Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ η μικρη ολο κοιμαται ξυπνα, ζηταει νερο η γαλα καθεται λιγο και ξανακοιμαται, λες και εχω ξενο παιδι, που ειναι το κοριτσακι μου που ολο γελα; Crying or Very sad
το τεστ αλεργειας γινεται και σε μωρα αλλα δεν δειχνουν παντα τα αποτελεσματα σωστα, γιαυτο προτιμουν να τα κανουν λιγο πιο μεγαλα που δειχνουν καλυτερα,
βρε καλιοππη στειλε μου και εμενα το λινκ να δω κανα φουστανι τωρα που το πηρες και ξερουμε οτι κανουν καλα πραγματα,
Γεννησε η κατερινα; τελεια, αντε γιατι κοντευε να σκασει Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλού μου είναι ταλαιπωρημένο το παιδάκι σου γι'αυτό! με τόσο εμετό που έκανε λογικό είναι, και εγώ πριν κάτι μήνες που είχα πάθει, δεν είχα κουράγιο ούτε τα μάτια μου να ανοίξω, ήμουν ξαπλωμένη με τα μάτια κλειστά στον καναπέ, αλλά ούτε να κοιμηθώ μπορούσα, πάντως αν δεις και συνεχίζει για πολύ έτσι, πάρε τον γιατρό σας να του το πεις για καλό και κακό!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΠΜ

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα η κορη μου εχει αλλεργια με το αυγο!απο τοτε που καναμε το ξεκινημα και τις δωσαμε το αυγο.τωρα εχει περασει περιπου 10 μηνες και ημαστε παλι ετοιμες να κανουμε παλι την εξετασει για να δουμε που βρισκομαστε!!!γιατι ειναι κριμα να βλεπει τους αλλους να τρωνε γδιαφορε με αυγο και εκεινη να μην τρωει.αφου προχθες εφτιαξα κεικ χωρις αυγο και τελικα ηταν και αρκετα νοστημο και η μικρη το ευχαριστηθηκε πολυ!!!

εμεις καναμε εξετασει που της πηραν κανονικα αιματακι απο το χερακι της!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τώρα που το λες βρε Ελένη, πρέπει να είναι μανίκι για ένα παιδάκι να θέλει και λαχταράει να φάει κάτι και να μην μπορεί γιατί έχει αλλεργία!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:τώρα που το λες βρε Ελένη, πρέπει να είναι μανίκι για ένα παιδάκι να θέλει και λαχταράει να φάει κάτι και να μην μπορεί γιατί έχει αλλεργία!


Μαρακι της παρουσιαστηκε αλλεργια με το αυγο και ποιο πολυ με το ασπραδι!γεμισε ολο το προσωπακι της σπιρακια και μετα πολυ εντονη φαγουρα στα ματακια της.ειχε αρχισει και πριζοταν τα ματακια της αλλα ευτυχως το προλαβα στην αρχη και τις εδωσα κατι σταγονες και μεσα σε 15 λεπτακια ηταν καλα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια να της δωσω λιγο πουρε, ακουσε οτι θα κανω και ολο πατατα λεει κολησε η βελονα, δυο μερες με γαλα την βγαζει το δισμοιρο

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα δυσκολο να εχεις αλλεργεια σε καποιο φαγητο αλλα εγω μεχρι τις πρωτες ταξεις του δημοτικου ειχα τρομερη αλλεργεια στις καμπιες στα πευκα και επειδη μας πηγαιναν εκδρομη στο σειχ σου εμενα με εστελναν παντα σπιτι μου και μια χρονια που πηγαμε με τους γονεις μου για πασχα στη σκιαθο φυγαμε στις δυο μερες γιατι φουντωσα τοσο πολυ που ειχα πρηστει ολο το προσωπο.

http://www.worldjamboree.gr

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω γιατι η μικρη παλι ολο αγκαλιτσα ζητα, τα λεμε αργοτερα τσουπρες

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
Μαρακι της παρουσιαστηκε αλλεργια με το αυγο και ποιο πολυ με το ασπραδι!γεμισε ολο το προσωπακι της σπιρακια και μετα πολυ εντονη φαγουρα στα ματακια της.ειχε αρχισει και πριζοταν τα ματακια της αλλα ευτυχως το προλαβα στην αρχη και τις εδωσα κατι σταγονες και μεσα σε 15 λεπτακια ηταν καλα

πω πω το μικράκι! τι περνάνε και αυτά! τι της έδωσες? κορτιζόνη σε σταγόνες?


Μαρίτσα μου δως της λίγο αλλά δώστης και καμιά φρυγανιά να φάει μαζί, μην της το δώσεις σκέτο, και αν θέλει ψωμί μην της δώσεις με σουσάμι

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
naysika έγραψε:
Μαρακι της παρουσιαστηκε αλλεργια με το αυγο και ποιο πολυ με το ασπραδι!γεμισε ολο το προσωπακι της σπιρακια και μετα πολυ εντονη φαγουρα στα ματακια της.ειχε αρχισει και πριζοταν τα ματακια της αλλα ευτυχως το προλαβα στην αρχη και τις εδωσα κατι σταγονες και μεσα σε 15 λεπτακια ηταν καλα

πω πω το μικράκι! τι περνάνε και αυτά! τι της έδωσες? κορτιζόνη σε σταγόνες?


Μαρίτσα μου δως της λίγο αλλά δώστης και καμιά φρυγανιά να φάει μαζί, μην της το δώσεις σκέτο, και αν θέλει ψωμί μην της δώσεις με σουσάμι


ναι κορτιζονι σε σταγονες!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:να μαι και εγώ πάλι! καλώς την και την Χρυσή!

που λέτε και μένα όταν ήταν να ξεκινήσουμε μας ξεκίνησε πρώτα με φρουτόκρεμα με την διαφορά ότι την πρώτη μέρα μου είπε να του δώσω 2 κουταλάκια του γλυκού στυμμένο πορτοκάλι, μετά 4 μετά 6 και μετά να του κάνω κρέμα με πορτοκάλι και μήλο αν θυμάμαι καλά, μόνο που μου είπε να το στραγγίξω τον χυμό γιατί βγάζει ίνες το πορτοκάλι και θα τον ξίνιζε αν του καθόταν στο στοματάκι καμία, αυτά


Γεια σου Ελένη!!
Γεια σου Μαράκι!
Εμάς μας ξεκινάει με το ρυζάλευρο και στο τέλος της βδομάδας θα φάμε φρουτάκια. Θα ξεκινήσουμε με μήλο.
Αυτά που λες για το πορτοκάλι μας τα είπε κι εμάς. Στυμμένο καλά χωρίς ίνες κτλ κι ίσα ίσα για τη γεύση που λένε, μερικές σταγόνες.

Κορίτσια επειδή δεν πρόλαβα το Μιλουπάκι, τι έχει η μικρούλα??

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε:να μαι και εγώ πάλι! καλώς την και την Χρυσή!

που λέτε και μένα όταν ήταν να ξεκινήσουμε μας ξεκίνησε πρώτα με φρουτόκρεμα με την διαφορά ότι την πρώτη μέρα μου είπε να του δώσω 2 κουταλάκια του γλυκού στυμμένο πορτοκάλι, μετά 4 μετά 6 και μετά να του κάνω κρέμα με πορτοκάλι και μήλο αν θυμάμαι καλά, μόνο που μου είπε να το στραγγίξω τον χυμό γιατί βγάζει ίνες το πορτοκάλι και θα τον ξίνιζε αν του καθόταν στο στοματάκι καμία, αυτά


Γεια σου Ελένη!!
Γεια σου Μαράκι!
Εμάς μας ξεκινάει με το ρυζάλευρο και στο τέλος της βδομάδας θα φάμε φρουτάκια. Θα ξεκινήσουμε με μήλο.
Αυτά που λες για το πορτοκάλι μας τα είπε κι εμάς. Στυμμένο καλά χωρίς ίνες κτλ κι ίσα ίσα για τη γεύση που λένε, μερικές σταγόνες.

Κορίτσια επειδή δεν πρόλαβα το Μιλουπάκι, τι έχει η μικρούλα??


γεια σου Αγγελικουλα!!!τη κανεις?τη κανει το μπουμπουκι σου?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Κορίτσια επειδή δεν πρόλαβα το Μιλουπάκι, τι έχει η μικρούλα??


Αγγελική μου της ξεκίνησε ο μικρός με εμετούς, γαστρεντερίτιδα προφανώς, στο καπάκι κόλλησε η μικρή και μετά και η Μαρίτσα, τους πήρε μπάλα όλους

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικη τι κανεις???ημουν να σκασω οσες μερες ελειπες!δεν ημασταν και στην καλυτερη διαθεση και το μυαλο μου γυρναγε συνεχεια στο γιατι λειπεις..η μικρη καλα ειναι?η φωτο σου ειναι τελεια!σα να κρατας την μικρη "πριν και μετα" χαχαχαχαχα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλο χαρούμενα νέα είμαστε σήμερα...
Τι ήθελα και μπήκα??? Sad

Ελένη μου το μπουμπούκι μου κάνει ακροβασίες.
Είναι τεράστια πλέον...
8.200 και 69 πόντους.
Δε μπορείς να την κάνεις καλά.

Ευάκι μου γιατί?
Μην ανησυχείς για μένα...
Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει.
Τα κακά νέα μαθαίνονται γρήγορα. Αν ήταν κάτι κακό -φτου φτου μακριά από μας- θα το ξέρατε ήδη.
Απλά... κάτι οι γιορτές... κάτι που πήγα στη δουλειά την προηγούμενη βδομάδα... δε μπόρεσα να μπω.
Το ΣΚ ήμουν παρείτσα με τον ανήρ (είπα να το ευχαριστηθούμε ως οικογένεια, να ασχολειθώ λίγο και με το νινί...) αυτά. Τίποτα το συγκλονιστικό δε συνέβη...

Ναι, είδες η φωτό? Κάτσε να βάλω μια πιο κοντινή...
Οι ξαδερφούλες είναι απίστευτες!
Η δικιά μου τώρα, όποτε τη βλέπει την άλλη, της τραβάει τα χέρια για να παίξει. Κι όλο θέλει να τη χαιδεύει και να την κοιτάζει.
Σκηνικό την Κυριακή: Φτιάχνει γάλα η αδερφή μου να την ταίσει και βλέπει το μπιμπερό η δικιά μου και βάζει κάτι φωνές!! Άλλο πράμα σου λέω!
Είχαμε πεθάνει στο γέλιο. Ενώ είχε φάει, ήθελε το μπουκάλι δικό της!! χαχαχαχα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:

Ευάκι μου γιατί?
Μην ανησυχείς για μένα...
Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει.
Τα κακά νέα μαθαίνονται γρήγορα. Αν ήταν κάτι κακό -φτου φτου μακριά από μας- θα το ξέρατε ήδη.
Απλά... κάτι οι γιορτές... κάτι που πήγα στη δουλειά την προηγούμενη βδομάδα... δε μπόρεσα να μπω.
Το ΣΚ ήμουν παρείτσα με τον ανήρ (είπα να το ευχαριστηθούμε ως οικογένεια, να ασχολειθώ λίγο και με το νινί...) αυτά. Τίποτα το συγκλονιστικό δε συνέβη...


μη λες βλακειες!ανησυχησα χαζο!ειχα και στη δουλεια δυσκολη βδομαδα ολο ασχημα νεα κι εκει και δε με χωραγε ο τοπος χτυπαγε το τηλεφωνο κι ελεγα τι θα ακουσω παλι Χριστε μου!!!η αδερφη σου καλα ειναι?με το θεμα της τι εγινε?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ σας σκεφτόμουν συνέχεια.
Αλλά δεν ήθελα να μπω, να πω ένα γεια και να βγω... Ήθελα να μπορώ να είμαι όλη μέρα μέσα και να τα λέμε.

Η αδερφή μου καλά ειναι...
Η μπεμπίτσα καλά είναι...
Οι γονείς μου δεν είναι....
Εξακολουθεί και τον φέρνει σπίτι το μαλ.... και η μάνα μου είναι να σκάσει.
Αφού γύρισε και μου είπε πως θα τη διώξει από το σπίτι κι ας πάρει το παιδί να πάει να βρει την τύχη της...
Ακόμα κι ο άντρας μου της τα χώνει για τις βλακείες της, αλλά δεν ακούει κανένα...
Ξέρω γω..?? Νομίζει ότι θέλουμε το κακό της? Δεν έχω καταλάβει...
Κράταγα τη μικρούλα αγκαλίτσα και της έλεγα "σ'αγαπάω βρε!" και μου λέει η αδερφή μου "αλήθεια την αγαπάς?"
Δηλαδή, τι νομίζει? Ότι επειδή της τα χώνουμε για το μ... που πήγε κι έμπλεξε και δεν κοιτάζει να βρει ένα καλό παιδί να φτιάξει τη ζωή της, να κάνουν κι άλλα παιδάκια, αυτό σημαίνει ότι δεν αγαπάμε την κόρη της??? Τι να πω...
Τα έχω χαμένα...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελική μην την παρεξηγείς, τα βλέπει όλα από μία δική της οπτική γωνία που φυσικά όλοι οι υπόλοιποι αδυνατούν να την καταλάβουν! συναισθηματικά θα είναι πολύ μπερδεμένη

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κι εγώ σας σκεφτόμουν συνέχεια.
Αλλά δεν ήθελα να μπω, να πω ένα γεια και να βγω... Ήθελα να μπορώ να είμαι όλη μέρα μέσα και να τα λέμε.

Η αδερφή μου καλά ειναι...
Η μπεμπίτσα καλά είναι...
Οι γονείς μου δεν είναι....
Εξακολουθεί και τον φέρνει σπίτι το μαλ.... και η μάνα μου είναι να σκάσει.
Αφού γύρισε και μου είπε πως θα τη διώξει από το σπίτι κι ας πάρει το παιδί να πάει να βρει την τύχη της...
Ακόμα κι ο άντρας μου της τα χώνει για τις βλακείες της, αλλά δεν ακούει κανένα...
Ξέρω γω..?? Νομίζει ότι θέλουμε το κακό της? Δεν έχω καταλάβει...
Κράταγα τη μικρούλα αγκαλίτσα και της έλεγα "σ'αγαπάω βρε!" και μου λέει η αδερφή μου "αλήθεια την αγαπάς?"
Δηλαδή, τι νομίζει? Ότι επειδή της τα χώνουμε για το μ... που πήγε κι έμπλεξε και δεν κοιτάζει να βρει ένα καλό παιδί να φτιάξει τη ζωή της, να κάνουν κι άλλα παιδάκια, αυτό σημαίνει ότι δεν αγαπάμε την κόρη της??? Τι να πω...
Τα έχω χαμένα...

ελα μωρε μη την ξεσυνεριζεσαι!!!τα εχει χαμενα!!!θελει να ειναι ευτυχισμενη και ελπιζει να δικαιωθει η επιλογη συντροφου της εστω και αργα!καλα κανετε και της τα λετε!αλλα ο χρονος θα δειξει τι ειναι το καλυτερο και γι'αυτη και για τη μικρη!
να ρωτησω κατι που θελω πολυ καιρο να σε ρωτησω????η μικρη σου σε μπερδευει με την αδερφη σου???????? Laughing

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα έχω σκεφτεί όλα αυτά που λέτε γιαυτό κι εγώ δεν παίρνω το μέρος κανενός... Ούτε της αδερφής μου, ούτε των γονιών μου....

Ευάκι, η μικρή μου είναι γενικότερα πολύ γελαστό παιδάκι και πάει σε όλες τις αγκαλίες.
Αν κρατάς μπιμπερό ή της κάνεις παιχνίδια την έχεις κερδίσει! Σαν τα σκυλάκια ένα πράμα!
Κάθεται στην αδερφή μου, όπως κάθεται σε όλους. Δεν έχω διακρίνει κάποιο σημάδι "σύγχυσης" (να μην ξέρει ποια είναι η μαμά της).
Στην τελική έχουμε διαφορετικές φωνές.

Άσχετο αλλά έγραφα μια ώρα και με ένα escape μου σβήστηκαν όλα και φτού κι απτην αρχή....
Κακό κουμπί!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή έχω χάσει επεισόδια, είναι όλες οι κοπέλες καλά?

Η Αθηνά είναι οκ???
Η Σοφία από Καρδίτσα?
Τη Χρυσή την είδα...
Η Αθηνά 24 που είναι ρε κορίτσια?
Είναι πολύυυυυυυυυς καιρός που δεν την έχω "δει".
Έχει καμιά κανένα νέο?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Επειδή έχω χάσει επεισόδια, είναι όλες οι κοπέλες καλά?

Η Αθηνά είναι οκ???
Η Σοφία από Καρδίτσα?
Τη Χρυσή την είδα...
Η Αθηνά 24 που είναι ρε κορίτσια?
Είναι πολύυυυυυυυυς καιρός που δεν την έχω "δει".
Έχει καμιά κανένα νέο?

η Αθηνά είναι καλά, απλά τις τελευταίες μέρες δεν μπαίνει πολύ γιατί η μικρή για να τις τραβήξει την προσοχή κάνει διάφορα λέει, εχτές είχε μπει, που είχε κοιμηθεί η μικρούλα.
η Σοφία είναι καλά, πρέπει να είναι στον 8ο μήνα τώρα αν δεν κάνω λάθος, επίσης δεν μπαίνει συχνά, είχε την δουλειά, έχει και την εγκυμοσύνη έχει και τον μικρό τι να προλάβει αχαχα.
η Χρυσή μας ξαναήρθε την είδες εξάλλου
και η Αθηνά24 είχε όντως πααααααααρα πολύ καιρό να μπει και εδώ και στο fb, αλλά ευτυχώς είναι μια χαρά είχε μπει εχτές και προχτές αν δεν κάνω λάθος, της είχε χαλάσει ο υπολογιστής και είχε πλακώσει και πολύ δουλειά γι'αυτο δεν είχε μπει

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Επειδή έχω χάσει επεισόδια, είναι όλες οι κοπέλες καλά?

Η Αθηνά είναι οκ???
Η Σοφία από Καρδίτσα?
Τη Χρυσή την είδα...
Η Αθηνά 24 που είναι ρε κορίτσια?
Είναι πολύυυυυυυυυς καιρός που δεν την έχω "δει".
Έχει καμιά κανένα νέο?

η αθηνα αυτομαστιγωθηκε χθες,ποναει το ματι της!
η σοφια εχει καιρο να μπει,ειναι και περιοδος δηλωσεων τωρα ειπαμε θα εχει πολλη δουλεια.
η αθηνα 24 ειχε πολυυυυυυυυ καιρο να μπει,μπηκε προχθες ειχε χαλασει το ιντερνετ της,τωρα μπαινει τα απογευματα.
η βιβιαν εχει ωτιτιδα.η δημητρα εγινε καστανη.και την αστυνομικο μας την γραψανε για παρανομη σταθμευση!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..............................

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις