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ;;;ΧΑΛΟΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΥΑ,ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΛΙΑΧ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΧΝΙ;;;;ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ΑΘΗΝΑ ποιο ματι???εχω αρχισει να τρομαζω!εχω κλειστο το ματι μου,ανοιξα να βαλω αντισηπτικο στη δουλεια σε μια γαζα και πεταχτηκε στο ματι μου και εχω εγκαυμα,εχουν καει μερικα pixel και ποναω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δε μιλάς σοβαρά; Κάτι τρέχει με μας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το αριστερό.

Το άλλο πότε θα το πούμε; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Βίβιαν έχεις πρόβλημα με τα αυτιά;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:MAZEYTHKATE ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ;;;ΧΑΛΟΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΥΑ,ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΛΙΑΧ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΧΝΙ;;;;ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!Shocked

καλε ναι δε μ'αρεσει καθολου απο μικρη!!!και στο σπιτι μου δε το μαγειρευω ποτε!!!αλλα μια μαγειριτσα ποιο καλο κοριτσι θα μου φερει που μου κλεισαν οι οφθαλμιατροι το ενα ματακι μου και ειμαι σαν τον κυκλωπα???[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Το αριστερό.

Το άλλο πότε θα το πούμε; Wink


Βίβιαν έχεις πρόβλημα με τα αυτιά;

ειδες που σου λεω το αλλο μου μισο???εγω το δεξι!και ειναι και το πιο ομορφο[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

21 μαιου το αλλο ναι???

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:...



Ο ΚΕΪΚ!!!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ otrivin σου εδωσε?????και επισης μπλιαχ για το γιαχνι!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι αυτο μου εδωσε! Ντροπη σου να μιλας ετσι για το φαγητο μου χαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Kalliopi έγραψε:MAZEYTHKATE ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ;;;ΧΑΛΟΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΥΑ,ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΛΙΑΧ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΧΝΙ;;;;ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πες τα ρε Καλιοππακιιιιιιιι!


Athin@ έγραψε:
Βίβιαν έχεις πρόβλημα με τα αυτιά;

Ναι Αθηνακι επαθα ωτιτιδα και στα δυο μου αυτακια!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ 21 ΜΑΙΟΥ;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ναι Αθηνακι επαθα ωτιτιδα και στα δυο μου αυτακια!!!!!

ΩΩΩΩΩΧ! Περαστικά! Ο πόνος στο αυτί δεν υποφέρεται. Πόσο μάλλον και στα δύο.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ otrivin σου εδωσε?????και επισης μπλιαχ για το γιαχνι!!!Razz

Ναι αυτο μου εδωσε! Ντροπη σου να μιλας ετσι για το φαγητο μου χαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Kalliopi έγραψε:MAZEYTHKATE ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ;;;ΧΑΛΟΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΥΑ,ΕΣΥ ΤΡΩΣ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΛΙΑΧ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΧΝΙ;;;;ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!Shocked

Πες τα ρε Καλιοππακιιιιιιιι!


Athin@ έγραψε:
Βίβιαν έχεις πρόβλημα με τα αυτιά;

Ναι Αθηνακι επαθα ωτιτιδα και στα δυο μου αυτακια!!!!!



στο ειπα βαλε οτριβιν εσυ εκει ηθελες να πας να σκασειςτην επισκεψη!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εν τω μεταξυ γιατι αλλαξε ετσι το πως γραφουμε δημοσιευση???πειραζει να πω οτι δε με βολευει καθολου????μπορω να ξαναεχω το παλιο????

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!

Ευαχαριστω κοριτσακι μου!


Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Ναι Αθηνακι επαθα ωτιτιδα και στα δυο μου αυτακια!!!!!

ΩΩΩΩΩΧ! Περαστικά! Ο πόνος στο αυτί δεν υποφέρεται. Πόσο μάλλον και στα δύο.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αστα να πανε Αθηνακι απο χτες τα' χω δει ολα!!! Ευχαριστωωω για τα περαστικα!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ 21 ΜΑΙΟΥ;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ποιες 2?τρεις ειμαστε με τη βιβιαν!!!

το μονο που μπορω να αποκαλυψω ειναι οτι ειναι κοινο με την αθηνα!!!τωρα θα πεις κατι μας ειπες!!!!αλλα οσο κι αν δεν ειναι πρωτοτυπο εμεις εχουμε κοινη ανακοινωση!!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
στο ειπα βαλε οτριβιν εσυ εκει ηθελες να πας να σκασειςτην επισκεψη!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εν τω μεταξυ γιατι αλλαξε ετσι το πως γραφουμε δημοσιευση???πειραζει να πω οτι δε με βολευει καθολου????μπορω να ξαναεχω το παλιο????



Εβαλα βρε απλα οταν αρχισε να πονα και το αλλο φοβηθηκα!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ 21 ΜΑΙΟΥ;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υπομονή!!!! Πάντως εκτός του οτι δεν είναι κάτι κακό, θα σκάσετε στα γέλια γιατί θα κάνουμε ολόκληρη ανασκόπηση..χα χα!!!

Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ γιατι αλλαξε ετσι το πως γραφουμε δημοσιευση???πειραζει να πω οτι δε με βολευει καθολου????

Ούτε εμένα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ 21 ΜΑΙΟΥ;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ποιες 2?τρεις ειμαστε με τη βιβιαν!!!

το μονο που μπορω να αποκαλυψω ειναι οτι ειναι κοινο με την αθηνα!!!τωρα θα πεις κατι μας ειπες!!!!αλλα οσο κι αν δεν ειναι πρωτοτυπο εμεις εχουμε κοινη ανακοινωση!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΙΒΙΑΝ ΕΙΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ "ΒΑΡΙΑ"!ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΤΣΙΔΑ ΤΗΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΜΗ ΜΕ ΣΚΑΣ....ΚΑΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ........

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
στο ειπα βαλε οτριβιν εσυ εκει ηθελες να πας να σκασειςτην επισκεψη!!!Razz

εν τω μεταξυ γιατι αλλαξε ετσι το πως γραφουμε δημοσιευση???πειραζει να πω οτι δε με βολευει καθολου????μπορω να ξαναεχω το παλιο????



Εβαλα βρε απλα οταν αρχισε να πονα και το αλλο φοβηθηκα!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 534787Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 30 534787



απο την επομενη εβδομαδα θα σας χρεωνω "επισκεψη"!!!!!!στις 3 συμβουλες 1 πιατο μαγειριτσα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις