Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
495 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 495 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλωσήρθες tziz χαθηκεςςςςςςςςς!!!!
Αχ η ζουζούνα σου είναι απίστευτη Very Happy Very Happy Very Happy βρε αγγελικούλα μου η παιδιατρος μου ειχε πει πως 5 μηνων θα αρχισουμε κι εμείς, τωρα ο μικρουλης σε 9 μερες γίνεται 5, θα την πάρω τηλ να δώ και να φανταστείς έψαχνα τωρα για θεματακι με την πρώτη κρεμούλα και τσουπ μπαινω και διαβάζω τι έγραψες!!!

Ναι δυστηχως τα νέα με την blackrose δεν ήταν καλά, η Κατερινούλα τι να έγινε ξέρει καμιά;;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γέννησε η Κατερίνα το έγραψε στον τοίχο της στο face μια ξαδέρφη της!!!!!!
Να της ζήσει και να είναι καλότυχο και ευτυχισμένο!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια γλυκια καλημερα να εχουμε !
Καλλιοπακι μου η ωρα η καλη ευχομαι να χαμογελας παντα!!!
μιλουπακι μου σ'ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 36 215994
χθες κοιμηθηκα αγγαλια με την φωτογραφια , εχω λαλησει τελειως! αχχαχαχ Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου τα διάβασα. Μου έστειλε το λινκ η Μαρία.
Πολύ στεναχωρέθηκα...
Ήθελα να δω τι έγινε με το θεματάκι που είχε με την πεθερά, και τελικά άλλο προέκυψε...
Τι να λέμε τώρα...

Βασούλα μου, μας έδωσε της Frezylac το ρυζάλευρο με γεύση βανίλια.
Χθες φάγαμε την πρώτη μας κουταλιά (βασικά της έδωσα πιο πολλές, μέχρι να πω ότι έχει πάρει ποσότητα ίση με μιας κουταλιάς, γιατί τα έφτυνε) και σήμερα θα φάμε πιο πολλές.
Στο τέλος της βδομάδας, θα ξεκινήσουμε και τα φρουτάκια. Πρώτα μήλο για 4 μέρες και μετά θα προσθέσω και αχλάδι για άλλες 4 μέρες, μετά χυμό πορτοκάλι κ.ο.κ.
Και προς το τέλος του μήνα πια, θα μπούμε και στα λαχανικά.

Ρε κορίτσια, τι κάθομαι και λέω τώρα... Είμαι πολύ στεναχωρημένη...
Μόλις διάβασα το θέμα της blackrose την πήρα αγκαλίτσα... Τώρα κοιμάται και την κοιτάζω. Είναι άδικο. ΑΔΙΚΟ!
Να έχεις φάει το γάιδαρο και στη φουντίτσα της ουράς να παθαίνεις τέτοιο πράμα... Sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Αγγελικούλα το ίδιο έκανα κι εγώ και το χαζό παραπονιόμουν που ξενύχτουσε όλη νύχτα, παναγια μου γερα να ειναι τα παιδάκια και ας μας κουραζουν οσο θελουν!!!!!

Δηλαδή ποσο μηνών και ημερώ της έδωσες την κρεμούλα αγγελικούλα μου;;

Καλημέρα Σωτηρία και σίγουρα θα ήταν υπέροχο ξύπνημα για σας μετά τα χθεσινά έτσι;;;;; Very Happy Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:...

Ρε κορίτσια, τι κάθομαι και λέω τώρα... Είμαι πολύ στεναχωρημένη...
Μόλις διάβασα το θέμα της blackrose την πήρα αγκαλίτσα... Τώρα κοιμάται και την κοιτάζω. Είναι άδικο. ΑΔΙΚΟ!
Να έχεις φάει το γάιδαρο και στη φουντίτσα της ουράς να παθαίνεις τέτοιο πράμα... Sad

Oύτε να φανταστώ δεν μπορώ τι περνάει αυτή η μανούλα... Τουλάχιστον είχαμε και ένα θετικό ότι γέννησε η Κατερίνα. Και το είχε άγχος πριν κανένα μήνα, αλλά τώρα στο τέλος φαινόταν να το είχε ξεπεράσει. Πιστεύω να πήγαν όλα καλά και να γέννησε εύκολα. Να είναι γερό το μωράκι σε όλη του τη ζωή!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Βασούλα μου, το λέει το τικεράκι...
Χθες ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ 5 μηνών.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:μια γλυκια καλημερα να εχουμε !
Καλλιοπακι μου η ωρα η καλη ευχομαι να χαμογελας παντα!!!
μιλουπακι μου σ'ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 36 215994
χθες κοιμηθηκα αγγαλια με την φωτογραφια , εχω λαλησει τελειως! αχχαχαχ Razz Razz

σωτηρουλα μου εισαι κουκλαρα !!! φτου φτου κοπελια μου !!! με το καλο το μπεμπακι σου ειδα και το τικερακι σου πολυ συγκινητικο !! σου ευχομαι ολα τα καλα !!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Μαρία μου, γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου.
Κι αλήθεια, κάποια πράγματα τα θεωρούμε δεδομένα, αλλά να που τελικά δεν είναι...

Θυμάμαι που είχε λόξυγκα μέσα στην κοιλιά μου και τσαντιζόμουν...
Τώρα λέω, κάποιες μανούλες παρακαλάνε να νιώσουν το λόξυγκα του μωρού τους για να ξέρουν ότι είναι καλά...

Δε μπορώ να συνέλθω λέμε...
Διαβάζω τα άλλα θέματα και δε θέλω να απαντήσω σε κανένα...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαρβαρουλα μου σ'έυχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!!!! αμην να πανε ολα καλα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 36 215994

Βασουλα μου καλημερα! ηταν ομορφα ναι!!! Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελική και εγώ το ίδιο... Ειδικά εκείνο το βράδυ που ανέβασε την δημοσίευση έπαθα σοκ. Ήμουν από τις πρώτες που το είδαμε και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ... Φρίκη να μην το ζήσει αυτό καμιά μανούλα ποτέ ξανά.

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΒΙΑΝ,ΕΛΕΝΗ,ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 36 315810

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ!ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ!ΘΗΡΙΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ,Ε;;;;ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΜΑΣΕΣ ΤΩΡΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ,ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΕΣ ΤΟ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ;;;Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΜΗΛΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΟΓΟΝΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΣΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,ΤΙ ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;;;ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλιόπη, η ώρα η καλή κοπέλα μου!

Εγώ έχω μια απλή βάπτιση με 80 άτομα στις 15 για τον μικρό μου και έχω άγχος, οπότε φαντάζομαι εσένα... Να περάσετε καλά!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Καλλιόπη, η ώρα η καλή κοπέλα μου!

Εγώ έχω μια απλή βάπτιση με 80 άτομα στις 15 για τον μικρό μου και έχω άγχος, οπότε φαντάζομαι εσένα... Να περάσετε καλά!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΕΤΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΣΑΣ!
ΚΑΛΕ,ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ!ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΜΑΙ,ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ! Shocked ΟΛΑ ΧΥΜΑΔΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΕΣ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ 450 ΑΤΟΜΑ... Shocked ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Καλλιόπη μου (και πάλι)
Κοίταξα τα νυφικά (από το σάιτ που το πήρες κι εσύ) και έχω "διαλέξει" μερικά. Το θέμα είναι ότι πριν αποφασίσω, θέλω να πάω σε ένα κατάστημα να δοκιμάσω, για να δω ποιος "τύπος" μου ταιριάζει καλύτερα.
Γιατί μπορεί να λέω πχ δε θέλω στραπλες, αλλά τελικά, αυτό να είναι καλύτερο από κάποια άλλα...

Τώρα το θέμα με το πορτοκάλι...
Είπε μερικές σταγόνες μόνο... από τα Μέρλιν τα γλυκά τα πορτοκάλια.
Κι αν κρίνω από εμένα και το Νίκο, και γενικότερα από όόοοοοοοοολο το σόι, δεν έχουμε αλλεργίες στα φαγητά. Οπότε θεωρώ πως δε θα υπάρξει πρόβλημα. Ύστερα, αν δεν της το δώσω, πώς θα το καταλάβω αν όντως έχει αλλεργία? Γιαυτό και θα προσθέτω ένα φρούτο κάθε 4-5 μέρες για να κόψω αντιδράσεις...
Θα δούμε...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια! η αληθεια ειναι δεν εχω συνηθισει σε αυτα λογο κιλων! χεχεχ
μαλλον βοηθησε η φωτο και το βαψιμο

ευτηχως εχουμε και αυτα τα καμουφλαζ! Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Γεια σου Καλλιόπη μου (και πάλι)
Κοίταξα τα νυφικά (από το σάιτ που το πήρες κι εσύ) και έχω "διαλέξει" μερικά. Το θέμα είναι ότι πριν αποφασίσω, θέλω να πάω σε ένα κατάστημα να δοκιμάσω, για να δω ποιος "τύπος" μου ταιριάζει καλύτερα.
Γιατί μπορεί να λέω πχ δε θέλω στραπλες, αλλά τελικά, αυτό να είναι καλύτερο από κάποια άλλα...

Τώρα το θέμα με το πορτοκάλι...
Είπε μερικές σταγόνες μόνο... από τα Μέρλιν τα γλυκά τα πορτοκάλια.
Κι αν κρίνω από εμένα και το Νίκο, και γενικότερα από όόοοοοοοοολο το σόι, δεν έχουμε αλλεργίες στα φαγητά. Οπότε θεωρώ πως δε θα υπάρξει πρόβλημα. Ύστερα, αν δεν της το δώσω, πώς θα το καταλάβω αν όντως έχει αλλεργία? Γιαυτό και θα προσθέτω ένα φρούτο κάθε 4-5 μέρες για να κόψω αντιδράσεις...
Θα δούμε...

ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΑΤΤΕΙΣ.ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΙΖΕΙ!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ 140 ΕΥΡΩ.Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΖΕΤΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΣ ΤΑΦΤΑΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ....ΚΑΙ ΣΕ 35 ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ!
ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΩΡΑ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΑΛΛΕΡΓΙΩΝ.ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΓΕΜΙΣΕ ΣΠΥΡΙΑ!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ,ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ! Wink

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν σήμερα έκατσα στην τραπεζαρία για αλλαγή.
Κι έχω τη μικρή αγκαλιά τώρα, και προσπαθεί να γράψει!!
Έχει πάρει και το ύφος γραφιά!!!
Σοβαρή σοβαρή κοιτάζει την οθόνη... χαχαχαχα!!!
Έχει πολύ γέλιο!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια γιατι δεν κανετε στα παιδακια σας τεστ αλλαεγιας? εγω απο μωρο ειχα σε πολλες τροφες και σχεδον σε ολες τις αντιβιωσεις.
γινετε με 2 τροπους ειτε με αιμοληψια ειτε με τσιμπιματα κατα μηκος του βραχιονα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*** Αλλεργιας!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια γιατι δεν κανετε στα παιδακια σας τεστ αλλαεγιας? εγω απο μωρο ειχα σε πολλες τροφες και σχεδον σε ολες τις αντιβιωσεις.
γινετε με 2 τροπους ειτε με αιμοληψια ειτε με τσιμπιματα κατα μηκος του βραχιονα

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ!ΑΝ ΥΠΑΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΦΥΣΙΚΑ...

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας και απο εμενα κοριτσάκια μου

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμμ δυστηχως δεν ξερω, εγω νομιζω ειχα κανει σε ηλικια 3 ετων, και ακομα κανω δηλαδη μια φορα το χρονο παω Αθηνα, ενταξει στις τροφες το συνηθιζεις αλλα στα φαρμακα ειναι λιγο πακετο, δεν μπορω να παρω ουτε ντεπον

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι και εγώ πάλι! καλώς την και την Χρυσή!

που λέτε και μένα όταν ήταν να ξεκινήσουμε μας ξεκίνησε πρώτα με φρουτόκρεμα με την διαφορά ότι την πρώτη μέρα μου είπε να του δώσω 2 κουταλάκια του γλυκού στυμμένο πορτοκάλι, μετά 4 μετά 6 και μετά να του κάνω κρέμα με πορτοκάλι και μήλο αν θυμάμαι καλά, μόνο που μου είπε να το στραγγίξω τον χυμό γιατί βγάζει ίνες το πορτοκάλι και θα τον ξίνιζε αν του καθόταν στο στοματάκι καμία, αυτά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις