Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
613 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 613 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Έχω όρεξη για γκάλοπ σήμερα!!! Στην εγκυμοσύνη σας είχατε ανακατοσούρες, ζαλάδες και τα συναφή και αν ναι ή όχι τι ήταν τελικά το μικράκι σας??? Αγοράκι ή κοριτσάκι...???? Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 654316

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ, ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ. ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΠΟΟΟΟΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΑΛΟΥΡΑ!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAROULOU έγραψε:ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ, ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ. ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΠΟΟΟΟΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΑΛΟΥΡΑ!!!!!

Nα τον χαίρεσαι κοπέλα μου τον κούκλο σου!!! Από ότι παρατηρώ πάντως οι πιο πολλές κοπέλες που δεν είχαν καθόλου αναγούλες αρχικά, έκαναν αγοράκια!! Για να δούμε βέβαια και από τις άλλες απαντήσεις που θα πάρουμε...!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κλεινω τον 5ο μηνα 28/04 καμια αναγουλα, καμια καουρα και περιμενω κοριτσι !!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Κλεινω τον 5ο μηνα 28/04 καμια αναγουλα, καμια καουρα και περιμενω κοριτσι !!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου κοπέλα μου!!! Καθόλου αναγούλες και κοριτσάκι ε? Αποκτάει ενδιαφέρον το γκάλοπ!! Χιχιχχιχιχι!!! Πότε περίπου σου είπε για το φύλο??

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι μου!!! με το καλο το νινάκι σου!!!!! Very Happy I love you cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εγω δεν ειχα ουτε μιση αναγούλα- κ ειναι κοριτσακι. τι λενε? οτι παιζει ρολο το φυλο? για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες μανουλες!

καλή εγκυμοσύνη σου ευχομαι απο την καρδιά μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναγούλες και εμετοί από την αρχή έως το τέλος Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 654316

Και έκανα.................ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο με το φυλο ηταν μεγαλο θεμα ειχε τα ποδια παντα σταυρωτα και στις 5/4 πηγα μια βολτα απο το κεντρο εξωσωματικης μηπως δουμε τιποτα και θαυμα καθοταν με τα ποδια ορθανοιχτα και περιμενε.........ο γιατρος το ειδε ξεκαθαρα τωρα βεβαια με βαζεις σε σκεψεις αλλα στις 26/4 θα κανω το β επιπεδου και τα ξαναλαμε.

http://www.worldjamboree.gr

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΤΙΠΟΤΑ!ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΕ ΤΑΡΑΞΑΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 8ο ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ... Very Happy

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ! Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΤΙΠΟΤΑ!ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΕ ΤΑΡΑΞΑΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 8ο ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ... Very Happy

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ! Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 417472

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!! Και εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου το γλυκό!!! Φιλάκια!!

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν είχα καθόλου αναγούλες, εμετούς ή καούρες Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 536304 η εγκυμοσύνη μου ήταν πολύ καλή αν εξαιρέσουμε κάποια νεύρα κυρίως το πρώτο τρίμηνο. Έκανα αγοράκι Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 328109

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Αυτο με το φυλο ηταν μεγαλο θεμα ειχε τα ποδια παντα σταυρωτα και στις 5/4 πηγα μια βολτα απο το κεντρο εξωσωματικης μηπως δουμε τιποτα και θαυμα καθοταν με τα ποδια ορθανοιχτα και περιμενε.........ο γιατρος το ειδε ξεκαθαρα τωρα βεβαια με βαζεις σε σκεψεις αλλα στις 26/4 θα κανω το β επιπεδου και τα ξαναλαμε.

Τι λες να έχουμε καμιά αλλαγή?? Χιχιχιχι!!! Με το καλό κοπέλα μου το παιδάκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΤΙΠΟΤΑ!ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΕ ΤΑΡΑΞΑΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 8ο ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ... Very Happy

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ! Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 417472

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!! Και εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου το γλυκό!!! Φιλάκια!!

Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810 Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 315810

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Αναγούλες και εμετοί από την αρχή έως το τέλος Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 654316

Και έκανα.................ΚΟΡΙΤΣΙ!!!


Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Δεσποινάκι μου!!! με το καλο το νινάκι σου!!!!! Very Happy I love you cheers [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εγω δεν ειχα ουτε μιση αναγούλα- κ ειναι κοριτσακι. τι λενε? οτι παιζει ρολο το φυλο? για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες μανουλες!

καλή εγκυμοσύνη σου ευχομαι απο την καρδιά μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μα τι κουκλάκι που είναι!!! Και αυτή όπως και όλα τα νινάκια σας!!!!!!!!!!! Να την χαίρεσαι!!!!!!!!! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές πουλάκι μου!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
noni έγραψε:Δεν είχα καθόλου αναγούλες, εμετούς ή καούρες Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 536304 η εγκυμοσύνη μου ήταν πολύ καλή αν εξαιρέσουμε κάποια νεύρα κυρίως το πρώτο τρίμηνο. Έκανα αγοράκι Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 328109

Να το χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου κοπέλα μου!! Οι πιο πολλές που δεν είχαν αναγούλες βλέπω έκαναν αγοράκια με ελάχιστες εξαιρέσεις βέβαια!!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
kira έγραψε:Αναγούλες και εμετοί από την αρχή έως το τέλος Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 654316

Και έκανα.................ΚΟΡΙΤΣΙ!!!


Να σου ζ
ήσει κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!


Σευχαριστώ πάρα πολύ!!
Κι εσύ με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου Aς κάνουμε ένα μικρό γκάλοπ...!!! Φύλο παιδιού και αναγούλες κατά την εγκυμοσύνη!!! 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν είχα τίποτα. Ούτε αναγούλες ούτε ζαλάδες.
Ούτε και καούρες αργότερα.
Έκανα κοριτσάκι.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι με το καλο κοπελα μου!!!

στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα αναγουλες και εμετους μονο καουρες..
στην δευτερη τωρα ειχα εμετους και αναγουλες μεχρι τον 5ο σχεδον μετα τον 6ο ειχα και καουρες
και τα 2 κοριτσακια!!!! Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην πρωτη εγκυμοσυνη ουτε μια καουρα ουτε μια αναγουλα!αγοραρος!!!
στη δευτερη καμια αναγουλα,τρελες λιγουρες στο πρωτο τριμηνο,τρελες καουρες στο τελευταιο τριμηνο!!!κοριτσι!!!
βεβαια να τονισω οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη προσεχα πολυ τι ετρωγα ενω στη δευτερη ετρωγα οτι να'ναι!!!μια οικογενειακη συσκευασια παγωτο νιρβανα την ημερα ετσι για πλακα!!! pig pig pig pig pig

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Κλεινω τον 5ο μηνα 28/04 καμια αναγουλα, καμια καουρα και περιμενω κοριτσι !!!!!!!!!!

den 8a mporousa na symfwnisw perissotero...mono pou egw kleinw ton 5o mina stis 27/4.... Very Happy

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
me to kalo dimitroula!!!!!kai gw imoun mia xara apo anagoules..mono to prwi mexri ton trito eixa liges kai emeto mono prwi.koritsi ekana kai gw! Very Happy

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα χαίρεστε όλες τα νινάκια σας κουκλίτσες!!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας!!! Όσες έχουμε σποράκια στην κοιλίτσα μας όλα καλά να πάνε και να φέρουμε στον κόσμο γερά παιδάκια!!!!!!!! Βλέπω και αρκετά κοριτσάκια που οι μανούλες δεν είχαν αναγούλες!!! Μπερδεύουν τα πράγματα!! Χιχιχιχι!!!

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eimai ston 6o mhna exw koritsaki anagoules eixa mexri ton 4o mhna emetous ekana mono 5 !!!! kaoures eixa ston 5o gia 3 4 meres exw kalh egkumosini!! me to kalo koritsia mou !!!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poso zileuw me tin kali tin ennoia !!!mou leipei i periodos pou itan stin koilitsa i beba Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις